Νέα

Παραλίες Γυμνιστών για Μάτι, Καμάκι και Σέξ

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Του καναμε την ....καρδια γαρυφαλλο του νηματοθετη....Ειπε κι αυτοs να βρει κανα γυμνο γυναικακι μπαs και πεσει ξωφαλτσα καμμια πιπουλα....αλλα τον πηξαμε στο αντρικο....
Ουτε στην Λουτσα δεν θα ξαναπατησει ο ανθρωποs  :huh: :huh:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246

Συνημμένα

  • tumblr_mppfenU0XB1rd5jw2o1_500[1].jpg
    tumblr_mppfenU0XB1rd5jw2o1_500[1].jpg
    91,9 KB · Εμφανίσεις: 120

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.377
Κριτικές
2
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Γεια σας,

έγω με ένα φίλο μου σκεφτόμασταν να επισκεφθούμε καμιά παραλία γυμνιστών με σκόπο να πάρουμε μάτι κανα ωραίο γκομενάκι :tits:, για καμάκι αλλα και για την εμπειρία φυσικά. Ωστόσο απο αυτό προέκυψαν μερικές ερωτήσεις, για τις οποίες χρειαζόμαστε τη βοήθεια σας.....

1) Υπάρχει καμία καλή παραλία στην Α. Αττική κατάλληλη γι'αυτό το σκοπό με ωραία γκομενάκια?

2)Ποιες είναι οι καλύτερες ώρες να πάμε?

3)Υπάρχει καμία περίπτωση να προκύψει σέξ και αν όχι πως το κυνηγάμε?

Κάθε συμβουλή και άποψη ευπρόσδεκτη!!

Αδερφέ Γιώργο,

      Καταρχήν καλημέρα. Δεν νομίζω ότι ζεις στην Ελλάδα. Γιατί εάν ζούσες στην Ελλάδα δεν θα έκανες τέτοια ερώτηση. Για να μην μπω στη λογική σχολιαστών του "τύπε" και του άλλου του καυλωμένου Ιππότη θα σου απαντήσω ως εξής:

      Δεν υπάρχει τέτοια παραλία, ή πρέπει να τη δημιουργήσεις μόνος σου τη φάση. Δηλαδή αν σε γουστάρουν κλπ κλπ με πολύ ψήσιμο κλπ κλπ. Οι μοναδικές παραλίες που γίνονται αυτά, δεν ξέρω αν σε κατατόπισε και ο Ιππότης είναι οι GAY παραλίες, ή σημεία στα οποία καμακώνονται οι gay καθώς και κατ' εξαίρεση κάποιες επαγγελματίες "βυζιτούδες" κλπ (αυτές θα σου πάρουν και λεφτά να ξέρεις) Οι "κανονικές" γκόμενες δεν νομίζω να πηγαίνουν σε παραλίες για τέτοιες φάσεις. Πιο πολύ μένουν στη φαντασίωση... γι αυτό είναι και χαλασμένες μια ζωή και γκρινιάζουν. Επίσης φοβούνται νέα πράγματα στη ζωή τους και πάνε στα "πεπατημένα" βατά πράγματα: "Με φίλους και γνωστούς και με προ υποθέσεις, γαμησιάτικα κλπ κλπ..."
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Γεια σας,

έγω με ένα φίλο μου σκεφτόμασταν να επισκεφθούμε καμιά παραλία γυμνιστών με σκόπο να πάρουμε μάτι κανα ωραίο γκομενάκι :tits:, για καμάκι αλλα και για την εμπειρία φυσικά. Ωστόσο απο αυτό προέκυψαν μερικές ερωτήσεις, για τις οποίες χρειαζόμαστε τη βοήθεια σας.....

1) Υπάρχει καμία καλή παραλία στην Α. Αττική κατάλληλη γι'αυτό το σκοπό με ωραία γκομενάκια?

2)Ποιες είναι οι καλύτερες ώρες να πάμε?

3)Υπάρχει καμία περίπτωση να προκύψει σέξ και αν όχι πως το κυνηγάμε?

Κάθε συμβουλή και άποψη ευπρόσδεκτη!!
Δεν ξέρω για παραλίες γυμνιστών, αλλά το Αυλάκι και η Βουλιαγμένη είναι οι καλύτερες παραλίες για καμάκι. Οι ώρες μεταξύ 10:00 και 11:30 είναι bachelor party με α-καπέλο. Εκεί ακολούθησε την παρακάτω στρατηγική:

1. Εντοπίζεις το στόχο σου (μια α-καπέλο με πολλά rings και συμπαθητική φάτσα, που να είναι μόνη της).
2. Αρχίζεις να της πιάνεις κουβέντα για τον καιρό, για την κρίση, για ταξίδια, για τσούχτρες, κτλ.
3. Αν κάνει διαρκώς μορφασμούς Γύπα, άλλαξε στόχο.
4. Αν είναι φιλική και ομιλητική μαζί σου, ρώτα τη πότε θα ξαναπάει για μπάνιο (ώστε να ξαναβρεθείτε).
5. Αν μετά από 3-4 συναντήσεις διαπιστώσεις ότι έχετε χημεία, ζήτα το κινητό ή το σταθερό της.
6. Μετά από 1 μήνα σχέσης, ζήτα της να βρεθείτε σπίτι.
7. Αν μέχρι εκεί πάνε όλα καλά, στη συνέχεια της προτείνεις θέατρο, πεπονοτρυπητή, κτλ.

Καλό ε;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.377
Κριτικές
2
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω για παραλίες γυμνιστών, αλλά το Αυλάκι και η Βουλιαγμένη είναι οι καλύτερες παραλίες για καμάκι. Οι ώρες μεταξύ 10:00 και 11:30 είναι bachelor party με α-καπέλο. Εκεί ακολούθησε την παρακάτω στρατηγική:

1. Εντοπίζεις το στόχο σου (μια α-καπέλο με πολλά rings και συμπαθητική φάτσα, που να είναι μόνη της).
2. Αρχίζεις να της πιάνεις κουβέντα για τον καιρό, για την κρίση, για ταξίδια, για τσούχτρες, κτλ.
3. Αν κάνει διαρκώς μορφασμούς Γύπα, άλλαξε στόχο.
4. Αν είναι φιλική και ομιλητική μαζί σου, ρώτα τη πότε θα ξαναπάει για μπάνιο (ώστε να ξαναβρεθείτε).
5. Αν μετά από 3-4 συναντήσεις διαπιστώσεις ότι έχετε χημεία, ζήτα το κινητό ή το σταθερό της.
6. Μετά από 1 μήνα σχέσης, ζήτα της να βρεθείτε σπίτι.
7. Αν μέχρι εκεί πάνε όλα καλά, στη συνέχεια θα ακολουθήσουν θέατρο, πεπονοτρυπητής, κτλ.

Ναι και το καλοκαίρι θα έχει τελειώσει, μπορεί και να σε πάει μέχρι Χριστούγεννα. χεχε.

Ο άνθρωπος ψάχνει να "κάνει παιχνίδι" επί τόπου όχι να βγάλει γκόμενα.

Για άλλο θέμα του λες εσύ...
 

Karmala

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2014
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Εσύ ρε μάγκα θα γινόσουνα άνετα ζίγκολας περιοπής  :rockon:,χαραμίζεσαι με τις περεσίες των στούντιας
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.663
Like
20.410
Πόντοι
5.006
Δεν ξέρω για παραλίες γυμνιστών, αλλά το Αυλάκι και η Βουλιαγμένη είναι οι καλύτερες παραλίες για καμάκι. Οι ώρες μεταξύ 10:00 και 11:30 είναι bachelor party με α-καπέλο. Εκεί ακολούθησε την παρακάτω στρατηγική:

1. Εντοπίζεις το στόχο σου (μια α-καπέλο με πολλά rings και συμπαθητική φάτσα, που να είναι μόνη της).
2. Αρχίζεις να της πιάνεις κουβέντα για τον καιρό, για την κρίση, για ταξίδια, για τσούχτρες, κτλ.
3. Αν κάνει διαρκώς μορφασμούς Γύπα, άλλαξε στόχο.
4. Αν είναι φιλική και ομιλητική μαζί σου, ρώτα τη πότε θα ξαναπάει για μπάνιο (ώστε να ξαναβρεθείτε).
5. Αν μετά από 3-4 συναντήσεις διαπιστώσεις ότι έχετε χημεία, ζήτα το κινητό ή το σταθερό της.
6. Μετά από 1 μήνα σχέσης, ζήτα της να βρεθείτε σπίτι.
7. Αν μέχρι εκεί πάνε όλα καλά, στη συνέχεια της προτείνεις θέατρο, πεπονοτρυπητή, κτλ.

Καλό ε;
φιλε τακμαν υπεραισιοδοξο σε κοβω...
θα αντεξει ενα μηνα το πουρο ή θα την μαρκαλεψει ο χαρος πριν απο τον τυπο????
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.377
Κριτικές
2
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Ο άνθρωπος ψάχνει να "κάνει παιχνίδι" επί τόπου όχι να βγάλει γκόμενα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.663
Like
20.410
Πόντοι
5.006
Ο άνθρωπος ψάχνει να "κάνει παιχνίδι" επί τόπου όχι να βγάλει γκόμενα.
ο τακμαν ειναι τζεντλεμαν ρε συ...
δεν πουλαει ερωτες σε κοριτσακια, που ουτε καν εχουν πατησει τα 90 ακομα....δειχνει το αναλογο σεβας...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

Karmala

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2014
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή όπως έχουν γίνει τα πράγματα αυτές δεν πέφτουν με εφήμερα δώρα (τραπεζώματα-ποτά-και κοσμήματα), τάξτης καμιά κάσα να την βρεί μπροστά της. :S
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Δεν ξέρω για παραλίες γυμνιστών, αλλά το Αυλάκι και η Βουλιαγμένη είναι οι καλύτερες παραλίες για καμάκι. Οι ώρες μεταξύ 10:00 και 11:30 είναι bachelor party με α-καπέλο. Εκεί ακολούθησε την παρακάτω στρατηγική:

1. Εντοπίζεις το στόχο σου (μια α-καπέλο με πολλά rings και συμπαθητική φάτσα, που να είναι μόνη της).
2. Αρχίζεις να της πιάνεις κουβέντα για τον καιρό, για την κρίση, για ταξίδια, για τσούχτρες, κτλ.
3. Αν κάνει διαρκώς μορφασμούς Γύπα, άλλαξε στόχο.
4. Αν είναι φιλική και ομιλητική μαζί σου, ρώτα τη πότε θα ξαναπάει για μπάνιο (ώστε να ξαναβρεθείτε).
5. Αν μετά από 3-4 συναντήσεις διαπιστώσεις ότι έχετε χημεία, ζήτα το κινητό ή το σταθερό της.
6. Μετά από 1 μήνα σχέσης, ζήτα της να βρεθείτε σπίτι.
7. Αν μέχρι εκεί πάνε όλα καλά, στη συνέχεια της προτείνεις θέατρο, πεπονοτρυπητή, κτλ.

Καλό ε;

Μάθε στον κόσμο μπαλίτσα άρχοντα.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.612
Like
14.522
Πόντοι
3.656
Ο άνθρωπος ψάχνει να "κάνει παιχνίδι" επί τόπου όχι να βγάλει γκόμενα.

τυπε με τον μονο που μπορει να κανει ενας τυπος παιχνιδι αμεσως και στα σιγουρα,ειναι ο ιπποτης69.αυτος δεχεται τα παντα απο τους παντες  :S
 

Karmala

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2014
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
τυπε με τον μονο που μπορει να κανει ενας τυπος παιχνιδι αμεσως και στα σιγουρα,ειναι ο ιπποτης69.αυτος δεχεται τα παντα απο τους παντες  :S


Ναι θα του πετάξει το γάντι και μετά θα του δώσει τη σούφρα στο χέρι  :S
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.377
Κριτικές
2
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Πιο πολύ σε τρολ φέρνει ο ιππότης και απλώς καυλωμένος γράφει. Δεν νομίζω να θέλει να βοηθήσει τον νηματοθέτη.
 

Karmala

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2014
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ έτσι λυσσασμένο που τον βλέπω......καλού κακού έχω επενδύσει την οθόνη του υπολογιστή, με ενισχυμένο πλέξιγκλάς από φόβο μην πεταχτεί κανά καυλί καμιά μέρα.  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom