Νέα

Πέθανε η Amy Winehouse...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.950
Κριτικές
490
Like
36.488
Πόντοι
41.447
ωραία τα infos του arion :thumbsup:

φωνάξτε άμεσα τον warhol να κάνει ένα ρετουσάρισμα όμως στα τατού της τύπισας!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ειναι θεα
αλλα ειναι και καμενη δυστυχως
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Τελικά εδω κολάει το back to black???
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
επιστρέφοντας στα πάτρια εδάφη έπεσα σε ταξιτζή με άποψη επι των μουσικών θεμάτων

Το back to black έπαιζε ήδη και του ζήτησα να μην ξεκινήσει μέχρι να τελειώσει το τραγούδι.

Φοβερή φωνή. Καμμία σχέση με τα ξεπλυμένα της εποχής. Εχει ζήσει, έχει νοιώσει, έχει πέσει χαμηλά, εχει να πει. Επιτέλους! Καιρός ήταν.

Δεν ξέρω με βάση ποιο κριτήριο ορισμένοι τη χαρακτηρίζουν καμμένη. Σίγουρα είναι χαρισματική. Δεν ειναι προιον. Οποιος δε μπορεί να καταλάβει, ε υπάρχει και ο Μαρτάκης.

Amy θα ήθελα να με προσθέσεις στους οπαδούς σου
 

Επισκέπτης
ο τραγουδιστης-τρια πρεπει να ειναι αυτοκαταστροφικος/η,για να εχει να πει κατι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Γεια σου ρε Γουώρ.

Συμφωνώ μαζί σου
 

cornholio

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
αξεπέραστη φωνή η τύπισα!
και το κυριότερο έχει ψυχή και βγάζει τρομερό συνάισθημα.
σωστός ο warhol
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
 
επιστρέφοντας στα πάτρια εδάφη έπεσα σε ταξιτζή με άποψη επι των μουσικών θεμάτων

Το back to black έπαιζε ήδη και του ζήτησα να μην ξεκινήσει μέχρι να τελειώσει το τραγούδι.

Φοβερή φωνή. Καμμία σχέση με τα ξεπλυμένα της εποχής. Εχει ζήσει, έχει νοιώσει, έχει πέσει χαμηλά, εχει να πει. Επιτέλους! Καιρός ήταν.

Δεν ξέρω με βάση ποιο κριτήριο ορισμένοι τη χαρακτηρίζουν καμμένη. Σίγουρα είναι χαρισματική. Δεν ειναι προιον. Οποιος δε μπορεί να καταλάβει, ε υπάρχει και ο Μαρτάκης.

Amy θα ήθελα να με προσθέσεις στους οπαδούς σου

  Η αληθεια ειναι οτι το ενδιαφερον μου για την Amy  μεγαλωσε επειτα απο το ποσταρισμα του sony....Απο τοτε δηλωνω εθισμενος μαζι της.Και εγω δεν την εχω για "καμμενη".Τον χρονο του πανω στην Γη ο καθενας τον διαχειριζεται οπως θελει.Απο την στιγμη ομως που αυτος ο καθενας αποφασισει να "εκτεθει" στους πολλους ,πρεπει να εχει να πει κατι,που θα πηγαζει μεσα απο εμπειριες.....

  Αγαπημενο μου;

  "Μe and Mr Jones"

  "You know I'm no good"

  Amy,σε παρακαλω ,μεινε για λιγο ακομη μαζι μας....
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Εϊμι Γουαϊνχάουζ: Σάρωσε τα Grammy το «κακό κορίτσι»

Μπορεί η Βρετανίδα τραγουδίστρια της ποπ Εϊμι Γουαϊνχάουζ να έχει σοκάρει το κοινό με την απότομη μεταμόρφωσή της από πολλά υποσχόμενη ποπ σταρ σε αποστεωμένη ναρκομανή, μετά την απονομή όμως των φετινών Grammy απέσπασε πέντε βραβεία. Χωρίς καν να βρίσκεται στον χώρο της τελετής, κατάφερε να κερδίσει στις πέντε από τις έξι κατηγορίες για τις οποίες ήταν υποψήφια. 

Η 26χρονη Γουαϊνχάουζ κέρδισε στις βασικές κατηγορίες καλύτερου δίσκου και τραγουδιού της χρονιάς για την επιτυχία της «Rehab», καθώς επίσης και στην κατηγορία για την καλύτερη πρωτοεμφανιζόμενη τραγουδίστρια. Βραβεύτηκε για την πολύ καλή σόλο ερμηνεία της στο «Rehab», αλλά και τη μεγάλη επιτυχία του άλμπουμ που κυκλοφόρησε με τον τίτλο «Back to black». 

Ετσι, ακόμα και αν δεν κέρδισε το σημαντικότερο βραβείο, αυτό του καλύτερου άλμπουμ της χρονιάς, το οποίο απενεμήθη στον βετεράνο της τζαζ Χέρμπι Χάνκοκ, η Γουαϊνχάουζ κατάφερε να κάνει μια εντυπωσιακή επιστροφή στα μουσικά πράγματα. 

Τον περασμένο μήνα είχε εισαχθεί σε κλινική αποτοξίνωσης στο Λονδίνο, προκειμένου να αντιμετωπίσει τη χρόνια εξάρτησή της από τα ναρκωτικά και το αλκοόλ. Παρ’ όλα αυτά, μόλις πριν από τρεις εβδομάδες δημοσιεύτηκαν στον βρετανικό Τύπο φωτογραφίες της, στις οποίες η 24χρονη τραγουδίστρια φαινόταν να καπνίζει κρακ σε ένα πάρτι.

Επειδή ακόμα βρίσκεται σε διαδικασία απεξάρτησης, αλλά και λόγω των προβλημάτων που αντιμετώπισε στην έκδοση της αμερικανικής βίζας, η Εϊμι Γουαϊνχάουζ δεν κατάφερε να παραβρεθεί στην απονομή των βραβείων στο Λος Αντζελες. Ετσι, μίλησε μέσω δορυφόρου και ερμήνευσε δύο τραγούδια ζωντανά από το Λονδίνο. 

Καλύτερο άλμπουμ της χρονιάς αναδείχτηκε το «River: The Joni letters» του Χέρμπι Χάνκοκ. Πρόκειται για μια δουλειά με διασκευές-φόρο τιμής στη συνθέτρια και στιχουργό Τζόνι Μίτσελ από τον Καναδά.
Από την άλλη, το αστέρι της χιπ χοπ Κάνι Γουέστ, ο οποίος είχε οχτώ υποψηφιότητες, κατέληξε με τέσσερα βραβεία, αν και επιθυμούσε πολύ αυτό για το άλμπουμ της χρονιάς, αφού με τις δύο προηγούμενες δουλειές του δεν τα είχε καταφέρει.

Πηγή :protothema.gr

[youtube=425,350]txeWwDKaOc4[/video]
 

dorian69

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
ποτε δεν περιμενα οτι μεσω ενος σαιτ σαν το bourdela.com θα γνωριζα μια φωνη, και ενα αλμπουμ που μου κρατανε παρεα σχεδον καθημερινα
ΤΗΑΝΚS ZeroTolerance
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.950
Κριτικές
490
Like
36.488
Πόντοι
41.447
ποτε δεν περιμενα οτι μεσω ενος σαιτ σαν το bourdela.com θα γνωριζα μια φωνη, και ενα αλμπουμ που μου κρατανε παρεα σχεδον καθημερινα
ΤΗΑΝΚS ZeroTolerance

χάιρομαι φίλε.
Τελικά σε αυτό το σάιτ συμβάινουν πολλά και ωράια πράγματα πέρα απο την ενημέρωση για τον πλήρωμένο έρωτα και τον χαβαλέ που γίνεται.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
χάιρομαι φίλε.
Τελικά σε αυτό το σάιτ συμβάινουν πολλά και ωράια πράγματα πέρα απο την ενημέρωση για τον πλήρωμένο έρωτα και τον χαβαλέ που γίνεται.
:thumbsup:


Τα εχει ολα και συμφέρει .. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Αρκετά αστεία η παρουσίαση του θέματος απο το πρώτο θέμα.

Κατ'αρχάς μιλάει με στερεότυπα - για να καλύψει γνωστικά κενα

Τη φράση όμως "έχει σοκάρει το κοινό με την απότομη μεταμόρφωσή της από πολλά υποσχόμενη ποπ σταρ σε αποστεωμένη ναρκομανή" που τη βρήκε ο ηλίθιος;

Και το καλύτερο - "Χωρίς καν να βρίσκεται στον χώρο της τελετής, κατάφερε να κερδίσει στις πέντε από τις έξι κατηγορίες για τις οποίες ήταν υποψήφια". Τι λες ρε μάγκα; Σοβαρά; Πω πω...Και κανεις δεν κατέθεσε ένσταση στην ΕΠΟ; Ο διατητής πως κατεκύρωσε τον αγώνα αφού η ομάδα δεν ήταν στο γήπεδο;

Η κοπέλα το έχει - ανεξάρτητα της γνώμης του πρώτου θέματος.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
μιλαμε η κοπελα εχει φωνη που σε κανει και ακους ακομα και αν δεν θες η δεν την ξερεις...θυμιζει φωναρες αλλων εποχων πολλα χρονια πισω...τι να λεμε
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Κριμα πάντως.Η κοπέλα είναι εκπληκτική!!!Τέτοια φωνή πραγματικά είναι σπάνια.Κρίμα για την σημερινή της κατάσταση...Προσωπικά θλίβομαι...Τώρα για το αν είναι επιλογή της ή όχι, ένα έχω να πω....είναι 24 χρονών
 

Συνημμένα

  • amy-winehouse-very-troubled.jpg
    amy-winehouse-very-troubled.jpg
    48 KB · Εμφανίσεις: 18

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
επιστρέφοντας στα πάτρια εδάφη έπεσα σε ταξιτζή με άποψη επι των μουσικών θεμάτων

Το back to black έπαιζε ήδη και του ζήτησα να μην ξεκινήσει μέχρι να τελειώσει το τραγούδι.

Φοβερή φωνή. Καμμία σχέση με τα ξεπλυμένα της εποχής. Εχει ζήσει, έχει νοιώσει, έχει πέσει χαμηλά, εχει να πει. Επιτέλους! Καιρός ήταν.

Δεν ξέρω με βάση ποιο κριτήριο ορισμένοι τη χαρακτηρίζουν καμμένη. Σίγουρα είναι χαρισματική. Δεν ειναι προιον. Οποιος δε μπορεί να καταλάβει, ε υπάρχει και ο Μαρτάκης.

Amy θα ήθελα να με προσθέσεις στους οπαδούς σου

μιας κ εγω το ανεφερα... καμενη δλδ μες το ναρκωτικο...
καταλαβαινουμε κ πολυ καλα μαλιστα απλα θεωρουμε κριμα κ αδικο τετοιο ταλεντο απιστευτο να αυτοκαταστρεφεται οπως κ τοσα αλλα φυσικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom