Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 652K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο
Εγγρ.
2 Φεβ 2012
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
Και εγω του εριξα μια ματια φιλε..το site ποτε δν εδειξε τιμες ουτε βαρδιες των κοριτσιων.πιστευω πως ειναι παρατημενο εδω και καιρο..υπηρχε ενα site το οποιο τα ελεγε ολα αυτα για πολλα τετοια σπιτια στην Ελλαδα αλλα η Πατρα βγηκε απο αυτη την ενημερωση..πλεον παμε και οτι βρουμε
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Εγω δεν εχω μεταφορικο να τρεχω στον ποταμο οποτε μονο ματι πηρα το σαιτ και μ φανηκαν ψιλομετριες οι γκομενες εκτος απο 2-3,αντιθετως θα μεινω σε σπιτι πολυ κοντα στο κεντρο κ στην Οθωνος Αμαλιας.Αμα ξερει καποιος ποιες ειναι εκει,βαρδιες κ αν εχεουν αλλαξει οι τιμες ας μας πει.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
333
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ 2 ΚΡΙΤΙΚΕΣ μια για το 100 και μια για το 106 στην οθωνος αμαλιας. δες και κρινε. εκεινο που ηθελα να δοκιμασω οποσδηποτε, ειναι στο 106 την Αντζελα, αλλα δυστυχως τελευταια φορα που κατεβηκα Πατρα, ηταν κλειστο το μαγαζι
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Μαλλον ειναι στα τελειώματα οι οικοι στην Οθωνος .Πρεπει να τους κλείνουν
 

dimitrakis123456789

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
ρε τι τα θελετε τα μπουρδελα αυτο το καιρο;σε λιγες μερες θα κατεβει  η μιση ελλαδα κατω.οποτε βουρ στο :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Μια ερωτηση να κανω για να τσεκαρω κατι και αν ξερει κανεις απαντα....
εχει διωργανωθει στην πατρα σε οικο ανοχης παρτουζα με 5 αντρες και την κοπελα που εργαζοταν:
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Μια ερωτηση να κανω για να τσεκαρω κατι και αν ξερει κανεις απαντα....
εχει διωργανωθει στην πατρα σε οικο ανοχης παρτουζα με 5 αντρες και την κοπελα που εργαζοταν:

Τετοια φαση εχω πετυχει στο μεταξι  :2funny: :2funny: :2funny: στην μαρια την βυζου στην ιασωνος 43,εκει που εχει την γραφικη τσατσα με τις ατακες
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Νασαι καλα billy7 που απαντησες αλλα λεω αν γνωριζει κανεις για Πατρα
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Νασαι καλα billy7 που απαντησες αλλα λεω αν γνωριζει κανεις για Πατρα

Κι εγω απο πατρα ειμαι.Εδω ειναι η πιο πεθαμενη πολη,δεν κουνιεται φυλλο.Κι εγω μονο αθηνα πηγαινω,εδω πεταμενα λεφτα ειναι
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
ναι......απλα δεν ξερω σε ποιο μαγαζι εγινε.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
333
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
ME TO 106 τι γινεται? εμαθε κανεις? γνωριζετε? λειτουργει ακομα η οχι?
κατεβαινω μεσα στο σαββ/κο και αν ειναι μη παω τζαμπα
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
333
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
ΚΡΙΜΑ τουλαχιστον να μααθαιναμε που επιασε δουλεια τωρα....
 

RIXTER 9.1

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ............μια ερωτηση θελω να κανω εχει δει καποιος την καυλαρα την ναντια που δουλευε στο οθωνος 106, μου ειχε πει οτι θα πηγαιν για δουλεια μετα στην γλαυκου 120?
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
333
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
καλησπερα. ειχα κατεβει Πατρα λοιπον, και περασα απο τη ιθωνος αμαλιας, αλλα και τα 2 ηταν κλειστα. ετσι, ειπα να δοκιμασω και στο γλαυκο....
μπηκα στο πρωτο σπιτακι, αλλα η κοπελα, δεν ηταν και πολυ του γουστου μου. ειπα να δοκιμασω στο δευτερο. παω, περιμενα λιγη ωρα γιατι η κοπελα ηταν με πελατη, και οταν βγηκε, λεω εδω ειμαστε. θα μπω οπωσδηποτε. και ετσι εγινε.
η κοπελα, αν θυμαμαι καλα την λενε βιβη η κατι τετοιο, ειναι ξανθια, πλατινε μαλλι, με καλο στηθος και ωραιο κωλο.
πηρα προγραμμα απλο, με 30. ομως οιταν ηρθε μεσα, τα δωσε ολα, λες και ειχα παρει το φουλ προγραμμα. σιγουρα θα ξαναδοκιμασω....
 

RIXTER 9.1

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες απο οτι βλεπω τα μπουρδελα πεινανε πλεον και οσο για τα κωλαδικα επειδη τα εχω γυρισει σχεδον ολα δεν αξιζουν γιατι εχει χαθει το τσιμπουκι ποτακι και σε τιμες φαρμακι............τωρα σε σχεση VFM πιστευω πως ειναι το μουλεν ρουζ για πανω απο 50νταρι η καπου εκει γυρω...........οταν παρεις 5 η 7 ευρω η μπυρα στο κωλαδικο και 10 η 6 με 7 το ποτο της πατοζας που θα ερθει διπλα΄,ενω στο στριπ 7 η 8 με εισοδο η μπυρα το ποτο νομιζω 8 εχει και 15 ο χορος και πιανεις και κατι ωραιο απλα πρεπει να τσεκαρεις να μν πεσεις σε αρπακτικο.....
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2012
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
περασα προσφατα απο το prosexeto που εχει δυο σπιτακια..ειχε 3,4 ατομα στο καθενα και ειπα να παω στο διπλα χωραφι με τα 3 σπιτακια..στο τερμα αριστερα ηταν μια κοπελα Μαρια αν δν κανω λαθος απο Βολο οπως ειπε η Τσατσα(δν παιρνω κ ορκο γιατι καπως μου φανηκε οτι μιλαγε σπαστα τα ελληνικα).Απο εμφανιση δν ελεγε κατι αλλα ειχα μεγαλη ορεξη οποτε και την πηρα..τωρα αγιες μερες θελω να παω παλι..παντως 30Ε εχουν παει ολα εκει περα.οποτε λογικα συμφερει το studio prosexeto.εχει καλυτερα τεμαχια.ο καθενας βεβαια διαλεγει και παιρνει
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
333
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
πολυ ησυχια επεσε ξαφνικα ρε παιδια τι εγινε? γιατι τετοιες νεκρες? εχουμε κανα νεοτερο απο το εκει μετωπο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom