Νέα

Πιάτσα στην Πάτρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dreico333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 111K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mpouk

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
δεν υπαρχει τιποτα στη πατρα εκτος απο τον γλαυκο!!!! ειναι αδικο για εμας τουσ πατρινους!!!!! ρε ενα call girl ψαχνω ποσο καιρο και δεν μπορω να βρω με τιποτα!!! πρεπει να παμε αθηνα για να το ευχαριστηθουμε!!!
 

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε mpouk μίλαγα με ένα call girl στην Αθήνα της οποίας έχω  τηλέφωνο και όταν της είπα οτι είμαι απο Πάτρα μου είπα οτι είχε πάει πριν λίγο καιρό εκεί (για 'δουλειά' φυσικά :p )
Όταν της είπα οτι δεν γνώριζα οτι παίζει τίποτα στην Πάτρα μου είπε οτι φυσικά και παίζει, αλλά όταν την πίεσα για πληροφορίες δεν ήθελε να μου πει. Μου είπε μόνο οτι θα μου πεί όταν κατέβει (καλά, ναι.. σίγά μην βγάλει και newsletter :p )

Αυτό που έχω ακούσει είναι για τις αγγελίες στην εφημερίδα "7 ημέρες αγγελίες" (ή όπως την λένε). Δεν έχω πάρει τηλ όμως για να σου πώ αν ισχύει. Επίσης συχνά παίζουν τηλέφωνα για Πάτρα στο teletext του Star (αλλά και πάλι δεν έχω πάρει τηλ).

(edit: το θέμα είναι για 'πιάτσες στην Πάτρα' και μιλάω για callgirls, αν νομίζει οτι πρέπει, ας το μεταφέρει κάποιος mod)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
στην πατρα περα απο το γλαυκο και κανα δυο στριπτιτζαδικα παρακμιακα δεν παιζει τιποτα αξιολογο...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Φίλε mpouk μίλαγα με ένα call girl στην Αθήνα της οποίας έχω  τηλέφωνο και όταν της είπα οτι είμαι απο Πάτρα μου είπα οτι είχε πάει πριν λίγο καιρό εκεί (για 'δουλειά' φυσικά :p )
Όταν της είπα οτι δεν γνώριζα οτι παίζει τίποτα στην Πάτρα μου είπε οτι φυσικά και παίζει, αλλά όταν την πίεσα για πληροφορίες δεν ήθελε να μου πει. Μου είπε μόνο οτι θα μου πεί όταν κατέβει (καλά, ναι.. σίγά μην βγάλει και newsletter :p )
ισως ερθει,αλλα θα σου ζητησει και τον ουρανο με τ'αστρα..
επιπλεον οι αγγελιες σε εφημεριδες ειναι οι πλεον αναξιοπιστες..
τη μια μερα ειναι την αλλη εξαφανιζονται..
υπαρχει κυκλωμα με πουταναρια φοιτητριες αλλα σιγα μη δωκω 300 ευρα για φοιτητρια..
δεν παω κατα τις 2 στο Κοκος ή στο Ντεκο??Ολο και καποια θα ριξω.. :2funny:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Απ οτι καταλαβαινω οι πιο πολυ την βγαζουν με Γλαυκο...Πιατσες τελικα παιζουν???
οχι πιατσες στην πατρα ΔΕΝ ΠΕΖΟΥΝ!
απο μπουρδελα εκτος απο τον γλαυκο πεζει και ενα πανω απο το μπαρ λιμανακι......φερνει κοπελες απο ανατολικο μπλοκ(ρωσια,ουκρανια,ρουμανια και βουλγαρια)μπορει να πετυχεις μουναρο η μπαζο........εγω το ενλογω ιδρυμα το εχω επισκεφτει 4 φορες και μονο μια φορα το καρπουζι βγηκε μαπα.............
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
stevegr που ακριβώς είναι αυτό το μπαρ λιμανάκι ;
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
21
Like
454
Πόντοι
31
Ημουνα Πατρα τις προαλλες περασα και απο τα δυο αυτα σπιτακια...

Χωρις καμμια δοση ειρωνιας και με ολο το σεβασμο, αλλα τετοιες τανες τις πληρωνεις 15Ε edo sto Atina.Φυσικα δε μπηκα σε κανενα απο τα δυο οχι για τα Ε αλλα γιατι δεν μου εκαναν κουκου.

Stevegr το καλυτερο που πετυχα ηταν μια Τσεχα νινιτσα στο γνωστο της Γλαυκου, δες και κριτικη μου.
Σα καλος λαλακις βεβαια πηγα και δευτερη φορα Γλαυκου, να δοκιμασω μια Ελενα (δεν εγραψα κριτικη για χαρη της πρωτης...) η οποια ηταν εντελως amateur και σκετη ξενερα. :uglystupid:

Αυτα τα ολιγο και απο εμενα.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Ημουνα Πατρα τις προαλλες περασα και απο τα δυο αυτα σπιτακια...

Χωρις καμμια δοση ειρωνιας και με ολο το σεβασμο, αλλα τετοιες τανες τις πληρωνεις 15Ε edo sto Atina.Φυσικα δε μπηκα σε κανενα απο τα δυο οχι για τα Ε αλλα γιατι δεν μου εκαναν κουκου.

Stevegr το καλυτερο που πετυχα ηταν μια Τσεχα νινιτσα στο γνωστο της Γλαυκου, δες και κριτικη μου.
Σα καλος λαλακις βεβαια πηγα και δευτερη φορα Γλαυκου, να δοκιμασω μια Ελενα (δεν εγραψα κριτικη για χαρη της πρωτης...) η οποια ηταν εντελως amateur και σκετη ξενερα. :uglystupid:

Αυτα τα ολιγο και απο εμενα.

ναι ετσι ειναι οπως τα λες για τα ευρα......στην αθηνα βρισκεις με 15 ή ακομα και με 10 ενω στην πατρα τις ιδιες κοπελες θα τις πληρωνες 30.............στην πατρα και γενικα επαρχια ειναι πιο ακριβα...........αλλα δεν αξιζουν,καλητερα αθηνα  :rockon:
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
21
Like
454
Πόντοι
31
Τυχαινει να ειμαι Πατρα και θα περασω μια βολτιτσα εκει λιμανι μερια  :sunglasses:

Αν και για να ειμαι ειλικρινης, επειδη ειδικα σε πολεις οπως η Πατρα, την τριχα την κανουν ...τριχια εχω τις αμφιβολιες μου.Εχει παει αληθεια κανεις ?

Γλαυκο αλλαξε τιποτα ή τα γνωστα?

ΥΓ - Στο ρεπορταζ μιλαει για ...εκατονταδες μεταναστες  :uglystupid:
 

Davatzis_90

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες έχω ακούσει τώρα τελευταία οτι παίζει πιάτσα στην Πάτρα,οποιος ξέρει τίποτα καινούργιο,ας πει συγκεκριμένα που είναι και τι ακριβώς παίζει............
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
21
Like
454
Πόντοι
31
Φημες για πιατσα στην Αγ.Σοφιας, Μαιζωνος και ηρωων Πολυτεχνειου, αποδειχθηκαν μονο φημες.

Μολις γυρισα απο βολτα και δεν ειδα ουτε δειγμα.Οποιος γνωριζει κατι ας ενημερωσει εστω και PM.

ΥΓ - Φιλοποιμενος απο Κορινθου εχει ενα μπαρακι.Σημερα πετυχα παλι εκει απ' εξω ενα μελαχρινο και μια μαυρουλα στο πεζοδρομιο να μιλανε στα κινητα.Κατι συμβαινει εκει.
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετίζω όλους τους ενδιαφερόμενους συναγωνιστές. Οφείλω να ενημερώσω για τα τελευταία δρώμενα στην Πάτρα σχετικά με τις πιάτσες. Τα νέα είναι καλά. έχουν αρχίσει και βγαίνουν στο δρόμο. απλά σταματάτε δίπλα τους, μιλάτε ευγενικά αν θέλουν να τις πας εκεί που πάνε και αν πούνε όχι φεύγετε. αν δε δώσουν σημασία, σταματάτε 2-3 τετράγωνα πιο πέρα και τους ξαναπροτείνετε εξίσου ευγενικά με την πρώτη φορά. μετά πούλο. εμένα 2 φορές μου έτυχε με δύο διαφορετικές και πήρα και τις 2 φορές και τις πήγα... επίσης δίνουν τηλέφωνο. ακριβώς το ίδιο σκηνικό παίχτηκε και 3η φορά με μαύρη που δεν ήθελε να την πάω κάπου, απλά καθότανε σταντέ στο συγκεκριμένο σημείο και έκανε τη δουλειά. για ευνόητους λόγους δε θα πω ποια είναι τα σημεία. όσοι είναι γνώστες των κατάλληλων περιοχών/δρόμων θα καταλάβουν. η τιμές είναι σχετικά καλές, ειδικά αν το παζαρέψετε με ευγενικό τρόπο. Να θυμάστε! πρέπει να είστε άκρως διακριτικοί και ευγενικοί ΠΑΝΤΑ και να ξέρετε πού να το λήξετε..
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Κυριακή 27/11 προς Δευτέρα 28/11 βράδυ. Υπήρχαν 5 ή 6 μαύρες (σκεφτείτε έχασα το μέτρημα) που κάνανε πιάτσα σε διαφορετικά σημεία (το καθένα μακριά από το άλλο και διάσπαρτα στην πόλη).  Περνώντας 2-3 φορές από τα εν λόγω σημεία, παρατήρησα ότι μετακινούνται πάντα συν πλην ένα με δύο τετράγωνα από το βασικό σημείο που κάνουν πιάτσα και κάνουν αυτό για αρκετή ώρα (μάλλον για να μην κάνουν μπαμ και τις μαζέψουν). Μίλησα με κανά δυο αλλά δεν είχα φράγκο πάνω μου, διαφορετικά.... Καλές έως πολύ καλές εμφανισιακά, κορμάρες και φάτσες και γαμώ. Αποκλείεται να τις είδα μόνο εγώ. Τις είδα να μιλάνε και με οδηγούς και με πεζούς, πιθανότατα κάποιοι να γράφουν/διαβάζουν το φόρουμ. Οπότε κάποιος που είχε εμπειρία στο εν λόγω θέμα, ας ενημερώσει ρε μάγκες. Άντε να αρχίσουν να βγαίνουν και άσπρες πιάτσα στην Πάτρα μπας και φτιάξει κάπως η κατάσταση επιτέλους. Τα σημεία στα οποία θα τις πετύχετε, τονίζω για άλλη μια φορά ότι είναι ευνόητα.

Υ.Γ. Επιμένω στο να μην πω ποια ακριβώς είναι τα σημεία που τις είδα 1)γιατί πιθανώς να αλλάζουν σημείο κάθε φορά που βγαίνουν στο δρόμο και 2)γιατί αν μαθευτεί σε άπειρο κόσμο κλπ κλπ κλπ μπορεί να τις μαζέψουν και να τις χάσουμε.

Όποιος ξέρει την ιστορία αυτής της πόλης για το παρελθόν των πιατσών και μπουρδέλων θα καταλάβει τι εννοώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom