Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 646K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Νικος20

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Σαββατο πρωϊ στο σπιτι με το μπλε πανί ήταν η Μόνικα. Τεσσερις λέξεις. ΑΚΡΙΒΑ,"ΨΕΚΑΣΤΕ","ΣΚΟΥΠΙΣΤΕ","ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ". ΜΑΚΡΙΑ!!!!!
 

Επισκέπτης
Εγω δυο φορες που εχω περασει τελευταια βδομαδα, μια πρωι και την αλλη απογευμα, παντα την ιδια πετυχα. Μια μελαχρινη με τατουαζ χαμηλα στη μεση. Παει μηνας νομιζω που την πηρα μια φορα. 30euro αλλα πολυ μετριοτητα.
 

ΒΕΝ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια! του Γλαυκου παιζει? τι ωρες? αυτο στα αστερια υπαρχει εχει μια μεγαλη ευθεια σκαλα και κατω στο πεζοδρομιο ανοιχτα 2 πανια ,το αλλο εκει που ειναι δεν το εχω βρει,πως ειναι απ'εξω?
 

Επισκέπτης
στην πατρα στην περιοχη του γλαυκου ετοιμαζονται να ανοιξουν αλλα 2 ΄΄σπιτακια΄΄!!μολις μαθω περισσοτερα θα ενημερωσω!!
 

dimis82

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
καλημερα παιδια.Καποιος συναγωνιστης ανεφερε για το σπιτι διπλα απο τα Αστερια για μια Αντριαννα.Μπορειτε να δωσετε περιγραφη της κοπελας?ευχαριστω εκ των προτερων
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Συνάδελφοι , θα ενέβω Πατρα την αλλη Κυριακη.
Κάτι καινουργιο??? Με Γλαυκου τι εγινε????
Αστέρια ????
Επειδη δεν ξέρω την πολη καμμιά πιο λεπτομερης περιγραφη (εστω με P.M. )???
 

sotirris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, δεν το περίμενα να υπάρχουν μόνο 2 "σπίτια" +1 μακριά και μάλλον επιβάλλεται καμμιά γκόμενα πιο μονίμου βάσεως ή κάποια κοινή εμπειρία με καμμιά φοιτήτρια.
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη ψάχνουν πολλοι για να το βρουν , και μια και πέρναγα απο Πάτρα σκέφτηκα να το οργανωσουμε λίγο.
Λοιπόν , για να το βρήτε ευκολα ξεκινάτε απο τον Αγ.Αντρέα ,παραλιακά  την οδο ΔΥΜΑΙΩΝ πηγαίνοντας προς Παραλία Πατρών-Μιτιλόγκι-Πύργο. Στα 3.500 μέτρα βλέπουμε αριστερά μας την NISSAN του Κανίστρα.
Αμέσως μετά  είναι  η οδός  ΓΛΑΥΚΟΥ (διπλός δρομος με ενα ρέμα ανάμεσα). Στρίβουμε αριστερά και προχωράμε για 2.800 μέτρα (είναι αρκετα ψηλά, περνάμε 2-3 διασταυρώσεις) .
Εκει ακριβως μετα το Βουλκανιζατερ ειναι το σπιτι .
Τώρα στο θέμα.
Επίσκεψη Τεταρτη 5 το απόγευμα. Δεν ειχε αλλο πελάτη μέσα.
Το σπιτι καλο, κλιματιζόμενο , καθαρό. Χωρος αναμονής και 2 δωμάτια.Στα δωματια
νιπτήρας ,ηλεκτρονική σαπουνιέρα και πετσετιέρα για να μην πιάνεις οτι και οι αλλοι.
Επίσης βιντεο  με τσόντα.
Βάρδια η CHRISTINA απο Γερνανια.1,65 ωραίο σωματακι, μετριο βυζί, εκφυλο προσωπο.
Προυποθέσεις για 9/10 αλλα τελικα ΜΑΠΑ  , ούτε 2/10.
30το απλο, 50 χ.προφ. , 100 κουλουρι.
Παρασυρμενος απο το κάτω κεφάλι πήρα το 100.
Ξεκίνησε με ωραία πιπα , καλη γλώσσα ελαφρια χρήση δοντιών και βαθιά-απότομα μπουκώματα .Καλή τεχνική αλλα σε 1,5 με 2 λεπτα σταμάτησε  εχοντας μια εκφραση βαρεμάρας. Γυρισε απο πισω, πολύ ωραία αίσθηση λοκού , φοβερές αν και φανερα προσποιητές κραυγές αλλα σε 2 λεπτα γυρίζει και μου λεει :
Εγω  ΤΕΛΕΙΩΣΑ , εσύ ??? (καλα , δεν ηξερα οτι μοιάζω και ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ για μαλάκας)
Βαριεστημένα μου λεει ,τι αλλο θες να κάνεις τώρα ,αλλάζει προφυλακτικό ,
1 λεπτο πίπα , 2 λεπτα απο πάνω μου  και ξανά το αμίμιτο "ΤΕΛΕΙΩΣΑ ,ΕΣΥ"
Η κοπέλα προφανώς δεν είχε ορεξη για δουλειά , ούτε τίμησε το 100στάρικο που πλήρωσα.
Αρχισε τη φραπεδια για να τελειώσω πανω στο στήθος της, πραγμα το οποίο επιδιωξα να γινει το ταχυτερο δυνατον , αφου μου την είχε σπάσει τοσο πολυ.
Βέβαια εγω ήμουν περαστικος, αλλα πιστευω , αν δουλεύει πάντα ετσι οι τακτικοι πελάτες
πρεπει να αντιδράσουν καπως.
Δηλαδη, αν ειχα πάρει το 30αρι ,τι θα μου έλεγε : Για να μην κουράζομαι ,τράβα καλύτερα μια μαλακία μονος σου???
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ (δικο μου) : Το μαγαζι καλο , η συγκεκριμένη  ΜΑΠΑ , με το ζόρι 2/10 
Βαζω και ενα χάρτη με αποστάσεις και 2 φωτο του μαγαζιου (για να μην λένε οτι ειμαι
και κακος)
 

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    135,2 KB · Εμφανίσεις: 67

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Απο το δρομο...
 

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    175 KB · Εμφανίσεις: 52

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
απο την αυλη...

Το κόκκινο τετραγωνο στον πιο πάνω χάρτη,που γράφει 2800μ ειναι η θέση
του σπιτιου , διπλα στο Βουλκανιζατέρ.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    199,1 KB · Εμφανίσεις: 34

Επισκέπτης
Eγώ μία εμπειρία έχω από Πάτρα, αλλά θα σας πάω πολλά χρόνια πριν, γύρω στο '94-'95 (περσινά ξινά σταφύλια δηλαδή! Αnyway!).

Πήγαινα προς Ολυμπία και καθώς έφτανα Πάτρα από Εθνική (ήταν βράδυ), είπα να μπω στα πρώτα στενά στο αριστερό μας χέρι. Που πήγα ακριβώς, ειλικιρινά δεν θυμάμαι... βρέθηκα όμως σε ένα δρόμο που είχε 2-3 σπιτάκια με το κλασσικό λαμπάκι από έξω. Μπήκα σε ένα το οποίο ήταν σε όροφο. Ανέβαινες κάτι εξωτερικές σκάλες θυμάμαι. Κι εκεί που ανέβαινα, περνάει ένα πιτσιρίκι σαν σίγουνας από δίπλα μου... θα 'ταν δεν θα 'ταν 13 χρονών. Χτυπάει την πόρτα και με το που ανοίγει η πουτάνα (κατευθείαν, ούτε τσατσάδες, ούτε τίποτα) μπαίνει ο πιτσιρίκος μέσα, φτάνω κι εγώ σιγά-σιγά. "Πέρασε", μου λέει με ένα χαμόγελο. Μπαίνω μέσα, "με συγχωρείς, το αδερφάκι μου είναι αυτό". Έμεινα μαλάκας...! :idiot: Η πουτάνα ήταν όμως ΠΑΡΑ πολύ καλή. Ψηλή, μελαχροινη με μακριά μαλλιά, αδύνατη και με βυζί σιλικονάτο, καμιά 25αριά ετών. Θυμάμαι την λέγαν Μαρίνα... Ελίνα... Χριστίνα... κάτι σε -ίνα πάντως, για αυτό είμαι σίγουρος! Η τιμή 4 χιλιάρικα!

Ενώ σαν γκόμενα άγγιζε το 9/10 και όλες οι προϋποθέσεις ήταν γαμάτες, εγώ χαλάστηκα με το πιτσιρίκι ρε πούστη μου! Σκεφτόμουν μέσα που την γαμούσα, ότι απέξω ήταν ο μικρός της αδερφός.... και ξενέρωνα! :helpplea: Τελικά, επειδή όπως είπα, η γκόμενα ήταν ΠΟΛΥ μουνί και είχε και καλή συμμετοχή/πρωτοβουλία στο δωμάτιο, έχυσα (και αρκετά γρήγορα - σε κάνα 5λεπτο). Δεν το φχαριστήθηκα όμως... ήμουν "κουμπωμένος"!!!

Ίσως κάποιος παλιός συνάδελφος και Πατρινός θα ξέρει/θυμάται κάτι παραπάνω. Εγώ πέρασα, γάμησα κι έφυγα. Και να πω την αλήθεια δεν θα ξαναπήγαινα... Φανταζόμουν να ήμουν εγώ στην θέση του και να γαμιέται η αδερφή μου μέσα... φρίκη!!! :headbang:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Eγώ μία εμπειρία έχω από Πάτρα, αλλά θα σας πάω πολλά χρόνια πριν, γύρω στο '94-'95 (περσινά ξινά σταφύλια δηλαδή! Αnyway!).


Πω, πω, πω καταπληκτική ιστορία. Ο χρόνος δεν έχει καμία σημασία.

Για κάτι τέτοια αξίζει το site. Πραγματικές καταθέσεις ζωής και εμπειριών.

Και όχι για να μας τα πρήζουν με αμπελοφιλοσοφίες περί σχέσεων και "δεν καταλαβαίνεις τις γυναίκες" οι γνωστές καριόλες (ή υποτιθέμενες γυναίκες, πάντως καριόλες), που τώρα λείπουν και έχουμε ηρεμήσει.....
 

thodorinis80

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2006
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κάποια εποχη το 2000 ειχε τηλεφωνο απο 3 βίζιτες.
στο έθνος θυμάμαι το ειχα βρει.είχε έρθει ένα αστέρι!!!

την έβλεπα καμια φορα με τις φιλες της για φαγητο στα βραχνέικα....
παλιες καλές εποχες  :grin:
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
Ολα τα κοριτσια στο μαγαζι του γλαυκου δινουν και κωλο αλλα η τιμη ειναι τσιμπιμενη 100ευρω..  παντως κρατωντας αυτες τις τιμες εχουν σιγουρα και πιο στενο κωλο.. αξιολογο κομματι το χθεσινο
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Ολα τα κοριτσια στο μαγαζι του γλαυκου δινουν και κωλο αλλα η τιμη ειναι τσιμπιμενη 100ευρω..  παντως κρατωντας αυτες τις τιμες εχουν σιγουρα και πιο στενο κωλο.. αξιολογο κομματι το χθεσινο
Ονομα και περιγραφή κύριε συνάδελφε ...??????? :think:
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
φιλε alexis82 ποσες δουλευουν στο μερος εκει ?αξιζει να το επισκευτεις ?απο που ξεκινα η ταριφα?
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
  :uglystupid:  30το απλο, 50 χ.προφ. , 100 κουλουρι.
Μακρια απο CHRISTINA απο Γερνανια  :jerking: :jerking: :jerking:(2/10).Δες προηγουμενες σελίδες :headbang: :headbang: :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
  :uglystupid:  30το απλο, 50 χ.προφ. , 100 κουλουρι.
Μακρια απο CHRISTINA απο Γερνανια  :jerking: :jerking: :jerking:(2/10).Δες προηγουμενες σελίδες :headbang: :headbang: :headbang:

οταν λες 50 χ.προφ. εννοεις ακαποτο πηδημα ή ακαπωτη πιπα ????  :)
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
παντως εχω να πατησω εκει κατι μηνες θυμαμαι μια μετρια αδυνατη μελαχρινη δεν ξερω αν υπρχει ακομα δεν αξιζε το 30αρι για μενα
ανεβαινω συχνα αθηνα και καταθετω 20 ευρωπουλα στη φυλης σε πολυ καλυτερα κομματια ...
αυτη η αγγελια που κυκλοφορει στις εφημεριδες και δινει και τηλ. για το σπιτι της γλαυκου με εχει μπερδεψει...το τηλ. το δινουν για ποιο λογο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom