Νέα

Πετρούλα Kama Sutra!!! Νέα 3D ταινία Sirina!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Βιζιτα η κορη μου θα ειστε τρελος , το καημενο μετεωρολογος τελειωνει  :dancing:

 

Le_Roi 1982

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Like
10
Πόντοι
1
5ο γυμνασιο χαλανδριου.

Πηγα μονο γυμνασιο. Ουτε δημοτικο, ουτε λυκειο.

Απο τοτε ειχα αλλεργια σε τετοιου ειδους πουτανες και τους αγαπουληδες τους. Μαλακα.

ΡΕ ατομακι, εχει 5ο γυμνασιο το Χαλανδρι???
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Καλα σε ποιον αρεσει αυτο το πραμα?
Ενα κακασχμημο βλαμενο ειναι με μηδενικη σεξουαλικοτητα-θυληκοτητα εννοειται,οπως και το μπαζακι η τζουλια.
ελα ντε.
μεχρι και οι τσοντες σε αυτην τη χωρα ειναι παρακμιακες!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
αααααααααχαχαχα
αχαχαχα οι δυο κυνηγοι σε μονομαχια αχαχαχα
hunter vs hunter,
θα σκάσει μύτη ο warlock και δεν θα μείνει κολυμπηθρόξυλο
images
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Γιατι ρε παιδια, οι ταινιες του σειρηνακη ειναι εκπληκτικες  :birdman: :birdman:
Οι τελευταιες του επιτυχιες δε, θα τις ζηλευαν και παραγωγες του ανιμαλ πλανετ, για την αναπαραγωγη των ζωων  :idiot: :idiot:

Από την φαλαινα ντουβλη, στη βαβατση που την ειδα για 2 λεπτα και λυπηθηκα τον ανθρωπο που ταλαιπωρουσε η βουλα  :o :o
ωραιο κορμακι η κοπελα, αλλα μολις την ειδα να τον πιπωνει ανατριχιασα, προσπαθουσε να του τον ξεριζωσει του ανθρωπου. Ούτε ενα απλο γαμησι δεν μπορουν να κανουν σωστα οι κωλογλαστρες  :zfuck:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
εγω παντως θα την τιμησω την πετρουλα με η χωρις γυαλια :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

FiD

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
114
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ραδιο Αρβυλα μου φαινεται εμενα το ολο Θεμα. Και αυτη (οπως και η Σασα Μπαστα που ελεγαν παλιοτερες φημες) εχουν βγει και εχουν κραξει αβερτα τις τσοντες. Δυσκολο να το γυρισουν 180 μοιρες. Η Ντουβλη εβγαινε απο την αρχη και ελεγε οτι δεν θα την πειραζε να επαιζε κ αυτη. Το ιδιο και με τη υπερ-βιζιτα την τυπισσα στο Laoura does Loutraki.

Τωρα θα μου πειτε, τα πολλα τα φραγκα αλλαζουν τον ανθρωπο, ορθα, αλλα εγω θα παραμεινω στην αποψη μου περι "βγαζω-φημες-μπας-και-διαβασει-κανεις-το-blog-μου"
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
εγω τη θεωρω ετοιμη να κανει οτιδηποτε για το χρημα.και φυσικα το παιζει βλαμμενη χωρις να ειναι τοσο πολυ οσο δειχνει τουλαχιστον...τωρα αν γαμηθηκε στην οθονη θα δειξει :grin:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
δεν θα ναι τσόντα ρε. Θα εξηγεί σε γενικές γραμμές πώς πνίγεται το κουνέλι, ασκητίνα κι έτσι
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.765
Πόντοι
266
petroula kostidou (ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΚΩΣΤΙΔΟΥ) official page opws anaferei kai h petroula edw : "πιο αισθησιακή από ποτέ.. Από την Τρίτη 21/12 στα περίπτερα " pareleipse na anaferei oti milame gia 3D "theama " sta periptera ... den lew tipota parapano... auto pou anefera einai apokleistikothta.. !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom