Νέα

Περί εικόνων στο φόρουμ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Foot sucker

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
[quote a
πατας εκει που λεει προσθετες επιλογες->επισυναψη αρχειου κι ανεβαζεις.
uthor=Foot sucker notid=172896 link=topic=254645.msg7525959#msg7525959 date=1492530172]
Μπορειτε σας παρακαλω να μου πειτε πως μπορω να ανεβασω μια φωτογραφια εδω?
[/quote]

Σε ευχαριστω
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.552
Κριτικές
190
Like
48.062
Πόντοι
41.443
σ ολα μεσα εισαι σημερα :headbaning2:

ειχα ρωτησει κι εγω καποτε για αυτο για να ανεβασω ερασιτεχνικη φωτο απο cg που ειχα τιμησει και με εξυπηρετησαν οι συναδελφοι αμεσως. σειρα μου τωρα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26
Ανέβηκε και άλλο το όριο. Μπορείτε τωρα να ανεβάζετε 8mb ανά εικόνα.
 

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26
Εκτός αυτού μπορείτε να ανεβάζετε και videos (mp4, mpeg, avi, wmv, mov, flv)
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Παρατηρώ ότι κάποια μέλη βάζουν εικόνες με το πρόσωπο των γυναικών(μη επαγγελματίες ή ερασιτέχνες ιερόδουλες) με τις οποίες μιλανε στο νετ και πρόκειται να γνωριστούν ή έχουν γνωρισει.
Θα πρότεινα να επεξεργάζονται οι φωτό στο σημείο του προσώπου ώστε να μην ειναι διακριτά τα χαρακτηριστικά του.
Σε περίπτωση που δεν έχει γίνει κάτι τετοιο, να διαγράφεται η φωτό από τους mod, να υπάρχει προειδοποίηση στο μέλος για μη επανάληψη αυτής της κατάστασης. Έτσι θα προστατεύονται και οι 2 πλευρές (κοπέλα, μελος) από μελλοντικά μπλεξίματα με την δικαιοσύνη.
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Προσπαθώ εικόνες κάνω επισύναψη αρχείου αλλά δν μου βγάζει ένδειξη επικολλησης στο πλαίσιο κειμένου κάνω κάτι λάθος πιο παλιά είχα ανεβάσει ξέρει κανείς κάτι;-
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Πως αφαιρω φωτογραφια απο δικο μου ποστ?
 

mariacd26

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά γιατί δεν μπορώ να βάλω εικόνα προφίλ?
Ξέρει κανείς?
Φταιει ότι είναι αρκετά mb?
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
Οπότε βάζετε φωτός ως συνημμένα αρχεία στο φόρουμ και μην κάνετε copy image url κλπ., γιατί σβήνονται πολύ γρήγορα. Ειδικά στις συλλογές είναι κρίμα - πολλά παλιά post έχουν broken images.  >:(

πολυ σωστος
αυτός είναι και ο λόγος που όποτε ποστάρω εγώ ποστάρω πάντα ως συνημμένα τις εικόνες

ακόμα και οι φωτος απο το instagram πολλες φορες ειτε αφαιρουνται εν συνεχεια απο το προφιλ και χανονται για τους χρηστες, ειτε γινεται private το προφιλ απο οπου ανεβηκαν και δεν ειναι ορατες για ολους

επισης φωτογραφιες σε image hosters εξωτερικους πολλες φορες χανονται διοτι ορισμενα απο τα site αυτα εν συνεχεια κλεινουν λογω μεγαλου ανταγωνισμου

ο μονος τροπος να διατηρηθει μια εικονα αναλλοιωτη στον χρονο σε post του φορουμ ειναι να ποσταριστει ως συννημενο αρχειο

ενα ακομη πλεονεκτημα σε αυτο ειναι οτι μπορουν να γινουν download οι φωτογραφιες με ενα κλικ απο τον καθε χρηστη
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom