Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 815K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Μελαχρινή με μίνι και καλοσχηματισμένο κώλο και καφέ ή redbull στο τοιχάκι δίπλα; Η Αμάντα μάλλον. Full programme με άλλο κοστολόγιο. Το τίμησε άξια σε εμένα πάντως το δώρο της και δεν βιαζόταν.

Φίλε angel raider η Αμάντα με 50 στο ξενοδοχείο? δεν νομίζω. Κάποια άλλη θα ρώτησε ο ZoRen. Είναι πολύ καλή αλλά το τιμολόγιο μαζί της σε ξενοδοχείο ξεκινάει από 100€ φτάνει στα ύψη!!! Όπως λες κι εσύ άλλο κοστολόγιο.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.787
Κριτικές
8
Like
2.575
Πόντοι
506
Επειδή ξαναπέρασα μια από τις προηγούμενες μέρες είδα στο η κρεολη δύο μελαχρινα και ένα ξανθό. Το ένα μελαχρινό ήταν σχετικά ψηλό με σορτσάκι και λίγο έκτεθημενα κώλομεριά. Το άλλο μελαχρινό λίγο πιο κοντό με αλαγοουρα. Επειδή έχω λίγες μέρες που ρώτησα και επ δη σπάνια πάω σε αυτά τα μέρη δε θυμάμαι πια από τις δύο είχα ρωτήσει τοτε. Για κατοστάρικο πάντως δεν ανέφερε κάτι. Δε ξέρω βέβαια αν είναι στα + που βάζει αφού την ανεβάσεις χοτελ. Γενικά αξίζει κάποια από αυτό το μέρος?
 

angelraider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή ξαναπέρασα μια από τις προηγούμενες μέρες είδα στο η κρεολη δύο μελαχρινα και ένα ξανθό. Το ένα μελαχρινό ήταν σχετικά ψηλό με σορτσάκι και λίγο έκτεθημενα κώλομεριά. Το άλλο μελαχρινό λίγο πιο κοντό με αλαγοουρα. Επειδή έχω λίγες μέρες που ρώτησα και επ δη σπάνια πάω σε αυτά τα μέρη δε θυμάμαι πια από τις δύο είχα ρωτήσει τοτε. Για κατοστάρικο πάντως δεν ανέφερε κάτι. Δε ξέρω βέβαια αν είναι στα + που βάζει αφού την ανεβάσεις χοτελ. Γενικά αξίζει κάποια από αυτό το μέρος?
Αυτό με τα εκτεθειμένα κωλομέρια είναι η Αμάντα, ρώτα το όνομά της.  Αξίζει, αν είσαι και καλός χειριστής του χρόνου θα περάσεις καλά
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Η Αμάντα είπαμε καλή αλλά ακριβή. Δεν ξέρω εαν άλλαξε τιμολόγιο. Εαν ναι, με τα χίλια!! Αλλά μου φαίνεται δύσκολο γιατί την πελατεία της την έχει.
Πιο πιθανό μου φαίνεται να μίλησες με το Χρηστινάκι της ΕΚΟ. Αυτή έχει 50 γαμήσι στο αυτοκίνητο και πίπα άνευ. Το ίδιο ισχύει και στο Ξενοδοχείο plus βέβαια το κόστος του δωματίου...
Σε αυτή την τιμή είναι μια πιστολιά και τέλος.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.787
Κριτικές
8
Like
2.575
Πόντοι
506
φανταζομαι οτι τα χοτελ της περιοχης παιζουν γυρω στο 20αρι ετσι?
 

tiltias7

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2014
Μηνύματα
12
Like
3
Πόντοι
0
Το κοντό μελαχρινό μου συστήθηκε σαν Μαρία και μου είπε 40 σεξ, 50 πίπα ακάποτη στο αμάξι. Την ρωτάω στο ξενοδοχείο πόσο πάει και μου λέει το ίδιο συν 23 του ξενοδοχείου. Πήγαμε ξενοδοχείο της δίνω 50αρι το παίρνει και μου λέει μόνο που για πίπα χωρίς προφυλακτικό στο ξενοδοχείο άλλα 20. Δεν τα έδωσα. Τέσπα, αυτό που μου την έσπασε είναι που δεν με άφησε να την πηδήξω όπως ήθελα. Ανέβηκε από πάνω και δεν άφησε να μπει πάνω από το μισό μέσα.
 

Aigokerws21

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2017
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
0
Παιδια στο διαστημα 03:00-06:00 στο ρευμα προς πειραια (εστω και στο απεναντι ρευμα) παιζει τιποτα?
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
Παρασκευη βραδυ χαμιλα στην παραλιακη λιγο ποιο κατω απο το αγγλικο νεκροταφειο μια ξανθουλα μεσεα κιβικα της προτεινα με 10Ε ενα πεξιμο και μονο και μου λεει 20 δεν παμε καλα ρε ...
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Παρασκευη βραδυ χαμιλα στην παραλιακη λιγο ποιο κατω απο το αγγλικο νεκροταφειο μια ξανθουλα μεσεα κιβικα της προτεινα με 10Ε ενα πεξιμο και μονο και μου λεει 20 δεν παμε καλα ρε ...
Τα γαμησες ολα τα ι παντως!!
:-)
 

Aigokerws21

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2017
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
0
Παιδια στο διαστημα 03:00-06:00 στο ρευμα προς πειραια (εστω και στο απεναντι ρευμα) παιζει τιποτα?
 

manos_20

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Παιδιά στο ύψος του Fenix ξανθια με λίγο μπαμπατσικα μπουτακια ποια είναι? Πολύ όμορφο μωρό φαίνεται..Ξέρουμε τίποτα παραπάνω?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Μπα...οχι πρεπει να ειναι καινουρια...μονο 25 σελιδες αναφετονται σ αυτην.. :2funny:
 

manos_20

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Μπα...οχι πρεπει να ειναι καινουρια...μονο 25 σελιδες αναφετονται σ αυτην.. :2funny:

Sorry απλά δεν ξέρω ακριβώς τα μέρη από εκεί και πολλές φορές δεν καταλαβαίνω ποια είναι ποια..Έχεις την καλοσύνη να μου πεις τι λέει από άποψη υπηρεσιών ή να με παραπεμψεις στην σελίδα του θέματος που αναφέρονται συναγωνιστές σε αυτή?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Sorry απλά δεν ξέρω ακριβώς τα μέρη από εκεί και πολλές φορές δεν καταλαβαίνω ποια είναι ποια..Έχεις την καλοσύνη να μου πεις τι λέει από άποψη υπηρεσιών ή να με παραπεμψεις στην σελίδα του θέματος που αναφέρονται συναγωνιστές σε αυτή?
Καλα μην τρελαινεσαι πλακα κανουμε
Αυτη ηταν στη Σελλ (πιο κατω προς Γλυφαδα)
Κανει μονο σεξ στ αμαξι 50€ η ξενοδοχειο 70 (+23€ δωματιο) και νομιζω 100€ η ωρα (μια πιστολια!!!)
Υπηρεσιες οκ αλλα αυτο
Ουτε κρυο ουτε ζεστη
Ειναι οντως εντυπωσιακη (απο το δρομο) παρ ολα αυτα εχει λιγο πατσοκοιλακι
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
:fuck2:
NEA άφιξη στο ρεύμα προς Αθηνα στο γνωστο σημειο μετα το σχολείο που αραζει η ξανθια
Προσοχη
ΝΕΑ άφιξη
ΝΕΑ
Μελαχρινη με καρε μαλλι φαινεται αρκετά εμφάνισιμη και πολυ καλο σωμα
 

kostis2014

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
:fuck2:
NEA άφιξη στο ρεύμα προς Αθηνα στο γνωστο σημειο μετα το σχολείο που αραζει η ξανθια
Προσοχη
ΝΕΑ άφιξη
ΝΕΑ
Μελαχρινη με καρε μαλλι φαινεται αρκετά εμφάνισιμη και πολυ καλο σωμα

Φιλέ για ποιο σχολείο λες.?
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
ΝΕΑ αφιξη...στο υψος του Φλοισβου...ρευμα προς Γλυφαδα...σταση τραμ...μεταξυ των φαναριων που μπαινεις και βγαινεις στο Φλοισβο...
Ξανθο...αλβανο...κορμαρα για περιπετειες...μαλλι αλλα Σακιρα...30ε-40ε κοστος...
...αρνητικο η τοποθεσια που σε παει με αμαξι εχει πολυ τραφικ λογο καλου καιρου...
Ωραριο 22.30 με 4.00 το πρωι....
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Οντως ειναι 2 εβδομάδες στο σημειο και φυσικα αντε να εχει παρει 2 πελάτες εκει που στέκεται...
Να της πει ο νταβάς να παει στην είσοδο καλυτερα ελεος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom