Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 662K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Το διαβάσατε αυτό;

Πήγε σε οίκο ανοχής και βρήκε την… αδερφή του
Παρασκευή, 15 Νοεμβρίου 2013 17:18

Σκηνές απείρου κάλλους εκτυλίχθηκαν σε οίκο ανοχής στην Πάτρα την προηγούμενη Πέμπτη, όταν ένας νεαρός μπήκε στην εν λόγω… επιχείρηση, για να διαπιστώσει ιδίοις όμμασι, πως μια από τις εργαζόμενες ήταν η… αδερφή του.

Πιο συγκεκριμένα, όπως αναφέρει το dete.gr, όλα ξεκίνησαν, όταν ομάδα τριών ατόμων από την Αθήνα, η οποία είχε μεταβεί στην Κυλλήνη για λογαριασμό εταιρείας, η οποία έχει αναλάβει τη συντήρηση στους ανελκυστήρες και τις κυλιόμενες σκάλες πλοίων, κατά την επιστροφή τους αποφάσισαν να κάνουν στάση στην Πάτρα για να χαλαρώσουν!

Έτσι, αποφάσισαν να μεταβούν σε γνωστό οίκο ανοχής στην περιοχή Γλαύκος της Πάτρας, όπου έγινε η συνάντηση των αδελφιών…

Ωστόσο, δεν υπήρξαν θερμοί εναγκαλισμοί, καθώς ο άντρας μετά το αρχικό σοκ άρχισε να την κτυπά μανιωδώς, με τους φίλους του να προσπαθούν να τον συγκρατήσουν.

Αφού άφησε αιμόφυρτη την κοπέλα, αυτή κλαίγοντας του αποκάλυψε, πως εδώ και μερικά χρόνια εκδίδεται για χρήματα, καθώς λόγω κρίσης είχε μείνει χωρίς δουλειά και την έπνιγαν τα χρέη.

Μάλιστα, επέρριψε ευθύνες για την κατάσταση στην οποία έχει περιέλθει, τόσο στον ίδιο τον αδερφό της, όσο και στα υπόλοιπα μέλη της οικογένειάς της, τα οποία ποτέ δεν αναρωτήθηκαν πως τα βγάζει πέρα μακριά από το πατρικό της σπίτι.

www.attikipress.gr/70438/phge-se-oiko-anoxhs-kai-vrhke-thn-aderfh-toy]http://www.attikipress.gr/70438/phge-se-oiko-anoxhs-kai-vrhke-thn-aderfh-toy[/url]

Μήπως ξέρετε και ποιά είναι;
 

ricco

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Οι πατρινοί όλο τέτοια χαζά κ ψεμματα γραφουν . Μην τα πιστεύεις!!
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
τι εγινε ρε παιδια? πολυ ησυχια επεσε τελευταια. δεν εχουμε κανα νεο? καμια κριτικη τιποτα να μαθουμε τι παιζει?
εγω τελευταια φορα πηρα ξανα την Αμαλια στο monikas. κλασσικα πραγματα.τιποτα το διαφορετικο.....
στο prosexeto  δε πηγε κανεις να μας ερνημερωσει?
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
τι εγινε ρε παιδια? πολυ ησυχια επεσε τελευταια. δεν εχουμε κανα νεο? καμια κριτικη τιποτα να μαθουμε τι παιζει?
εγω τελευταια φορα πηρα ξανα την Αμαλια στο monikas. κλασσικα πραγματα.τιποτα το διαφορετικο.....
στο prosexeto  δε πηγε κανεις να μας ερνημερωσει?

Μια φορά το μήνα φίλε και στις γνωστές, αξιόπιστες για τις οποίες έχουν ήδη γραφτεί κριτικές... δεν υπάρχει σάλιο που έλεγε και ο υπουργός.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
πριν λιγες μερες πηρα την Τζανινα. Καμια σχεση οι φωτο στο site με την πραγματικοτητα. πιο γεματουλα και οχι τοσο ομορφη οσο δειχνουν οι φωτο δυστυχως. στο κρεβατι, ηταν σαν να επαιζα σε βουβο κινηματογραφο. μονο χαμογελουσε και τπτ αλλο. δυστυχως. την ζωη θα ηθελα να δω και να δοκιμασω, αλλα με την επομενη επισκεψη στην Πατρα. Αν ομως γυρισει καποια στιγμη η Γαληνη, τοτε σιγουρα μα σιγουρα θα ξαναπαρω. Μου εχει κατσει η συγκεκριμενη αν και τη δευτερη  φορα, μου τα ψιλοχαλασε.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Παιδες καλησπερα. Μηπως γνωριζει κανεις η ΑΝτζελα η ξανθια που ηταν πρωτα στο οθωνος αμαλιας και μετα στο Γλαυκο αν δουλευει ακομα ή που βρισκεται?
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Παιδες καλησπερα. Μηπως γνωριζει κανεις η ΑΝτζελα η ξανθια που ηταν πρωτα στο οθωνος αμαλιας και μετα στο Γλαυκο αν δουλευει ακομα ή που βρισκεται?

Όσο γνωρίζω, ακόμα εκεί είναι. Καλού-κακού πάντως, πάρε τους ένα τηλ. στο 2610580295 να σιγουρευθείς γιατί κι εγώ έχω καιρό να πάω.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
ok Ευχαριστω. Ρωτω γιατι πριν κανα 1,5 μηνα που πηγα σε βαρδια που λογικα θα δουλευε η Αντζελα, βγηκε μια Μαρια? αν θυμαμαι καλα που την ειχα παρει και στο Prosexeto με βαρια σλαβικη προφορα και δε μπορω να πω πως ξετρελλαθηκα τοτε....
 

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
Ξέρει κανένας αν η Νάντια που δούλευε στην Όθωνος στο 106 είναι πουθενά στην Πάτρα? Μιλάμε για τρελό μωρό με πλούσια προσόντα και ενα από τα πιο καλά γαμήσια που έχω κάνει!
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Κανενα νεο κανεις? Αυτη η Λιζα στο prosexeto τι λεει? Καινουργια?
 

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
Εγώ την Τζέσικα θα ήθελα να δοκιμάσω στο prosexeto. Φαίνεται πολύ ωραίο μωρό. Αληθεια την έχει πάρει κανένας?
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
πηγα πριν 3-4 μερες, την ειδα, στις Φωτο δειχνει πιο ωραια. Οχι οτι δε λεει, αλλα τα γουστα μου ειναι αλλα.....
εγω προτιμω τις....... :tits:



Γαληνη ολα τα λεφτα σε αυτο το θεμα..... να δουμε αν θα ξαναερθει.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
ρε μινάρες παίζει τίποτα καλό στην Πάτρα αυτή την περίοδο ή να πάμε στο καρναβάλι για να σπρώξουμε;
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
ρε παιδια, αυτη την Μονικα στον Γλαυκο μηπως την εχει παρει κανεις? η εστω να την εχει δει ουτως ωστε να μας παι πως ειναι να μην κατεβουμε τζαμπα Πατρα?

Σωματικα χρωμα μαλλιων κτλ.....
ελπιζω να απαντησει κανεις....
Δουλευει αυριο ολη μερα και ελεγα να εκανα μια βολτα.
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
6
Like
1.272
Πόντοι
201
ρε παιδια να ρωτησω κατι?
Ξερεται τισυμβαινει με κατι μουνακια που εμφανιζονται κατα καιρους στο  w freelist.gr  .το εχει παρει καπιος?παιζει κατι καλο?η μουφα?
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια! ξερουμε κατι για το καινουργιο που ανοιξε στην γλαυκου??
 

OFFSPRING

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
h nantia pantos exei stamathsei apo ta xristougenna...!!!  :-
 

haris172

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες...Ξέρει κανείς να μου πει τι παίζει από μαγαζάκια στην Πάτρα αυτή την περίοδο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom