Νέα

Πειραιάς: Τον πυροβόλησε δύο φορές στο κεφάλι για μία θέση πάρκινγκ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 527
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.264
Κριτικές
1
Like
29.948
Πόντοι
8.006

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Και προβλήματα να δημιουργεί ένα πάρκινγκ ποιος δίνει το δικαίωμα σε κάποιον να βγαίνει με την καραμπίνα και να σκοτώνει.Τι συζητάμε τωρα?

Εδώ σκοτώνονται άγνωστοι μεταξύ τους χουλιγκάνοι για τις ομάδες, οπότε θεωρείς πως η κοινωνία που ζούμε είναι υγιής; Στο αρχικό μου σχόλιο ανέφερα : "Όταν ο καθένας κάνει ό,τι θέλει σίγουρα προκαλεί κάποιους που υπακούν σε νόμους και κανόνες του κράτους". Οι θεσμοί του κράτους υπολειτουργούν και υπάρχει η συγκεκριμένη διχόνοια στους πολίτες με αυτά τα αποτελέσματα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.297
Like
21.235
Πόντοι
5.506
ρε μαλακα ανα 6 μηνο εμφανιζεται ενας μαλάκας απο το πουθενα εντελως και μου κανει πεσιμο ..
Εντελως απο το πουθενα , τι 'ναι αυτο το πραγμα ρε πουστη μου εδω μεσα
ολοι διασημοι στις πλατες μας θελουν να γινουν
ρε γαμω το σπιτακι τους
Μάλλον κάτι δεν πάει καλά με την περσόνα σου, ρώτα και το λάκη να μάθεις τα κόλπα του.
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.355
Like
4.552
Πόντοι
1.706
πισωπλατα του την έσκασε ; δεν ειδα το βιντεο ;
Καλα για την χαριστικη ρε μαν τι περίμενες, τρελος ηταν ο αλλος , αν ειχε δει και κανα 2 ταινιες δεν θελει και πολυ
Το εκανε κινηματογραφικα :coffee:
Πισώπλατα. Πουστικα εντελώς. Τι άλλοθι να δώσει κάποιος σε αυτόν τον ανισορροπο; Ότι τον έβρισε ο Αλβανός; Που οσους ακουσα στα κανάλια λένε ότι ήταν ήσυχος. Και άντε και τον έβρισε. Σιγά το φοβερό που αξίζει μια ζωή.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.297
Like
21.235
Πόντοι
5.506

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.264
Κριτικές
1
Like
29.948
Πόντοι
8.006
:tooth::tooth::tooth::tooth:
Μου φτανει που καταλαβες εσυ :grouphug::grouphug::grouphug:
Εγω καταλαβα πολυ καλα οτι δεν εγραψες αυτο για το οποιο σε κατηγορει ο αλλος και το λέω ευθεως. Μακαρι να εκανες κι εσυ το ιδιο, οταν συντρεχει λογος.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.304
Like
15.969
Πόντοι
3.656
Πες τα.το ίδιο πράγμα λέω και εγώ.Αλλά όταν βλέπεις τέτοια σχόλια από το κάθε σκουπίδι της κοινωνίας.Τι μπορείς άλλο ν πεις
Να φανταστώ ... σε όλες τις δολοφονίες .... ακόμη και αν γίνονται με αυτόματα όπλα ... και ριπές ...
δείχνεις την ίδια ευαισθησία ;;;
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.738
Like
29.274
Πόντοι
6.056

...όταν ο δράστης έφτασε στην Υποδιεύθυνση Ασφαλείας Πειραιά, είπε στους αστυνομικούς: «Είχαμε χρόνια προστριβές. Έβαζαν τα αυτοκίνητα από το πάρκινγκ ακόμα και στο πεζοδρόμιο. Έκλειναν τους δρόμους. Είχα εκφράσει πολλές φορές την αγανάκτησή μου. Δεν ήθελα να καταλήξει έτσι»...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.264
Κριτικές
1
Like
29.948
Πόντοι
8.006

...όταν ο δράστης έφτασε στην Υποδιεύθυνση Ασφαλείας Πειραιά, είπε στους αστυνομικούς: «Είχαμε χρόνια προστριβές. Έβαζαν τα αυτοκίνητα από το πάρκινγκ ακόμα και στο πεζοδρόμιο. Έκλειναν τους δρόμους. Είχα εκφράσει πολλές φορές την αγανάκτησή μου. Δεν ήθελα να καταλήξει έτσι»...
Καλα, ας παει τωρα μεσα ο σκατογερος
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.080
Like
9.930
Πόντοι
1.406
Ο Μίστερ όταν τον τσίμπησαν οι μπάτσοι είπε επιτέλους τον έφαγα....πρέπει να ήταν τέρμα σαλεμενος ο καργιωλης για να έχει τόσο μίσος ουσιαστικά για έναν άγνωστο άνθρωπο... δυστυχώς εμμονικοι κ σαλεμενοι είναι πολλοί παραπάνω από όσους νομίζετε....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.297
Like
21.235
Πόντοι
5.506

...όταν ο δράστης έφτασε στην Υποδιεύθυνση Ασφαλείας Πειραιά, είπε στους αστυνομικούς: «Είχαμε χρόνια προστριβές. Έβαζαν τα αυτοκίνητα από το πάρκινγκ ακόμα και στο πεζοδρόμιο. Έκλειναν τους δρόμους. Είχα εκφράσει πολλές φορές την αγανάκτησή μου. Δεν ήθελα να καταλήξει έτσι»...
Ας φάει τώρα μπουντρούμι ο κωλόγερος γιατί εκτός από σιχαμένους σκουπίδι είναι και θρασύδειλος. Σαν κάτι νταήδες πίσω από το πληκτρολόγιο που έγραφα τις προάλλες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.304
Like
15.969
Πόντοι
3.656
Καλα, ας παει τωρα μεσα ο σκατογερος


Άλεξ ... για θύμησέ μου ...

πάντα πιάνονταν όλοι οι δολοφόνοι που σκότωναν κόσμο με όπλα στη μέση του δρόμου ;;;


ή υπήρξαν περιπτώσεις
ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗ ... και ας πέρασαν ... δεκαετίες ;;;;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.264
Κριτικές
1
Like
29.948
Πόντοι
8.006
Άλεξ ... για θύμησέ μου ...

πάντα πιάνονταν όλοι οι δολοφόνοι που σκότωναν κόσμο με όπλα στη μέση του δρόμου ;;;


ή υπήρξαν περιπτώσεις
ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗ ... και ας πέρασαν ... δεκαετίες ;;;;
καλησπερα τύπε
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.106
Κριτικές
37
Like
20.155
Πόντοι
12.896
Πες τα.το ίδιο πράγμα λέω και εγώ.Αλλά όταν βλέπεις τέτοια σχόλια από το κάθε σκουπίδι της κοινωνίας.Τι μπορείς άλλο ν πεις
να σκεφτεσαι παντα οτι αυτα γραφονται σε ενα φορουμ,ο αλλος λεει τη μαλακια του γιατι γουσταρει να τρολιαζει κ να γινεται τζερτζελο,
σε πολλα σαιτ ,δε λεω οτι οσυγκεκριμενος ειναι σε αυτη την κατηγορια,τα ιδια τα σαιτ εχουνε μεσα βαλτους που βριζουνε τους πεθαμενους προκειμενου να γινεται χαμος κ να ανεβαινουν τα κλικαρισματα του σαιτ,μην τσιμπας με τον καθενα...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.304
Like
15.969
Πόντοι
3.656
Το βλέπουμε ακόμα και στα σχόλια.Ο άλλος πανηγυρίζει για την δολοφονία επειδή ήταν Αλβανός.Τι να συζητάμε


Δεν μας είπες σύντροφε .... έχεις την ίδια ευαισθησία σε όλες τις δολοφονίες ;
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.308
Like
5.108
Πόντοι
1.406
Το βλέπουμε ακόμα και στα σχόλια.Ο άλλος πανηγυρίζει για την δολοφονία επειδή ήταν Αλβανός.Τι να συζητάμε
Ειναι σεσημασμενος αυτος,εδω καθε μερα μας κοροϊδευει και μας ειρωνευεται που ειμαστε φτωχοι, δεν εχετε να φατε ,θα σας κοψουνε το ρευμα κτλ. Τα λεει και χαιρεται :cry::cry::cry:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom