Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 645K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
1. Εχετε ακουσει τπτ για μια Αθηνα?

2. Νικη ή Ντανα? Ο @mixanikos85 ειπε την αποψη του. Οι υπολοιποι που εχετε παει και με τις δυο ποια προτεινετε και γιατι?

Ευχαριστω!
η αθηνα είναι μια μετρια 7αρα στα 10 θα τη βαθμολογουσα ξανθια ηλικιας από 25 εως 30 υψος γυρω στο 1,68 με πιασιματα.
από υπηρεσίες δεν ξερω γιατι δεν την επελεξα.

η ντανα σε θεματα υπηρεσιων είναι καλη είναι μια 30αρα γυρω στο 1.70 υψος ωραιο σωμα σιλικονουχα στηθη.
η νικη εμφανησιακα είναι και αυτή ωραια ηλικιας γυρω στα 27 αλλα από υπηρεσίες δεν ειχα μεινει ευχαριστημένος.
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
ο μηχανικος θα δωσει τη λυση και για την αθηνα .. σε καμια περιπτωση φιλε δεν κανει η κοπελα για τπτ δεν το εχει με τπτ .. και απο κομτα
εχει αρκετες ατελειες ..
 

Ela Parto

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
1. @giant123: Αγιου Στεφανου Αροης?

2. @mixanikos: Περα απο κωλο, τι καλυτερο εχει η Νικη απο τη Ντανα? Επισης σε ποιο απο τα "μαγαζια" του Γλαυκου ειναι αυτες οι δυο?

Τελευταιες αποριες. Ευχαριστω!!!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
1. @giant123: Αγιου Στεφανου Αροης?

2. @mixanikos: Περα απο κωλο, τι καλυτερο εχει η Νικη απο τη Ντανα? Επισης σε ποιο απο τα "μαγαζια" του Γλαυκου ειναι αυτες οι δυο?

Τελευταιες αποριες. Ευχαριστω!!!
περα από κωλο και ποδια τυπε δεν μπορω να πω ότι η νικη είναι καλυτερη από τη ντανα.
αν σου αρεσουν οι πιο τσουπωτες γκομενες τοτε η νικη είναι η επιλογή σου.
η ντανα είναι στο 120 ενώ η νικη τις πιο πολλες φορες την πετυχαινα αγ.στεφανου.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
ΟΘΩΝΟΣ ΑΜΑΛΙΑΣ 100 εχει κανενας συναγωνιστης καμια εμπειρια να μας πει απο το κοριτσι που παιζει αυτες τις μερες?
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
ποιο κοριτσι παιζει τυπε?
Φιλε δεν ξερω πως λεγεται, εχω δει ομως καποιες φωτο στο f/b και φαινεται καλο κομματι, αλλα δυστηχως εχουν βαλει μονο απο το πισω συστημα φωτο και οχι
απο το μπροστινο να δουμε τι παιζει...
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
φιλε στη πατρα ειναι πεταμενα λεφτα στο ξαναλεω κ παλι ανεβα μοα βολτα αθηνα να κανεις δουλεια σου... νικη μονο αξιζει για μενα γτ εχει πολυ ωραιο κορμι με τελειο κωλαρα .. αλλα δεν ξερω που μπορει να βρισκετε ...

"τέλεια κωλαρα" είναι μικρός χαρακτηρισμός.
Μόνο και μόνο για να την γαμησει κάποιος στα τέσσερα έστω για μια φορά αξίζει.
Αλλά όπως έχουν αναφέρει και άλλοι δεν έχει μυαλό αλλιώς θα είχε μαζέψει όλα τα λεφτά.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
"τέλεια κωλαρα" είναι μικρός χαρακτηρισμός.
Μόνο και μόνο για να την γαμησει κάποιος στα τέσσερα έστω για μια φορά αξίζει.
Αλλά όπως έχουν αναφέρει και άλλοι δεν έχει μυαλό αλλιώς θα είχε μαζέψει όλα τα λεφτά.
φιλε για ποια μιλας? μπερδευτηκα. δωσε μια συντομη περιγραφη. καλα κωλαρα εχει οποια κι αν λες, αλλα πες μας για ποια λες αλλα και για τα βυζια της καμια πληροφορια
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Την Καρολίνα στην Όθωνος Αμαλίας 100 την δοκίμασε κάνεις; είναι καλή;
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας αγορια..Ειμαστε 2 γυναικες ανεξαρτητητες με δικο μας χωρο...παιζουμε μαζι και χωρια....οσοι ενδιαφερονται για ραντεβου επικοινωνουν αρχικα στο malasrto@gmail.com
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
φιλε για ποια μιλας? μπερδευτηκα. δωσε μια συντομη περιγραφη. καλα κωλαρα εχει οποια κι αν λες, αλλα πες μας για ποια λες αλλα και για τα βυζια της καμια πληροφορια

Για την μελαχρινή την Νίκη λέμε.
Βυζιά μέτριου μεγέθους και όμορφα.
Όμορφο μουνί.
Σλαβικό πρόσωπο.
Αλλά ο κώλος της στα τέσσερα από τους λίγους.

Μυαλό βάρκα γυαλό.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Λοιπον, επειδη εκανα καποιες καταδρομικες στα σπιτια στο Γλαύκο, ξεκιναω λεγοντας οτι το 40-50αρι στα μονικας σπιτια το θεωρω κοροιδια, και δεν το δινω. Στα αλλα, τα no name, διπλα δοκίμασα τελευταια Σάρα, Τζουλι και Λαρισσα. Λαρισσα αν και σαν γκομενα, αρκετα γαμευσιμη, δεν ξαναπαταω, λογω κακου χαρακτηρα και αντιεπαγγελματισμου. Η Σάρα,εμενα εμφανισιακα με συγκινει, αρκετα καλο σεξ, αρκετα καλη επικοινωνια. Η Τζουλι υπολειπεται των αλλων σε εμφανιση, αλλα πολυ καλο παιδι, πολυ καλη συμμετοχη στο σεξ,εξαιρετικη πιπα, παροτι εχει σιδερακια κι εγω προσωπικα το ευχαριστηθηκα, οσο δεν παει.και θα ξαναπαω. Αυτα απο εμενα, ελπιζω να βοηθησα!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Λοιπον, επειδη εκανα καποιες καταδρομικες στα σπιτια στο Γλαύκο, ξεκιναω λεγοντας οτι το 40-50αρι στα μονικας σπιτια το θεωρω κοροιδια, και δεν το δινω. Στα αλλα, τα no name, διπλα δοκίμασα τελευταια Σάρα, Τζουλι και Λαρισσα. Λαρισσα αν και σαν γκομενα, αρκετα γαμευσιμη, δεν ξαναπαταω, λογω κακου χαρακτηρα και αντιεπαγγελματισμου. Η Σάρα,εμενα εμφανισιακα με συγκινει, αρκετα καλο σεξ, αρκετα καλη επικοινωνια. Η Τζουλι υπολειπεται των αλλων σε εμφανιση, αλλα πολυ καλο παιδι, πολυ καλη συμμετοχη στο σεξ,εξαιρετικη πιπα, παροτι εχει σιδερακια κι εγω προσωπικα το ευχαριστηθηκα, οσο δεν παει.και θα ξαναπαω. Αυτα απο εμενα, ελπιζω να βοηθησα!
χθεσινη τσαρκα.
μονικας 120 η ντανα μονιμη υπηρεσίες καλες αν και εχει πεσει λιγο μου φαινεται τελευταια
118 ευριδικη δεν μου αρεσει εμφανησιακα κ αγ στεφανου δημητρα η οποια από υπηρεσίες αλλα και από εμφανιση δεν λεει.
η τζουλι δεν μου αρεσε εμφανησιακα και η λαρισα από υπηρεσίες μουφα και ως χαρακτηρας δεν είναι καλος γενικα δεν το εχει.
δωσε πληροφοριες τυπε για την σαρα σωματοτυπος ηλικια εθνικοτητα κλπ,
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Για την μελαχρινή την Νίκη λέμε.
Βυζιά μέτριου μεγέθους και όμορφα.
Όμορφο μουνί.
Σλαβικό πρόσωπο.
Αλλά ο κώλος της στα τέσσερα από τους λίγους.

Μυαλό βάρκα γυαλό.

σωστος ο παιχτης!!!!επρεπε να την εβλεπες οταν πρωτοηρθε στο προσεξετο τι κωλαρα ειχε....εγω την γαμαω πολλα χρονια.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Λοιπον, επειδη εκανα καποιες καταδρομικες στα σπιτια στο Γλαύκο, ξεκιναω λεγοντας οτι το 40-50αρι στα μονικας σπιτια το θεωρω κοροιδια, και δεν το δινω. Στα αλλα, τα no name, διπλα δοκίμασα τελευταια Σάρα, Τζουλι και Λαρισσα. Λαρισσα αν και σαν γκομενα, αρκετα γαμευσιμη, δεν ξαναπαταω, λογω κακου χαρακτηρα και αντιεπαγγελματισμου. Η Σάρα,εμενα εμφανισιακα με συγκινει, αρκετα καλο σεξ, αρκετα καλη επικοινωνια. Η Τζουλι υπολειπεται των αλλων σε εμφανιση, αλλα πολυ καλο παιδι, πολυ καλη συμμετοχη στο σεξ,εξαιρετικη πιπα, παροτι εχει σιδερακια κι εγω προσωπικα το ευχαριστηθηκα, οσο δεν παει.και θα ξαναπαω. Αυτα απο εμενα, ελπιζω να βοηθησα!

Εκανες που εκανες την τσαρκα σου, δεν κατεβαινες μια βολτα και στο Οθωνος Αμαλιας 100 στο στουντιο Κ να μας ενημερωσεις κι εμας που ειμαστε μακρυα τι λεει η Καρολινα που τοσο διαφημιση εχει πεσει στο F/B
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
κατεβηκα εγω στο Κ την προηγουμενη εβδομαδα.....αυτη που ειδα ηταν μια βουλγαρα που δουλευε επανω στο 120...ξεχναω το ονομα της αλλα σε πρηγουμενα ποστ αναφερονται πολλα και διαφορα για την δραση της....μπαζο ειναι εν ολιγοις,απλα οταν δουλευε γλαυκο τα εκανε ολα και τα επινε ολα!!!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
κατεβηκα εγω στο Κ την προηγουμενη εβδομαδα.....αυτη που ειδα ηταν μια βουλγαρα που δουλευε επανω στο 120...ξεχναω το ονομα της αλλα σε πρηγουμενα ποστ αναφερονται πολλα και διαφορα για την δραση της....μπαζο ειναι εν ολιγοις,απλα οταν δουλευε γλαυκο τα εκανε ολα και τα επινε ολα!!!
μηπως λες την αλεξια?τωρα το κ εχει φερει μια άλλη.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
μηπως λες την αλεξια?τωρα το κ εχει φερει μια άλλη.

φιλε δεν συγκρατησα ονομα διοτι οταν την ειδα καταλαβα ποια ηταν....εγω μιλαω για μια μελαχρινη λιγο παχουλη νταρντανοειδη....αν εχει αει αλλη κοπελα ενημερωσε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom