Νέα

Παραλίες Γυμνιστών για Μάτι, Καμάκι και Σέξ

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.612
Like
14.522
Πόντοι
3.656
Πιο πολύ σε τρολ φέρνει ο ιππότης και απλώς καυλωμένος γράφει. Δεν νομίζω να θέλει να βοηθήσει τον νηματοθέτη.

τυπε μην υποτιμας τον ιπποτη.εγω αμφιβαλλω αν κανει τιποτα αλλο στην ζωη του εκτος απο το να κυνηγαει ψωλες  :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.612
Like
14.522
Πόντοι
3.656
Εγώ έτσι λυσσασμένο που τον βλέπω......καλού κακού έχω επενδύσει την οθόνη του υπολογιστή, με ενισχυμένο πλέξιγκλάς από φόβο μην πεταχτεί κανά καυλί καμιά μέρα.  :S

τυπε δεν γλυτωνει κανενας απο τον ιπποτη,ο,τι εχει κωλο το γαμαει,και ο,τι εχει πουτσα το ρουφαει  :S
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.102
Πόντοι
3.556
Ρε Ippotis69 αφου εισαι gay τι δουλεια εχεις στο bou.com??? Μην μας χαλας ολα τα θεματα με τα πουστριλικια σου
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.102
Πόντοι
3.556
Και τλσπ,  δικαιωμα σου ειναι να εισαι gay. Αλλα περιορισου στα δικα σας gay θεματα
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
ρε ιπποτη της ασφαλτου, δε πα να γαμηθεις λιγακι να ξελαμπικαρεις να ησυχασουμε - που μπαινουμε μεσα στο θρεντ να γελασουμε και μας εχεις γεμισει το συστημα με πουτσες? κανε ενα θρεντ για πουτσες και κατσε εκει και γεμισε το. σαν τους καπνιστες εισαι και συ ρε τυπε. εγω δεν γουσταρω να καπνιζω και πρεπει με το ζορι να σε ανεχομαι που φουμαρεις διπλα μου. αντε πια μας εχεις σπασει τα νευρα ρε τυπε.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.612
Like
14.522
Πόντοι
3.656
τυπε ιπποτη καλα σου λενε.σε λαθος σαϊτ μπηκες.εσυ επρεπε να μπεις στο κοσμοπολιταν,η εστω στην σουπερ κατερινα  :S
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
δεν εχω προβλημα με τον ανθρωπο - θελει πουτσα ενταξει τι να κανουμε γουστα ειναι αυτα. αλλα μας εχει γεμισει το φορουμ αντρικους κωλους και καυλια επειδη αυτος γουσταρει. θα αφησουμε καμμια μερα το λαπτοπ ανοιχτο στο θρεντ για το πανοφανη και τη γυναικα του ή για κωλαρακια στις παραλιες και θα μας ανεβασει καμμια πουτσα παλι ο ιπποτης και θα γινουμε ρεζιλι  :grin:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.102
Πόντοι
3.556
:s&m_3:Οντως ρε ιπποτη. Καλα κανεις και εισαι gay, αλλα μην μας πρηζεις με τα πουστριλικια σου. Εμεις γουσταρουμε γκομενακια, μουνακια, μιλφακια, ελινα καντζα,μαλακα πανοφανη. Δεν σου φταιμε σε τιποτα.
 

Karmala

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2014
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Κάντε ρε παιδιά ένα σάϊτ το PSOLH.COM μπάς και ησυχάσουμε , φλομώσαμε στο καυλί και στις κωλάθρες.  :S
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
τυπε δεν γλυτωνει κανενας απο τον ιπποτη,ο,τι εχει κωλο το γαμαει,και ο,τι εχει πουτσα το ρουφαει  :S
Είδατε εγώ τη καλό παιδί είμαι? δεν πρόκειται να ξαναδείτε από εμένα Πουτσες! η Κωλους !αλλά μην δω να με προκαλείτε.. οκ? Μάγκες…………………………… :hmm: :dunno: :hmm: :dunno: :hmm: :dunno: :happy:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Είδατε εγώ τη καλό παιδί είμαι? δεν πρόκειται να ξαναδείτε από εμένα Πουτσες! η Κωλους !αλλά μην δω να με προκαλείτε.. οκ? Μάγκες…………………………… :hmm: :dunno: :hmm: :dunno: :hmm: :dunno: :happy:
Τυπε αν σε ξαναπροκαλεσουν δειξε τους την κωλοτρυπιδα σου.Θα εξαφανιστουν με μιας.
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.612
Like
14.522
Πόντοι
3.656
Τυπε αν σε ξαναπροκαλεσουν δειξε τους την κωλοτρυπιδα σου.Θα εξαφανιστουν με μιας.

τυπε οι κωλοτρυπιδες δεν μας τρομαζουν,εχουμε κανει εντατικα με την μαυρη τρυπα του λιλα  :S
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
τυπε οι κωλοτρυπιδες δεν μας τρομαζουν,εχουμε κανει εντατικα με την μαυρη τρυπα του λιλα  :S
Ναι αλλα ο Λιλας τυπε ειναι ατριχο και δροσερο κοριτσι.Ειναι μια κατηγορια μονη της η μαυρη τρυπα του.Πως δεν σκεφτηκαν να εξαφανισουν το χρεος της χωρας εκει μεσα?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.612
Like
14.522
Πόντοι
3.656
Ναι αλλα ο Λιλας τυπε ειναι ατριχο και δροσερο κοριτσι.Ειναι μια κατηγορια μονη της η μαυρη τρυπα του.Πως δεν σκεφτηκαν να εξαφανισουν το χρεος της χωρας εκει μεσα?

τυπε φοβηθηκαν να πλησιασουν για να κανουν την οποιαδηποτε εργασια,μηπως τους ρουφηξει κι αυτους μεσα  :S
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
τυπε φοβηθηκαν να πλησιασουν για να κανουν την οποιαδηποτε εργασια,μηπως τους ρουφηξει κι αυτους μεσα  :S
Λογικο τυπε.Αλλα τελευταιο πειραμα στο CERN απεδειξε οτι η μαυρη τρυπα του Λιλα ειναι η μια ακρη της σκουληκοτρυπας που υπαρχει στο ηλιακο μας συστημα.Απο την αλλη μερια ειναι η κωλοτρυπιδα του ιπποτη.Οποτε αν το χρεος εμπαινε απο την μερια του Λιλα θα εβγαινε πολυ λιγοτερο απο την μερια του ιπποτη.
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
πάντως στις κοντινές παραλίες της Θεσσαλονίκης που συχνάζουμε (Επανομή ή και Άγιο Μάμα), η πλειοψηφία είναι γκέι. Ειμαστε ζευγαρι και δε μας εχει προσεγγίσει ποτέ ζευγάρι ή νορμάλ άντρας (δεν εννοώ κτ τύπους που παίρνουν ματι απο μακρυα)

(και δεν είμαστε χάλια νομίζω  :grin:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom