Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 650K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Φίλε καλησπέρα και καλή φοιτητική ζωή στην Πάτρα. Η Πάτρα έχει ΟΤΙ θες για μια αξέχαστη φοιτητική ζωή εκτός από αγοραίο έρωτα.
Ήμουν φοιτητής στην Πάτρα για 5 χρόνια αποφοίτησα πριν περίπου 1.5 χρόνο. Στα χρόνια που ασχολήθηκα με το σπορ κάτω ελάχιστες ήταν οι καλές περιπτώσεις και περισσότερες οι φόλες ακόμη και τα χρόνια που η Πάτρα ήταν σε καλύτερη κατάσταση. Εμπειρίες καλές είχα με την Νάντια αλλά την τελευταία φορά που την πήρα (2 χρόνια πριν) ήταν αρκετά πεσμένη εν σχέσει με 2011 - 2012 που την είχα πάρει στο 106. Το prosexeto κάποτε μέτραγε πριν γίνει χαλι μαύρο τα τελευταία χρόνια, το monikas λιγα πραγματα και αυτό αν και κάτι έφερνε πριν την παρακμή. Στα πλην οτι θες αμάξι για να φτασεις εκει πάνω.
Για εμένα δεν ξέρω και απο που είσαι ο καλός αγοραίος έρωτας είναι στην Αθήνα. Από όταν επέστρεψα η μια καλή εμπειρία διαδέχεται την άλλη. Στην Πάτρα ελάχιστες οι καλές εμπειρίες και αρκετές φόλες. Μάζευε για εμένα χρήματα και δεν ξερω αν εισαι αθηναιος η αν εχεις γνωστους που περασαν Αθήνα διαλεξε Αθήνα. Περισσότερες επιλογές για όλα τα γούστα, υπάρχουν και πολύ καλά μπουρδελα των 20 ευρω και στούντιο που δινεις 50αρι +++ αλλα γαμας 8/10 πολύ καλό μουνι συν οτι βρίσκεις ευκολότερα κριτικές για να αποφύγεις τις φολες καθώς οι κοπελες δουλεύουν σε πανω απο 1 στουνιο. Στα συν της Αθήνας επίσης οτι στις περισσότερες των περιπτώσεων θα βρεις 2-3 κοπελες σε καθε βαρδια και οχι 1 οπως στην Πάτρα συν οτι τα μαγαζια δουλευουν και νυχτερινες ωρες κλεινουν 6 ή 7 το πρωί κατι καλό για οσους προτιμουν τις μεγαλες ωρες (ισως οτι παντα πηγαινα προς το βραδυ στην Πάτρα και τους πετύχαινα στα κλεισίματα δεν ήταν καλό)
Σημειωση οτι μπηκα απο περιέργεια να δω τι υπάρχει στην Πατρα ενω εψαχνα επομενο στοχο ... Καλή υπομονή παιδες και η Αθήνα μακριά δεν είναι!
duck υπαρχει και το στουντιο στο αιγιο που βαζει κατω όλα μαζι τα τσαρδια της πατρας.
 

mounoskilo

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
15
Like
18
Πόντοι
0
εχει καποιο site να δουμε τις κοπελες?
 

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
Σίγουρα δεν ειναι και κατι δύσκολο κιολας να φτιαξεις κατι καλύτερο από την Πάτρα, αν φερνει κυκλικά κοπέλες από Αθήνα τα χαλια της Πάτρας θα τα ξεπερνάει και εγώ αν ημουν κάτω θα προτιμούσα να πάω εκεί, οταν ημουν εγώ στα τελευταία χρονια στην Πάτρα αρχισε να πηγαίνει καλά το Αίγιο, παρόλα αυτά η Αθήνα είναι άλλη αίσθηση απιστευτα πολλές οι επιλογές!!
 

born4sex

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
εχει καποιο site να δουμε τις κοπελες?
Εγω το μόνο που έχω δει ειναι εδώ:
http://www.*****.com/studio/2284
Αλλά δεν εχω πάει. Αναμένω και εγω λεπτομέρειες απ'όποιον έχει γνώση για εκει!
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Ωραια θα το εχω υποψην μου να το επισκευτω οταν καποια στιγμη ξαναπερασω απο Αιγιο αφου λετε οτι ειναι καλο.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Σίγουρα δεν ειναι και κατι δύσκολο κιολας να φτιαξεις κατι καλύτερο από την Πάτρα, αν φερνει κυκλικά κοπέλες από Αθήνα τα χαλια της Πάτρας θα τα ξεπερνάει και εγώ αν ημουν κάτω θα προτιμούσα να πάω εκεί, οταν ημουν εγώ στα τελευταία χρονια στην Πάτρα αρχισε να πηγαίνει καλά το Αίγιο, παρόλα αυτά η Αθήνα είναι άλλη αίσθηση απιστευτα πολλές οι επιλογές!!
duck  το στουντιο στο αιγιο συνεργάζεται με τα ηλια ηλιου και βουρβαχης.σχεδον ολες οι κοπελες εχουν κανει γκεστ εμφανισεις στο αιγιο από τα προαναφερθεντα στουντιο.οι περισσοτερες είναι 30 πλας μεχρι 45 και κατά κορον ρωσιδες και ουκρανες.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
το προσεξετο παλια ηταν στα φορτε του γιατι συνεργαζοταν με την τριγγετοαλυσιδα και εφερνε αξιολογα κορίτσια.οταν σταματησε τη συνεργασια το φαγε η μαρμαγκα.
το δε γλαυκου 120 φερνει συνηθως οτι απομειναρι εχει μεινει στο μεταξι και αλλοτε βερνει βλαχακια ρουμανακια κατευθιαν από ρουμανια.
 

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
Το θυμαμαι εφερνε αξιολογες κοπελες και ειχε και κίνηση απο πελάτες στο προσεξετο απορώ πραγματικά γιατί το κόψανε δεν βγάζανε? απλα μου κανει εντυπωση οτι στην Αθήνα το βασικο με αυτές τις κοπέλες ήταν σταθερά στα 50 ενώ το προσεξε το το είχε 30 οπότε ήταν και value απλά έχω την αίσθηση ότι δεν φέρνανε τις καλύτερες διαθέσιμες αλλά τις πιο δεύτερες επιλογές των εν λόγω στούντιο γιατί στην Αθήνα πετυχαίνω κατα πλειοψηφία καλύτερα πραγματα
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Το θυμαμαι εφερνε αξιολογες κοπελες και ειχε και κίνηση απο πελάτες στο προσεξετο απορώ πραγματικά γιατί το κόψανε δεν βγάζανε? απλα μου κανει εντυπωση οτι στην Αθήνα το βασικο με αυτές τις κοπέλες ήταν σταθερά στα 50 ενώ το προσεξε το το είχε 30 οπότε ήταν και value απλά έχω την αίσθηση ότι δεν φέρνανε τις καλύτερες διαθέσιμες αλλά τις πιο δεύτερες επιλογές των εν λόγω στούντιο γιατί στην Αθήνα πετυχαίνω κατα πλειοψηφία καλύτερα πραγματα
duck  στη πατρα τα μπουρδελα δεν εχουν την δουλεια που εχουν στην αθηνα.ο τζιρος στη πατρα είναι πολύ χαμηλος.
το συζητησα με τσατσα στη γλαυκου και ολη μερα μεχρι τις 7 το απόγευμα το μαγαζι ειχε κανει τζιρο 130 ευρω ενώ ένα μπουρδελο στο μεταξουργειο αυτά τα λεφτα θα τα βγαζε μεσα σε 2 ωρες.
 

born4sex

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
Στην Γλαύκου πρέπει να είναι 4-5 στον ίδιο χώρο αλλά το τέρμα δεξιά είναι άλλης διαχείρησης (η οποία έχει και πιο πάνω στα 200 μέτρα παράρτημα).
 

end2

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά συγνώμη που το ρωτάω σε αυτό το θέμα αλλά επειδή σχετίζεται άμεσα με την Πάτρα.
Λίγα δευτερόλεπτα πριν βγω έσπασε το προφυλακτικό και έχω χεστεί για δύο πράγματα...προφανώς το ένα έχει να κάνει με νοσήματα...το άλλο το οποίο συνέχεια το σκέφτομαι, υπάρχει περίπτωση να με εκβιάσει αν μείνει έγκυος κλπ? Ξέρω ακούγεται τρελό αλλά ανησυχώ πολύ και γιαυτό
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Θα γίνεις μπαμπάς, θα την παντρευτείς, θα κάνετε κι άλλα 3-4 κουτσούβελα και θα ζήσετε ευτυχισμένοι.

Πάρ'την αύριο να την πας στη μάνα σου να τη γνωρίσει.
 

end2

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Πάλι καλά...σε ευχαριστώ
ξέρετε τι παίζει από υγιεινή εκεί?Να αρχίσω να τρέχω σε γιατρούς?
 

born4sex

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
Ρε παιδιά συγνώμη που το ρωτάω σε αυτό το θέμα αλλά επειδή σχετίζεται άμεσα με την Πάτρα.
Λίγα δευτερόλεπτα πριν βγω έσπασε το προφυλακτικό και έχω χεστεί για δύο πράγματα...προφανώς το ένα έχει να κάνει με νοσήματα...το άλλο το οποίο συνέχεια το σκέφτομαι, υπάρχει περίπτωση να με εκβιάσει αν μείνει έγκυος κλπ? Ξέρω ακούγεται τρελό αλλά ανησυχώ πολύ και γιαυτό

Θα εχεις και δωρεαν επισκέψεις οταν θα δίνεις την διατροφή...
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Γιατί μήπως σε ξέρει για να σε βρει? και για τα νοσήματα εκτός και αν είχε HIV  που είναι δύσκολο να κολλήσει ο άντρας από την γυναίκα δεν θα χάσεις την ζωή σου και αρκετά από τα υπόλοιπα θεραπεύονται με αντιβιοτικά.
 

end2

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Την ρώτησα και μου είπε ότι δεν δουλεύει χωρίς γιατρούς και μου είπε να μην ανησυχώ αλλά σκέφτομαι όλη την ώρα, μήπως να πάω σε γιατρούς τώρα?η δεν έχει νόημα από τώρα?
 

end2

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Στο αμέσως επόμενο μετά την Νάντια όπως πάμε προς τα αστέρια...Δούλευε η Άντζελα
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
στην Πατρα δυστυχως δεν υπαρχει κατι αξιολογο!Η Ναντια και η Αντζελα πολυ καλες αλλα 30 ευρω το γαμησι δεν γινεται δουλεια.....Εγω καθε φορα που παω θελω ν αδειασω 3-4 φορες για ν εκτονωθω για τα καλα!Οσο για κολομπαρα κι εκει ζορικα τα πραγματα,ασε που κι ο κοσμος εδω δεν ειναι και τοσο μπουρδελιαρηδες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom