Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησίων 299, Άνω Πατήσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
η νικολ( απο κηφησιαs 76  και απο ηρακλειτου στο χαλανδρι)  εχει ερθει εδω.   ωραιο μουνακι,  απο τα καλα( αναλογα και τα γουστα βεβαια) ,  που κυκλοφορουν στα μασατζιδικα, αλλα μεχρι εκει.      πολυ  μουγκα και ψυχρη συμμετοχη.    χαμενο 80αρι.     τηs  ειπα  δεν πρεπει να εισαι ετσι, γιατι δεν θα εχειs δουλιτσα ,   και μου λεει εγω δεν εχω προβλημα  , γιατι  και ομορφη  ειμαι και μασαζ κατι ξερω και στην κουβεντουλα ειμαι καλη.

:cheesy: :cheesy: :cheesy: Φαντάσου να είχε και το λέγειν δηλαδή......
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
   πολυ αδυνατο , σαν καχεκτικο ειναι.   απο   βυζι νουμερο 1.    δουλιτσα εχει γιατι συμμετεχει.    αν σε μαθει ακομη καλυτερα.     ανοιγεται και σου δινει και διαφορα δωρακια.   εχει πολυ στενο μουνακι.    σαν γυναικα και αυτη,  θα εχει καποιουs που θα τουs αρεσει, οπωs ειναι.      αλλα τρωει και σουβλακια με κρεμμυδι, ερχεται για μασαζ και δεν πτοειται.     

Άν την ψήσεις για ραντεβού εκτός μαγαζιού, θα πρέπει για φαγητό να της πάς στα Βλάχικα. :cheesy:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
η νικολ( απο κηφησιαs 76  και απο ηρακλειτου στο χαλανδρι)  εχει ερθει εδω.  ωραιο μουνακι,  απο τα καλα( αναλογα και τα γουστα βεβαια) ,  που κυκλοφορουν στα μασατζιδικα, αλλα μεχρι εκει.      πολυ  μουγκα και ψυχρη συμμετοχη.    χαμενο 80αρι.    τηs  ειπα  δεν πρεπει να εισαι ετσι, γιατι δεν θα εχειs δουλιτσα ,  και μου λεει εγω δεν εχω προβλημα  , γιατι  και ομορφη  ειμαι και μασαζ κατι ξερω και στην κουβεντουλα ειμαι καλη.

...ΜΑΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ....
 

gatos29

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
ενημερωση απο καποιον,για αυτο το ελαιοτριβειο??
:helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Άν την ψήσεις για ραντεβού εκτός μαγαζιού, θα πρέπει για φαγητό να της πάς στα Βλάχικα. :cheesy:
  καπωs ετσι εγινε.  ησουν εκει και κρυφακουγεs ?  :2funny:    η πλακα ειναι οτι μου εδωσε αυτη το τηλεφωνο τηs  , και μου προτεινε για φαγητο.  στα βλαχικα θα ξετρελαινοταν λεs? 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ενημερωση απο καποιον,για αυτο το ελαιοτριβειο??
:helpplea: :helpplea: :helpplea:
  χαλια πολυ χαλια.  ανεκαθεν ηταν ετσι αλλα ξεχωριζε που και που καμμια.  χειροτερα δεν ηταν ποτε.  ουτε τα ονοματα ουτε τιs φατσεs συγκρατησα. ειχε 4  εργαζομενεs.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η ντιβα η νικολ δεν τηs αρεσει  οταν :knockinb: να λεει βρωμικα λογακια,  γιατι λεει οτι ειναι ευγενικη κοπελλα και δεν τηs βγαινει.  σεβαστο και αυτο.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
η ντιβα η νικολ δεν τηs αρεσει  οταν :knockinb: να λεει βρωμικα λογακια,  γιατι λεει οτι ειναι ευγενικη κοπελλα και δεν τηs βγαινει.  σεβαστο και αυτο.

...Έτσι..έτσι...να τη σέβεστε και να σας τρώει τα 80άρια...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
...Έτσι..έτσι...να τη σέβεστε και να σας τρώει τα 80άρια...
  δικιο εχειs.      το σεβαστο το εγραψα  χατηρολογωνταs.    και για αυτο γινεται και η αναλογη ενημερωση, ωστε να τρωει  οσο το δυνατον λιγοτερα 80αρια.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
η νικολ( απο κηφησιαs 76  και απο ηρακλειτου στο χαλανδρι)  εχει ερθει εδω.  ωραιο μουνακι,  απο τα καλα( αναλογα και τα γουστα βεβαια) ,  που κυκλοφορουν στα μασατζιδικα, αλλα μεχρι εκει.      πολυ  μουγκα και ψυχρη συμμετοχη.    χαμενο 80αρι.    τηs  ειπα  δεν πρεπει να εισαι ετσι, γιατι δεν θα εχειs δουλιτσα ,  και μου λεει εγω δεν εχω προβλημα  , γιατι  και ομορφη  ειμαι και μασαζ κατι ξερω και στην κουβεντουλα ειμαι καλη.
η νικολ οταν δεν κανει μασαζ αλλα μπριζολιαζεται μονο αλλαζει η συμπεριφορα της.......
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
αυτά τα μπαζοτροφεία πρέπει να τα κλείσουμε.Όλοι στα ψωλοτροφεία του αλεμανια κορτ :dancing:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αυτά τα μπαζοτροφεία πρέπει να τα κλείσουμε.Όλοι στα ψωλοτροφεία του αλεμανια κορτ :dancing:
  μεταναστεs θα αναγκαστουν να γινουν οι ελληνεs τα επομενα χρονια.?  δεν φθανει που εφευγαν οσοι εφευγαν για διαφορουs  λογουs, τωρα θα φευγουν οσοι μπορουν και για καλυτερα και φθηνοτερα  :knockinb:  :grin:
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
η νικολ( απο κηφησιαs 76  και απο ηρακλειτου στο χαλανδρι)  εχει ερθει εδω.   ωραιο μουνακι,  απο τα καλα( αναλογα και τα γουστα βεβαια) ,  που κυκλοφορουν στα μασατζιδικα, αλλα μεχρι εκει.      πολυ  μουγκα και ψυχρη συμμετοχη.    χαμενο 80αρι.     τηs  ειπα  δεν πρεπει να εισαι ετσι, γιατι δεν θα εχειs δουλιτσα ,   και μου λεει εγω δεν εχω προβλημα  , γιατι  και ομορφη  ειμαι και μασαζ κατι ξερω και στην κουβεντουλα ειμαι καλη.

Με την κωλαρα?
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Δουλευει ακομη η Νικολ εκει τελικα?
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Πηγα.  Νικολ πολυ καλη.  Αλλα πρεπει να την "ξεκλιδωσεις".  Ειχε και ενα υποσχομενο ΜΙΛΦ απο κολομβια την Στελλα.  Οντως μπορεις να κανεις μασαζ με την ιδιοκτητρια (δεν θυμαμαι, Βασω νομιζω το ονομα) που δηθεν ειναι πολυ καλη στο μασαζ και δεν το αμφιβαλω και μετα να ερθει η τανα για τα υπολοιπα.  Σε αυτη την περιπτωση το τιμημα ειναι +20 του συνηθες.  Το ειχα ξεχασει οτι το διαβασα εδω και δεν ρωτησα.  Το εμαθα μετα αφου ειχε αρχισει η περιποιηση.  Αρα την αλλη φορα ετσι θα κανω.

Περασα και απο Γαλατσιου 1 και 2-4.  Παρακμη οντως οπως ειπει ο LIO.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Ειχε και ενα υποσχομενο ΜΙΛΦ απο κολομβια την Στελλα.
Αρα έφυγε απο Καλιρ. 85 αυτη. Ειναι η μανιακη με την απολυμανση. Καλο μιλφ αλλα αυτο το χουι ειναι μεγαλη ξενερα
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Πηγα.  Νικολ πολυ καλη.  Αλλα πρεπει να την "ξεκλιδωσεις".  Ειχε και ενα υποσχομενο ΜΙΛΦ απο κολομβια την Στελλα.  Οντως μπορεις να κανεις μασαζ με την ιδιοκτητρια (δεν θυμαμαι, Βασω νομιζω το ονομα) που δηθεν ειναι πολυ καλη στο μασαζ και δεν το αμφιβαλω και μετα να ερθει η τανα για τα υπολοιπα.  Σε αυτη την περιπτωση το τιμημα ειναι +20 του συνηθες.  Το ειχα ξεχασει οτι το διαβασα εδω και δεν ρωτησα.  Το εμαθα μετα αφου ειχε αρχισει η περιποιηση.  Αρα την αλλη φορα ετσι θα κανω.
ειναι ωραιο μουνακι η νικολ,  αλλα καλυτερα   να ξεκλειδωνει αυτη ,εμαs.      εσυ τωρα  to  εχειs καπωs,   δεν πολυβαριεσαι και τιs ξεκλειδωνειs.  :rockon:  τι κλειδαραs εισαι?  :grin:   εδω κοντευεs να ξεκλειδωσειs την μαρια την αλβανιδουλα .  :2funny: πραγματι η στελλα η κολομβιανη απο το καλιρρ. 85 ειναι.  εχουν αναφερθει για αυτην.  δεν ειναι +20 παραπανω, αν διαλεξειs αλλη για το μασαζ και αλλη για την συνεχεια. παλι στα 80 ειναι.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
ειναι ωραιο μουνακι η νικολ,  αλλα καλυτερα   να ξεκλειδωνει αυτη ,εμαs.      εσυ τωρα  to  εχειs καπωs,   δεν πολυβαριεσαι και τιs ξεκλειδωνειs.  :rockon:  τι κλειδαραs εισαι?  :grin:   εδω κοντευεs να ξεκλειδωσειs την μαρια την αλβανιδουλα .  :2funny: πραγματι η στελλα η κολομβιανη απο το καλιρρ. 85 ειναι.  εχουν αναφερθει για αυτην.  δεν ειναι +20 παραπανω, αν διαλεξειs αλλη για το μασαζ και αλλη για την συνεχεια. παλι στα 80 ειναι.

Χμμμ..αρα η Νικολ το παιζει καλη πωλητρια.  Μαλιστα.

Η Στελλα λεει τιποτε?
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Ξεχασα να γραψω οτι η Ανετ ειχε πολυ πλακα.  Μες τα νευρα ηταν, λολ.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom