Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 814K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
μαλλον ειναι αυτη που ειχα δει και εγω 90 για μια φορα 150 την ωρα ηθελε 150 να ναι οι ωρες της
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
μαλλον ειναι αυτη που ειχα δει και εγω 90 για μια φορα 150 την ωρα ηθελε 150 να ναι οι ωρες της
Φραγκοραφτη, δεν μιλαμε για την Κατερινα, αλλα για την ξανθια την Συλβια !!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fortune

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς αν έρχονται σπίτι ? Περνάω κάθε μέρα από εκεί λόγο δουλειάς και δεν αντέχω άλλο θέλω να πάρω μια!!!! Δεν μπορώ τα μπουρδελο χοτελ
Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει . Θενξ
:rockon:
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Αναλόγως με το πως θα σε κόψει.. μη κωλώνεις ρώτα τη, αν σε ψιλογουστάρει και είναι κοντά το σπίτι σου θα έρθει φίλε. Εγώ θα σε συμβούλευα να το ξανασκευτείς πάντως για να την βάλεις στο σπίτι σου.
Πίσω από αυτές τις γκόμενες κρύβονται αλλοδαπά κλεφτρόνια και ζάκια.. think!!!
 

fortune

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αναλόγως με το πως θα σε κόψει.. μη κωλώνεις ρώτα τη, αν σε ψιλογουστάρει και είναι κοντά το σπίτι σου θα έρθει φίλε. Εγώ θα σε συμβούλευα να το ξανασκευτείς πάντως για να την βάλεις στο σπίτι σου.
Πίσω από αυτές τις γκόμενες κρύβονται αλλοδαπά κλεφτρόνια και ζάκια.. think!!!


:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Δικιο έχεις....
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
παιδες ακουστε σκηνικο.με παιρνει η κοπελα μου και μου λεει να παω να την παρω απο το max perry.επειδη γινοταν χαμος προχωρησα λιγο και εστριψα δεξια και σταματησα.ετσι οπως μιλαω στο κινητο με αλαρμ στο καρο σκαει μια ξανθια με ασπρο κολαν και μου λεει 70 ευρω αν θελω και πισω της ερχοταν η κοπελα μου!!!!μαντεψτε τη συνεχεια
χαχαχαχαχαχ
καλο σου κου σε ολους γιατι εμενα θα με φαει η μουρμουρα
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.798
Like
4.425
Πόντοι
506
παιδες ακουστε σκηνικο.με παιρνει η κοπελα μου και μου λεει να παω να την παρω απο το max perry.επειδη γινοταν χαμος προχωρησα λιγο και εστριψα δεξια και σταματησα.ετσι οπως μιλαω στο κινητο με αλαρμ στο καρο σκαει μια ξανθια με ασπρο κολαν και μου λεει 70 ευρω αν θελω και πισω της ερχοταν η κοπελα μου!!!!μαντεψτε τη συνεχεια
χαχαχαχαχαχ
καλο σου κου σε ολους γιατι εμενα θα με φαει η μουρμουρα

:cheesy: :grin: Μεγαλε τον..ηπιες..
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:
Παρακαλειται οποιος εντοπισε/πηρε/φορτωσε/νοικιασε/πληρωσε/μαζεψε/συνοδεψε/συντροφευσε σημερα περιπου στις 18.00 την υπερεκπληκτικη ξανθια με το ασπρο σορτσακι και τα ψηλοτακουνα απο τη γνωστη σταση μετα τον Αβαξ να ενημερωσει το κοινο αν προκειται για "εργαζομενη" ή απλη συμπτωση!!
Για βοηθεια εκεινη την ωρα η καστανη την ιδια ωρα ηταν στο σημειο της.

Ευχαριστω
Χθες το βραδυ στις 10.30 την ψωνισε ενα λευκο αυτοκινητο,με προλαβε,αν λεμε την ιδια.Ψηλη με μποτες,καρε μαλλι κοντο,ξανθο και κορμι λαμπαδα.........
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.456
Κριτικές
16
Like
13.659
Πόντοι
6.515
τι δικαιολογια μπορει να βρει κανεις για να παει για σοκολατακια στις 12.00 το βραδυ ?
 

miliokas

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2011
Μηνύματα
163
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδες ακουστε σκηνικο.με παιρνει η κοπελα μου και μου λεει να παω να την παρω απο το max perry.επειδη γινοταν χαμος προχωρησα λιγο και εστριψα δεξια και σταματησα.ετσι οπως μιλαω στο κινητο με αλαρμ στο καρο σκαει μια ξανθια με ασπρο κολαν και μου λεει 70 ευρω αν θελω και πισω της ερχοταν η κοπελα μου!!!!μαντεψτε τη συνεχεια
χαχαχαχαχαχ
καλο σου κου σε ολους γιατι εμενα θα με φαει η μουρμουρα



:fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
παιδες ακουστε σκηνικο.με παιρνει η κοπελα μου και μου λεει να παω να την παρω απο το max perry.επειδη γινοταν χαμος προχωρησα λιγο και εστριψα δεξια και σταματησα.ετσι οπως μιλαω στο κινητο με αλαρμ στο καρο σκαει μια ξανθια με ασπρο κολαν και μου λεει 70 ευρω αν θελω και πισω της ερχοταν η κοπελα μου!!!!μαντεψτε τη συνεχεια
χαχαχαχαχαχ
καλο σου κου σε ολους γιατι εμενα θα με φαει η μουρμουρα
ωραία αντί να ψωνίζω απο Γούναρη ,θα πηγαίνω στην παραλιακή!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.798
Like
4.425
Πόντοι
506
Χθες το βραδυ στις 10.30 την ψωνισε ενα λευκο αυτοκινητο,με προλαβε,αν λεμε την ιδια.Ψηλη με μποτες,καρε μαλλι κοντο,ξανθο και κορμι λαμπαδα.........
ηταν διπλα απο τη σταση?
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
το προγραμμα παντως μαγκες ξεκιναει απο το πρωι ετσι??θα ζητησουμε απο τον ΟΑΣΑ να δωσει το χρυσο κλειδι σε αυτη τη σταση.
:dancing:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Ειναι η καινουργια, η ΣΙΛΒΙΑ !!!
Διχνει γκομεναρα, αλλα δεν υπαρχει κανενας, να ενημερωση για τα προσοντα της ???
Δηλαδη  :zfuck: :fuck1: :pipa2: :knockinb: :tits: :pipa1: :pipa3: :fuck2: :kissass2: :kissass: :tits2:  και οτι αλλο δεν σημειωσα !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom