Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 810K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Την ΤΖΟΥΛΙΑ, την ξερει κανενας ???
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
σημερινη βολτα στιν παραλιακη κατα τις 2 το πρωι ρευμα προς γλυφαδα μετα την αμφιθεας σε μια σταση ενα ξανθο τυμπανο ονοματι χριστινα.40 :pipa2:στο αυτοκινητο 50 με σεχ 70 μηση ωρα χοτελι και 120 1ωρα.παιδια μακρια χρονια ειχα να ξενεροσο ετσι με τανα αφου τι δευτερη φορα δεν  :cum:και σηκωθηκα και εφηγα συμετοχη 0.μου ειπαι οτι δουλευε σε στουντιο στην πειραιως :headbang: :headbang:κοστος 136 :headbang: :headbang:
 

morpanos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
σημερινη βολτα στιν παραλιακη κατα τις 2 το πρωι ρευμα προς γλυφαδα μετα την αμφιθεας σε μια σταση ενα ξανθο τυμπανο ονοματι χριστινα.40 :pipa2:στο αυτοκινητο 50 με σεχ 70 μηση ωρα χοτελι και 120 1ωρα.παιδια μακρια χρονια ειχα να ξενεροσο ετσι με τανα αφου τι δευτερη φορα δεν  :cum:και σηκωθηκα και εφηγα συμετοχη 0.μου ειπαι οτι δουλευε σε στουντιο στην πειραιως :headbang: :headbang:κοστος 136 :headbang: :headbang:
Ακομη κλαιω τα ευρω μου με τη ρουμανοξεπετα. ΜΑΚΡΙΑ φιλοι συναγωνιστες
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.794
Like
4.409
Πόντοι
506
Εχθές το βράδυ περνούσα από παραλιακή και μετά το παλιό αεροδρόμιο είδα ένα ψηλό ξανθό με ζαρτιέρες και τα σχετικά... φαινόταν τούμπανο(όσο μπόρεσα να δω μεσα στο σκοτάδι) αλλά δεν μπορούσα να σταματήσω για ευνόητους λόγους...ένας σταμάτησε (τον είδα από τον καθρέφτη) αλλα δεν ξέρω λεπτομέρειες...
τα χουμε κανει ολα 14:15-15:00  :2funny:
Φιλε πες μας που ακριβως μετα το αεροδρομιο γιατι μετα το αεροδρομιο (προς Αθηνα) εχει 5 ξανθες απο τη BP Κι επειτα
 

athensgr

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
1
Παίδες εγώ εδώ και δυο τρεις μέρες  γυρνώντας απο το μπάνιο βλέπω μεσημέρι προς απόγευμα (4-5 δηλαδή)μια ξανθιά μετα την αλιμου 3 περίπου τετράγωνα πριν τη καλαμακιου. Φοράει μάλιστα κ παπουτσακι μπουρδελε-στριπτιτζαδικου. Ήμουν με παρέα κ δε μπόρεσα να ρωτήσω, με τη πρώτη ευκαιρία θα ενημερωσω
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
124
Like
6.623
Πόντοι
5.097
Παιδιά εγώ πριν από μια βδομάδα εντόπισα στο ύψος του Μπάτη ένα ξανθό ξέκολλο μιλφ,κοντό μαλλί,βυζί τούμπανο :tits: :cum: :cum:.Ήμουν στην μεσαία και δεν είδα άλλες λεπτομέρειες  :idiot: :uglystupid:.Με την πρώτη ματιά μου φάνηκε πολύ δυνατό  :rolleyes:
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μπάτη?  προς γλυφάδα ή αθήνα?  Εκεί (προς αθήνα) αράζουν ταξί το βράδυ
 

thomasps

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
σημερινη βολτα στιν παραλιακη κατα τις 2 το πρωι ρευμα προς γλυφαδα μετα την αμφιθεας σε μια σταση ενα ξανθο τυμπανο ονοματι χριστινα.40 :pipa2:στο αυτοκινητο 50 με σεχ 70 μηση ωρα χοτελι και 120 1ωρα.παιδια μακρια χρονια ειχα να ξενεροσο ετσι με τανα αφου τι δευτερη φορα δεν  :cum:και σηκωθηκα και εφηγα συμετοχη 0.μου ειπαι οτι δουλευε σε στουντιο στην πειραιως :headbang: :headbang:κοστος 136 :headbang: :headbang:
λίγο πριν την ¨Οστρια? την ειδα κ γω χθες βραδυ τιμες όπως είπες, για ολοκληρη ωρα μου ζητησε 100. δεν πηγα! Έμφανισιακα λέει πολλά. στο κρεβατι δεν ξερω! πάντως έτοιμος ημουν να γυρισω να την παρω! οποιος αλλος συναγωνιστης γνωριει κατι ας ενημερωσει!
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
οποια καλτεριμιτζου ζηταει 70 και 100 για μια ωρα να της λετε οτι με τοσα καθοσασταν στο σπιτι και σας ερχοταν το μουνι στο πιατο......
 

koukouroukou18

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
χθεσινη βολτα 3-4 κομματια μετα το μαρμαριδη με το πιο τουμπανο μετα τη σταση στο σχολειο..40 πιπα 50 αμαξι 70 χοτελι...πολυ καλο κομματι αλλα δε ξερω κατι με κρατησε...συνεχιζω βολτα κ πετυχαινω σε μια σταση του τραμ στο ρευμα προς γλυφαδα εκει που το τραμ φευγει απο παραλιακη κ παει παραλια γλυφαδας δυο ξανθα υπερκαυλωτικα...μεχρι να κανω κυκλο να ξαναπερασω το ενα ειχε "ψωνιστει" παω στο αλλο 40 πιπα 50 αμαξι κλπ...μαλακες μιλαμε για πολυ καυλι κωλος τελειος λιγο μικρο βυζι κ ομορφουλα..40 ειχα πανω μου ξερω ειναι μαλακια απλα για πιπα αλλα πραγματικα αξιζε τρελο τσιμπουκι φτυσιματα ρουφηγμα αρχιδια πανικος...με καποτα, δε ρωτησα καν για ακαποτο δε το κανω γενικα ουτε πιπα...με λιγα λογια τα κοριτσια ειναι παλι στις επαλξεις
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
συνεχιζω βολτα κ πετυχαινω σε μια σταση του τραμ στο ρευμα προς γλυφαδα εκει που το τραμ φευγει απο παραλιακη κ παει παραλια γλυφαδας δυο ξανθα υπερκαυλωτικα...μεχρι να κανω κυκλο να ξαναπερασω το ενα ειχε "ψωνιστει" παω στο αλλο 40 πιπα 50 αμαξι κλπ...μαλακες μιλαμε για πολυ καυλι κωλος τελειος λιγο μικρο βυζι κ ομορφουλα..40 ειχα πανω μου ξερω ειναι μαλακια απλα για πιπα αλλα πραγματικα αξιζε τρελο τσιμπουκι φτυσιματα ρουφηγμα αρχιδια πανικος...με καποτα, δε ρωτησα καν για ακαποτο δε το κανω γενικα ουτε πιπα...με λιγα λογια τα κοριτσια ειναι παλι στις επαλξεις
τι ωρα περιπου μιλας??
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
124
Like
6.623
Πόντοι
5.097
Μπάτη?  προς γλυφάδα ή αθήνα?  Εκεί (προς αθήνα) αράζουν ταξί το βράδυ

Προς Αθήνα φίλε,ήταν γύρω στις 21:00 όπως γυρνούσα από τις γιαγιάδες στο Ποσειδώνιο αλλά δεν την έχω ξαναπετύχει από τότε(σου λέω για πριν το 15αύγουστο) :idiot: :uglystupid: :think:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
χθεσινη βολτα 3-4 κομματια μετα το μαρμαριδη με το πιο τουμπανο μετα τη σταση στο σχολειο..40 πιπα 50 αμαξι 70 χοτελι...πολυ καλο κομματι αλλα δε ξερω κατι με κρατησε...συνεχιζω βολτα κ πετυχαινω σε μια σταση του τραμ στο ρευμα προς γλυφαδα εκει που το τραμ φευγει απο παραλιακη κ παει παραλια γλυφαδας δυο ξανθα υπερκαυλωτικα...μεχρι να κανω κυκλο να ξαναπερασω το ενα ειχε "ψωνιστει" παω στο αλλο 40 πιπα 50 αμαξι κλπ...μαλακες μιλαμε για πολυ καυλι κωλος τελειος λιγο μικρο βυζι κ ομορφουλα..40 ειχα πανω μου ξερω ειναι μαλακια απλα για πιπα αλλα πραγματικα αξιζε τρελο τσιμπουκι φτυσιματα ρουφηγμα αρχιδια πανικος...με καποτα, δε ρωτησα καν για ακαποτο δε το κανω γενικα ουτε πιπα...με λιγα λογια τα κοριτσια ειναι παλι στις επαλξεις
Τερμα οι διακοπες ???
 

koukouroukou18

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
για βραδυ λεω.
σιγα σιγα μαζευονται απο τις διακοπες ετσι φαινεται  ;)
 

athensgr

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
1
Σημερινή βόλτα στις 9 το βράδυ παραλιακά αλλα κ μέσα στα στενά πέριξ του χώρου του μαρμαριδη αλλα τζιφος, ούτε θηλυκια γάτα....
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Σημερινη βολτα πριν λιγο:εχει καλα τεμαχια στη γλυφαδα εξω απο το γνωστο ξενοδοχιο...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.854
Κριτικές
31
Like
12.504
Πόντοι
5.097
Σημερινή βόλτα στις 9 το βράδυ παραλιακά αλλα κ μέσα στα στενά πέριξ του χώρου του μαρμαριδη αλλα τζιφος, ούτε θηλυκια γάτα....
ειχε 2 μετα τον μαρμαριδη στο στενο μεσα :sunglasses:
Σημερινη βολτα πριν λιγο:εχει καλα τεμαχια στη γλυφαδα εξω απο το γνωστο ξενοδοχιο...
οντως ανεβαινει το σημειο
βεβαια ειναι στο ρευμα προς πειραια και οχι προς γλυφαδα
που αναφερθηκε πριν
ηταν και μια με ενα μινι κορμακι ροζ
τουμπανο αυτη ηταν οντως της πιατσας η τυχαια την ειδα να περπαταει εκει :grin:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
ειχε 2 μετα τον μαρμαριδη στο στενο μεσα :sunglasses:οντως ανεβαινει το σημειο
βεβαια ειναι [glow=red,2,300]στο ρευμα προς πειραια και οχι προς γλυφαδα[/glow]
που αναφερθηκε πριν
[glow=red,2,300]ηταν και μια με ενα μινι κορμακι ροζ[/glow]
τουμπανο αυτη ηταν οντως της πιατσας η τυχαια την ειδα να περπαταει εκει :grin:

σωστα την ξεχασα την διευκρινηση αυτη. αυτη με το κορμακι την ειδα αφοτου εφευγα. πρεπει να την ειχε παρει αλλος. και μια με γυαλια επισης καστανοξανθη, εδειχνε καλο κομματι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom