Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Xαχα ωραία τα λέτε..τον χαβά του ο καθένας  :2funny:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.595
Like
13.768
Πόντοι
3.656
Ξεπέτα ALERT. Κατέβηκα στο τρίγωνο και πλησίασα μια Ρωσίδα, Αγγελική κατά δήλωσή της. Υποτίθεται ότι γαμιόταν από όλες τις τρύπες, ελεύθερα πιασίματα κλπ. Στο δωμάτιο δεν έβγαλε το από πάνω, γιατί κρύωνε και μόλις ζεσταινόταν θα το έβγαζε (σιγά που το έβγαλε). Μόλις την άγγιξα (στο χέρι) δήλωσε ότι την έπιασε φαγούρα! Η πίπα της ήταν καλή, αλλά σταμάταγε κάθε λίγο και λιγάκι, γιατί κουραζόταν!!!! Όσο για Κώλο, μου είπε ότι με το εργαλείο που έχω θα την έστελνα στο Νοσοκομείο με αίματα!!! Άρα, μάλλον είμαι τεράστιος ψωλαράς και δεν το γνωρίζω. Κρίμα τη Ρωσία της. Δεν αξίζει μία
 

Redmad

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
216
Πόντοι
1
Η παραλιακή έχει ερημώσει???  :think:
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Χαχαχαχα το λέω γιατί πλέον υπάρχουν πολλά γραφεία και στούντιο και γαμας καλύτερα από ότι στο δρόμο.

Η πρώτη που γάμησα ήταν από δρόμο πριν αρκετά χρόνια. Μετά μόνο πίπες. Γαμάτες στιγμές ειδικά τις πρώτες φορές  η κάβλα χτυπούσε κόκκινο όταν ψώνιζα από δρόμο, κάτι που δεν το νιώθω τώρα πια σε ξενοδοχεία...

Τώρα είναι έτσι όπως τα λες, καλύτερα σε στούντιο ή ακόμα καλύτερα με κάτι παραπανω σε χοτέλι...

Επίσης ο δρόμος θέλει προσοχή μεγαλύτερη κατά τη γνώμη μου για λόγους υγείας...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Κι όμως ο δρόμος έχει την δική του φάση, καύλα..!
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
639
Κριτικές
36
Like
1.596
Πόντοι
2.290
Σήμερα το μεσημέρι η αλβανιδοκωλαρα με μαύρο κολλητό και γόβες, ενω διαγράφοταν μεσα η στριγκάρα με κόλασε. Θα παιξουμε καλη μπαλα φέτος που είμαστε γείτονες.
:fuck2: ίσως το καλοκαιράκι παίξουν και live photos, γιατί είναι η μόνη που αξίζει στην περιοχή. Σταθερή αξία.
 

ant-ant

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
632
Πόντοι
81
Σήμερα το μεσημέρι η αλβανιδοκωλαρα με μαύρο κολλητό και γόβες, ενω διαγράφοταν μεσα η στριγκάρα με κόλασε. Θα παιξουμε καλη μπαλα φέτος που είμαστε γείτονες.
:fuck2: ίσως το καλοκαιράκι παίξουν και live photos, γιατί είναι η μόνη που αξίζει στην περιοχή. Σταθερή αξία.
Πραγματικη κωλαρα η ατιμη..για πολυ ξεσκισμα..οπως το λες.η μονη που αξιζει πλεον.
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
οχι απλα ρωταω αν ξερει καποιος περισοτερες πληροφοριες για την αντζελα την αλβανοδοκωλαρα
να δοκιμάσεις το κουλούρι της τύπε, αντέχει πολύ ξεκώλιασμα, (ετοιμάσου μετά να δεις την καπότα καφέ), είναι PSE, παντρεμμένη-χωρισμένη με παιδί (κατά δήλωσή της), το βυζί της ανύπαρκτο (τις περισσότερες φορές δεν το δείχνει - φοβάται μην το στραμπουλίξουν κατά δήλωσή της)
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Η ξανθιά μιλφ Δήμητρα στο λιτο,  στήθηκε στα 4 χωρίς να γδυθεί ,μύριζε το αιδοίο της.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.382
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.246
Η αλβανιδοκωλαρα αξίζει για πρόγραμμα 1 ώρας? Μου είπε φουλ με 80 συν 10 το χοτέλι αλλά διστάζω. Να το τολμήσω? Με ενδιαφέρει το πρωκτικό και το ακα χύσιμο σε στόμα/πρόσωπο.
 

nikos9573

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
347
Like
128
Πόντοι
1
καλησπερα.Λογω εργασιας,ημουνα κεντρο σημερα περι ωρας 16:45.Ερχομενος απο σολωνος,στην καποδιστριου και 3ης σεπτεβριου ,ηταν 2 πιατσοβιες.Η μια με στυλ σαν τις χορευτριες που βρισκεις σε club οπως το second skin [darkadiko]με latex ντυσιμο ,μποτα vinyl Μεχρι το γονατο κτλ..ψιλοξανθια την εκοψα.και μια αλλη γυρω στα 35-40 σχιστοματα μου φανηκε.τι λενε αυτες?γνωριζει κανεις κατι?και μετα απο καποδιστριου στριβοντας για αριστοτελους ,ηταν απο δεξια πλευρα 2 μελαχροινα κομματια.Γυρω στα 35-40 και αυτα.η μια ειδικα [απλα κοβοντας κινηση]μονο το χερι που δεν μου κουνησε να σταματησω.Για αυτες τι γνωριζετε?
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
380
Like
264
Πόντοι
21
ξέρεις κανείς που βρισκεται η Άτζελα απο πλατεια λαυριου εχω μερες να την δω
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
380
Like
264
Πόντοι
21
Ξερει κανειςς που εχει χαθει η Άτζελα?
 

socepic

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
292
Like
60
Πόντοι
1
καλησπερα.Λογω εργασιας,ημουνα κεντρο σημερα περι ωρας 16:45.Ερχομενος απο σολωνος,στην καποδιστριου και 3ης σεπτεβριου ,ηταν 2 πιατσοβιες.Η μια με στυλ σαν τις χορευτριες που βρισκεις σε club οπως το second skin [darkadiko]με latex ντυσιμο ,μποτα vinyl Μεχρι το γονατο κτλ..ψιλοξανθια την εκοψα.και μια αλλη γυρω στα 35-40 σχιστοματα μου φανηκε.τι λενε αυτες?γνωριζει κανεις κατι?και μετα απο καποδιστριου στριβοντας για αριστοτελους ,ηταν απο δεξια πλευρα 2 μελαχροινα κομματια.Γυρω στα 35-40 και αυτα.η μια ειδικα [απλα κοβοντας κινηση]μονο το χερι που δεν μου κουνησε να σταματησω.Για αυτες τι γνωριζετε?

Gothic στυλ φίλε; Με ενδιαφερει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom