Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησίων 339 (μασαζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΡΙΞΟΣ20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
   ειπα οτι θα παω και ΠΗΓΑ.   αλλα μεχρι σε ενα σημειο. :2funny:    μεχρι την εισοδο τηs πολυκατοικιαs.  βαρεθηκα να ανεβω πανω.  αποστολη δεν εξετελεσθη.  μην βαρατε. :grin:
δεν πειραζει μας ενημερωσαν ηδη οι πιο πάνω ...συναγωνιστες
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
....Ευα μελαχρινή με οχι τόσο όμορφο πρόσωπο και σώμα με πιασίματα στη περιφέρεια...πολυ καλό μασάζ και δυναμική συμμετοχή στο φαγοπότι...

Ευα ελληνιδα πρώην Στουρναρη 29, πρωήν Μπουμπουλινας 4....
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
319
Πόντοι
2.287

Επισκεψη σημερα, παρουσιες 3, Σιλβη, Ευα (ελληνιδα) μετριες μουρες συμπαθητικα σωματα
και μια ξανθια "μπροστοκουνα" που ημουν στο τσακ να παρω αλλα...
Μπριζολα σερβιρουν με την πρωτη, β2β κανουν ολες μου ειπε η ξανθια της
υποδοχης και οχι μονο... "ακαπελα" δεν τραγουδουν ολες, τιμη β2β 100 (δε σφαξανε)
και διαρκεια 45'
Τελικα δεν πηρα, περιμενα κατι πολυ καλυτερο για 100
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
418
Κριτικές
2
Like
719
Πόντοι
81
Διαβαζοντας τα σχολια των συναδελφων αποφασισα να επισκευθω το εν λογω λαδοτριβείον.Επισκεψη λοιπον σημερα το πρωι , κατα τις 11:30.Πορτιερισα η Χριστινα (σκυλι αγαρινο  :grin: ).Παρουσες η Πωλινα και η Ευα.Οντας κυνοφιλος , περασα για τα περαιτερω με την Χριστινα, μασαζ πολυ καλο , μολονοτι η εμπειρια μου στα μαγαζια του ειδους δεν ειναι και ιδιαιτερα μεγαλη, ομως την ιδρωσε την φανελλα αφου με ειχε κατω  ,παραπανω απο μισαωρο.Στα υπολοιπα δε πολυ καλη  :pipa2: με σκουφο  -δεν συζητησα ανευ -με πολυ περιποιση στα @@.Στην συνεχεια καβαλημα , οπου επηλθε και το τελος με θεα τις ομορφες  :tits: .
Το μαρουλι  ηταν 80 ευρα , μαλλον καλα αφου το αυχενικο μου ιαθηκε πληρως  :grin: .
Αρχικα μου επροταθη b2b στα 120 ευρα μου φανηκε καπως ακριβο. Δεν ξερω αν αξιζει να δωσεις το 40αρι αλλα υπαρχει η σφοδρη πιθανοτητα να το επιχειρησω  :s&m_2: .
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Διαβαζοντας τα σχολια των συναδελφων αποφασισα να επισκευθω το εν λογω λαδοτριβείον.Επισκεψη λοιπον σημερα το πρωι , κατα τις 11:30.Πορτιερισα η Χριστινα (σκυλι αγαρινο  :grin: ).Παρουσες η Πωλινα και η Ευα.Οντας κυνοφιλος , περασα για τα περαιτερω με την Χριστινα, μασαζ πολυ καλο , μολονοτι η εμπειρια μου στα μαγαζια του ειδους δεν ειναι και ιδιαιτερα μεγαλη, ομως την ιδρωσε την φανελλα αφου με ειχε κατω  ,παραπανω απο μισαωρο.Στα υπολοιπα δε πολυ καλη  :pipa2: με σκουφο  -δεν συζητησα ανευ -με πολυ περιποιση στα @@.Στην συνεχεια καβαλημα , οπου επηλθε και το τελος με θεα τις ομορφες  :tits: .
Το μαρουλι  ηταν 80 ευρα , μαλλον καλα αφου το αυχενικο μου ιαθηκε πληρως  :grin: .
Αρχικα μου επροταθη b2b στα 120 ευρα μου φανηκε καπως ακριβο. Δεν ξερω αν αξιζει να δωσεις το 40αρι αλλα υπαρχει η σφοδρη πιθανοτητα να το επιχειρησω  :s&m_2: .
οχι και σκυλί η Χριστίνα Αυτη με το τατοο στη μέση δεν λές ?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Διαβαζοντας τα σχολια των συναδελφων αποφασισα να επισκευθω το εν λογω λαδοτριβείον.Επισκεψη λοιπον σημερα το πρωι , κατα τις 11:30.Πορτιερισα η Χριστινα (σκυλι αγαρινο  :grin: ).Παρουσες η Πωλινα και η Ευα.Οντας κυνοφιλος , περασα για τα περαιτερω με την Χριστινα, μασαζ πολυ καλο , μολονοτι η εμπειρια μου στα μαγαζια του ειδους δεν ειναι και ιδιαιτερα μεγαλη, ομως την ιδρωσε την φανελλα αφου με ειχε κατω  ,παραπανω απο μισαωρο.Στα υπολοιπα δε πολυ καλη  :pipa2: με σκουφο  -δεν συζητησα ανευ -με πολυ περιποιση στα @@.Στην συνεχεια καβαλημα , οπου επηλθε και το τελος με θεα τις ομορφες  :tits: .
Το μαρουλι  ηταν 80 ευρα , μαλλον καλα αφου το αυχενικο μου ιαθηκε πληρως  :grin: .
Αρχικα μου επροταθη b2b στα 120 ευρα μου φανηκε καπως ακριβο. Δεν ξερω αν αξιζει να δωσεις το 40αρι αλλα υπαρχει η σφοδρη πιθανοτητα να το επιχειρησω  :s&m_2: .

ελληνίδα?από πότε είναι σερίφισσα εκεί? :huh:
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
418
Κριτικές
2
Like
719
Πόντοι
81
οχι και σκυλί η Χριστίνα Αυτη με το τατοο στη μέση δεν λές ?
Τελικα ο γραπτος λογος δεν ειναι το δυνατο μου σημειο.Για αποφυγη παρεξησεων το κοριτσακι μια χαρα ειναι, και ξηγηθηκε ενταξει με το ¨σκυλι αγαρινο" εννοουσα απλα οτι σε προδιθετε για pse καταστασεις .Αυτα τα λιγα διευκρυνιστικα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Τελικα ο γραπτος λογος δεν ειναι το δυνατο μου σημειο.Για αποφυγη παρεξησεων το κοριτσακι μια χαρα ειναι, και ξηγηθηκε ενταξει με το ¨σκυλι αγαρινο" εννοουσα απλα οτι σε προδιθετε για pse καταστασεις .Αυτα τα λιγα διευκρυνιστικα

απαντάς και σε ΄μένα παρακαλώ?
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
Διαβαζοντας τα σχολια των συναδελφων αποφασισα να επισκευθω το εν λογω λαδοτριβείον.Επισκεψη λοιπον σημερα το πρωι , κατα τις 11:30.Πορτιερισα η Χριστινα (σκυλι αγαρινο  :grin: ).Παρουσες η Πωλινα και η Ευα.Οντας κυνοφιλος , περασα για τα περαιτερω με την Χριστινα, μασαζ πολυ καλο , μολονοτι η εμπειρια μου στα μαγαζια του ειδους δεν ειναι και ιδιαιτερα μεγαλη, ομως την ιδρωσε την φανελλα αφου με ειχε κατω  ,παραπανω απο μισαωρο.Στα υπολοιπα δε πολυ καλη  :pipa2: με σκουφο  -δεν συζητησα ανευ -με πολυ περιποιση στα @@.Στην συνεχεια καβαλημα , οπου επηλθε και το τελος με θεα τις ομορφες  :tits: .
Το μαρουλι  ηταν 80 ευρα , μαλλον καλα αφου το αυχενικο μου ιαθηκε πληρως  :grin: .
Αρχικα μου επροταθη b2b στα 120 ευρα μου φανηκε καπως ακριβο. Δεν ξερω αν αξιζει να δωσεις το 40αρι αλλα υπαρχει η σφοδρη πιθανοτητα να το επιχειρησω  :s&m_2: .
  Το b2b σε αυτα τα φραγκα έχει και κολούρι?
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
707
Κριτικές
1
Like
369
Πόντοι
26
Άμα το ρίξουν στα 100 το B2B θα το τιμήσω.Άκου 120.Λες και προσφέρουν σοβαρές υπηρεσίες...
Το βλέπω να ξεκινάμε ταξιδάκια μονοήμερα στην κοντινή Βουλγαρια γιατί μερικές δεν βάζουν μυαλό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom