Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησίων 299, Άνω Πατήσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
ειναι ωραιο μουνακι η νικολ,  αλλα καλυτερα   να ξεκλειδωνει αυτη ,εμαs.      εσυ τωρα  to  εχειs καπωs,   δεν πολυβαριεσαι και τιs ξεκλειδωνειs.  :rockon:  τι κλειδαραs εισαι?  :grin:   εδω κοντευεs να ξεκλειδωσειs την μαρια την αλβανιδουλα .  :2funny: πραγματι η στελλα η κολομβιανη απο το καλιρρ. 85 ειναι.  εχουν αναφερθει για αυτην.  δεν ειναι +20 παραπανω, αν διαλεξειs αλλη για το μασαζ και αλλη για την συνεχεια. παλι στα 80 ειναι.

Ποια Μαρια αλβανιδουλε ρε συ ΛΙΟ?  :)
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
που έχουμε καταντήση....να πλερώνουμε αλβανίδες για να μας τον πιάσουν λίγο...με την ελπίδα να της τον βάλουμε μέσα της...αρε ελλάδα... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Πηγα.  Νικολ πολυ καλη.  Αλλα πρεπει να την "ξεκλιδωσεις"
  οσεs το παιζουν ΝΤΙΒΕΣ σαν την νικολ,  δεν γουσταρω να τιs ξεκλειδωνω.    δεν εχω τιποτα με την συγκεκριμενη ( ισα- ισα που μου αρεσει) αλλα δεν μπορουν τωρα οι διαφορεs πιτσιρικεs  να προσπαθουν να μου  πουλανε παραμυθακια.( τι να τηs ελεγα δλδ?  εκει που εισαι τωρα, ημουν ?  ειναι  αυτονοητο και θα επρεπε να το καταλαβει μονη τηs). πχ. εμενα  ΕΝΑ  απο αυτα που μου αρεσουν ,  ειναι στο πηδημα να  λενε καποια γαλλικα.    δεν μπορει ειπε,  γιατι ειναι καλη κοπελλα και ευγενικη και δεν κανει τετοια.  μαλλον θα την κακοχαρακτηριζα αν ελεγε.     
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
   ... εμενα  ΕΝΑ  απο αυτα που μου αρεσουν ,  ειναι στο πηδημα να  λενε καποια γαλλικα.    δεν μπορει ειπε η νικολ,  γιατι ειναι καλη κοπελλα και ευγενικη και δεν κανει τετοια.   μαλλον θα την κακοχαρακτηριζα αν ελεγε.     

:2funny:
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Παλι πηγα, παλι Νικολ, παλι ολα καλα.  Την Στελα την βλεπω, την βλεπω, πολυ μιλφ ρε παιδια.  Μπορει να νε και 50.
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
επισκεψη στο εν λογω θεραπευτηριο, το οποιο αλλαξε διευθυνση και μεταφερθηκε 50 μετρα πιο κατω στην πατησιων 299. ηταν μονο η ανετ, μια γλυκεια πωλονεζα την οποια και ετιμησα! πολυ προσχαρη,γελαστη και...'ντροπαλη'..(λεμε τωρα..). μετα απο ενα χαλαρο μασαζακι εγινε περιποιηση της μουνοτρυπουλας της, η οποια μοσχομυριζε ανοιξη! και για να με ευχαριστησει μου εκανε ενα εξαισιο γιαλισμα μετα καταποσης :pipa2:! πολυ καλο το μωρο :kissass:...κριμα που φευγει αυριο για δουλιτσα σε νησακι...
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
επισκεψη στο εν λογω θεραπευτηριο, το οποιο αλλαξε διευθυνση και μεταφερθηκε 50 μετρα πιο κατω στην πατησιων 299. ηταν μονο η ανετ, μια γλυκεια πωλονεζα την οποια και ετιμησα! πολυ προσχαρη,γελαστη και...'ντροπαλη'..(λεμε τωρα..). μετα απο ενα χαλαρο μασαζακι εγινε περιποιηση της μουνοτρυπουλας της, η οποια μοσχομυριζε ανοιξη! και για να με ευχαριστησει μου εκανε ενα εξαισιο γιαλισμα μετα καταποσης :pipa2:! πολυ καλο το μωρο :kissass:...κριμα που φευγει αυριο για δουλιτσα σε νησακι...

Ανετ λενε την τσατσα.  Η οποια ειναι χοντρη, οχι γρια, αλλα τιποτε το ιδιαιτερο.  Εισαι σιγουρος οτι δεν ηταν αυτη?
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
επισκεψη στο εν λογω θεραπευτηριο, το οποιο αλλαξε διευθυνση και μεταφερθηκε 50 μετρα πιο κατω στην πατησιων 299. ηταν μονο η ανετ, μια γλυκεια πωλονεζα την οποια και ετιμησα! πολυ προσχαρη,γελαστη και...'ντροπαλη'..(λεμε τωρα..). μετα απο ενα χαλαρο μασαζακι εγινε περιποιηση της μουνοτρυπουλας της, η οποια μοσχομυριζε ανοιξη! και για να με ευχαριστησει μου εκανε ενα εξαισιο γιαλισμα μετα καταποσης :pipa2:! πολυ καλο το μωρο :kissass:...κριμα που φευγει αυριο για δουλιτσα σε νησακι...

τι δουλιτσα, σου ειπε?
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Ανετ λενε την τσατσα.  Η οποια ειναι χοντρη, οχι γρια, αλλα τιποτε το ιδιαιτερο.  Εισαι σιγουρος οτι δεν ηταν αυτη?










οχι ρε συ....την ξερω την τσατσα...καμμια σχεση! μιλαμε για πολωνεζικο αγαλμα!!  εφυγε για δουλεια σε εστιατοριο σε ενα νησακι...
 

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
αφτη που πειρες την ελεγαν Αννα παει εφυγε για το νησακι η ξανια κοντουλα η τσατσα ειναι η Ανετ.απο περιεργια την εχει παρει κανενας?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
 ελα  ρε tsokri.    νικ που βρηκεs και εσυ.  ;)   εισαι νεο μελοs e?    προχθεs γραφτηκεs ε ?   δεν πειραζει.    καλωs ηρθεs στην παρεα μαs.       βοηθα μαs λιγο παραπανω.   τι γραφει το κουδουνι απο κατω?    που χτυπαμε?    τι οροφο ?   η αννετ ανοιγει ?   ειχα περασει πριν καμμια βδομαδα και δεν βρηκα τιποτα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
   στον 4ο οροφο ειναι.  μονο 2 εργαζομενεs.  μια ελληνιδα η ελενα( ψηλη, ξανθια ,  καλουτσικο μιλφ, αλλα μεχρι εκει.  στο μεσα προχωραει μεχρι εκει που θελει αυτη) ,   και  καi μια βουλγαρα , ψηλη και αυτη ,  νοστιμουλα με μαυρα μαλλια, γυρω στα 26-28.  
 

Papadrak

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
57
Like
20
Πόντοι
0
καμια πληροφορια για το καταστημα....προτιθεμαι να το επισκεφτω
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
εχουμε κανενα νεο απο το καταστημα? το επισκεφθηκε κανεις?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom