Νέα

Παρτούζα σε μπουρδέλο/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 643
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Συνιστώ την τσατσούλα αλλά δεν κάθεται
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Εσένα σου έχει κάτσει και την συστήνεις?

Ειναι πάντως εκφυλο πουρό...
 

AnyWay

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Καλη φαση σε γενικες γραμμες το σπιτι. Το πουρο ομως δε μας τα λεει καλα. Με 2 γκομενες μου λεει 120 και αν κανουν παιχνιδια μεταξυ τους 150. Της λεω 100 διαφορετικα φευγω και το δεχτηκε. Πρεπει να κανουμε παζαρια και στα μπουρδελα τελικα μου φαινεται...Πηρα ενα ξανθο απο Τσεχια. Αρκετα καλο. Ονομα δε θυμαμαι πολυ καλα...Καρινα, Αβενσις θα σας γελασω!
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχθές το μεσημέρι, γύρω στις 15:00, πήγα για άλλη μία φορά, στην Πιπίνου, να δώ αν είναι ανοιχτό, μετά και τις αναφορές του συναγωνιστή. Παιδια, το πέτυχα ανοιχτό. Είναι όντως κοντά στην Πατησίων, ανάμεσα από δύο κολόμπαρα και είναι υμιυπόγειο. Η πόρτα ήταν λίγο ανοιχτή. Μπαίνω μέσα καθόταν η τσατσά. Μου είπε ότι δεν έχει κοπέλα, γιατί είναι αδιάθετη. Επίσης, αυτό το μήνα θα είναι από 11:00 μέχρι 16:00, ενώ τον επόμενο από 10:30 μέχρι 17:00. Δεν ανέφερε τίποτα για παρτούζες, ούτε ότι είναι δύο κοπέλες στο μαγαζί.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
Στο στουντιο Καρεα 30 βραδυνη βαρδια 11-5 το πρωι εχει 2.
Αλλα συνηθως η μια ειναι μπαζο.Πανε οι χρυσες εποχες που
ηταν εκει η Τερεζα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στο στουντιο Καρεα 30 βραδυνη βαρδια 11-5 το πρωι εχει 2.
Αλλα συνηθως η μια ειναι μπαζο.Πανε οι χρυσες εποχες που
ηταν εκει η Τερεζα.

γιατι η σαρα η τσεχα ?
νομιζες οταν τη γαμουσες οτι παιζεις σε τσοντα και σε παιρνουν οι καμερες....
οταν δε, της εδινες και κανενα δωρακι σου εκανε και στροφογυριστα πισωκωλομπρουμυτα.....!!!!!!!
καποια εποχη ειχε χαθει για κανενα διμηνο και οταν επανηλθε μου ειπε οτι την ειχε νοικιασει καποιος για 1,5 μηνα και την ειχε στον αστερα της βουλιαγμενης....
αυτα ειναι....
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Με 2 γκόμενες μαζί φίλε είναι 150Ε και το έχω κάνει αυτό το πρόγραμμα 12 φορές και έχω στείλει και συναγωνιστές απο δω μέσα να πάρουν το πρόγραμμα με 2 γκόμενες ;) Τώρα αν εννοείς άλλο πράγμα ή αν ρίξαν τις τιμές (που αυτό μπορώ να το διαπιστώσω ανα πάσα ώρα και στιγμή γιατί έχω και το τηλ της Παιωνίου 10 έτσι Waaaarrrhhhooolllll?) πρέπει να το διευκρινήσεις ;)
Συνάδελφε panosmpos μάλλον το studio στην Παιωνίου κάνει ΠΡΟΣΦΟΡΑ το δίδυμο 100 ευρό. Το έκανα  χτές. Δεν θα πω οτι τρελάθηκα ήταν μια αδιάφορη εμπειρία. Για μια φορά καλά είναι.
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
Συνάδελφε panosmpos μάλλον το studio στην Παιωνίου κάνει ΠΡΟΣΦΟΡΑ το δίδυμο 100 ευρό. Το έκανα  χτές. Δεν θα πω οτι τρελάθηκα ήταν μια αδιάφορη εμπειρία. Για μια φορά καλά είναι.

καλο ακουγετε. μπορειτε να μου πειτε λεπτομεριες για την διευθυνση του στούντιο;
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Με 100 ευρο πήρα και τις δύο. Και οι δύο μου πήραν πίπα και πήρα και τις δύο πισοκολητό . Με μία διαφορά που δεν μου είχε ξανα συμβεί. Μετά από το γαμήσι της πρώτης και αφου σταμάτησα για να γαμήσω και την δεύτερη (χωρίς να χύσω) η δεύτερη μου άλαξε προφυλακτικό.
 

Επισκέπτης
εφυγα το βραδυ σφαιρα για παιωνιου!!πανο ερχεσαι η θα μου πεις παλι για παρασκευη?κουφαλα  :grin:
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
περιμενουμε εντυπωσεις. :) εαν ειναι καλες εαν συμμετεχουν και οι δυο. για ποση ωρα και την ακριβη διευθυνση εαν ειναι δυνατο.
 

Y1an

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστές πραγματικά για εμένα είναι σημαντικό το συγκεκριμένο θέμα.

Ερώτημα.  Αν ζητήσεις από μία τσατσά πως την τάδε μέρα θέλεις ταυτόχρονα δύο, υπάρχει περίπτωση να σε καλύψει?
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Εάν την τάδε μέρα παίζουν 2 κοπέλλες τότε ναι. Αυτό το κανονίζεις με την τσατσά για να σου πει το πότε ;) Τώρα στην παιωνίου 10 παίζουν όντως 2 κοπέλλες και το τσεκάρισα εγώ προσωπικά μαζί με  τον warhol :knockinb: :sperm: :sperm: δηλαδή τι το τσεκάραμε το ξεσκίσαμε το θέμα :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τώρα που χειμώνιασε για τα καλά είναι ότι πρέπει το ξε-σκί !!!
 

Y1an

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
και το τσεκάρισα εγώ προσωπικά μαζί με  τον warhol :knockinb: :sperm: :sperm:δηλαδή τι το τσεκάραμε το ξεσκίσαμε το θέμα :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ευχαριστώ panosmpos, αλλά έχω κάποιες ερωτήσεις.

Τι εννοείς μαζί?  Και οι τέσσερις μαζί ή περίμενε ο ένας τον άλλο? 

Σου βάζει άλλη καπότα όταν παίζεις με την μία και μετά πας στην άλλη?

Πόσο πήγε?

Και τι εντύπωση σου έμεινε τελικά?

 

Y1an

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Μια ακόμα ερώτηση με τα 100 ευρώ τελειώνεις 2 φορές ή μία?
 

Επισκέπτης
ακουσα το ονομα μου?εγω δεν ξερω τιποτα ,ειμαι αθωος  :sunglasses: :sunglasses:
 

Y1an

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Χμμμ αυτό με χάλασε λίγο!

Ευχαριστώ πάντως
 

Επισκέπτης
κρυβε λογια πανο!!κυκλοφορουν ρουφ που θελουν να με χωρισουν απο την αγαπη μου το μπιμπελακι!!χεχχεχ
 

arximidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
μεγάλε εαν εχεις δυο εργαλεια κάτι γίνεται και με τις δύο γκόμενες :boobies: :boobies:...
γιατί με ένα (εργαλείο) θα τσακωθούν οι κοπελες ποια από τις δυο θα το πρωτοπάρει.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom