Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 651K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ 2 ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΗΝ ΟΘΩΝΟΣ ΑΜΑΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΑΝΕ;
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
μια μελαχρινη στο προσεξετο νταρντανα απογευματινη βαρδια εχει παρει κανεις?
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
κανα νεο ρε παιδια απο γλαυκο επειδη εχω καιρο να παω...
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Πέρασα σήμερα από Όθωνος – Αμαλίας κατά τις 11 το πρωί και τα δύο μαγαζάκια ήταν κλειστά….Οπότε ανηφόρισα στην Γλαύκου, προσπέρασα το Prosexeto γιατί  είχα φάει φόλα προχθές που είχα περάσει και είχα ξενερώσει, και πήγα στο επόμενο που δούλευε η Ελενίτσα …..Ελληνίδα  (μένει στην Αθήνα από ότι μου είπε)  αρκετά μελαχρινή (δεν νομίζω να είναι μαύρισμα από τον ήλιο),  ψηλή , μεγαλούτσικο στήθος,  με λίγα παχάκια στην κοιλιά  …… Από σέρβις κλασικά και βαρετά… Αυτά από τα λιγοστά ως ανύπαρκτα μπουρδελάκια της Πάτρας….
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Πέρασα σήμερα από Όθωνος – Αμαλίας κατά τις 11 το πρωί και τα δύο μαγαζάκια ήταν κλειστά….Οπότε ανηφόρισα στην Γλαύκου, προσπέρασα το Prosexeto γιατί  είχα φάει φόλα προχθές που είχα περάσει και είχα ξενερώσει, και πήγα στο επόμενο που δούλευε η Ελενίτσα …..Ελληνίδα  (μένει στην Αθήνα από ότι μου είπε)  αρκετά μελαχρινή (δεν νομίζω να είναι μαύρισμα από τον ήλιο),  ψηλή , μεγαλούτσικο στήθος,  με λίγα παχάκια στην κοιλιά  …… Από σέρβις κλασικά και βαρετά… Αυτά από τα λιγοστά ως ανύπαρκτα μπουρδελάκια της Πάτρας….
Oποτε κλεισανε και αυτα τα μαγαζια!!!Φτουυυυυυυυυυυυ!!
Α ρε Πατρα περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις εισαι!!!
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Πέρασα χτες το πρωί από Γλαύκου… Στο 118 δούλευαν δύο κοπέλες η Ναταλή στο πρώτο και η Μαντελάιν στο δεύτερο.. πρέπει να είναι καινούργιες εκεί … δεν πέρασα και γι αυτό δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη… πιο πάνω στο 120 δούλευε η Ελενίτσα , ψηλή κοπέλα αρκετά μελαχρινή (και τώρα από το μαύρισμα έχει ένα σοκολατί χρώμα), νταρντάνα θα την έλεγα με πλούσια πιασίματα …. Στο δωμάτιο τώρα ήταν τυπική , χωρίς πολλά πολλά,  χωρίς συμμετοχή, κάποιες fake κραυγούλες που και που, κλασική πίπα και εναλλαγή δύο στάσεων (κλασικό και πισωκολλητό) και αυτό ήταν… πάντως έχω να πω ότι παλιότερα που την είχα επισκεφθεί ήταν πιο ενεργητική (με ισπανική περιποίηση, φιλάκια και γλειψίματα στο σωμα και στα @@ και γενικά είχε αρκετή συμμετοχή),…. Τώρα τι να πώ .. ίσως την πέτυχα σε άσχημη φάση , ίσως να έχει κουραστεί…  Πάντως μου είπε ότι θα είναι εκεί όλο το καλοκαίρι και θα δουλεύει πρωί μέχρι της 5 το απόγευμα.

Εδώ θα ήθελα να αναφέρω στους διαχειριστές του bourdela.tv ότι καλό θα ήταν να δημιουργήσουν στην κατηγορία μπουρδέλα ένα χώρο για το Γλαύκου 120 για να κάνουμε εκεί την κριτική μας …     
 

gioorgos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
εκανα το λαθος και πηγα σ αυτο διπλα απ το prosexeto.ηταν μια ξανθια,δεν θυμαμαι ονομα.καλη εμφανιση.στο δωματιο ομως  δεν ξερω αν ετυχε και ηταν στις μαυρες της αλλα στο 5λεπτο πανω αρχισε τα δικα της!αντε τελειωνε,εχω πελατη κτλ.πολυ ξενερα!τυπικη πιπα και συμμετοχη :headbang: :headbang:
 

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο σπίτι που είναι δίπλά στο Prosexeto (αυτό που είναι μόνο του και έχει άλλη είσοδο για το αυτοκίνητο, όχι αυτό πίσω απο το Prosexeto)

Ώρα περίπου 12:30 το βράδυ, ήταν μια όμορφη κοπέλα με κοντό μαύρο μαλί. Το όνομα δεν το συγκράτησα. Στο δωμάτιο έκανε  καλή πίπα, και ανέβηκε και απο επάνω, κάτι που δεν το περίμενα δεδομένης της ώρας (πάντα λένε, οχι τώρα είμαι κουρασμένη). Κατα τα άλλα, τυπικά πράγματα. Τιμή 30 ευρώ.  Η τσατσά ευγενική.
Ρώτησα για σπέσιαλ προγράμματα και μου είπε οτι παίζει και ελέυθερο στοματικό με 60 γιούρο, αλλα δεν δοκίμασα.

Επίσης, εχτές πρόσεξα το σπίτι επι τις Όθωνος Αμαλίας, δίπλα στο μπαράκι (οχι αυτό δίπλα στην ψαροταβέρνα, το πιο πέρα), να έχει φώς κατα τις 12 το βράδυ. Δεν μπορούσα να μπώ να δώ τι παίζει. Είχα την εντύπωση οτι είχαν κλείσει αυτά.

Πάντως όλα τα σπίτια στο Γλαύκο είναι καθαρά , προσεγμένα, με το πάρκινγκ τους κλπ.
 

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Ώρα 12 το μεσημέρι περίπου πριν μια εβδομάδα. Στο ίδιο σπίτι (Αυτό που είναι μόνο του, όχι εκεί που έιναι 2 μαζί).
Δούλευε η Μαρία η οποία δεν είναι ωραία και μάλλον είναι γύφτισα. Κάνει αυταρχικό πρόγραμμα με 60 γιούρο και δεν βιαζόταν καθόλου. Είπε μάλιστα κάποια μέρα να πάω πρωί και να κλειδώσει το μαγαζί για να περάσουμε καλά :cheesy:
Απο πίπα δεν ήταν καλή γιατί έκανε το γνωστό σύστημα που την παίζει με το χέρι και ίσα που έχει το στόμα απο επάνω για εφέ.

Γενικά δεν αξίζει, παρα μόνο το οτι έχει αυταρχικό και δεν βιάζεται.

Πάντως σε αυτό το σπίτι 2 φορές που έχω πάει δεν ήταν η ξεπέτα που ήταν στα 2 δίπλα. Θα δούμε....
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Μια και βρέθηκα σήμερα στην Πάτρα για δουλειά μου είπα να περάσω και από Γλαύκου να δώ τι παίζει…. Στο 118 λοιπόν δύο ψηλές γερμανίδες (Νόρα και Μαντελαϊν) οι οποίες δεν μου έκαναν «κλικ», και κατάληξα στα σίγουρα στο 120 με την Ελενίτσα …..(τα γνωστά…)  :- :- :-
 

reymatoforos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
φίλε η Ελένη τι λέει?Χαρακτηριστικά?Συμπεριφορά?Εμφάνιση?
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.
ΑΝ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΤΗΝ ΓΛΑΥΚΟΥ 120
 

GIANNIS88

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
20
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Τι ταλαιπωρία και η χθεσινη.  :s&m_3:
Κανονισα με το φιλαρακι ( σπουδαζει Πατρα ) για δυημερο Πατρα λογω εναρξης καρναβαλιου .
Αφιξη γυρω στις 23:00 . Πρωτη δραστηριοτητα η επισκεψη στην γλαυκου ( που εχω ξαναπαει οποτε κατεβαινω εκει ) .
Το στουντιακι καλο  και διακριτικο.
Ας αρχισουμε τα δυσαρεστα.
1. Η κοπελα για τα μπαζα.
2. Υπηρεσιες κοπελας κατω του μηδενος.
3. Υπηρεσια ή καλυτερα προσωπικο του οικου που αποτελειται από δυο κραγμενες (Πατρα γαρ) και απο ενα (οπως τον εκοψα) ξεπλενει αλβανο , ακρως αποκρουστικοι και περιεργοι.
Μαλλον ολοι εκει κανουν αγγαρεία ή την εχουν δει καποιοι. Τωρα γιατι πηγα; απο περιεργεια και μονο για την κοπελα και τον δρομο που εκανα.
Με το ζορι <<ψιλοσηκωθηκε>> και αντε λεω να τελειωνουμε. Που ομως . Αφου εκανα οτι εχυσα (μονο οι γκομενες θα προσποιουνται;) μονο και μονο μην προσβαλω την τανα. Βεβαια αυτη αλλο που δεν ηθελε.Πολυ βαριομαρες.Οι μοναδικοι πελατες και εκανε τουλαχιστον 15 λεπτα να ερθει στο δωματιο . Το φιλαρακι μου το ειχε επισημανει οτι ειναι μουφα αλλα ηθελα να <<ελεγξω τα περιξ >> .
Γενικα οι υπηρεσιες ουτε στα πιο αθλια τελα της πρωτευουσης δεν ειναι τοσο χαλια. Τι τραβάτε εκει ρε παιδια .
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Τι ταλαιπωρία και η χθεσινη.  :s&m_3:
Κανονισα με το φιλαρακι ( σπουδαζει Πατρα ) για δυημερο Πατρα λογω εναρξης καρναβαλιου .
Αφιξη γυρω στις 23:00 . Πρωτη δραστηριοτητα η επισκεψη στην γλαυκου ( που εχω ξαναπαει οποτε κατεβαινω εκει ) .
Το στουντιακι καλο  και διακριτικο.
Ας αρχισουμε τα δυσαρεστα.
1. Η κοπελα για τα μπαζα.
2. Υπηρεσιες κοπελας κατω του μηδενος.
3. Υπηρεσια ή καλυτερα προσωπικο του οικου που αποτελειται από δυο κραγμενες (Πατρα γαρ) και απο ενα (οπως τον εκοψα) ξεπλενει αλβανο , ακρως αποκρουστικοι και περιεργοι.
Μαλλον ολοι εκει κανουν αγγαρεία ή την εχουν δει καποιοι. Τωρα γιατι πηγα; απο περιεργεια και μονο για την κοπελα και τον δρομο που εκανα.
Με το ζορι <<ψιλοσηκωθηκε>> και αντε λεω να τελειωνουμε. Που ομως . Αφου εκανα οτι εχυσα (μονο οι γκομενες θα προσποιουνται;) μονο και μονο μην προσβαλω την τανα. Βεβαια αυτη αλλο που δεν ηθελε.Πολυ βαριομαρες.Οι μοναδικοι πελατες και εκανε τουλαχιστον 15 λεπτα να ερθει στο δωματιο . Το φιλαρακι μου το ειχε επισημανει οτι ειναι μουφα αλλα ηθελα να <<ελεγξω τα περιξ >> .
Γενικα οι υπηρεσιες ουτε στα πιο αθλια τελα της πρωτευουσης δεν ειναι τοσο χαλια. Τι τραβάτε εκει ρε παιδια .
στην γλαυκου 118 πηγες ετσι?
στο πρωτο η στο αλλο στο βαθος?
δεν ειναι τοσο μουφα οπως λες απλως θα επεσες στην περιπτωση της μαλακισμενης πουτανας.
 

GIANNIS88

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
20
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ναι. στο πρωτο οπως μπαίνεις .
Όσο για τα υπολοιπα που αναφερεις. Καταρχάς , δεν εχω καποιο συμφερον ή προηγουμενο απο το εν λογω <<οικισκο >>.
Απλώς αν τύχει να κανεις καποια <<βολτα>> στις εκ πρωτευουσης οικους  τότε θα καταλάβεις .
Όπως ανέφερα έχω επισκευτεί και άλλες φορες τον οικο , δεν λεω οτι δεν εχω περασει ωραια , αλλά η συμπεριφορά απαντα του προσωπικου ήταν απαραδεκτη.Κριμα που στην επαρχία δεν υπαρχουν πολλες επιλογες , δηλαδή ανταγωνισμός.Ειναι κριμα να νομιζουν κιολας οτι τους κανεις χαρη που περασες απο εκει.
 

xristik russia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια αν θελετε να περασετε καλα αφηστε τη μυναρουπολη κ ανεβειτε αθηνα γιατι στη πατρα τσαμπα λεφτα πληρονουμε
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
τα νεα τα μαθατε? απο'δω κ περα 12 η ωρα θα κλεινουν τα "σπιτια". τους ηρθε χαρτι απο την ασφαλεια.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
H Tζουλια στην Γλαυκου στο 2ο Σπιτι στο βαθος,καλη ηταν,αλλα οχι για 35Ε.
Ωραιο σωμα ευσωμη μεγαλα στηθη και  τατουαζ στην κοιλια {2009} και
αλλο ενα μεγαλο τατουαζ πισω στον κωλο.Ρουμανο-Γερμανιδα η κοπελα.

Απο συμμετοχη ομως μηδεν,απο μενα τα περιμενε ολα!!!
Το χω πει και το ξαναλεω η Πατρα ειναι περασμενα μεγαλεια στους οικους ανοχης!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom