Νέα

Πειραιάς: Τον πυροβόλησε δύο φορές στο κεφάλι για μία θέση πάρκινγκ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 526
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
788
Πόντοι
81
Τύπε συγνωμη αλλά δεν θελω καμια συνεχεια της συζητησης μαζι σου, μιλα με κανεναν αλλο, μη γραφικο.
καμια αντιρρηση ! το οτι εισαι για γελια με οσα γραφεις και διαβαζω εδω και καιρο ειναι περαν πασης αμφιβολιας
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.620
Like
21.564
Πόντοι
5.506
δηλαδη γιατι ρε τυπε να ταυτιστω με την δικη σου αποψη? εγω αλλο πιστευω και εχω πολυ καλες πληροφοριες για το συμβαν και τους λογους που συνεβη αυτο και δεν μιλω αοριστα και πισω απο το πληκτρολογιο
Φώτισε μας τύπε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.617
Κριτικές
1
Like
31.374
Πόντοι
8.006

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.448
Like
11.987
Πόντοι
3.656
δηλαδη γιατι ρε τυπε να ταυτιστω με την δικη σου αποψη? εγω αλλο πιστευω και εχω πολυ καλες πληροφοριες για το συμβαν και τους λογους που συνεβη αυτο και δεν μιλω αοριστα και πισω απο το πληκτρολογιο
του είχε σκοτώσει η κακοποιήσει κανένα μέλος της οικογένειας του?
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Δε ξέρουμε τα προηγούμενα τους άρα δε παίρνω θέση.

Ωστόσο εάν είμαι ένα από τα παιδιά του αποθανόντα θα έβαζα σκοπό της ζωής μου να φάω τον γέρο με το πιο βασανιστικό τρόπο πυροβολώντας τα άκρα του ένα ένα για αρχή.
 

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
186
Κριτικές
13
Like
1.711
Πόντοι
1.191
Αυτό που με χαλάει είναι κάτι εθνικιστικά φασιστκια έχουν αιματοκυλήσει την ανθρωπότητα.

ο Ελληναρας αυτός εθνικιστής
Ναι, δεκτο αυτο που λες περι "εθνικιστικων φασιστκιων" που "έχουν αιματοκυλήσει την ανθρωπότητα", για παραδειγμα...
  • ΜαοΤσεΤουνγκ (78 εκατομμυρια νεκροι)
  • Σταλιν (23 εκατομμυρια νεκροι)
  • Χιτλερ (17 εκατομμυρια νεκροι)
  • Ισμαήλ Ενβέρ Πασάς (2.5 εκατομμυρια νεκροι)
  • ΠολΠοτ (1.7 εκατομμυρια νεκροι)
  • Κεμαλ Ατατουρκ (1.5 εκατομμυρια νεκροι)
...αλλα που ακριβως κολλαει ο "Ελληναρας"? Και τι ακριβως εξυπηρετει ο χαρακτηρισμος "Ελληναρας" ή "Ελληναρας εθνικιστής" κλπ σε καποιον κοπριτη ψυχακια δολοφονο που πρεπει να απασχολει την Ποινικη Δικαιοσύνη και μόνο? Σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν θα δικαιολογησει κανεις μας τον ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ψυχακια σηκωσει οπλο και σκοτωσει δια ασημαντον αφορμη καποιον συνανθωπο μας! Ο κατηγορουμενος θα σταθει ενωπιον την Ποινικης Δικαιοσυνης οπως οριζουν οι Νομοι και θα κριθει αναλογως, οποιος κι αν ειναι, σε οτι κι αν πιστευει, οτι χομπι κι αν εχει, ειτε γερος ειτε νεος, ειτε στρεητ ειτε πουστρα, ειτε φτωχος ειτε πλουσιος

Να υπενθυμισω απλα πως οι high scorers ΜαοΤσεΤουνγκ και Σταλιν με συνολικο σκορ πανω από 100 εκατομμυρια νεκρους στο ενεργητικο τους, σημερα, τωρα που μιλουμε, λατρευονται απο καποιους σαλεμενους που αντι να ντρεπονται, αποκαλουν "φασιστα" οποιονδηποτε δεν συμμεριζεται τις αποψεις τους. Ναι, ζυντροφε, κι εμειζ για τον ζοζιαλιζμο & την ελευθερια των λαωνε παλεβουμε, αλλα οταν ακουω τον χαρακτηρισμο "Ελληναρας εθνικιστής", ξερω πως απεναντι μου εχω εναν διαστημικο κοπανο που καθε τελος του μηνα ζηταει 20ρικο απο το συνταξιουχο μπαμπα για να πληρώσει το καρτοτηλεφωνο της CosmOTE

...και με το συμπαθειο δηλαδη, αλλα ειναι τουλαχιστο κακοηθεια να αναγουμε οτιδηποτε (πχ δολοφονια καποιου απο ψυχακια βλαμμενο σκατογερο) σε πεδιο πολιτικης αντιπαραθεσης με εκφρασεις πχ "φασιστες" η "εθνικιστες" κλπ. Οπως γραφτηκε προηγουμενως (κλικ ΕΔΩ), δεν θελει πολυ να γυρισει η βιδα στον καθενα! Ημαρτον πια​
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
788
Πόντοι
81
Παιδια δεν μπηκα στην συζητηση για να κανω τον ξυπνιο . Και οσοι με ξερουν και με παρακολουθουν τοσο καιρο θα εχουν διαπιστωσει πως δεν συνηθιζω να μπαινω ουτε σε αντιπαραθεσεις με αλλα μελη ουτε να γραφω εξυπναδες. Εδω ειμαι σε θεση να ξερω προσωπα και καταστασεις και τολμησα να γραψω πως ο ανθρωπος ο ηλικιωμενος δεν ειναι ουτε κανενα τερας ουτε εγκληματιας εκ γεννησεως του ! ειχε ερθει στο αμην ο ανθρωπος . αφηστε το ειναι μεγαλη ιστορια απλα εγω εγραψα πως μην βιαζεται ο καθενας να βγαλει συμπερασματα απ οσα λενε τα βοθροκαναλα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.448
Like
11.987
Πόντοι
3.656
Παιδια δεν μπηκα στην συζητηση για να κανω τον ξυπνιο . Και οσοι με ξερουν και με παρακολουθουν τοσο καιρο θα εχουν διαπιστωσει πως δεν συνηθιζω να μπαινω ουτε σε αντιπαραθεσεις με αλλα μελη ουτε να γραφω εξυπναδες. Εδω ειμαι σε θεση να ξερω προσωπα και καταστασεις και τολμησα να γραψω πως ο ανθρωπος ο ηλικιωμενος δεν ειναι ουτε κανενα τερας ουτε εγκληματιας εκ γεννησεως του ! ειχε ερθει στο αμην ο ανθρωπος . αφηστε το ειναι μεγαλη ιστορια απλα εγω εγραψα πως μην βιαζεται ο καθενας να βγαλει συμπερασματα απ οσα λενε τα βοθροκαναλα
τύπε αφού φτάνεις στο σημείο να πεις ότι γνωρίζεις γιατί δεν λες και ότι γνωρίζεις?

να καταλάβουμε και τι εννοείς δηλαδη


γιατί έτσι όπως το κανείς είναι τύπου ''έχω μια γκόμενας δεν την ξέρεις είναι από το χωριό''
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.262
Like
68.838
Πόντοι
12.756

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.372
Πόντοι
8.345
Δεν έχω να ψάξω τίποτα.Βγήκαν οι συνομιλίες στη φόρα.Ο ρατσισμός σκότωσε τον Αντώνη και το μίσος κάποιων εθνικιστικών αποβρασμάτων.Άλλωστε ποιος άλλος θα έλεγε την δικαιολογία, νόμιζα ότι ήταν μαύρος Πακιστανός.

εχεις γινει το κεφαλι σου αχταρμας
 
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
788
Πόντοι
81
τύπε αφού φτάνεις στο σημείο να πεις ότι γνωρίζεις γιατί δεν λες και ότι γνωρίζεις?

να καταλάβουμε και τι εννοείς δηλαδη


γιατί έτσι όπως το κανείς είναι τύπου ''έχω μια γκόμενας δεν την ξέρεις είναι από το χωριό''
αυτα που γνωριζω δεν ειναι για να τα γραψω σε κοινη θεα ! αλλωστε δεν διαγωνιζομαι για τα ποσα ξερω ! εγω ενα ποστ εκανα και εγραψα την αποψη μου οτι δηλαδη καλα του εκανε και τον καθαρισε γιατι τον ειχε φερει σε απογνωση ! αυτα απο μενα δεν ξαναγραφω σχετικα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.858
Like
16.610
Πόντοι
3.656
Το ότι ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΑΝΟΜΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ... ΚΑΙ ΟΧΛΗΣΗ ... ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ...


είναι κάτι που ισχύει 100000% ....

έτσι άπειρες φορές δημιουργούνται προστριβές και εντάσεις ....

και σπάνια ... έχουν αιματηρό τέλος .........

Κανένα μπουρδέλο επιχείρηση δεν μπορεί να ενοχλεί τους γειτόνους ..........

Πρέπει να επεμβαίνει η πολιτεία και να εξασφαλίζει ποιότητα ζωής και ευνομούμενες κοινωνίες για τους πολίτες.
Όχι να τα αφήνει να γίνονται μπουρδέλο όλα και να μαζεύει πτώματα και δολοφόνους ....
 
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
788
Πόντοι
81
Το ότι ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΑΝΟΜΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ... ΚΑΙ ΟΧΛΗΣΗ ... ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ...


είναι κάτι που ισχύει 100000% ....

έτσι άπειρες φορές δημιουργούνται προστριβές και εντάσεις ....

και σπάνια ... έχουν αιματηρό τέλος .........

Κανένα μπουρδέλο επιχείρηση δεν μπορεί να ενοχλεί τους γειτόνους ..........
συμφωνω απολυτως ! η ανομια , η ασυδοσια και η θρασυτητα η ακρατη που επικρατει στην κωλοχωρα επομενο ειναι να φερνει και φαινομενα αυτοδικιας
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.617
Κριτικές
1
Like
31.374
Πόντοι
8.006
Α παιδια, που ειστε...
Εχω πληροφοριες οτι ο Αλβανος τελικα δεν πεθανε, ζει και παριστανει τον πεθαμενο για να βαλει φυλακη τον αθωο παππού
Μην με ρωτησετε πώς το ξερω, εχω πληροφοριες, δεν μπορω να το γραψω σε κοινη θεα, εγραψα την αποψη μου και δεν ξαναγραφω τιποτα σχετικά
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.262
Like
68.838
Πόντοι
12.756
Πισώπλατα. Πουστικα εντελώς. Τι άλλοθι να δώσει κάποιος σε αυτόν τον ανισορροπο; Ότι τον έβρισε ο Αλβανός; Που οσους ακουσα στα κανάλια λένε ότι ήταν ήσυχος. Και άντε και τον έβρισε. Σιγά το φοβερό που αξίζει μια ζωή.
Ρε τυπε μην μου λες τι λεει η γειτονια
Και στον Λιγναδη η γειτονια ελεγε τα καλυτερα
Και σε κάθε εναν που πεθαινει βγαινει η γειτονια και λεει οτι ηταν το καλυτερο παιδι
ΓΑΜΑ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΔΕΣ ΤΥΠΟΥΣ ΝΑΠΟΥΜΕ

Οντως δεν ηταν κατι φοβερο για να τον σκοτωσει , αλλα εσυ καθεσαι και διαπληχτίζεσαι με εναν ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ( για να σου κανω την χαρη με την γειτονια) λεει οτι ειναι τρελος ;;;
Και επειδη ειδα και το βιντεο , και βλεπω διπλα απο το αυτοκινητο τον τυπο και τον αλλον με την καραμπινα .. Εγω λεω οτι ενας που του κοβει λιγο , λιγο οχι πολυ , με το που ξεπροβαλε ο τρελος απο την εξωπορτα με την καραμπινα
θα ειχε γινει Λουης στο τρεξιμο... αλλα εγω ειδα οτι ο αλλος ηταν εκει διπλα στο αυτοκινητο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.251
Like
1.121
Πόντοι
216
συμφωνω απολυτως ! η ανομια , η ασυδοσια και η θρασυτητα η ακρατη που επικρατει στην κωλοχωρα επομενο ειναι να φερνει και φαινομενα αυτοδικιας
iu
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom