Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Συναγωνιστές αυτές οι Κινέζες λουλού Λιλή και Φανφάν πότε σκατά βγαίνουν στο τρίγωνο εδώ και μια βδομάδα δεν τις έχω πετύχει μεσημέρια
Ναι, έχεις δίκιο. Πριν λίγες μέρες που κατέβηκα, καμία δεν ήταν στο πόστο της. Ειδικά για την Φαν Φαν έρχεται μετά τις 12.00 και φεύγει πριν τις 17.00, τις άλλες όμως που έπιαναν δουλειά από το πρωί μέχρι τις 20.00, δεν τις έχω πετύχει εδώ και καιρό
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.346
Πόντοι
736
Ναι, έχεις δίκιο. Πριν λίγες μέρες που κατέβηκα, καμία δεν ήταν στο πόστο της. Ειδικά για την Φαν Φαν έρχεται μετά τις 12.00 και φεύγει πριν τις 17.00, τις άλλες όμως που έπιαναν δουλειά από το πρωί μέχρι τις 20.00, δεν τις έχω πετύχει εδώ και καιρό
Λες να τις εκτόπισαν οι Πακιστανές η τίποτα τραβελια ;;
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
82
Πόντοι
0
Ιωάννη η κασσανδρα απεξω από που κάνει πιάτσα ?
και πως την αναγνωρίζω?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Ιωάννη η κασσανδρα απεξω από που κάνει πιάτσα ?
και πως την αναγνωρίζω?
Η Κασσάνδρα είναι Μαύρη από το Καμερούν, η επιδερμίδα της είναι ανοιχτή, σε στυλ μιγάδας. Συχνάζει πάντα απέξω από το Ξενοδοχείο Ορφέας, φοράει συνήθως ξανθιές περούκες. Καμία άλλη δεν ταιριάζει σε αυτή την περιγραφή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λες να τις εκτόπισαν οι Πακιστανές η τίποτα τραβελια ;;
τι να σου πω, μπορεί να λείπουν για διακοπές
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Σημερινή Πρωινή Καταδρομική στο Τρίγωνο. Η Στρογγυλοπρόσωπη Κινέζα κι η πολύ λεπτή με το Μπότοξ, εξαφανισμένες, μόνο μια πατσαβούρα Κινέζα έχει μείνει. Ύστερα από πληροφορίες Συναγωνιστή πήρα την Άννα, κοντοπούτανο με μέτρια φάτσα, πράσινη ράστα περούκα, έξω από το Κριστιάνα
Θετικά: καλές αναλογίες, δίνει κώλο, αξιοπρεπής πίπα, κόστος 10€
Αρνητικά: μιλάει συνεχώς για άσχετα θέματα, επαναλαμβάνει τα ίδια, η καπότα βγήκε σκατωμένη από την κωλοτρυπίδα της. Την ρώτησα σχετικά και μου απάντησε ότι δεν κάνει κλύσμα
 

pitsirikass

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
Αυτή που κάθεται απέναντι από την Λαυριου στον δίπλα δρόμο απτις στάσεις στη γωνία τι λέει?Την πετυχαίνω συνέχεια μεσημερια.
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
...
Αρνητικά: μιλάει συνεχώς για άσχετα θέματα, επαναλαμβάνει τα ίδια, η καπότα βγήκε σκατωμένη από την κωλοτρυπίδα της. Την ρώτησα σχετικά και μου απάντησε ότι δεν κάνει κλύσμα
Πολύ ξενέρα και αντιεπαγγελματική συμπεριφορά.
Αναπολώ θρυλικό στανταράκι μου στο Μετάξι του 10ρικου που είχε πάντα πλυμένη την κωλαρίνα της.
 

SevenS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
258
Πόντοι
280
Πέρασμα χθες από το τρίγωνο..
Είχε τρεις γκόμενες οι οποίες πρέπει να ήταν γυφτοβουλγαρες..
Προσέγγισα την μια η οποία ήταν η ποιο ωραία και η νεώτερη και μου ζήτησε 50 ευρώ μαζί με το ξενοδοχείο..
Αλήθεια τώρα, τέτοιες τιμές παίζουν??
Έχω να πάρω γκόμενα αρκετά χρόνια από τρίγωνο.. τελευταία φορά θυμάμαι είχα δώσει 30 ευρώ μαζί με το ξενοδοχείο..

Ήταν ωραίο μουνί πάντως.. μελαχρινή με κολάρα.. μιλούσε αρκετά καλά ελληνικά..
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
128
Like
282
Πόντοι
21
Πέρασμα χθες από το τρίγωνο..
Είχε τρεις γκόμενες οι οποίες πρέπει να ήταν γυφτοβουλγαρες..
Προσέγγισα την μια η οποία ήταν η ποιο ωραία και η νεώτερη και μου ζήτησε 50 ευρώ μαζί με το ξενοδοχείο..
Αλήθεια τώρα, τέτοιες τιμές παίζουν??
Έχω να πάρω γκόμενα αρκετά χρόνια από τρίγωνο.. τελευταία φορά θυμάμαι είχα δώσει 30 ευρώ μαζί με το ξενοδοχείο..

Ήταν ωραίο μουνί πάντως.. μελαχρινή με κολάρα.. μιλούσε αρκετά καλά ελληνικά..
Μόνο αυτή ζητάει τόσα, πραγματικά πολύ όμορφη αλλά φοβάμαι τις γυφτισες γιατί μετά αρχίζουν και τα +++ μέσα η να λένε τελειώνει ο χρόνος κτλ. οι άλλες συνήθως είναι 20-25 συν το χοτελ
 
  • Like
Αντιδράσεις: SevenS

SevenS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
258
Πόντοι
280
Μόνο αυτή ζητάει τόσα, πραγματικά πολύ όμορφη αλλά φοβάμαι τις γυφτισες γιατί μετά αρχίζουν και τα +++ μέσα η να λένε τελειώνει ο χρόνος κτλ. οι άλλες συνήθως είναι 20-25 συν το χοτετη
Την έχεις πάρει..? Αξίζει το πενήνταρίκο...?
Έχω βίτσιο να πάρω μια γύφτισσα, και είναι η μόνη μέχρι στιγμής που φενεται καθαρή και είναι γαμευσιμη..
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.346
Πόντοι
736
Η ΦανΦαν και υπόλοιπες Κινέζες πάντως δεν είναι στα πόστα τους εδώ κ 2 βδομαδες, Η τις πήραν στο κυνήγι οι γύφτο Βουλγάρες κ Πακιστανές η κανενας τραβελος. Υπάρχει περίπτωση να έχει κανείς τηλέφωνο καμιά απ’ τις Κινέζες
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.346
Πόντοι
736

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
128
Like
282
Πόντοι
21
Την έχεις πάρει..? Αξίζει το πενήνταρίκο...?
Έχω βίτσιο να πάρω μια γύφτισσα, και είναι η μόνη μέχρι στιγμής που φενεται καθαρή και είναι γαμευσιμη..
Όχι, δεν έχω πάρει μια φορά πήρα γύφτισσα που είπε 35 με το ξενοδοχείο μετά όταν ανεβήκαμε και πήγα να της δώσω 25 μου λέει αφού είπα 35, λέω άιντε πάρε και αρχίσανε τα +20 για ένα + 20 για άλλο και σε 10 λεπτά λέει ο χρόνος τελείωσε. Οπότε είπα δεν ξανάπερνω γύφτισσα
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.346
Πόντοι
736
Αν σε πιάνανε οι γύφτοι και σε πηγαίναν στο ρομαντικό ΖΕΦΥΡΙ,θα σου κάνανε το κώλο λατέρνα!
Ήμουνα έξω λοιπόν και διάβασα το forum έπεσα πάνω σ’ αυτό το θέμα, βλέπω τι έγραφε και αφού θα πέρναγα από εθνική λέω πάω να δω. Λοιπόν η Αγίου Μελετίου ειναι ένα κωλοστενο, Βρέθηκα να είμαι σε ένα στενό με 20 – 25 γύφτους η αλήθεια είναι ότι είχε 2-3 ωραία μωρά γρήγορα που είδα, Με κοζαρανε όλοι τέρμα ευτυχώς υπήρχε στενό εκεί κ έστριψα ταχύτατα εφυγα με όλα το θεώρησα άκρως επικίνδυνο. Τέλος χωρίς να θέλω να προσβάλω το συναγωνιστεί εάν μας καυλαντιζει για την Αγίου μελετιου κ το λαστιχαδικο τότε αυτό είναι πολύ επικίνδυνο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Χτες πέρασα από τρίγωνο. Στο Κριστιάνα πιατσάρει νεαρό όμορφο κοντοπούτανο, Συναγωνιστής με έχει προειδοποιήσει ότι είναι ξεπέτα. Τη ρώτησα για πρόγραμμα, τιμή κλπ. Απάντησε 30€ για απλό πρόγραμμα, μισή ώρα και 50€ και για κώλο, τιμές υπερβολικές για τρίγωνο. Την απαξίωσα
 

Ηρακλής 19

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2023
Μηνύματα
186
Like
275
Πόντοι
21
Χτες πέρασα από τρίγωνο. Στο Κριστιάνα πιατσάρει νεαρό όμορφο κοντοπούτανο, Συναγωνιστής με έχει προειδοποιήσει ότι είναι ξεπέτα. Τη ρώτησα για πρόγραμμα, τιμή κλπ. Απάντησε 30€ για απλό πρόγραμμα, μισή ώρα και 50€ και για κώλο, τιμές υπερβολικές για τρίγωνο. Την απαξίωσα
Έχουνε ξεφύγει πολύ
Νομίζουν ότι είναι Γιουσέφ
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
1.058
Πόντοι
81
Χτες πέρασα από τρίγωνο. Στο Κριστιάνα πιατσάρει νεαρό όμορφο κοντοπούτανο, Συναγωνιστής με έχει προειδοποιήσει ότι είναι ξεπέτα. Τη ρώτησα για πρόγραμμα, τιμή κλπ. Απάντησε 30€ για απλό πρόγραμμα, μισή ώρα και 50€ και για κώλο, τιμές υπερβολικές για τρίγωνο. Την απαξίωσα
Κατάλαβα για πια λες, ότι θέλουν ζητάνε . Τι μια φορά έλεγε ότι κάνει κώλο και την άλλη φορά όχι, και όταν της το είπα μου λέει αφού εσύ έτσι και αλλιώς δεν περνάς . Καραφολα πέρασε φιλαράκι μου μαζί της και μου είπε ότι στην αρχή του ζήτησε 30 στο δωμάτιο και μετά του λέει θέλεις μια ώρα 50 αλλά ήταν είδη αργά πάνε τα 30 και 5 το χοτελ και της έριξε άκυρο για την μια ώρα , μου λέει δεν αξίζει.
 

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
44
Κριτικές
8
Like
446
Πόντοι
300
Καλημέρα μάγκες. Όταν λέτε τρίγωνο μπορείτε να γίνεται πιο συγκεκριμένοι; κάπου είδα Σωκράτους..
 

Toni15

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2020
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
ξέρει κανείς, μια κοντουλα ανοιχτό μαλλί, που αράζει κοντά στο περίπτερο, πάνω στην Πλ.Λαυριου? μου είπε 30€, και έφυγα, μετά την είδα να μιλά με την αλβανοκωλαρα, πάλι δίπλα από το κιόσκι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom