Νέα

Ad Πατησίων 131, 1ος όροφος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 239K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.004
Κριτικές
1.245
Like
190.208
Πόντοι
45.465
επισκεψη σημερα στις 13.00 γιατι γραφτηκε οτι εχει νεα πιπινια κ ηθελα να τσεκαρω....κανενα ιχνος πιπινιου....παρουσες καιτη μιλφοκινεζα μπουτου , τατιανα αλλο μιλφ λεπτη με καλλιγραμμα ποδια , τζεσι ξανθια φυσικα μιλφ με πατηκωμενη μυτη πολυ παραξενη φατσα με μπουταρες αλλα οταν εκανε στροφη να βγει απο το δωματιο ηταν φουλ στην κυταριτυδα  , το μονο σχεδον αξιολογο αλλα ουτε αυτο πιπινι μια γερμανιδα που παλια εχει περασει απο φυλης κ απο διαφορα στουντιο με τατουαζ στην πλατη σαν μαντυ παρουσιαστηκε οχι παντος η γνωστη μαντυ το στουντιοκοριτσο αλλη ηταν εγω την εχω πετυχει με το ονομα κριστη
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Για όσους ψάχνουν τη Χριστίνα την Ελληνίδα (από Καλλιρόης 85 - και πιο παλιά Στουρνάρη 47) μου είπε ότι θα εργάζεται από τη Δευτέρα στο συγκεκριμένο μαγαζί (1.00-8.00).
Νομίζω σαν ''Χριστινολόγος'' (που με βάφτισε ο Andy51) έχω το δικαίωμα να γράψω για τη μεταγραφή.

Η Χριστινάρα είχε σταματήσει για λίγο καιρό και ήταν στη Θεσσαλονίκη, αλλά τώρα θα επιστρέψει στα γήπεδα.

Σκέφτομαι το εξής: Έχω γράψει τόσες πολλές φορές για τη Χριστίνα. Σχεδόν όλα τα τελευταία μου μηνύματα είναι για αυτήν. Συγνώμη αν έγινα κουραστικός. Κανονικά μετά από τόσους μήνες που την ξέρω και τόσες πολλές φορές που την έχω τιμήσει θα έπρεπε να την έχω βαρεθεί. Όμως έχει καταφέρει και έχει κρατήσει το ενδιαφέρον μου το ίδιο. Αυτό σημαίνει ότι η κοπέλα έχει και κάτι άλλο εκτός από τις βυζάρες και την κορμάρα. Και αυτό το άλλο είναι μυαλό και προσωπικότητα. Ξέρει να ψυχολογεί τον καθένα τι θέλει και είναι τρομερή στη δουλειά της. Βέβαια πάνω από όλα είναι άνθρωπος και αν πιστέψεις σε αυτήν και της φερθείς με αγάπη θα λάβεις τα ίδια.

Kάποιοι έγραψαν παλιά ότι έχει υφάκι και έχει καβαλήσει το καλάμι.
Εγώ ειλικρινά πιστεύω το εξής: Όταν πας σε ένα μαγαζί και κάνουν παρέλαση 6-7 κορίτσια πρέπει η κοπέλα να έχει και λίγο ύφος, θέλοντας να δείξει ότι αξίζει, ώστε να την προτιμήσεις από τις υπόλοιπες. Αλλά μέχρι εκεί. Μετά, μέσα στο δωμάτιο, πρέπει να είναι προσιτή. Δεν νομίζω ότι έχει καβαλήσει το καλάμι. Εγώ την βρίσκω απλή και ισορροπημένη (πράγμα πολύ δύσκολο στις μέρες μας).
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
η κοπελα ειναι τελειωσ μουφα...ανεραστη και υποκριτικη κατα την γνωμη μου παντα....

Για όσους ψάχνουν τη Χριστίνα την Ελληνίδα (από Καλλιρόης 85 - και πιο παλιά Στουρνάρη 47) μου είπε ότι θα εργάζεται από τη Δευτέρα στο συγκεκριμένο μαγαζί (1.00-8.00).
Νομίζω σαν ''Χριστινολόγος'' (που με βάφτισε ο Andy51) έχω το δικαίωμα να γράψω για τη μεταγραφή.

Η Χριστινάρα είχε σταματήσει για λίγο καιρό και ήταν στη Θεσσαλονίκη, αλλά τώρα θα επιστρέψει στα γήπεδα.

Σκέφτομαι το εξής: Έχω γράψει τόσες πολλές φορές για τη Χριστίνα. Σχεδόν όλα τα τελευταία μου μηνύματα είναι για αυτήν. Συγνώμη αν έγινα κουραστικός. Κανονικά μετά από τόσους μήνες που την ξέρω και τόσες πολλές φορές που την έχω τιμήσει θα έπρεπε να την έχω βαρεθεί. Όμως έχει καταφέρει και έχει κρατήσει το ενδιαφέρον μου το ίδιο. Αυτό σημαίνει ότι η κοπέλα έχει και κάτι άλλο εκτός από τις βυζάρες και την κορμάρα. Και αυτό το άλλο είναι μυαλό και προσωπικότητα. Ξέρει να ψυχολογεί τον καθένα τι θέλει και είναι τρομερή στη δουλειά της. Βέβαια πάνω από όλα είναι άνθρωπος και αν πιστέψεις σε αυτήν και της φερθείς με αγάπη θα λάβεις τα ίδια.

Kάποιοι έγραψαν παλιά ότι έχει υφάκι και έχει καβαλήσει το καλάμι.
Εγώ ειλικρινά πιστεύω το εξής: Όταν πας σε ένα μαγαζί και κάνουν παρέλαση 6-7 κορίτσια πρέπει η κοπέλα να έχει και λίγο ύφος, θέλοντας να δείξει ότι αξίζει, ώστε να την προτιμήσεις από τις υπόλοιπες. Αλλά μέχρι εκεί. Μετά, μέσα στο δωμάτιο, πρέπει να είναι προσιτή. Δεν νομίζω ότι έχει καβαλήσει το καλάμι. Εγώ την βρίσκω απλή και ισορροπημένη (πράγμα πολύ δύσκολο στις μέρες μας).
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
η κοπελα ειναι τελειωσ μουφα,ανεραστη και υποκριτικη κατα την γνωμη μου.εαν λεμε την ιδια.μια ξανθεια με κατι κοσμηματα του κολω που φοαραει και καλα πολυ δηθεν....
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Φίλε μου, η Χριστίνα η Ελληνίδα που λέω, είναι μελαχροινή.
Μάλλον δεν λέμε την ίδια.
Δούλευε στην Καλλιρόης 85.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.004
Κριτικές
1.245
Like
190.208
Πόντοι
45.465
η κοπελα ειναι τελειωσ μουφα,ανεραστη και υποκριτικη κατα την γνωμη μου.εαν λεμε την ιδια.μια ξανθεια με κατι κοσμηματα του κολω που φοαραει και καλα πολυ δηθεν....
αστο φιλε....καμια σχεση η χριστινα ειναι μελαχρινη κ τουμπανο....
 

alekos26

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
276
Like
196
Πόντοι
1
να κανω και εγω μια κριτικη πατησιων 131 στον 1ο οροφο κουδουνι μασαζ ωραιος χωρος ευγενικη υποδοχη απο την βικυ και αρκετες κοπελλες να διαλεξει κανεις.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
να κανω και εγω μια κριτικη πατησιων 131 στον 1ο οροφο κουδουνι μασαζ ωραιος χωρος ευγενικη υποδοχη απο την βικυ και αρκετες κοπελλες να διαλεξει κανεις.
πηγες σημερα ειναι ανοιχτο?
εκανεσ με καμια για να μασ πεισ και απ μασαζ τι παιζει........??
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.004
Κριτικές
1.245
Like
190.208
Πόντοι
45.465
να κανω και εγω μια κριτικη πατησιων 131 στον 1ο οροφο κουδουνι μασαζ ωραιος χωρος ευγενικη υποδοχη απο την βικυ και αρκετες κοπελλες να διαλεξει κανεις.
ρε φιλαρακι αφου μπηκες στον κοπο να πας ,αλλα κ μετα να γραψεις , πες κ καμμια λεπτομερια ακομα
πως ειναι οι κοπελες κανα ονομα τιμοκαταλογος μενου κλπ.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
να κανω και εγω μια κριτικη πατησιων 131 στον 1ο οροφο κουδουνι μασαζ ωραιος χωρος ευγενικη υποδοχη απο την βικυ και αρκετες κοπελλες να διαλεξει κανεις.

Και η κριτική ποιά είναι????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.004
Κριτικές
1.245
Like
190.208
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
 ναι ρε συ το ξερω.     με εχει ζαλισει στα μηνυματα.    εγω παντωs την ειχα προειδοποιησει  αρκετεs φορεs  οτι θα την παρατουσα,  αν συνεχιζε τιs μαλαkιεs.  αλλα  δεν το πιστευε.    αs προσεχε.

Είσαι τελείως ruthless :o....!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Είσαι τελείως ruthless :o....!
 εγω ετσι ?    :s&m_1:     δεν ειμαι και το ξερειs.   αλλα δινω 2-3 ευκαιριεs  σε ολουs , οταν κανουν η λενε μαλακιεs.    ομωs αν συνεχιζουν και δεν βαζουν μυαλο( πχ. ο  ονομα  χωριs  χωριο),  μετα  υπαρχει και το delete.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
αστο φιλε....καμια σχεση η χριστινα ειναι μελαχρινη κ τουμπανο....

Ακριβώς. Μαυρομαλλούσα και κατά δήλωσίν της, γυμνάστρια που εργαζόταν σε γυμναστήριο της Καλλιθέας μέχρι πρότινος.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.004
Κριτικές
1.245
Like
190.208
Πόντοι
45.465
Ακριβώς. Μαυρομαλλούσα και κατά δήλωσίν της, γυμνάστρια που εργαζόταν σε γυμναστήριο της Καλλιθέας μέχρι πρότινος.
γυμναστρια ναι...αλλα δεν δουλευε σε γυμανστηριο τωρα τελευταια ,αλλου δουλευε στην καλλιθεα  ;)
περα απο το μασαζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom