Νέα

Πετρούλα Kama Sutra!!! Νέα 3D ταινία Sirina!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
Nα ειναι καλα τα κοροιδα-μαλακες που αγοραζουν αυτα τα σκουπιδο-πορνο.... :jerking: :jerking: :jerking:

Σα ψαρια την πατησατε και με τη τζουλια επειδη την προμοταρε ενα κωλοκαναλο-νταβαντζοκαναλο.
Ψαρια-ψαρακες!

ωπ καλώς τονα  :uzi:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Καλα σε ποιον αρεσει αυτο το πραμα?
Ενα κακασχμημο βλαμενο ειναι με μηδενικη σεξουαλικοτητα-θυληκοτητα εννοειται,οπως και το μπαζακι η τζουλια.
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Καλα σε ποιον αρεσει αυτο το πραμα?
Ενα κακασχμημο βλαμενο ειναι με μηδενικη σεξουαλικοτητα-θυληκοτητα εννοειται,οπως και το μπαζακι η τζουλια.
η πετρουλα δεν μ αρεσει αλλα η τζουλια ειναι μουναρα και μην ακουω μαλακιες(οχι οτι δεν πηδαγα και την πετρουλα)
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.318
Πόντοι
216
μην λεμε μαλακιες τωρα.μουναρες και οι δυο ειναι!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
η πετρουλα δεν μ αρεσει αλλα η τζουλια ειναι μουναρα και μην ακουω μαλακιες(οχι οτι δεν πηδαγα και την πετρουλα)

ο φφφανατικ δεν πηδάει ελληνίδες λέμε. Και γυμνή να ναι μπροστά του η τζούλια και να τον παρακαλάει το πουλί του θα έχει κρυφτεί σαν τρομαγμένο σαλιγκάρι. Δε θα πέσει τόσο χαμηλά.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Καλα σε ποιον αρεσει αυτο το πραμα?
Ενα κακασχμημο βλαμενο ειναι με μηδενικη σεξουαλικοτητα-θυληκοτητα εννοειται,οπως και το μπαζακι η τζουλια.
Ελεος .....

Απλα.... ΕΛΕΟΣ !!!!!

Αν σου κατσει ποτε μην την πηδηξεις ....
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
η πετρουλα δεν μ αρεσει αλλα η τζουλια ειναι μουναρα και μην ακουω μαλακιες(οχι οτι δεν πηδαγα και την πετρουλα)

Σιγα βρε μαλακα.

"Μην ακουω μαλακιες" λεει ο ηλιθιος.

Σου θιξαμε την αγαμητη την καριολα την Τζουλια. Αγαμητη στο μυαλο. Το μουνι και η κωλοτρυπα της καλα τρωνε. Αλλα το μυαλο δεν χορταινει ποτε τετοιο βλακαδι που ειναι.

Μαλακα. Μπαζοφιλε κοπρολαγνε.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Σιγα βρε μαλακα.

"Μην ακουω μαλακιες" λεει ο ηλιθιος.

Σου θιξαμε την αγαμητη την καριολα την Τζουλια. Αγαμητη στο μυαλο. Το μουνι και η κωλοτρυπα της καλα τρωνε. Αλλα το μυαλο δεν χορταινει ποτε τετοιο βλακαδι που ειναι.

Μαλακα. Μπαζοφιλε κοπρολαγνε.
πα πα πα πα χειμαρος λεμεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.318
Πόντοι
216
Σιγα βρε μαλακα.

"Μην ακουω μαλακιες" λεει ο ηλιθιος.

Σου θιξαμε την αγαμητη την καριολα την Τζουλια. Αγαμητη στο μυαλο. Το μουνι και η κωλοτρυπα της καλα τρωνε. Αλλα το μυαλο δεν χορταινει ποτε τετοιο βλακαδι που ειναι.

Μαλακα. Μπαζοφιλε κοπρολαγνε.

σε ποιο βουνο εχεις τη καλυβα σου?
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
σε ποιο σχολειο έμαθες να μιλας και να γραφεις αγαπητε?

5ο γυμνασιο χαλανδριου.

Πηγα μονο γυμνασιο. Ουτε δημοτικο, ουτε λυκειο.

Απο τοτε ειχα αλλεργια σε τετοιου ειδους πουτανες και τους αγαπουληδες τους. Μαλακα.
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.318
Πόντοι
216
5ο γυμνασιο χαλανδριου.

Πηγα μονο γυμνασιο. Ουτε δημοτικο, ουτε λυκειο.

Απο τοτε ειχα αλλεργια σε τετοιου ειδους πουτανες και τους αγαπουληδες τους. Μαλακα.

αγαπητε δεν διαφωνω μαζι σου,αλλα γιατι τοσο μισος στην αθωα ψυχουλα σου?
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
μαγκες ανοιξα το θεμα για αλλο λογο.... μην το γαματε κι αυτο..
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
μαγκες ανοιξα το θεμα για αλλο λογο.... μην το γαματε κι αυτο..

Ο Σειρηνακης ειναι ενας ασχετος που δεν θα επρεπε να ειναι στον χωρο.

Ειναι απο τους τυπους που εχει ριξει απειρες μαλακιες με τσοντες, αλλα οταν πηγε 18-20 ξαφνικα σταματησε να παιζει μαλακια, σοβαρεψε, εβαλε και ενα ροζ πουκαμισο και εγινε ανθρωπος.

Αστοιχειωτος το λιγοτερο.

Τι να πουμε για τις ταινιες του? Μακαρι να μην υπηρχαν,κανουν κακο στο χωρο και σε οσους εμπλεκονται σε αυτες.
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
πάντως και λίγο βύζο να δέιξει η Καυλούλα θα σπάσουμε στη  :bigdick:
τώρα ποιός είναι ο Σειρηνάκης και τι πουκάμισο φοράει..χεστίκαμε !!!! μαγκιά του αυτό που κάνει !!! δεν το είχε κάνει κανείς μέχρι τώρα !!!
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Ο Σειρηνακης ειναι ενας ασχετος που δεν θα επρεπε να ειναι στον χωρο.

Ειναι απο τους τυπους που εχει ριξει απειρες μαλακιες με τσοντες, αλλα οταν πηγε 18-20 ξαφνικα σταματησε να παιζει μαλακια, σοβαρεψε, εβαλε και ενα ροζ πουκαμισο και εγινε ανθρωπος.

Αστοιχειωτος το λιγοτερο.

Αν δεν εχεις να πεις κατι σε αυτο το θεμα απλα δεν γραφεις τιποτα... Αν δεν σημφωνεις με τον Σειρηνακη ανοιξε ενα θεμα και μαζι σου κι εγω θα γραψω οτι ειναι ασχετος...
μην γεμισουμε 100 σελιδες με ασχετα...
Ευχαριστω...

 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Αν δεν εχεις να πεις κατι σε αυτο το θεμα απλα δεν γραφεις τιποτα... Αν δεν σημφωνεις με τον Σειρηνακη ανοιξε ενα θεμα και μαζι σου κι εγω θα γραψω οτι ειναι ασχετος...
μην γεμισουμε 100 σελιδες με ασχετα...
Ευχαριστω...

Ρε φιλε, νιωσε λιγο.

Στα αρχιδια μου ο λογος που σε εκανε να ανοιξεις το θεμα. Την αποψη μας λεμε. Αν δεν γουσταρεις την διαφορετικη αποψη απο τη δικη σου, σε γραφω στα παπαρια μου. Θα κανουμε ξεχωριστο θεμα για το καθετι? Εδω μεχρι και ο λιλας εχει θεμα. Της πουτανας γινεται.

Εχω να πω στο θεμα αυτο κατι, και το ειπα. Οπως και σε ολα που αναφερονται στις τσοντες του αστοιχειωτου. Δεν ειναι ασχετο το οτι οι τσοντες του ειναι πατος.

Μακαρι να μην ηταν, αλλα τι να κανουμε.
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Ρε φιλε, νιωσε λιγο.

Στα αρχιδια μου ο λογος που σε εκανε να ανοιξεις το θεμα. Την αποψη μας λεμε. Αν δεν γουσταρεις την διαφορετικη αποψη απο τη δικη σου, σε γραφω στα παπαρια μου. Θα κανουμε ξεχωριστο θεμα για το καθετι? Εδω μεχρι και ο λιλας εχει θεμα. Της πουτανας γινεται.

Εχω να πω στο θεμα αυτο κατι, και το ειπα. Οπως και σε ολα που αναφερονται στις τσοντες του αστοιχειωτου. Δεν ειναι ασχετο το οτι οι τσοντες του ειναι πατος.

Μακαρι να μην ηταν, αλλα τι να κανουμε.

εγραψα καμια αποψη και εσυ εγραψες διαφορετικη???
αντιθετα εγω εγραψα ενα αρθρο κι εσυ μπινελικια....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom