Νέα

Πιάτσα στο Ρουφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikosxp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimi4u

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2005
Μηνύματα
121
Κριτικές
11
Like
66
Πόντοι
11
Καλημέρα,
Πέρασμα εχτές 23.30, ήταν η Σόνια, πίπα 20, γαμήσι 30 στο διπλανο παρκινγκ. Πήρα το πρώτο πρόγραμμα, μου πέρασε προφυλακτικό κανονικά και όμορφα. Βυζί 2άρι, κοιλίτσα και τρομερό κώλαράκι όπου την δαχτύλιαζα χωρίς να παραπονιέται. Μετά καθάρισμα με μωρομάντηλα, πολύ περιπήηση καικαραμέλωμα.
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
τι ωρες παιζουνε τα τεμαχια εκει?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.295
Κριτικές
124
Like
6.340
Πόντοι
5.097

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Μέχρι 24:00 το πολύ 01:00  :S :headbang:.Πολλά βράδια που γυρνάω απογοητευμένος από τα μπουρδελάκια ήθελα ένα ρομαντικό γαμήσι στο αμάξι αλλά τίποτα  :rockon: :rockon:

Της βρίσκουμε επι της Πειραιώς η κρυμενες πουθενά?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Της βρίσκουμε επι της Πειραιώς η κρυμενες πουθενά?

Δεν είναι επί της Πειραιώς οι συγκεκριμένες.

Επί της Κωνσταντινουπόλεως,στο ρεύμα προς Ταύρο-Πειραιά,μόλις περάσεις τα φανάρια του "Ένα κι Ένα",στα 50 μέτρα θα τις δεις μπροστά σου.

Αν πάλι έρχεσαι από Πειραιά,πρέπει πάλι να πιάσεις την Κωνσταντινουπόλεως και στο φανάρι του "Ένα κι Ένα" (στο αριστερό σου χέρι)πρέπει να κάνεις αναστροφή για να πέσεις ακριβώς επάνω τους.

Αν γνωρίζεις,είναι μπροστά από ένα σαν πάρκο-ανοικτό χώρο όπου βρίσκονται οι κατοικίες των Αξιωματικών.
 

Panagiotisath7ath

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
:fuck2:
Της βρίσκουμε επι της Πειραιώς η κρυμενες πουθενά?
κάνει κρύο μόλις είδα δυο αμάξια παρκαρισμένα με τέρμα φιμέ το ενα σε απόσταση 50 μέτρων μπορεί να αράζουν εκεί για  λίγο για το κρύο ποιος ξέρει , και γω τώρα που πέρασα ήθελα λίγο ολγα αλλά τζίφος χεχε ...!!!!!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
τα κοριτσια παντως ειναι "παντος καιρου".....ειναι εκει τωρα (μαλλον ηταν 10.30 που ημουν εκει) και βγαζουν μεροκαματο παρα τις αντιξοες καιρικες συνθηκες. Η Σονια ειναι αρκετα καλη απο εμφανισιμη και πολυ καλη στο σπορ,η Ολγα χανει σε εμφανιση και σε τεχνικη,αλλα μαλλον ειναι πιο "εκδηλωτικη". Εγω δοκιμασα και τις δυο για να μου φυγει η περιεργεια.Δεν ειμαι φαν του ειδους (πιατσα και πηδημα σε αυτοκινητο ή στο ορθιο) αλλα ειχα την περιεργεια.Την Σονια την επαιρνα ευχαριστως και σε χοτελ. Διευκρινιζω οτι δοκιμαστηκαν με μια βδομαδα διαφορα,γιατι ετσι οπως το εγραψα πιο πανω ..... :headbang:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Κανα 2 ξεκολα που ειναι λιγο μετα τα κτελ κηφισου τα εχετε δει?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.295
Κριτικές
124
Like
6.340
Πόντοι
5.097
τα κοριτσια παντως ειναι "παντος καιρου".....ειναι εκει τωρα (μαλλον ηταν 10.30 που ημουν εκει) και βγαζουν μεροκαματο παρα τις αντιξοες καιρικες συνθηκες. Η Σονια ειναι αρκετα καλη απο εμφανισιμη και πολυ καλη στο σπορ,η Ολγα χανει σε εμφανιση και σε τεχνικη,αλλα μαλλον ειναι πιο "εκδηλωτικη". Εγω δοκιμασα και τις δυο για να μου φυγει η περιεργεια.Δεν ειμαι φαν του ειδους (πιατσα και πηδημα σε αυτοκινητο ή στο ορθιο) αλλα ειχα την περιεργεια.Την Σονια την επαιρνα ευχαριστως και σε χοτελ. Διευκρινιζω οτι δοκιμαστηκαν με μια βδομαδα διαφορα,γιατι ετσι οπως το εγραψα πιο πανω ..... :headbang:

Πες μας κάτι για το μενού που δοκίμασες μύστη  :rolleyes: :uglystupid:.Τουλάχιστον παίχτηκε ένα ακα λαρυγγωτό τσιμπούκι  :think: :think: γιατί αλλιώς δεν λέει να πάρεις πιατσόβια  ;) ;) :rockon: :rockon:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
το πιτογυρο το ευχαριστιεσαι οταν κατσεις σε τραπεζι και οχι ορθιος.....ετσι ειναι και στις πιατσες. Η Σονια αξιζει,το εχουν πει αλλωστε και πιο πανω αρκετοι συναγωνιστες,οσο για το θεμα τσιμπουκι το κατεχουν και οι δυο αλλα οχι ακα....ακομα και αν εκαναν δεν ειμαστε για τετοια ρισκα,δεν ξερω αν τις πας σε χοτελ αν κανουν.Οι τιμες 20 για πιπα και 30 για πηδημα. Νομιζω οτι για ενα ξελαφρωματακι καλες ειναι. Το παρκακι ειναι αρκετα καλο,δεν ηξερα οτι ειναι τοσο μεγαλο,επισης προσοχη οταν θα βγαινετε με το αυτοκινητο απο το παρκο,δεν εχει καλη ορατοτητα και ερχονται πλακωμενοι οι περισσοτεροι.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.295
Κριτικές
124
Like
6.340
Πόντοι
5.097
το πιτογυρο το ευχαριστιεσαι οταν κατσεις σε τραπεζι και οχι ορθιος.....ετσι ειναι και στις πιατσες. Η Σονια αξιζει,το εχουν πει αλλωστε και πιο πανω αρκετοι συναγωνιστες,οσο για το θεμα τσιμπουκι το κατεχουν και οι δυο αλλα οχι ακα....ακομα και αν εκαναν δεν ειμαστε για τετοια ρισκα,δεν ξερω αν τις πας σε χοτελ αν κανουν.Οι τιμες 20 για πιπα και 30 για πηδημα. Νομιζω οτι για ενα ξελαφρωματακι καλες ειναι. Το παρκακι ειναι αρκετα καλο,δεν ηξερα οτι ειναι τοσο μεγαλο,επισης προσοχη οταν θα βγαινετε με το αυτοκινητο απο το παρκο,δεν εχει καλη ορατοτητα και ερχονται πλακωμενοι οι περισσοτεροι.

Το πιτόγυρο για τους μπουρδελιάρηδες τρώγεται πολύ ευχάριστα και στο όρθιο  ;) ;) :grin: :grin:.Την όλγα την είχα τιμήσει κι εγώ πριν χρόνια στο  αμάξι :zfuck: :fuck2: αλλά πλέον δεν δίνω λεφτά σε απλό πρόγραμμα όσο καλή και να ναι κάποια  :tickedoff: :tickedoff:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Πέρασμα πριν από λίγο από την πιάτσα του Ρουφ-έξω από τις οικίες των Αξιωματικών επί της Κωνσταντινουπόλεως.

Πρώτη η καστανή Σόνια,με το όμορφο προσωπάκι και το ελαφρώς ζουμερό(αλλά ωραίο)κορμί και με κολάν που τόνιζε την κωλάρα της.

Πιο πίσω η ξανθιά Όλγα με το μακρύ σγουρό μαλλί και με πιο μέτριο-συγκριτικά με της Σόνιας-πρόσωπο,ψιλοσκυλέ και με σχετικά αδύνατο κορμί-με κολάν και αυτή!

Και οι δύο κάνουν πίπα(με προφυλακτικό)με 20 ευρώ και με 30 ευρώ γαμήσι ενώ για όσους ενδιαφέρονται πηγαίνουν και σε ξενοδοχείο με 80 ευρώ για μία ώρα.

 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Μέχρι 24:00 το πολύ 01:00  :S :headbang:.Πολλά βράδια που γυρνάω απογοητευμένος από τα μπουρδελάκια ήθελα ένα ρομαντικό γαμήσι στο αμάξι αλλά τίποτα  :rockon: :rockon:

μου εχει τυχει βραδιες που δεν εχει κρυο να πετυχω καποια απο αυτες και 3 το βραδυ
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
μου εχει τυχει βραδιες που δεν εχει κρυο να πετυχω καποια απο αυτες και 3 το βραδυ

:thumbsup:

Αυτό μού είπαν και εμένα απόψε όταν τις ρώτησα μέχρι τί ώρα κάθονται-αναλόγως του καιρού.  ;)
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Πέρασμα πριν από λίγο από την πιάτσα του Ρουφ-έξω από τις οικίες των Αξιωματικών επί της Κωνσταντινουπόλεως.

Πρώτη η καστανή Σόνια,με το όμορφο προσωπάκι και το ελαφρώς ζουμερό(αλλά ωραίο)κορμί και με κολάν που τόνιζε την κωλάρα της.

Πιο πίσω η ξανθιά Όλγα με το μακρύ σγουρό μαλλί και με πιο μέτριο-συγκριτικά με της Σόνιας-πρόσωπο,ψιλοσκυλέ και με σχετικά αδύνατο κορμί-με κολάν και αυτή!

Και οι δύο κάνουν πίπα(με προφυλακτικό)με 20 ευρώ και με 30 ευρώ γαμήσι ενώ για όσους ενδιαφέρονται πηγαίνουν και σε ξενοδοχείο με 80 ευρώ για μία ώρα.

εχουμε καμια πληροφορια για το τη παιζει με το ξενοδοχειο πρόγραμμα και τετεια?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.295
Κριτικές
124
Like
6.340
Πόντοι
5.097
Χθεσινοβραδινό πέρασμα κατά τις 03:00 από το σημείο,όπου πέτυχα την ξανθιά αλβανίδα Όλγα με κόκκινο φόρεμα και μιας και δεν είχα πετύχει κάτι ενδιαφέρον στα μπουρδελάκια αποφάσισα για μια καλτ πίπα στο αμάξι μ'ένα 20ευρω  :wanker: :wanker:.Η γκόμενα ξηγήθηκε πολύ καλά,με άφησε να γλείψω με την άνεσή μου τα βυζιά της ενώ συνέχισα και μ'ένα δυνατό γλειφομούνι στο πεντακάθαρο μουνάκι της  :grin: :grin:.Δυστυχώς μου πέρασε καπότα και αν και η πίπα ήταν αρκετά καλή,με καπότα πλέον δεν μπορώ να λειτουργήσω καθόλου  :S :S,οπότε την αφαίρεσα και της είπα να βγάλει τα μαύρα μποτάκια που φορούσε για να μου κάνει μια ποδομαλακία με το κόκκινο πεντικιούρ της.Φυσικά και δέχτηκε οπότε και απόλαυσα τα ωραία πατουσάκια της να μαλακίζουν τον πούτσο μου.Μετά από κανα 10λεπτο τα έχυσα κι εκείνη με σκούπισε,ενώ μου είπε να μην πετάξω τα χαρτιά με τα χύσια στο δρόμο  :rolleyes: :uglystupid:.Της λέω εντάξει μη βρωμίσουμε και την περιοχή,θα περάσω μετά από το μπουρδέλο το ''ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ'' και θα πετάξω εκεί τα χύσια μου  :2funny: :2funny:.Εν τω μεταξύ είχε σκάσει μύτη πορνοπαππούς με μπλε φόκους και περίμενε μέχρι να τελειώσω,οπότε και με το που βγήκε το αλβανιδάκι από το αμάξι μου,την φόρτωσε με την μία στο δικό του και ξεκίνησε την δουλειά στα μπροστινά καθίσματα :pipa1: :orchestra:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.295
Κριτικές
124
Like
6.340
Πόντοι
5.097
Σήμερα κατά τις 02:30 γυρνούσα από τα μπουρδελάκια όπου δεν πέτυχα κάτι ενδιαφέρον και μιας και μου είχαν μείνει 30 ευρώ στο πορτοφόλι αποφάσισα να τα επενδύσω στην αλβανίδα Σόνια που κάνει πιάτσα στο σημείο  :erection: :erection:.Μελαχροινό κοντό μαλλί,3αρι βυζί,ωραία κωλάρα  :tits: :cum:.Την πέτυχα με συναγωνιστή,ευτυχώς εκείνη την ώρα τελειώνανε και αμέσως μπήκε στο αμάξι μου.Αράξαμε πίσω όπου ξεκίνησα να γλείφω με μανία τις βυζάρες της και αυτή να μου χαιδεύει τον πούτσο.Δεν άργησαν να πέσουν και τα πρώτα γλωσσόφιλα,ενώ ένιωθα το μουνί της να υγραίνεται.Έσκυψε και με τσιμπούκωσαι για λίγο(δυστυχώς με καπότα) και μιας και δεν το είχα ανάγκη την ξάπλωσα και ξεκίνησα να την γλειφομουνιάζω δυνατά,ενώ μου έδειχνε πως το είχε τεράστια ανάγκη.Είχε κατακαυλώσει,όπως κι εγώ οπότε ξεκίσα να την γαμάω έτσι,ενώ παράλληλα έγλειφα και τις ωραίες πατούσες της.Αλλαγή στάσης με αυτή να με καβαλάει κι εγώ να γλείφω πάλι τα βυζιά της.Εννοείται πέφτανε συνεχώς ρομαντικά γλωσσόφιλα και σε κάποια φάση ανοίγει μια πόρτα λίγο πιο πέρα και μπαίνει πιτσιρικάς που έμενε στην απέναντι πολυκατοικία η οποία έχει είσοδο 10 μέτρα από το σημείο που είχα παρκάρει και γαμούσα.Φυσικά δεν είχα πρόβλημα με τον τύπο που μας έπαιρνε μάτι και αυτόματα άρχισα να γαμάω την πουτάνα όσο πιο δυνατά μπορούσα.Κάπως έτσι κατέθεσα μια μεγάλη ποσότητα σπέρματος,ενώ η ίδια μου είπα ότι θα γούσταρε χοτέλι την επόμενη φορά μαζί μου.Φεύγοντας όπως έβγαινα από το σημείο παρατήρησα μεσήλικα μπυροκοιλιά δίπλα από λευκό βανάκι με το ψευδόνυμο ''ιχθυοπωλείο Η ΤΡΑΤΑ'' να τον πιπώνει η άλλη αλβανίδα που κάνει πιάτσα εκεί  :rockon: :rockon:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Πριν απο καμια βδομαδα που περασα απο την πιατσα κατα τις 23:30 παντως ειχε τουλαχιστον 4 αυτοκινητα παρκαρισμενα με τους οδηγους να περιμενουν μεσα τη σειρα τους να γαμησουν δεν ξερω αν η Σονια ειχε δωσει και χαρτακι προτεραιοτητας οπως στις τραπεζες. Φυσικα εφυγα απρακτος. Τελικα εχει μεγαλη περαση η συγκεκριμενη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom