Νέα

Παρτούζα σε μπουρδέλο/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 643
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Στα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ φίλε οι κοπέλες δουλεύουν one at a time. Απαγορεύεται λόγω Νόμου. Σου προτείνω να πάρεις 2 visites είτε στο σπίτι σου είτε σε Ξενοδοχείο.

Αυτό δέν το ήξερα. Για ποιό λόγο συμβαίνει;
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
Της μασέλες της βγάζουν...? χαχαχαχχααχ...
[/quote]
δεν εχω δει πουτανα με μασελα μαλον  το τσιμπουκι η το σπερμα καταπολεμουν την τερηδονα
περιμενω επιβεβαιωση απο συναγωνιστη οδοντιατρο!!!!!!
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πιπινου μολις στριψεις απο πατησιων στο δεξι σου χερι ειναι ενα ημιυπογειο εχει δυο πουρα τα κανουν ολα πρωινη βαρδια
αν δεν στο προτεινουν το ζητας


Φίλε, έχω περάσει αρκετές φορές από αυτόν το δρόμο, αλλά δεν έχω δει τίποτα. Μόνο δύο κολόμπαρα και κάτι υμιυπόγεια, που φαίνονται εγκαταλελειμένα. Μήπως είναι πάνω από την πατησίων? Μήπως κλείνουν πριν από τις 15:00? Αν έχεις κάτι άλλο υπόψη σου, πες το, γιατί με ενδιαφέρει πολύ αυτή η φάση (δύο γκόμενες ταυτοχρόνως)
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
ειναι στην πιπινου υμιυπογειο μολις στριψεις απο πατησιων διπλα σ'ενα κολομπαρο θα δεις την πορτα μισανοιχτη και εχει ενα μικρο ασπρο φωτακι αναμενο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
απ'οτι καταλαβα, παίζει διπλο και στην Παιωνίου και Αχαρνών αλλά στη βραδινή βάρδια που έχει δυο κοπέλες. Πάντως είναι τα διπλά λεφτά και δεν ξέρω τι λένε.
ʼμα μάθει κανείς....
 

AnyWay

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Στη Παιωνιου 10 εννοεις. Ψαξε λιγο στο φορουμ και θα βρεις πληροφοριες. Εχω γραψει κι εγω εντυπωσεις. Μη κουραζουμε και
τους υπολοιπους γραφοντας τα ιδια πραγματα...
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους...
Επειδή μου φάνηκε ενδιαφέρουσα περίπτωση αυτή στην Πιπίνου (τι να κάνουμε...βίτσια είναι αυτά!!),
προσπάθησα να το εντοπίσω αλλά δεν υπάρχει τίποτα..μόνο ένα στην γωνία Πίπίνου & 3ης Σεπτεμβρίου...αρκετά χαμηλά δηλάδη και όχι μόλις στρίψεις απο Πατησίων όπως αναφέρεται εδώ...

Υπάρχει κάποιος συναγωνιστής που έχει πάει και μπορεί να μας δώσει με κάποιον τρόπο ακριβείς πληροφορίες (για το πού είναι ακριβώς καθώς και ενα review υπηρεσιών) για να το τσεκάρουμε και εμείς?

ευχαριστώ πολύ...
 

atab1975

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα,

Δωστε λεπτομερειες γιατι ειναι ενδιαφερουσα περιπτωση με δυο γριες κοτες.Αμα πετυχει αυτο το γαμηση θα ειναι...
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
κανένας ρε παιδιία? τίποτα? βοηθήστε λιγο την κατάσταση!!!!
 

demis_p21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρετε ρε παιδιά αν υπάρχει κάνα μπουρδέλο για partouz??? Με 2 γκόμενες???
Or εγώ+ένας φίλος μου και μια γκόμενα???
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Φιλαράκο στο Παιωνίου 10 (είναι studio πάντως και όχι μπουρδέλο) γίνεται 2 κοπέλες και εσύ ... και κατά τεκμήριο σε studio (που έχει 2 κοπέλες στι βάρδια) είναι πιο εύκολη η παρτούζα. Βέβαια είναι και πιο ακριβό.

 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Δυο εχει ακομα το στουντιο στην Λεωφορο Καρεα
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Μιας που το έφερε η κουβέντα αν και αφορά περισσότερο τους Μακεδόνες: πριν ένα χρόνο Θεσσαλονίκη Μοναστηρίου 220 αν θυμάμαι καλά, παρτούζα μελαχρινή - ξανθιά 100 ευρώ 2 γαμίσια!1 με την μία 1 με την άλλη και στο ενδιάμεσο μέχρι να σου σηκωθεί χαιδεύονται οι τύπισσες
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Αγαπητοί μου σας παρακαλώ μπωρείτε απο την εμπειρία σας να μου πείτε ενα στούντιο να πάω να περάσω καλα? οδό και περιοχή διότι δεν ξέρω απο αθήνα. επαρχία βλεπετε
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Στο στούντιο της Παιωνίου 10 παίζει κατα καιρούς αυτό το πρόγραμμα και πάει με 2 γκόμενες στα 150 Ε. Στην Καρέα 30 δεν πέτυχα τέτοιο σκηνικό...αλλά όποιος μάθει κάτι ενημερώνει :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
εγω παιωνιου που εχω παει προσφατα και εχω ρωτησει ειναι κατοσταρα η παρτουζα
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα και πάλι....κάνω άλλη μια προσπάθεια...

Επειδή μου φάνηκε ενδιαφέρουσ α περίπτωση αυτή στην Πιπίνου (τι να κάνουμε...β ίτσια είναι αυτά!!),
προσπάθησα να το εντοπίσω αλλά δεν υπάρχει τίποτα..μόν ο ένα στην γωνία Πίπίνου & 3ης Σεπτεμβρίου ...αρκετά χαμηλά δηλάδη και όχι μόλις στρίψεις απο Πατησίων όπως αναφέρεται εδώ...

Υπάρχει κάποιος συναγωνιστή ς που έχει πάει και μπορεί να μας δώσει με κάποιον τρόπο ακριβείς πληροφορίες (για το πού είναι ακριβώς καθώς και ενα review υπηρεσιών) για να το τσεκάρουμε και εμείς?

ευχαριστώ πολύ...

Σχετικά με το μπουρδέλο αυτό. Είχα πάει πριν δέκα μέρες που είμουνα Αθήνα. Βρίσκεται κατεβαίνοντας από Πατησίων την Πιπίνου στο δεξί χέρι περίπου 20 μέτρα (μετά βρίσκεται ένα μπαρ με ξύλινη τζαμαρία) είναι μια μεταλλική πόρτα και κατεβαίνεις μερικά σκαλάκια (ημιυπόγειο) Η πόρτα ήταν  μισόκλειστη. πήγα περίπου 11:00 το πρωϊ και μόλις είχε ανοίξει και μου είπε να περάσω αργγότερα όπου και δεν ξαναπέρασα.
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Μιας που το έφερε η κουβέντα αν και αφορά περισσότερο τους Μακεδόνες: πριν ένα χρόνο Θεσσαλονίκη Μοναστηρίου 220 αν θυμάμαι καλά, παρτούζα μελαχρινή - ξανθιά 100 ευρώ 2 γαμίσια!1 με την μία 1 με την άλλη και στο ενδιάμεσο μέχρι να σου σηκωθεί χαιδεύονται οι τύπισσες
Φιλε μου εχω περασει προσφατα απο Μοναστηριου 220 οι κοπέλες είναι ουτε να τις κοιταξεις δεν το συζητω για να κανεις παρτουζα και να σε ερεθήσουν.......ισως εχουν αλλαξει καποια πραγματα;;;ΔΕΣ στο θεμα καλο sex στην Θεσσαλονικη..
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Φιλε μου εχω περασει προσφατα απο Μοναστηριου 220 οι κοπέλες είναι ουτε να τις κοιταξεις δεν το συζητω για να κανεις παρτουζα και να σε ερεθήσουν.......ισως εχουν αλλαξει καποια πραγματα;;;ΔΕΣ στο θεμα καλο sex στην Θεσσαλονικη..

Πολύ πιθανό!Πάντως όταν είχα περάσει εγώ η μία ήταν ξανθιά σαραντάρα όχι και τόσο καλή και άλλη νεότερη στα τριάντα μελαχρινή όπου γαμιόταν πολύ έντονα............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom