Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Δευτερα μεσημερακι εχω μια δουλειτσα προς κεντρο οποτε λεω να κανω μια περαντζαδα να δω τι παιζει στα γνωστα σημεια..Τελευταια φορα ειχα πετυχει τη γνωστη Αντζελα και αλλη μια ξανθια κοντη εξω απο το γαλαξια που ομως δεν ελεγε και πολλα,τουλαχιστον στα δικα μου γουστα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

mpalrok

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2018
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
το κροσακι λες τύπε μου ;


Mαλλον δεν λεμε την ιδια.εχει λιγο σπασμενο προσωπο αλλα δεν ειναι κροσακι.
Γκαλινα Βουλγαρα 20+10 το χοτελ.
κανενας απο τους παλιους τη γνωριζει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
2
Like
2.684
Πόντοι
456

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Mαλλον δεν λεμε την ιδια.εχει λιγο σπασμενο προσωπο αλλα δεν ειναι κροσακι.
Γκαλινα Βουλγαρα 20+10 το χοτελ.
κανενας απο τους παλιους τη γνωριζει?
σωστά τα λες... δεν είναι κροσάκι. πρεζάκι είναι. αν τώρα εσένα σου αρέσει η συγκεκριμένη κατηγορία, ψάξε στις σχετικές πιάτσες και μακάρι να την βρεις. κάποτε ήταν αξιογάμητη. εδώ και κάποια χρόνια έχει στεγνώσει από την πρέζα και την "καλοπέραση".
 

saintemplar

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
95
Like
30
Πόντοι
0
Αν είναι η Γκαλίνα η Ουκρανή ναι,που πάει τα μπουμπλε αμασιτα κάτω,εξαιρετικό στυλιαρι ,κόκαλο κάργα,παλια ίσως και να βλεποταν,τώρα είναι Τζόκερ με 50 Τζακ Ποτ
 

nikos4477

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2018
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
παιδια γεια σας ξερετε καμια κοπελα να κανειστην πιατσα κατουρημα να δεχεται?
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
102
Like
7.520
Πόντοι
17.806
Πέρασμα χθες από Ομόνοια γύρω στις 12. Στη γνωστή διαδρομή είδα 1 τραβελι, 2 γυφτορουμανακια μπάζα και 2 πρεζακια. Το απόλυτο τίποτα. Πέρασα και από ΚΤΕΛ βρήκα στη στάση μια ξανθια συμπαθητική μιλφ με 30€ αλλά δεν πήρα γιατί φαινόταν πολύ ψυχρή και με υφακι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: zelm21

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Eκανα κι εγω τη βολτα μου προχτες απο Λαυριου.Μεσημερακι γυρω στη 1,τιποτα το ιδιαιτερο γενικως.Η γνωστη γυφτισα που σουλατσαρει στη σταση των λεωφορειων και μια ξανθια μιλφο-γκιλφ με ροζ ανταυγειες.Λιγο πιο κατω στο λιτο μπανισα ενα μελαχρινο μεσα στην υποδοχη με τζιν φουστα και μποτες αλλα δε μπορεσα να διακρινω καλα προσωπο..Ευελπιστουσα να συναντησω Μαρια ρουμανα με την οποια ειχα περασει καλα τελευταια φορα αλλα δυστυχως δεν  :(
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
102
Like
7.520
Πόντοι
17.806
Προς μεγάλη μου χαρά βλέπω ότι ο δρόμος αρχίζει και πεθαίνει σιγά σιγά και ειδικά στο κέντρο που μαζεύονταν σάπιες. Ο κόσμος πλέον στρέφεται σε οργανωμένα πράγματα και προσέχει που δίνει τα χρήματα του. Το σάιτ έχει κάνει τεράστια δουλειά και έχει γλιτώσει πολλούς.

Παραλιακή που έχει μερικές να ξέρετε ότι δουλειά έχουν μόνο τα τούμπανα όπως η Αμάντα..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.595
Like
13.768
Πόντοι
3.656
Προς μεγάλη μου χαρά βλέπω ότι ο δρόμος αρχίζει και πεθαίνει σιγά σιγά και ειδικά στο κέντρο που μαζεύονταν σάπιες. Ο κόσμος πλέον στρέφεται σε οργανωμένα πράγματα και προσέχει που δίνει τα χρήματα του. Το σάιτ έχει κάνει τεράστια δουλειά και έχει γλιτώσει πολλούς.

Παραλιακή που έχει μερικές να ξέρετε ότι δουλειά έχουν μόνο τα τούμπανα όπως η Αμάντα..

Και γιατί χαίρεσαι; Εμείς θέλουμε να κατεβαίνουμε στο κέντρο. Εσύ, αν δεν θέλεις μην κατεβαίνεις. Εκτός αν είσαι προμότορας κι ενδιαφέρεσαι για τα κέρδη σου
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
102
Like
7.520
Πόντοι
17.806
Και γιατί χαίρεσαι; Εμείς θέλουμε να κατεβαίνουμε στο κέντρο. Εσύ, αν δεν θέλεις μην κατεβαίνεις. Εκτός αν είσαι προμότορας κι ενδιαφέρεσαι για τα κέρδη σου

Χαχαχαχα το λέω γιατί πλέον υπάρχουν πολλά γραφεία και στούντιο και γαμας καλύτερα από ότι στο δρόμο.
 

nikos4477

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2018
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια ξερετε που βγαινουν και τι ωρες τιποτα νοικοκυρες ελληνιδες?
 

JamesDaniel

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Κριτικές
10
Like
2.006
Πόντοι
2.471
καλησπερα παιδια ξερετε που βγαινουν και τι ωρες τιποτα νοικοκυρες ελληνιδες?
8μμ βγαίνει μία στην Βερανζέρου που βάζει πλυντήριο. Σήμερα δέχεται μόνο άσπρα. Στην παραλιακή πριν την Αλίμου μία Βουλγάρα σιδερώνει 3-5μμ εκτός αν βρέχει.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
8μμ βγαίνει μία στην Βερανζέρου που βάζει πλυντήριο. Σήμερα δέχεται μόνο άσπρα. Στην παραλιακή πριν την Αλίμου μία Βουλγάρα σιδερώνει 3-5μμ εκτός αν βρέχει.

Θα μπορούσες εάν είναι εφικτό να δώσεις περισσότερες πληροφορίες ;;
*Εάν έχεις θέμα δημόσια στείλε μου π.μ.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
380
Like
264
Πόντοι
21
καλησπερα παιδια ξερει κανεις να δωσει πληροφοριες για την αντζελα την αλβανιδοκωλαρα μενει κοντα στη λαυριου εναι παντρεμενη?
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.541
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
36
καλησπερα παιδια ξερει κανεις να δωσει πληροφοριες για την αντζελα την αλβανιδοκωλαρα μενει κοντα στη λαυριου εναι παντρεμενη?
σκοπευεις να της κανεις προταση τυπε;
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Τύπε σκέπτεσαι να της κάνεις πρόταση γάμου;
Καλή φάση!
:zombie: :zombie:
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
380
Like
264
Πόντοι
21
οχι απλα ρωταω αν ξερει καποιος περισοτερες πληροφοριες για την αντζελα την αλβανοδοκωλαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom