Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 815K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
βρηκα και εγω μερικα καλα κομματια 30-50 στανταρ . εγω προτεινα 20-30 αντιστοιχα ολες αρνηθηκαν. αυτες εχασαν
 

pasakas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2015
Μηνύματα
77
Κριτικές
15
Like
497
Πόντοι
290
Περάσματα τις τελευταίες ημέρες, κινητικότητα μεταξύ ΕΚΟ Γλυφάδας και Φλοίσβου. Εκανα την επιλογή της νέας στο αεροδρόμιο. Σίγουρα δεν είναι τρα, όπως γράφτηκε. Αλλά είναι ίσως η πιο διεκπεραιωτική όλης της παραλιακής. Αερόπιπα με πολύ δόντι, βιαστικές κινήσεις, τίποτε ιδιαίτερο. Σκίνυ για όποιον ενδιαφέρεται, αλλά εγώ δεν θα πάρω ξανά
 

hercules11

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2012
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Περασμα χθες το βράδυ αφου Σάββατα δεν βγαίνω συχνά και ήθελα να δω εάν είναι καλύτερα από τις καθημέρινες. Ο ίδιος περιπου αριθμός κορασίδων που όλες κινούνται στην ίδια τιμη και έχει τύπους γυναικών για όλα τα γούστα. Στο πέρασμα μου όμως, πέτυχα στον φλοίσβο στο ρεύμα προς γλύφαδα νεαρή εκ Αλβανίας που απαντάει στο ψευδόνιμο Καμίλλα. Ήταν αρκετά ομορφό με δυνατό σώμα και είπα να θυμιθώ τα νιάτα μου και το πήρα. Ξεκινήσαμε για σεξ στο αμάξι αλλά λόγω ηλικίας είπα να πάμε ξενοδοχείο αν μου έκοβε ένα δεκάρικο από τη σούμα. Δέχτηκε και πήγαμε. Πολύ καλό σωμά τελικά και χωρίς τα ρούχα, ενώ ήταν συνέχια με το χαμόγελο. Αν και όπως λέει ενα χρόνο στο επαγγελμά μέτρια ελληνικά. Ωραία περίπτωση αλλά δυστυχώς με αυτές τις τιμές...
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Εχω περασει πολλες φορες βραδυ(12-5το πρωι) απο μπροστα απ το Ποσειδωνιο μεχρι κατω και δεν εχω βρει καμια. Μονο κατι μαλαγες ταριφες που κλεινουν το δρομο.
 

Τζένη_magic

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
39
Like
56
Πόντοι
0
Να ρωτήσω κάτι που το έχω περιέργεια;; τι λεφτά παίρνουν αυτές έξω;
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Δωσε λεπτομέρειες συναγωνιστή...
Πριν κανα μηνα,εγω κ αλλοι συναγωνιστες,ειχαμε πετυχει στον παραδρομο αναμεσα στο ποσειδωνιο κ τη shell ενα gilf. Εγω συγκεκριμενα την ειχα πετυχει καθημερινη κατα τις 10
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.803
Like
4.433
Πόντοι
506
Περασμα χθες το βράδυ αφου Σάββατα δεν βγαίνω συχνά και ήθελα να δω εάν είναι καλύτερα από τις καθημέρινες. Ο ίδιος περιπου αριθμός κορασίδων που όλες κινούνται στην ίδια τιμη και έχει τύπους γυναικών για όλα τα γούστα. Στο πέρασμα μου όμως, πέτυχα στον φλοίσβο στο ρεύμα προς γλύφαδα νεαρή εκ Αλβανίας που απαντάει στο ψευδόνιμο Καμίλλα. Ήταν αρκετά ομορφό με δυνατό σώμα και είπα να θυμιθώ τα νιάτα μου και το πήρα. Ξεκινήσαμε για σεξ στο αμάξι αλλά λόγω ηλικίας είπα να πάμε ξενοδοχείο αν μου έκοβε ένα δεκάρικο από τη σούμα. Δέχτηκε και πήγαμε. Πολύ καλό σωμά τελικά και χωρίς τα ρούχα, ενώ ήταν συνέχια με το χαμόγελο. Αν και όπως λέει ενα χρόνο στο επαγγελμά μέτρια ελληνικά. Ωραία περίπτωση αλλά δυστυχώς με αυτές τις τιμές...
Εκει εχει 3-οι δυο ειναι πριν τη στροφη κι αλλη πριν το περιπτερο για ποια λες
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Εκει εχει 3-οι δυο ειναι πριν τη στροφη κι αλλη πριν το περιπτερο για ποια λες

Για την δημόσιο υπάληλο λέει που είναι στη στάση του τραμ μπροστα...100 χρόνια εκεί είναι και παλία ηταν στο cocomat στο τρίγωνο...εμφανησιακα τρώγετε..απο υπηρεσίες αδιάφορη..
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.803
Like
4.433
Πόντοι
506
Για την δημόσιο υπάληλο λέει που είναι στη στάση του τραμ μπροστα...100 χρόνια εκεί είναι και παλία ηταν στο cocomat στο τρίγωνο...εμφανησιακα τρώγετε..απο υπηρεσίες αδιάφορη..

Απο υπηρεσιες απαραδεκτη θα ελεγα εγω
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Μια που καθεται στην παραλιακη οπως φτανεις για Γλυφαδα που φοραει συνηθως κατι ροζ τακουνακια. Νομιζω στη Shell καθεται στο Ρευμα απο Γλυφαδα προς Αθηνα, ειναι η πρωτη κοπελα που βρισκεις.

Φαινεται γερη, δυνατη, εχει κανεις εντυπωσεις;
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.803
Like
4.433
Πόντοι
506
Μια που καθεται στην παραλιακη οπως φτανεις για Γλυφαδα που φοραει συνηθως κατι ροζ τακουνακια. Νομιζω στη Shell καθεται στο Ρευμα απο Γλυφαδα προς Αθηνα, ειναι η πρωτη κοπελα που βρισκεις.

Φαινεται γερη, δυνατη, εχει κανεις εντυπωσεις;
Ειναι χρονια εκει στη Shell
Συνηθως καθεται μεχρι αργα 4-5
Εχει καληβεμφανιση αν εξαιρεσεις τη μυτη
Στο σωμα ειναι οκ αν και φοραει μασαζοκαλσον χειμωνα καλοκαιρι
 

pavlosspaliaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2019
Μηνύματα
127
Like
227
Πόντοι
21
Τιμες φιξαρισμενες απο ολες  30 πιπα 50 ενα πηδημα  εγω συνεχιζω το μποικοταζ 
 

vourlismenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Περασμα τις 21/10 κατα τις 1 το βραδυ...λιγες κοπελες και ολες στην τιμολογηση που αναφεραν και οι παραπανω...
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Παιδια ολοκληρη αθηνα και δεν εχει να γαμισωμεν καλα. Πηγα στις καριολες στην Πατησιων και η καριολαρα δεν εδειξε βυζια ενω το συμφωνησαμε, και οταν τελειωνα με αφησε και εφυγε λεγοντας you cum you cum baby, if you want better go to you girl. Σκεφτηκα μεχρι και να τη χτυπησω .
Αυτα για τον φιλο που ρωταει για κατι φθηνο το Σ/Κ.
Μονο παραλιακη πλεον.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.865
Πόντοι
6.745
εχτες παραλιακη στην ανοδο δεξια στην cocomat ειχε 3 κοριτσια,το ενα πολυ καλο-κορμαρα,ειχε ερθει στην ακρη στο πεζοδρομιο και χορευε και κουναγε την κολαρα :erection:..πιο πανω στο φλοισβο ηταν 3 τεμαχια το ενα ξανθο,δεν προλαβα να δω λεπτομερειες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom