Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 652K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Στο αμέσως επόμενο μετά την Νάντια όπως πάμε προς τα αστέρια...Δούλευε η Άντζελα
δεν το εμπιστεύομαι το συγκεκριμενο τσαρδι τυπε.
πηγαινε νοσοκομειο να σου κανουν αντιρετροικη αγωγη και εισαι κομπλε.αλλα αυτό πρεπει να το κανεις εντος 72 ωρων από τοτε που εσπασε το προφυλακτικο.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
στην Πατρα δυστυχως δεν υπαρχει κατι αξιολογο!Η Ναντια και η Αντζελα πολυ καλες αλλα 30 ευρω το γαμησι δεν γινεται δουλεια.....Εγω καθε φορα που παω θελω ν αδειασω 3-4 φορες για ν εκτονωθω για τα καλα!Οσο για κολομπαρα κι εκει ζορικα τα πραγματα,ασε που κι ο κοσμος εδω δεν ειναι και τοσο μπουρδελιαρηδες!
η ναντια τυπε πριν 2 χρονια που πηγα πετυχα να εχει πανω της κατι σαν κονδυλωμα και από τοτε δεν ξαναπηγα.
θα συμφωνησω ότι οι πατρινοι δεν είναι τοσο μπουρδελιαρηδες.
 

end2

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
δεν το εμπιστεύομαι το συγκεκριμενο τσαρδι τυπε.
πηγαινε νοσοκομειο να σου κανουν αντιρετροικη αγωγη και εισαι κομπλε.αλλα αυτό πρεπει να το κανεις εντος 72 ωρων από τοτε που εσπασε το προφυλακτικο.
Μην με τρομάζεις...είναι άμεση αγωγή η θα μπω σε τρυπάκι παρακολούθησης κλπ?
Αυτό το μαγαζάκι είναι πόσα χρόνια, λες να έγινε μαλακία?το προφυλακτικό έσπασε αμέσως πριν βγω
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
θα θελα να παρω την Ναντια παρτουζα με κανεναν φιλο,αλλα ρε παιδια αν ακουω για κονδυλωματα και μαλακιες τετοιες καλα ασε ξενερωνω....Ρε πουστη μου δεν ξερω γιατι αλλα και οι πατρινες και οι φοιτητριες ακομη σε αυτη την πολη.......κοιμουνται ορθιες!Εγω καμια φοιτητρια ψαχνω αλλα ζορικα κι εκειασε που δεν εχω παρεες με φοιτητες κτλ για ν χωθω κι εγω!
 

end2

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
δεν το εμπιστεύομαι το συγκεκριμενο τσαρδι τυπε.
πηγαινε νοσοκομειο να σου κανουν αντιρετροικη αγωγη και εισαι κομπλε.αλλα αυτό πρεπει να το κανεις εντος 72 ωρων από τοτε που εσπασε το προφυλακτικο.
Ρε φίλε μην μου λες κάτι που κάποτε άκουσες και ξέρεις γενικά...δεν το κάνω και είμαι κομπλέ...αυτό είναι ολόκληρη θεραπεία μήνα και, που απλά επιβραδύνει τον ιό...και τα φάρμακα είναι πολύ ακριβά και έχουν παρενέργειες
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Ρε φίλε μην μου λες κάτι που κάποτε άκουσες και ξέρεις γενικά...δεν το κάνω και είμαι κομπλέ...αυτό είναι ολόκληρη θεραπεία μήνα και, που απλά επιβραδύνει τον ιό...και τα φάρμακα είναι πολύ ακριβά και έχουν παρενέργειες
το ειχα δει εγω τυπε με κορδελα
 

end2

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
για καποιους μηνες ηταν κλειστο ειχαν βαλει λευκη κορδελα στη πορτα και μετα ξανανοιξε.
Τι να σου πω δεν ξέρω, τον τελευταίο χρόνο είναι μόνιμα ανοιχτό, και τον μισό περίπου δουλεύει μια Άντζελα εκεί...αν είναι νόμιμο λογικά ελέγχονται οι κοπέλες αλλά το θέμα δεν είναι αυτό...το θέμα είναι από εδώ και πέρα τι να κάνω, γιατί αυτό που μου λες εσύ δεν είναι απλό
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Τι να σου πω δεν ξέρω, τον τελευταίο χρόνο είναι μόνιμα ανοιχτό, και τον μισό περίπου δουλεύει μια Άντζελα εκεί...αν είναι νόμιμο λογικά ελέγχονται οι κοπέλες αλλά το θέμα δεν είναι αυτό...το θέμα είναι από εδώ και πέρα τι να κάνω, γιατί αυτό που μου λες εσύ δεν είναι απλό
η άλλη λυση είναι πηγαινε ως πελατης με την αντζελα και προτου μπεις ζητα το βιβλιαρακι των εξετασεων της,ειναι υποχρεωμενοι να στο δειξουν.
 

end2

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
η άλλη λυση είναι πηγαινε ως πελατης με την αντζελα και προτου μπεις ζητα το βιβλιαρακι των εξετασεων της,ειναι υποχρεωμενοι να στο δειξουν.
Πήγα το ίδιο βράδυ πάλι και μίλησα με την τσατσά και μου είπε πως όλα είναι κομπλέ και να μην ανησυχώ, εγώ πάνω στην χασούρα μου δεν ξέρω αλλά δεν ζήτησα βιβλιαράκι, την ευχαρίστησα και έφυγα...τώρα να σου πω δεν θέλω να ξαναπάω
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
το σωστοτερο είναι να παιρνουμε μαζι μας επωνυμα προφυλακτικα γιατι εκει στα μπουρδελα παιρνουν τα φτηνιάρικα με το κιλο και εχουμε θεματα μετα.
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.795
Κριτικές
24
Like
3.770
Πόντοι
1.446
Πήγα το ίδιο βράδυ πάλι και μίλησα με την τσατσά και μου είπε πως όλα είναι κομπλέ και να μην ανησυχώ, εγώ πάνω στην χασούρα μου δεν ξέρω αλλά δεν ζήτησα βιβλιαράκι, την ευχαρίστησα και έφυγα...τώρα να σου πω δεν θέλω να ξαναπάω

Παλικάρι, έχω βρεθεί στη θέση σου πριν κοντά 18-19 χρόνια και σε καταλαβαίνω, γιατί κι εγώ τότε είχα την ίδια ακριβώς ατυχία με σένα (να σπάσει το προφυλακτικό) κι είχα χεστεί πάνω μου μετά, όχι φυσικά μην μείνει έγγυος η κοπέλα, άλλωστε δεν είχα τελειώσει μέσα της, αλλά μήπως αρπάξω κάτι απ' αυτήν, γιατί ήταν του χώρου. Πήγα στο "Συγγρός" για να τσεκάρω όσα νοσήματα μπορούν να τσεκαριστούν λίγες μέρες μετά, δεν θυμάμαι πόσες και ποιά, και πήγα και μετά από 3 μήνες για να τσεκάρω για HIV, κι ευτυχώς όλα καλά. Η εμπειρία μου έκτοτε με έχει κάνει να καταλάβω ότι δεν κολλάς έτσι εύκολα και ότι ακόμα και για τον HIV αν κάνεις σε κάποιο διαγνωστικό κέντρο, κι όχι απαραίτητα στο "Συγγρός" ή άλλο νοσοκομείο, μια εξέταση μετά από 1 μήνα από την επαφή, μαζί μάλιστα με της ηπατίτιδας b & c και της σύφιλης, just in case για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, και (μετά από 2 μέρες που κάνουν για να βγουν τα αποτελέσματα) είναι αρνητικές είσαι οκ. Για το 1000% θα πρέπει να επαναλάβεις το HIV και μετά από 3 μήνες από την επαφή. Αλλά σου επαναλαμβάνω, και στο είπαν κι άλλοι παίκτες πιο πριν, δεν κολλάς έτσι εύκολα, έστω κι από πουτάνα, που δηλ. έρχεται σε επαφή με πολλούς άντρες, άσε που μπορεί αυτή να είναι πιο ακίνδυνη από μια μη-επαγγελματία που δεν προσέχει και πολύ. Οπότε προσπάθησε να το βάλεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου, κι όταν με το καλό κλείσεις μήνα από την επαφή, τράβα να κάνεις τις εξετάσεις σου, για να ηρεμήσεις κι οριστικά.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
ηρθα πατρα και ειδα το οθωνος αμαλιας 100 κλειστο?ξερει κανεις τι γινεται που μια κλεινει μια ανοιγει?ειχα ρωτησει τη τσατσα όταν ειχα παρει τοτε το φρικιο την εμμανουελα και μου ειπε ότι κλεινει γιατι δεν βρισκουν κοπελες.
εγω θα λεγα μαλλον δεν βρισκουν πελατες
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
ξερει κανεις σας καμια εξω απο μπουρδελα κτλ να κανει κανα τσιμπουκι με 10ευρω το πολυ!!!!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΔΕΝΕ ΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ!ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΟ.....
 

end2

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Παλικάρι, έχω βρεθεί στη θέση σου πριν κοντά 18-19 χρόνια και σε καταλαβαίνω, γιατί κι εγώ τότε είχα την ίδια ακριβώς ατυχία με σένα (να σπάσει το προφυλακτικό) κι είχα χεστεί πάνω μου μετά, όχι φυσικά μην μείνει έγγυος η κοπέλα, άλλωστε δεν είχα τελειώσει μέσα της, αλλά μήπως αρπάξω κάτι απ' αυτήν, γιατί ήταν του χώρου. Πήγα στο "Συγγρός" για να τσεκάρω όσα νοσήματα μπορούν να τσεκαριστούν λίγες μέρες μετά, δεν θυμάμαι πόσες και ποιά, και πήγα και μετά από 3 μήνες για να τσεκάρω για HIV, κι ευτυχώς όλα καλά. Η εμπειρία μου έκτοτε με έχει κάνει να καταλάβω ότι δεν κολλάς έτσι εύκολα και ότι ακόμα και για τον HIV αν κάνεις σε κάποιο διαγνωστικό κέντρο, κι όχι απαραίτητα στο "Συγγρός" ή άλλο νοσοκομείο, μια εξέταση μετά από 1 μήνα από την επαφή, μαζί μάλιστα με της ηπατίτιδας b & c και της σύφιλης, just in case για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, και (μετά από 2 μέρες που κάνουν για να βγουν τα αποτελέσματα) είναι αρνητικές είσαι οκ. Για το 1000% θα πρέπει να επαναλάβεις το HIV και μετά από 3 μήνες από την επαφή. Αλλά σου επαναλαμβάνω, και στο είπαν κι άλλοι παίκτες πιο πριν, δεν κολλάς έτσι εύκολα, έστω κι από πουτάνα, που δηλ. έρχεται σε επαφή με πολλούς άντρες, άσε που μπορεί αυτή να είναι πιο ακίνδυνη από μια μη-επαγγελματία που δεν προσέχει και πολύ. Οπότε προσπάθησε να το βάλεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου, κι όταν με το καλό κλείσεις μήνα από την επαφή, τράβα να κάνεις τις εξετάσεις σου, για να ηρεμήσεις κι οριστικά.
Το ξέρω αδερφέ μου έχεις δίκιο...πήγα στο νοσοκομείο και μίλησα με μια δερματολόγο...για καλή μου τύχη μου είπε πως εκεί που πήγα κάνουν ελέγχους και πως και η συγκεκριμένη γιατρός που μου το είπε έχει κάνει έλεγχο εκεί...μου είπε να μην ανησυχώ αλλά στην ιδέα πως κάτι πήγε στραβά αλλάζει όλη η ζωή σου χωρίς να το αποβάλεις ποτέ, οπότε αραιά και που με προβληματίζει...σε 2 βδομάδες θα πάω να κάνω τις εξετάσεις που μου έγραψε, μαζί και HIV...ελπίζω όλα να πάνε καλά...σε ευχαριστώ για την συμπαράσταση, να σαι καλα
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Μην ανησυχείς end2 μπωρο να σου πω με ευθύνη ότι δεν κόλλησες κάτι κ εγώ έχω πάθει κάτι αντίστοιχο κάτω από άλλες συνθήκες..ξέρω πως νιώθεις αλλά θέλει μεγάλη σεβαστή ποσότητα βιολογικού υγρού για να κλήσεις..
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
στο στουντιο αιγιο εχει ερθει η μιλφαρα καρολινα.
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
δεν εχω μεταφορικο μεσο......ηθελα να παω Αιγιο να δω τι παιζει κι ακομα να χτυπαγα και παρτουζα την εν λογω Καρολινα.....αλλα που τετοια τυχη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom