Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 657K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

peperoniathens

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
3
Like
186
Πόντοι
281
Επειδή πηγαίνω πάτρα συνέχεια ξέρετε τπτ καλό ?
 

JiJoe26

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2016
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
αν εχει χωρο καποιος δικο του και γουσταρει να πηδηξει 26 ετων κοπελα μελαχρινη 1,65 ελληνιδα πεντακαθαρη με πολυ μεγαλες βυζαρες,το μονο μειον οτι φοραει γυαλια...να μου στειλει μηνυμα...Φυσικα δεν ειναι δωρεαν

Καλησπέρα φίλε, στείλε pm το mail σου η απευθείας στο mail μου (είναι στο προφιλ )
 

JiJoe26

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2016
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
επίσης μιας και μπήκα εδώ να πω την άποψη μου για τα μαγαζιά της Πάτρας.

Γλαύκος: Στο Μόνικας αξίζει η Νίκη και λιγο η Μαρία.Δεν έχω πετύχει ακόμα Τζένη.
        Στο δίπλα, χάλι μαύρο, δεν μπαίνω καν πλέον.

Λιμάνι: Νάντια διαχρονική αξία, αλλά έχει χαλάσει πλέον. Τιμάει το μεροκάματο της.
        Στα υπόλοιπα πάλι χάλι μαύρο.

Αυτά από μένα.

 

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Μαγκες καμια μαυρούλα για κατι πιο σπεσιαλ που μπορω να βρω παιζει κανα τηλέφωνο οπως εχει προ αναφερει ενας φίλος? :afro:
 

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
αν εχει χωρο καποιος δικο του και γουσταρει να πηδηξει 26 ετων κοπελα μελαχρινη 1,65 ελληνιδα πεντακαθαρη με πολυ μεγαλες βυζαρες,το μονο μειον οτι φοραει γυαλια...να μου στειλει μηνυμα...Φυσικα δεν ειναι δωρεαν
καμμια φωτο παίζει φίλε?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα Συνάδελφοι να ρωτήσω ευθέως..
Ο φίλος Γιώργος σας έστειλε προςωπικο μήνυμα για την κοπελιά;
Επειδή σε εμένα δεν ήρθε..σκέφτομαι 1 μηπως εχω προβλημα στις ρυθμίσεις οπότε πρέπει να το φτιαξω..η 2 δεν γουστάρει οπότε ok..
Θα ειμαι πατρα Σ.Κ.Δ. και ενδιαφέρομαι για κανά κασκαντεριλικη..
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
κοριτσαρος 1,65 με μεγαλους βυζους για μια ωριτσα στα 60 ευρω!η κοπελα ειναι ελληνιδα καθαρη κι ανεξαρτητη!απαραιτητο να εχεις χωρο...η κοπελα δεν εχει,οτι ειναι στειλε μου μηνυμα εσυ που ενδιαφερεσαι...σοβαροτητα κι εχεμυθεια παρακαλω!Κανει τρελα τσιμπουκια η βυζαρου
 

JiJoe26

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2016
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
κοριτσαρος 1,65 με μεγαλους βυζους για μια ωριτσα στα 60 ευρω!η κοπελα ειναι ελληνιδα καθαρη κι ανεξαρτητη!απαραιτητο να εχεις χωρο...η κοπελα δεν εχει,οτι ειναι στειλε μου μηνυμα εσυ που ενδιαφερεσαι...σοβαροτητα κι εχεμυθεια παρακαλω!Κανει τρελα τσιμπουκια η βυζαρου

Ok φιλε αφου δεν μπορείς, όταν συμπληρώσω τα ποστ και μπορώ, θα σου στείλω εγώ
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
παιδια μηνυματα στειλτε οποιος ενδιαφερεται για την κοπελα....δεν μπορω ν απανταω εδω μεσα!
 

Kostas@

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Όποιος γνωρίζει για τη κοπέλα που λέει ο νικολαϊδης ας με ενημερώσει παρακαλώ... είμαι νέο μέλος κ δε γνωρίζω πως να επικοινωνήσω εδώ μέσα
 

scorpiomba

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
81
Like
9
Πόντοι
0
κοριτσαρος 1,65 με μεγαλους βυζους για μια ωριτσα στα 60 ευρω!η κοπελα ειναι ελληνιδα καθαρη κι ανεξαρτητη!απαραιτητο να εχεις χωρο...η κοπελα δεν εχει,οτι ειναι στειλε μου μηνυμα εσυ που ενδιαφερεσαι...σοβαροτητα κι εχεμυθεια παρακαλω!Κανει τρελα τσιμπουκια η βυζαρου

προσοχη ο τυποσ ειναι πειναλασ φτωχολαμογιο
 

promotoras

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Στειλε πμ giorgos nikolaidis γιατι κατι γινεται και δεν μπορω να στειλω
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Προσοχη ρε... αν πατε πιο πισω, ή σε αλλα threads της Πατρας, θα δειτε, οτι ο Νικ....ης ψαχνεται για ατομα απο εδω μεσα και καλα να κανουν μπουρδελοτσαρκα μαζι. Μεχρι που μια μερα ειδα ενα σχολιο του, οτι εψαχνε καποιον να του κανει πιπα τζαμπα. Γι αυτο τυποι προσοχη γενικα με τους νταβαδες εδω μεσα!
 

mounoskilo

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
15
Like
18
Πόντοι
0
ειναι αρκετα αναξιοπιστος ο συγκεκριμενος καθως εχει κανει πολλα περιεργα σχολια. γι αυτο μη τσιμπατε μερικοι. μεχρι και ατομο να τον μεταφερει σε μπουρδελο ζητησε καθως δεν εχει ουτε μεταφορικο μεσο
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
στο γλαυκο 120 ποιες κοπελες είναι τωρα?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Το έχω καταλάβει για αυτόν που αναφέρεσαι..
Έχουν δει τα ματιά μου.κ δεν ειμαι ο μόνος..όσοι μπαίνουν εδώ δεν ειναι χτεσινοι..
Νταβάς δεν ειναι..αυτοί ειναι επαγγελματίες
ειδικα εκεί στη πατρα..
Κάτι αλλο παίζει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom