Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησίων 339 (μασαζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΡΙΞΟΣ20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
ναι καλά σου λέει.. τι παρακαλάς ; Έπρεπε να του πεις.. "απάντα και σε μένα ρε μουν.πανο"  :2funny: :2funny: :2funny:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....και ενα περασμα απο μενα σημερα....λοιπον, εκτος οτι ειναι σχετικα μακρια απο τα υπολοιπα,ανεβαινω στο 1ο οροφο...μου ανοιξε μια ελληνιδα(δεν ξερω ,μαλλον) την πορτα με μια ασπρη ποδια,σαν γυφτακι ηταν...τεσπα,με περναει στο σαλονι και μετα απο 5λεπτο μπλα μπλα,μου λεει κατσε να σου στειλω τα κοριτσια....περναει πρωτη η ευα,λεπτη μετριο υψος κοκκινομαλλουσα,δευτερη η χριστινα,ξανθια με ποδια ασπρη, ανοιχτη, στο επιμαχο σημειο(εχει βυζαρα και το δειχνει,και καλα κανει),και τριτη η πωλινα μια ψηλη κοπελα αδυνατη και το σωμα ψιλοαδιαφορο(βυζοπληκτος βλεπετε)....δεν περασα με καμια,ειδα λιγο να στραβωνει η πορτιερισα αλλα στα παπαρια μου,και ετσι η βολτιτσα τελειωσε....αυτα κυριοι...παντως απο αυτες που ειδα θα περνουσα ΜΟΝΟ με την χριστινα.....
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
418
Κριτικές
2
Like
719
Πόντοι
81
Καλα να παθω για ανα μαθω !!
Λυσσαξα να μαθω  τι εστι b2b.
Λοιπον εμαθα ! Ενα πεταμενο 40αρι.
Αφου απο την τελευταια επισκεψη στο λαδοτριβειο του νηματος εφυγα την περασμενη βδομαδα με ενα ελαφρο, μειδιαμα εως χαμογελο ,
σκεφτομενος "επιτελους μια μασαζερι σχετικα κοντα χωρις τρεχαματα στο κεντρο" με τριβελιζε το κατω κεφαλι : πηγαινε ρε καραμητρο,δεν μπορει ενα 40ευρο θα σκασεις παραπανω, δεν μπορει οι παροχες θα ειναι αυξημενες ,κανα κουλουρι , κανα extraball,κατι ρε παιδι μου !!
Υπεκυψα και πηγα.Αγαπητοι συναγωνιστες κατα την ταπεινη μου αποψη μια μ@λ@κια και μιση , ητοι : το μενου περιελαμβανε βυζοτριψιμο της θεραπευτριας επανω στο πονεμενο κορμι μου.Το πρωτο δεκαλεπτο ηταν καλα,μετα ομως σκυλοβαρεθηκα κατα τ'αλλα τιποτε το παραπανω απο μια απλη συνεδριαση των 80 euro τιποτε extra που να δικαιλογει το παραπανω τιμημα .Μπριζολα καλοψημενη , αλλα οταν η φαντασιωση παραμενει φαντασιωση  δεν μπορεις παρα να φυγεις με μια σκεψη :μηπως με λενε κωτσο ???  :headbang:
 

PSYHOBOY

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
geia sas paides...... mporei kapoios na m eksigisei ti paizei me to en logw idruma.... einai to monadiko pou epaikse mono masaz kai oxi mprizola legontas oti mono auto prosferoun... pwlina kai serifisa kata pasa pi8anoths xristina...poso kala prepei na se kseroun dhladh???  :headbang: eleos
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
σημερινη βολτιστα και ειπα να δοκιμασω χριστινα.....χτυπουσα,χτυπουσα,ξαναχτυπουσα,τιποτα....κατα τις 13:30 η ολη φαση....κλειστα?......
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Καλα να παθω για ανα μαθω !!
Λυσσαξα να μαθω  τι εστι b2b.
Λοιπον εμαθα ! Ενα πεταμενο 40αρι.
Αφου απο την τελευταια επισκεψη στο λαδοτριβειο του νηματος εφυγα την περασμενη βδομαδα με ενα ελαφρο, μειδιαμα εως χαμογελο ,
σκεφτομενος "επιτελους μια μασαζερι σχετικα κοντα χωρις τρεχαματα στο κεντρο" με τριβελιζε το κατω κεφαλι : πηγαινε ρε καραμητρο,δεν μπορει ενα 40ευρο θα σκασεις παραπανω, δεν μπορει οι παροχες θα ειναι αυξημενες ,κανα κουλουρι , κανα extraball,κατι ρε παιδι μου !!
Υπεκυψα και πηγα.Αγαπητοι συναγωνιστες κατα την ταπεινη μου αποψη μια μ@λ@κια και μιση , ητοι : το μενου περιελαμβανε βυζοτριψιμο της θεραπευτριας επανω στο πονεμενο κορμι μου.Το πρωτο δεκαλεπτο ηταν καλα,μετα ομως σκυλοβαρεθηκα κατα τ'αλλα τιποτε το παραπανω απο μια απλη συνεδριαση των 80 euro τιποτε extra που να δικαιλογει το παραπανω τιμημα .Μπριζολα καλοψημενη , αλλα οταν η φαντασιωση παραμενει φαντασιωση  δεν μπορεις παρα να φυγεις με μια σκεψη :μηπως με λενε κωτσο ???  :headbang:

Δυο-τρεις φορές έχω δοκιμάσει Β2Β σε μασατζίδικα (όχι στο Πατησίων 339) και ήταν πάντα απάτη (όπως το περιγράφεις κι εσύ). Για το λόγο αυτό έχω να πάρω το "πρόγραμμα" αυτό παρα πολύ καιρό (και δεν σκοπεύω να αλλάξω τακτική σύντομα). Δυστυχως είδα το ποστ σου σήμερα κι έτσι δεν μού δόθηκε η ευκαιρία να εκδώσω έγκαιρο warning.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.419
Κριτικές
14
Like
3.457
Πόντοι
4.895
Δουλεύει και μιά Ρωξάνη, εκεί ή κάνω λάθος..
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
τι γινεται ρε σεις ...εχουμε κανενα νεο απο το μαγαζι?...ηρθε τιποτα καινουργιο?
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
418
Κριτικές
2
Like
719
Πόντοι
81
τι γινεται ρε σεις ...εχουμε κανενα νεο απο το μαγαζι?...ηρθε τιποτα καινουργιο?
Ανταποκριση απο το εν λογω ιδρυμα.Νεα αφιξη ονοματι , Ευγενεια .Ψηλη μαυρο μαλλι και μαλλον το τρωει το φαί της (για τα δικά μου παντα γουστα).Διλλημα για ποιά , απο τις Ευα , Χριστινα θ' αποτελούσε την παρτενερ μου στη session ,τ' οποιο λυθηκε μαλλον γρηγορα κατι η συνηθεια κατι το ντυσιματακι της  ξανθουλας  :boobies: βουρ και μεσα  :knockinb:.
ΥΓ Ρε παλλικαρια ξερει κανεις αν σε αυτο ή καποιο αλλο ιδρυμα παιζει δευτερο ημιχρονο  :fuck2:  ??? Διατιμηση αυτου ?
Διοτι τελευταια εχω κατι καυλες ανπεχταμπλ
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Ανταποκριση απο το εν λογω ιδρυμα.Νεα αφιξη ονοματι , Ευγενεια .Ψηλη μαυρο μαλλι και μαλλον το τρωει το φαί της (για τα δικά μου παντα γουστα).Διλλημα για ποιά , απο τις Ευα , Χριστινα θ' αποτελούσε την παρτενερ μου στη session ,τ' οποιο λυθηκε μαλλον γρηγορα κατι η συνηθεια κατι το ντυσιματακι της  ξανθουλας  :boobies: βουρ και μεσα  :knockinb:.
ΥΓ Ρε παλλικαρια ξερει κανεις αν σε αυτο ή καποιο αλλο ιδρυμα παιζει δευτερο ημιχρονο  :fuck2:  ??? Διατιμηση αυτου ?
Διοτι τελευταια εχω κατι καυλες ανπεχταμπλ
στα περισσοτερα μαγαζια...αρκει να προλαβαινεις στην ωρα που εισαι μεσα,και φυσικα με το αναλογο δωρο...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
+10...και σε ορισμενα +20.....
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
+10...και σε ορισμενα +20.....

να ρωτησω για οσους εχουν γνωση καθοτι δεν εχω παει ποτε σε αυτο..γινονται ολα εδω..η μασαζακι? και αν ναι ποιες ειναι καλυτερες επιλογες..ευχαριστω.
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
418
Κριτικές
2
Like
719
Πόντοι
81
να ρωτησω για οσους εχουν γνωση καθοτι δεν εχω παει ποτε σε αυτο..γινονται ολα εδω..η μασαζακι? και αν ναι ποιες ειναι καλυτερες επιλογες..ευχαριστω.
Οι επιλογες ειναι μαλλον περιορισμενες σε σχεση με αυτες του κολωνακιου και περιξ.Μπριζολα αν και οχι ιδιαιτερα εμπειρος στο αθλημα εφαγα με την μια.
στα περισσοτερα μαγαζια...αρκει να προλαβαινεις στην ωρα που εισαι μεσα,και φυσικα με το αναλογο δωρο...
Να υποθεσω οτι πρεπει να εξηγηθεις απο την αρχη  για το extraball , για την σωστη κατανομη του χρονου?
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αυτη η ευα ειναι το κοντοπουτανο που δουλευε μεχρι πριν μια βδομαδα στο μπουμπουλινασ 4??
 

gatos29

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
ενημερωση απο καποιον,για αυτο το ελαιοτριβειο??  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Παρακμη μεγα!  Χασιμο χρονου εντελως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom