Νέα

Πέθανε ο αστυνομικός που χτυπήθηκε από χουλιγκάνια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.149
Like
11.630
Πόντοι
2.606
Αν καταδικαστεί ο τύπος για απόπειρα ανθρωποκτονιας και ο ανθρωπος καταλήξει μετά από 3 ας πούμε χρόνια τι γίνεται αλλάζει η κατηγορία?
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.210
Like
10.636
Πόντοι
2.256
...το κωλοπαιδι ειναι αναλωσιμο.. ... για τον ηθικο αυτουργο θα μας γραψεις τιποτα ?
Αυτοί έχουν ονοατεπωνυμα και τους γνωρίζουν όλοι. Προφανώς και μια οργανωμένη πολιτεία θα επρεπε να εχει συγκρουστεί προ πολλού με τη μαφια των αφεντικών που τους προστατευουν και τους απασχολούν και να τους εχει ξεκωλιάσει όλους.
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.397
Like
4.610
Πόντοι
1.706
Δεν τα λες και λίγα 8 χρόνια, για αυτήν την κατάσταση...
Αλλά πάντα ο στενός κύκλος του παθόντα θέλει να ελπίζει...
Το λίγα το εννοώ σε σχέση με τα χρόνια που είχε μπροστά του, πριν τον πυροβολήσουν.
Εντελώς αντικειμενικά κι ο ενας χρόνος τεράστιο διάστημα είναι, αφού μέσα σου ξέρεις την αλήθεια.
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.491
Κριτικές
5
Like
7.534
Πόντοι
1.336
Το κακο δυστυχώς ειναι οτι το παλικαρι ο αστυφυλακας θα ¨φυγει"
15 λεπτα χωρις οξυγονο οπερ εγκεφαλικα νεκρος
Πολυοργανική ανεπαρκεια ....
Κριμα ...
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
98
Κριτικές
23
Like
420
Πόντοι
290
Αν καταδικαστεί ο τύπος για απόπειρα ανθρωποκτονιας και ο ανθρωπος καταλήξει μετά από 3 ας πούμε χρόνια τι γίνεται αλλάζει η κατηγορία?
Αν ο θανατος προηλθε συνέπεια των τραυμάτων που εφερε απο το περιστατικό, τοτε ναι, αλλάζει και κατηγορείτε για ανθρωποκτονία, την πρόθεση και τον δόλο θα τα ορίσει ο εισαγγελέας βάση των στοιχείων που θα έχει απο την δικογραφίας
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.149
Like
11.630
Πόντοι
2.606
Αν ο θανατος προηλθε συνέπεια των τραυμάτων που εφερε απο το περιστατικό, τοτε ναι, αλλάζει και κατηγορείτε για ανθρωποκτονία, την πρόθεση και τον δόλο θα τα ορίσει ο εισαγγελέας βάση των στοιχείων που θα έχει απο την δικογραφίας
εννοω να τελεσιδικησει η υποθεση και μετα απο λιγους μηνες να καταληξει το παιδι στη μεθ προφανως συνεπεια του γεγονοτος τι γινεται εκ νεου υφισταται αλλη δικη αυτοδικαιως με μετατροπη κατηγοριας?
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
E για πες μου να πάω να περάσω να δοκιμάσω. Αστεία γεγονότα όπως αυτό που λες μπορεί να γίνει και σε μια επαρχία; Αυτό καθιστά ότι έχει υψηλή εγκληματικότητα;;
Όχι τυπαρα μου.....ΜΑΖΙ θα πάμε.6 μισή το απόγευμα και μετά που ειναι βράδυ.Ψήνεσαι?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Τύπε σταμάτα :2funny::2funny::2funny::2funny:
Πρέπει να σου στείλω google maps πού μένω για να καταλάβεις μάλλον :2funny:
Πάντως οπότε θες,με μεγάλη μου χαρά να πάμε μαζί.Γιατι ακούω κουλά εδώ μέσα και δεν μπορώ.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.796
Like
68.043
Πόντοι
12.756
Πάντως οπότε θες,με μεγάλη μου χαρά να πάμε μαζί.Γιατι ακούω κουλά εδώ μέσα και δεν μπορώ.

Κανονιζεις ραντεβου θανάτου με τυπο Κολόμπο ; :coffee:
Ας τον εκει να τον φανε γιατι ο μουνης με εβαλε στην bou friends list του
Το μούνοπανο
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.477
Like
16.189
Πόντοι
3.656
Αν καταδικαστεί ο τύπος για απόπειρα ανθρωποκτονιας και ο ανθρωπος καταλήξει μετά από 3 ας πούμε χρόνια τι γίνεται αλλάζει η κατηγορία?
Δεν είναι ανθρωποκτονία τότε. Ο μαιευτήρας που του έκοψε τα πόδια με σφαίρες ο ήρωας των εξαρχείων
πέθανε μετά από 5 χρόνια. Καλά τότε ... επειδή ήταν βαριά σωματική βλάβη ...
είχε παραγραφεί τελείως η κατηγορία στη δίκη ...
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.917
Like
3.754
Πόντοι
456
Πάντως οπότε θες,με μεγάλη μου χαρά να πάμε μαζί.Γιατι ακούω κουλά εδώ μέσα και δεν μπορώ.
Τύπε είχα ακούσει σε μια κουβέντα τι λεγαν για το Μενίδι, το Ζεφύρι τα Λιόσια κλπ.
Μετά κατάλαβα ότι το κέντρο της Αθήνας είναι ένας παιδότοπος. Να αναφέρω δεν έχω πάει στα από πάνω να εξετάσω ενδελεχώς τι παίζει εκτός από το Μενίδι που τυχαίνει να ξέρω κόσμο που μένει εκεί. Στην Αθήνα τριγυρνάς στο κόσμο σου και έχεις πιθανότητες 1/100 να σου συμβεί κάτι. Κι αυτό ακραίες ώρες καθημερινή ή με βροχή (μέρες με βροχή ληστεύουν πιο πολύ κόσμο). Στο μενίδι και στις γύρω περιχές με γύφτους αυξάνονται οι πιθανότητες στι 1/10 για πλάκα.

Και ποιος λέει ότι με νδ κλέβουν κινητά ή ληστεύουν; Το έχουν πάρει το μήνυμα πλέον οι κλέφτες. Άσε που δεν υπάρχουν πλέον κλέφτες. Δεν επιβιώνεις πια στην Αθήνα ούτε ως παράσητο για κανέναν λόγο. Η ακρίβεια έδιωξε και αυτοβούλως πολύ περιθωριακό κόσμο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κανονιζεις ραντεβου θανάτου με τυπο Κολόμπο ; :coffee:
Ας τον εκει να τον φανε γιατι ο μουνης με εβαλε στην bou friends list του
Το μούνοπανο
Sorry τύπε. Θα κάνω ριπορτ να σβηστεί το μήνυμα. Δεν ήξερα ότι θα σε πείραζε τόσο.
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
98
Κριτικές
23
Like
420
Πόντοι
290
εννοω να τελεσιδικησει η υποθεση και μετα απο λιγους μηνες να καταληξει το παιδι στη μεθ προφανως συνεπεια του γεγονοτος τι γινεται εκ νεου υφισταται αλλη δικη αυτοδικαιως με μετατροπη κατηγοριας?
Δεν πρόκειται να τελειώσει τόσο γρήγορα η διαδικασία, θα πάρει αναβολή στην αναβολή.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.149
Like
11.630
Πόντοι
2.606
Δεν πρόκειται να τελειώσει τόσο γρήγορα η διαδικασία, θα πάρει αναβολή στην αναβολή.
καποτε θα τλειωσει αν καταληξει μετα ο αστυνομικος τι γινεται? που ειναι ο πουστης ο χασοδικης τωρα που τον θελουμε
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.477
Like
16.189
Πόντοι
3.656
Τύπε είχα ακούσει σε μια κουβέντα τι λεγαν για το Μενίδι, το Ζεφύρι τα Λιόσια κλπ.
Μετά κατάλαβα ότι το κέντρο της Αθήνας είναι ένας παιδότοπος. Να αναφέρω δεν έχω πάει στα από πάνω εκτός από το Μενίδι.
Στην Αθήνα τριγυρνάς στο κόσμο σου και έχει πιθανότητες 1/100 να σου συμβεί κάτι. Κι αυτό ακραίες ώρες καθημερινή ή με βροχή (μέρες με βροχή ληστεύουν πιο πολύ κόσμο). Στο μενίδι και στις γύρω περιχές με γύφτους αυξάνονται οι πιθανότητες στι 1/10 για πλάκα.
Ρε παπάρα, έχω πάει άπειρες φορές. Καταρχήν είναι ο μεγαλύτερος δήμος της αττικής σε έκταση .
Για να καταλάβεις έκταση περίπου 150 τ.χλμ όταν η θεσσαλονίκη δεν είναι ούτε 20 τ.χλμ .

Το μεγαλύτερο κομμάτι είναι κανονικά . Καλύτερα από λιοσσίων αχαρνών και γερανίου κτλ .
Εκεί που έχει σπίτια , δρόμους και μαγαζιά δηλ.
Οι καταυλισμοί είναι σε χωράφια , που δεν πας έτσι κι αλλιώς, αν φοράς επιβατικά λάστιχα
και δεν έχεις το όχημα για πέταμα.
Αν είσαι άνδρας, δεν κινδυνεύεις πουθενά.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Τύπε είχα ακούσει σε μια κουβέντα τι λεγαν για το Μενίδι, το Ζεφύρι τα Λιόσια κλπ.
Μετά κατάλαβα ότι το κέντρο της Αθήνας είναι ένας παιδότοπος. Να αναφέρω δεν έχω πάει στα από πάνω να εξετάσω ενδελεχώς τι παίζει εκτός από το Μενίδι που τυχαίνει να ξέρω κόσμο που μένει εκεί. Στην Αθήνα τριγυρνάς στο κόσμο σου και έχεις πιθανότητες 1/100 να σου συμβεί κάτι. Κι αυτό ακραίες ώρες καθημερινή ή με βροχή (μέρες με βροχή ληστεύουν πιο πολύ κόσμο). Στο μενίδι και στις γύρω περιχές με γύφτους αυξάνονται οι πιθανότητες στι 1/10 για πλάκα.

Και ποιος λέει ότι με νδ κλέβουν κινητά ή ληστεύουν; Το έχουν πάρει το μήνυμα πλέον οι κλέφτες. Άσε που δεν υπάρχουν πλέον κλέφτες. Δεν επιβιώνεις πια στην Αθήνα ούτε ως παράσητο για κανέναν λόγο. Η ακρίβεια έδιωξε και αυτοβούλως πολύ περιθωριακό κόσμο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Sorry τύπε. Θα κάνω ριπορτ να σβηστεί το μήνυμα. Δεν ήξερα ότι θα σε πείραζε τόσο.
Εγώ μιλάω ΜΟΝΟ για αυτά που ξέρω.Δεν το παίζω Παντογνωστης.Δεν έχω ιδέα για Μενίδι.Για να το λες ίσως είναι έτσι.Το Κεντρο της Αθηνας έχει ξεφύγει.Αν θες ξαναλέω πάμε μαζί σε πολλά σημεία με έναρξη Πεδίον Άρεως.Θα αφήσουνε το κινητό σου σε ένα παγκάκι και μετά από 4 λεπτά θα έρθουμε να το πάρουμε.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.477
Like
16.189
Πόντοι
3.656
Εγώ μιλάω ΜΟΝΟ για αυτά που ξέρω.Δεν το παίζω Παντογνωστης.Δεν έχω ιδέα για Μενίδι.
Μαλακίες λέει .

Καλά .... το κινητό και στην πλατεία της πολιτείας αν το αφήσουμε .... λες να το βρούμε ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom