Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 662K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
εχεις παει στου αιγιου? βλεπω οτι φερνει καλα μουνια που κ που.
συνεργάζεται με τα ηλια ηλιου και βουρβαχης της αθηνας.καθε βδομαδα στελνουν μια κοπελα τους στο αιγιο.
ειχα περασει τσαρκα αλλα δεν μου πολυαρεσε η κοπελα που ειχε γι αυτό δεν την πηρα.
 

nakamparata

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
11
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
0
Ξέρουμε κατι για την Κάρλα που εφερε το στουντιο στο Αίγιο.. που δούλευε πριν ας πουμε για να διαβάσουμε καμια κριτικη.. Απο τις φωτογραφίες παντως φαίνεται τρελο μωρο
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
καλη η ναντια μωρε αλλα μεγαλωσε. πρεπει να φερει φρεσκο πραγμα!
συμφωνω τυπε...επρεπε να εχει φερει κοπελες και να κανει και αυτή καποιες εμφανισεις.ετσι το μαγαζι της θα ηταν το καλυτερο στη πατρα αν βεβαια εφερνε και αξιολογες κοπελες.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Ξέρουμε κατι για την Κάρλα που εφερε το στουντιο στο Αίγιο.. που δούλευε πριν ας πουμε για να διαβάσουμε καμια κριτικη.. Απο τις φωτογραφίες παντως φαίνεται τρελο μωρο
η καρλα τυπε δεν ανηκει στη γνωστη αλυσιδα ηλια ηλιου και βουρβαχης της αθηνας.παιζει να είναι από καπου αλλου.οποιος παει να ενημερωσει.
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
συμφωνω τυπε...επρεπε να εχει φερει κοπελες και να κανει και αυτή καποιες εμφανισεις.ετσι το μαγαζι της θα ηταν το καλυτερο στη πατρα αν βεβαια εφερνε και αξιολογες κοπελες.
πηγα ενα βραδυ πριν το καλοκαιρι στην ναντια κ ειχε μια αλλη κοπελα, κ με ξεχασε. ακουσα τον αλλον που εφυγε κ λεω τωρα θα ερθει τωρα θα ερθει. κ βγηκα εξω γυμνος κ της φωναξα. οτι να΄ναι
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Τι πιατσα ρε;;; Ολοκληρη η πατρα ειναι μια γιγαντιαια πιατσα!!!

Πατρινες οι μεγαλυτερες πουταναρες!!! :headbaning1:
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Ναντια...
Την εχω παρει πριν 5-6 χρονια 2 φορες. Δεν προσφερει κατι το ξεχωριστο πλεον περαν των τεραστιων βυζιων της. Φαινεται η γκομενα οτι ειναι πολυδουλεμενη...
Προσωπικα δε θα την ξαναπαρω....
Καθαρα λογω πολυχρησιας γενικοτερα.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
πηγα ενα βραδυ πριν το καλοκαιρι στην ναντια κ ειχε μια αλλη κοπελα, κ με ξεχασε. ακουσα τον αλλον που εφυγε κ λεω τωρα θα ερθει τωρα θα ερθει. κ βγηκα εξω γυμνος κ της φωναξα. οτι να΄ναι
λογικα φιλε θα λες μια χριστινα που ειχε φερει και ειχε κανει γκεστ εμφανιση.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Ναντια...
Την εχω παρει πριν 5-6 χρονια 2 φορες. Δεν προσφερει κατι το ξεχωριστο πλεον περαν των τεραστιων βυζιων της. Φαινεται η γκομενα οτι ειναι πολυδουλεμενη...
Προσωπικα δε θα την ξαναπαρω....
Καθαρα λογω πολυχρησιας γενικοτερα.
εχει γραψει πολλα χιλιόμετρα στο κοντερ η ναντια αυτό είναι αληθεια.
απλα προσφερει καλες υπηρεσίες η τυπισσα.
σιγουρα πρεπει να φερει νέο αιμα στο μαγαζι.
 

born4sex

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
Στον Γλαύκο πολύ δυνατή ήταν η Αμαλία. Και η Αλεξάνδρα. Και οι δυο μαζί καμια φορά σουπερ δίδυμο. Ξέρει κανείς που βρίσκονται?
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Στον Γλαύκο πολύ δυνατή ήταν η Αμαλία. Και η Αλεξάνδρα. Και οι δυο μαζί καμια φορά σουπερ δίδυμο. Ξέρει κανείς που βρίσκονται?
η αμαλια τυπε σταματησε οριστικα,μου το ειπε η τσατσα.η αλεξανδρα δεν ξερουν ποτε θα γυρισει.αυτη μια εξαφανίζεται και μετα από καιρο ξαναεμφανίζεται.
η αμαλια ηταν δυνατο χαρτι για τα ρδελα αυτά.
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
αν γουσταρει καποιος ν πηγαινουμε σε μπουρδελα μαζι και να γαμαμε να επικοινωνησει μαζι μου?Γενικα αν γουσταρει πουτανοκατασταση κολομπαρα και τετοια......
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
οθωνος αμαλιας 100 εχει φερει τη σαβινα...
περασα τσαρκα καλη φαινεται αλλα δεν την πηρα λογω αφραγκιας.
 

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
μάλιστα.. τι να πω παιδιά.. ευχαριστώ για τη βοηθεια. παρακαλώ αν εχετε νεοτερα ενημερώστε εδώ  :kissass: :tits: :walkingpenis:
Φίλε καλησπέρα και καλή φοιτητική ζωή στην Πάτρα. Η Πάτρα έχει ΟΤΙ θες για μια αξέχαστη φοιτητική ζωή εκτός από αγοραίο έρωτα.
Ήμουν φοιτητής στην Πάτρα για 5 χρόνια αποφοίτησα πριν περίπου 1.5 χρόνο. Στα χρόνια που ασχολήθηκα με το σπορ κάτω ελάχιστες ήταν οι καλές περιπτώσεις και περισσότερες οι φόλες ακόμη και τα χρόνια που η Πάτρα ήταν σε καλύτερη κατάσταση. Εμπειρίες καλές είχα με την Νάντια αλλά την τελευταία φορά που την πήρα (2 χρόνια πριν) ήταν αρκετά πεσμένη εν σχέσει με 2011 - 2012 που την είχα πάρει στο 106. Το prosexeto κάποτε μέτραγε πριν γίνει χαλι μαύρο τα τελευταία χρόνια, το monikas λιγα πραγματα και αυτό αν και κάτι έφερνε πριν την παρακμή. Στα πλην οτι θες αμάξι για να φτασεις εκει πάνω.
Για εμένα δεν ξέρω και απο που είσαι ο καλός αγοραίος έρωτας είναι στην Αθήνα. Από όταν επέστρεψα η μια καλή εμπειρία διαδέχεται την άλλη. Στην Πάτρα ελάχιστες οι καλές εμπειρίες και αρκετές φόλες. Μάζευε για εμένα χρήματα και δεν ξερω αν εισαι αθηναιος η αν εχεις γνωστους που περασαν Αθήνα διαλεξε Αθήνα. Περισσότερες επιλογές για όλα τα γούστα, υπάρχουν και πολύ καλά μπουρδελα των 20 ευρω και στούντιο που δινεις 50αρι +++ αλλα γαμας 8/10 πολύ καλό μουνι συν οτι βρίσκεις ευκολότερα κριτικές για να αποφύγεις τις φολες καθώς οι κοπελες δουλεύουν σε πανω απο 1 στουνιο. Στα συν της Αθήνας επίσης οτι στις περισσότερες των περιπτώσεων θα βρεις 2-3 κοπελες σε καθε βαρδια και οχι 1 οπως στην Πάτρα συν οτι τα μαγαζια δουλευουν και νυχτερινες ωρες κλεινουν 6 ή 7 το πρωί κατι καλό για οσους προτιμουν τις μεγαλες ωρες (ισως οτι παντα πηγαινα προς το βραδυ στην Πάτρα και τους πετύχαινα στα κλεισίματα δεν ήταν καλό)
Σημειωση οτι μπηκα απο περιέργεια να δω τι υπάρχει στην Πατρα ενω εψαχνα επομενο στοχο ... Καλή υπομονή παιδες και η Αθήνα μακριά δεν είναι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom