Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 807K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PhantomQ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Κριτικές
10
Like
218
Πόντοι
291
παιδιά την κοπέλα που είναι στην εκο (χριστίνα?) την έχει δοκιμάσει κανείς? ξέρουμε αν αξίζει ή όχι?
 

threesomedp

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
75
Like
15
Πόντοι
0
Η Αμάντα είπαμε καλή αλλά ακριβή. Δεν ξέρω εαν άλλαξε τιμολόγιο. Εαν ναι, με τα χίλια!! Αλλά μου φαίνεται δύσκολο γιατί την πελατεία της την έχει.
Πιο πιθανό μου φαίνεται να μίλησες με το Χρηστινάκι της ΕΚΟ. Αυτή έχει 50 γαμήσι στο αυτοκίνητο και πίπα άνευ. Το ίδιο ισχύει και στο Ξενοδοχείο plus βέβαια το κόστος του δωματίου...
Σε αυτή την τιμή είναι μια πιστολιά και τέλος.
αδερφε προφανώς εχεις δοκιμασει το Χρηστινάκι για να το λές! Ξέρεις αν δίνει και κώλο στο 50αρικο?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.090
Κριτικές
86
Like
3.597
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά πέρασα απόψε κατά τις 12:30 το βράδυ απ' την παραλιακή στην οποία είναι η αλήθεια ότι δεν κατεβαίνω συχνά κι έπαθα την πλάκα μου, τί μουνάρες είναι αυτές που κάνουν πιάτσα εκεί; Ειδικά μια ξανθιά με σωματάρα και μπουτάρες που φορούσε απόψε ένα λευκό φόρεμα ήταν το κάτι άλλο. Πόσο παίρνουν αυτές; Γαμήσι σε αμάξι ή ξενοδοχείο; Έχετε να προτείνετε κάποια για να μην μπω στον κόπο να διαβάζω 20 σελίδες πίσω;
 

alapis

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
127
Κριτικές
9
Like
132
Πόντοι
1
προσφατα βλεπω νεο αιμα η νεα πιατσα λιγο πριν την σταση του τραμ στο τροκαντερο!ξανθο αλβανακι καταλαβα πως ειναι...τι παιζει με αυτη?Σωματακι καλο αλλα αδυνατο...βλεπω να εχει συνεχεια πελατεια μιας κ απο το ενα αμαξι στο αλλο παει

προς Αθηνα η προς Γλυφαδα?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Ρε παιδιά πέρασα απόψε κατά τις 12:30 το βράδυ απ' την παραλιακή στην οποία είναι η αλήθεια ότι δεν κατεβαίνω συχνά κι έπαθα την πλάκα μου, τί μουνάρες είναι αυτές που κάνουν πιάτσα εκεί; Ειδικά μια ξανθιά με σωματάρα και μπουτάρες που φορούσε απόψε ένα λευκό φόρεμα ήταν το κάτι άλλο. Πόσο παίρνουν αυτές; Γαμήσι σε αμάξι ή ξενοδοχείο; Έχετε να προτείνετε κάποια για να μην μπω στον κόπο να διαβάζω 20 σελίδες πίσω;
Ολα ετοιμα τα θες!!
Γενικα:
30 πιπα αμαξι 50 σεξ αμαξι 70+ χοτελ
Φυσικα extraballs cim cif κτλ δεν παιζουν
Κι εννοειται ανα ωρα θα σου πεταξουν κατι 120 κτλ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.090
Κριτικές
86
Like
3.597
Πόντοι
5.015
Ολα ετοιμα τα θες!!
Γενικα:
30 πιπα αμαξι 50 σεξ αμαξι 70+ χοτελ
Φυσικα extraballs cim cif κτλ δεν παιζουν
Κι εννοειται ανα ωρα θα σου πεταξουν κατι 120 κτλ

Το φαντάστηκα ότι θα έχουν τσιμπημένες τιμές χωρίς εξτραδάκια κ.τ.λπ., οι περισσότερες δεν παίζονται σε εμφάνιση, καμία σχέση με τα δεδομένα του Κέντρου που είναι πιο κοντά σ' εμένα και συχνάζω... Θα τιμήσω όμως κανα δυο τους γιατί με κάβλωσαν πολύ χθες!
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
602
Like
1.194
Πόντοι
206
Από μακριά είναι αλλιώς. Πήγαινε κοντά, κοίταξέ τες καλλίτερα και αν δεν φοβάσαι την ξεπέτα συνέχισε.
 

nikolakis9999

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2009
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Στο Φλοισβο, εκει στο τραμ που βρισκεται η ξανθια κανα διμηνο τωρα, παρατηρηθηκε καμμια βδομαδα τωρα, νεα παρουσια που κοβει βολτες μαζι της.. Μετριας εμφανισης κατα τη γνωμη μου...Ανεφικτο να σταματησω για τιμοκαταλογο.. Επισης 2 νεες παρουσιες εχουν εντοπιστει εδω και δυο βραδια, στο ρευμα προς Γλυφαδα, στην εξοδο μαρινας αλιμου.. Δεν ειναι οι κοπελες απο απεναντι. Δε ξερουν γρι ελληνικα. Ανεφεραν.. 30 πιπα, 40 αμαξι, 50 ξενοδοχειο...
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Στο Φλοισβο, εκει στο τραμ που βρισκεται η ξανθια κανα διμηνο τωρα, παρατηρηθηκε καμμια βδομαδα τωρα, νεα παρουσια που κοβει βολτες μαζι της.. Μετριας εμφανισης κατα τη γνωμη μου...Ανεφικτο να σταματησω για τιμοκαταλογο.. Επισης 2 νεες παρουσιες εχουν εντοπιστει εδω και δυο βραδια, στο ρευμα προς Γλυφαδα, στην εξοδο μαρινας αλιμου.. Δεν ειναι οι κοπελες απο απεναντι. Δε ξερουν γρι ελληνικα. Ανεφεραν.. 30 πιπα, 40 αμαξι, 50 ξενοδοχειο...
Α.Αυτες στο cocomat+τριγωνακι ειναι μηνες πολλους εκει τιμοκαταλογος ο γνωστος της παραλιακης.Η ξανθια εμφανιζοταν και περσυ ειναι εμπειρη αλλα ως εκει.Η μελαχρινη εντελως διεκπεραιωτικη
Β.Αυτες στο Φλοισβο ειναι οντως λιγοτερο καιρο η ξανθια ειναι καθε μερα μεχρι 4-5 το πρωι.Το σημειο φυσικα ειναι απαραδεκτο ειναι το πιο πολυσυχναστο αυτη τη στιγμη στην Αττικη
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Μπορει να δωσει κανεις περισσότερες λεπτομέρειες για αυτην που αραζει στο σκούρο Clio στην Αλιμου εκει μετα τον Μαρμαριδη και το Κόκοματ πριν το σχολείο;
Προσοχη αυτη με το Clio λεω
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Στο Φλοισβο, εκει στο τραμ που βρισκεται η ξανθια κανα διμηνο τωρα, παρατηρηθηκε καμμια βδομαδα τωρα, νεα παρουσια που κοβει βολτες μαζι της.. Μετριας εμφανισης κατα τη γνωμη μου...Ανεφικτο να σταματησω για τιμοκαταλογο.. Επισης 2 νεες παρουσιες εχουν εντοπιστει εδω και δυο βραδια, στο ρευμα προς Γλυφαδα, στην εξοδο μαρινας αλιμου.. Δεν ειναι οι κοπελες απο απεναντι. Δε ξερουν γρι ελληνικα. Ανεφεραν.. 30 πιπα, 40 αμαξι, 50 ξενοδοχειο...
στο φλοισβο στο τραμ τουλαχιστον εγω ειδα 2 μια ξανθια αδυνατη σιγουρα αλβανακι!καλο σωμα αλλα απο προσωπο λιγα πραγματα!Και αλλη μια με καστανα μαλλια η οποια για τα δικα μου γουστα ειναι μετρια προς χαλια!Ειχα την ευκαιρια και περασα με τα ποδια οποτε ειδα καλυτερα το προιον απ οτι στο αμαξι!την ξανθια που την φορτωσε σε αμαξι ενας τυπος πηγαν προς αβερωφ μερια!
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
στο φλοισβο στο τραμ τουλαχιστον εγω ειδα 2 μια ξανθια αδυνατη σιγουρα αλβανακι!καλο σωμα αλλα απο προσωπο λιγα πραγματα!Και αλλη μια με καστανα μαλλια η οποια για τα δικα μου γουστα ειναι μετρια προς χαλια!Ειχα την ευκαιρια και περασα με τα ποδια οποτε ειδα καλυτερα το προιον απ οτι στο αμαξι!την ξανθια που την φορτωσε σε αμαξι ενας τυπος πηγαν προς αβερωφ μερια!
Ισχύουν οντως ΟΟΛΑ αυτα που λες επιβεβαιώνω στο 100% (εκτός απο τον συναγωνιστή)
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Στο Φλοισβο, εκει στο τραμ που βρισκεται η ξανθια κανα διμηνο τωρα, παρατηρηθηκε καμμια βδομαδα τωρα, νεα παρουσια που κοβει βολτες μαζι της.. Μετριας εμφανισης κατα τη γνωμη μου...Ανεφικτο να σταματησω για τιμοκαταλογο.. Επισης 2 νεες παρουσιες εχουν εντοπιστει εδω και δυο βραδια, στο ρευμα προς Γλυφαδα, στην εξοδο μαρινας αλιμου.. Δεν ειναι οι κοπελες απο απεναντι. Δε ξερουν γρι ελληνικα. Ανεφεραν.. 30 πιπα, 40 αμαξι, 50 ξενοδοχειο...

για αυτες που λες στην εξοδο της Μαρινας...απο εμφανιση τι λενε?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Αυτη στο Clio κανεις εμπειρια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom