Νέα

Παραλία Κινέτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 445K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
26
Like
2.326
Πόντοι
6.955
Τελικά δεν ηρθα διοτι πηγα σε μια παραλια ανατολικη αττικη που εχτες ειχε μουνι. Παρασυρθηκα και πηγα και σημερα αλλα ματαια, δεν ειχε κατι σπουδαιο.

Ολο λεω να ερθω Κινετα κι ολο δεν ερχομαι.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.424
Κριτικές
124
Like
6.687
Πόντοι
5.097
οχι παρε τον λιλα παρεα .... αμα θελεις τετοια φαση ... αλλα παρε και φελο μαζι του βαλεις μην σου βουλιαξει οταν μπει στην θαλασσα !

Eσύ χοντρέ πάντως δεν έχεις πρόβλημα,και κοιλαράς είσαι και φελό στον κώλο σου έχουν βάλει  :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:.Θέλουν και παραλία γυμνιστών τα μούτρα σου,σιγά να μην περπάτησες την παραλία εσύ  :headbang: :headbang:,μάλλον νοίκιασες κανα τζετ-σκι να πάρεις κανα μάτι χοντρό-βλακα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
καλησπερα πριν 2 βδομαδες ειχα παει κινετα παραλια στην αρχη ηταν τρια ζευγαρια το πρωτο χαλια το δευτερο τουμπανο μιλφ με πλαστικες το τριτο επαθα σοκ πρεπει να ηταν ρουμανακι πιπινι το πολυ 20 μαυρισμενο φουλ ολο χαρα με ενα τυπο που εμοιαζε με τον ιποτη σε σωματοδομη προχορησα παρακατω για να μην ενοχλω εκατσα απομερα μονοσ ... μου την πεσανε 2 παπουδες κ ξενερωσα .. φουλ αλλα εκατσα κ αλλο γιατι απολμβανα την φυση και την θαλασα και κατι μπαφα γραν κιονολ ... δεν πηγα τερμα κατω λογο του οτι πηγα νωρις κ εβλεπα να πηγενουν ολο αντρες που το μονο που κοιταγαν οταν περναγαν απο μπροστα μου ηταν η ψωλη μου ... και χαμογελαγαν λες κ δεν εχουν ξαναδει ... απο οτι καταλαβα δεν λεει μονος θελει παρεα κ ομπρελα ορ να πας αργα απογευμα που πεζουν κα φασεις αρεκετες...
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
333
Πόντοι
31
τελικά επειδη μπερδευτηκα... η παραλια ειναι gay bi φαση; δεν κανει για str8 ?
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
τελικά επειδη μπερδευτηκα... η παραλια ειναι gay bi φαση; δεν κανει για str8 ?

επειδη εχω παει σε ολες σχεδον τις παραλιες γυμνιστων εντος αττικης ...η συγκεκριμενη εχει εντονο στοιχειο απο γκευ τυπους ... εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει καθολου ... τους προτιμω απο κατι αγαμητους ματακηδες που πανε για να τον πεξουν ... μου εχει τυχει στα δικαστικα μαραθωνα πριν μερικα χρονια να αραζω με την γκομενα μου στα βραχια κ σε καποια φαση σηκοθηκα να βουτηξω κ κοιταω πισω κ βλεπω ενα τυπα βλακα  να τον πεζει ΄... αμεσως λεω ρε μαλακα τι κανεις εκει ? κ αρχισε να τρεχει πανω στα βραχια κ τον πηραμε με τις πετρες εγω κ κατι αλλοι διπλα ... η πλακα ηταν οτι τον ειχαμε πετυχει κανα τριωρο πριν να ανεβενει δικαστικα με τα ποδια δλδ ο τυπος πηγε ποδαρατο τρελη αποσταση δεν ξερω κ εγω απο που για να κανει αυτο το πραγμα ... που σημενει οτι ηταν ανωμαλα μεγαλη ... οποτε προτιμω τους γκευ που απλα θα στην πεσουν ευγενικα ...
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Η Κινέττα! είναι για καθημερινές.. όχι Σαβ/κα.. Πάω συχνά.. Μετά το ξεν/χειο αριστερά.. μετά από τα βράχια.. γίνετε χαμός! Φανταρακια! Μεγαριτες! και αλλοι πολλοί.. οποτε πάω, φουλ γαμησια, και πολλά άλλα…είναι σουπερ!  :erection: :erection: :wanker: :wanker:
 

Συνημμένα

  • 11745864_1667437133493182_4009650710249917751_n[2].jpg
    11745864_1667437133493182_4009650710249917751_n[2].jpg
    24,6 KB · Εμφανίσεις: 144
  • 11694883_1458119014511317_2118661321274203512_n[1].jpg
    11694883_1458119014511317_2118661321274203512_n[1].jpg
    20,1 KB · Εμφανίσεις: 141

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
επισης θελω να επισημανω οτι οσοι πηγενετε κινεττα για φασεις κτλπ εχετε χασει το νοημα του γυμνισμου...

ενταξει δεν λεω κ εεμενα μου εχει τυχει να καβλοσω με την δικια μου κα να πεξει σεξ στην παραλια γυμνιστων κ οχι μονο αλλα δεν πηγεναμε αποκλειστικα  για αυτο κ  δεν γινοταν παντα... αντιγραφο το παρακατω για να καταλαβετε τι εννοω:

Ο δεκάλογος των γυμνιστών

Written by enadio.

grn1sun1. Ο γυμνισμός δεν πρέπει να συσχετίζεται με την οποιουδήποτε τύπου σεξουαλική αναζήτηση
2. Δεν αποτελεί δικαίωμα μιας συγκεκριμένου σεξουαλικού προσανατολισμού ομάδας. αλλά όλων ανεξαιρέτως.
3. Ο γυμνισμός δεν πρέπει να συνδέεται με την επιδειξιμανία και την ηδονοβλεψία.
4. Ο γυμνισμός ενέχει ερωτισμό αλλά δεν αποτελεί σεξουαλική έκφραση.
5. Οι γυμνοί φίλοι απολαμβάνουν και μοιράζονται την εμπειρία του γυμνισμού ως έκφραση ουσιαστικής σωματικής και πνευματικής /ψυχικής επαφής και όχι ως λανθάνουσα σεξιστική επιθυμία.
6. Ο γυμνισμός αποτελεί ιδεολογία με την έννοια ότι προσδιορίζεται από ένα σύστημα εννοιών όπως: αυτοεκτίμηση, φυσιολατρία, ελευθερία έκφρασης, απενοχοποίηση, αληθινή επαφή, φυσικότητα.
7. Ο γυμνισμός για πολλούς ανθρώπους δεν περιορίζεται στην φύση ή στο νερό αλλά μπορεί να αποτελέσει συνήθεια της καθημερινότητας τους στον προσωπικό τους χώρο. Η αίσθηση της γυμνής παρέας μέσα σ’ ένα σπίτι δεν πρέπει να θεωρείται ύποπτη ή ενοχοποιητική κατάσταση, ούτε να συνοδεύεται από υπαινιγμούς σεξουαλικότητας.
8. Οι γυμνοί φίλοι μπορούν να συνυπάρχουν ανεξαρτήτως σεξουαλικού προσανατολισμού, αρκεί να είναι συνειδητοποιημένοι γυμνιστές.
9. Ο γυμνισμός δεν ακυρώνει τις ορμές μας, ούτε απαγορεύει την με οποιοδήποτε τρόπο έκφρασή τους. Μπορεί ως έννοια να περιέχει και την ερωτική έκφραση, αλλά δεν πρέπει επ' ουδενί να προσδιορίζεται από αυτήν.
10. Ο γυμνισμός είναι ένας πολύ όμορφος τρόπος (όχι βέβαια ο μοναδικός) να γνωρίσουμε και να αγαπήσουμε τον εαυτό μας, όπως και να γνωρίσουμε και να αγαπήσουμε και τους άλλους χωρίς μάσκες, ρετουσαρίσματα και υποκριτικές εκδηλώσεις.
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
επειδη εχω παει σε ολες σχεδον τις παραλιες γυμνιστων εντος αττικης ...η συγκεκριμενη εχει εντονο στοιχειο απο γκευ τυπους ... εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει καθολου ... τους προτιμω απο κατι αγαμητους ματακηδες που πανε για να τον πεξουν ... μου εχει τυχει στα δικαστικα μαραθωνα πριν μερικα χρονια να αραζω με την γκομενα μου στα βραχια κ σε καποια φαση σηκοθηκα να βουτηξω κ κοιταω πισω κ βλεπω ενα τυπα βλακα  να τον πεζει ΄... αμεσως λεω ρε μαλακα τι κανεις εκει ? κ αρχισε να τρεχει πανω στα βραχια κ τον πηραμε με τις πετρες εγω κ κατι αλλοι διπλα ... η πλακα ηταν οτι τον ειχαμε πετυχει κανα τριωρο πριν να ανεβενει δικαστικα με τα ποδια δλδ ο τυπος πηγε ποδαρατο τρελη αποσταση δεν ξερω κ εγω απο που για να κανει αυτο το πραγμα ... που σημενει οτι ηταν ανωμαλα μεγαλη ... οποτε προτιμω τους γκευ που απλα θα στην πεσουν ευγενικα ...
Ρε, φίλε! καλά έκανε και το έπαιζε.. Δεν γούσταρες εσύ? έλα τώρα, μην κρυβόμαστε.. άσε τον τύπο, να έχυνε.. και εσύ κάνε την δουλεία σου.. Δεν ήξερες ότι εκεί θα σε πάρουν μάτι? εάν ήμουν εγώ? θα σας έχυνα κιόλας.. καυλαααααααααααααααααααα! :fuck2: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Συνημμένα

  • 11796356_1667437336826495_5375622271228741123_n[2].jpg
    11796356_1667437336826495_5375622271228741123_n[2].jpg
    29,6 KB · Εμφανίσεις: 108

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
Ρε, φίλε! καλά έκανε και το έπαιζε.. Δεν γούσταρες εσύ? έλα τώρα, μην κρυβόμαστε.. άσε τον τύπο, να έχυνε.. και εσύ κάνε την δουλεία σου.. Δεν ήξερες ότι εκεί θα σε πάρουν μάτι? εάν ήμουν εγώ? θα σας έχυνα κιόλας.. καυλαααααααααααααααααααα! :fuck2: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

οχι ρε φιλε γιατι αμα τον εβλεπες θα καταλαβενες κ σκεψου δεν ενοχληθηκα μονο εγω αλλα κ οι παραδιπλα ... !!! απλα εγω τον πηρα χαμπαρι !
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
παω πολυ συχνα εκει και αυτο που εχω παρατηρησει και αν διαφωνει καποιος ας με διορθωσει ειναι οτι οι μονοι ενοχλητικοι ειναι ως επι των πληστων straight τυποι μονοι τους που σφηνωνονται κοντα στα ζευγαρα και τους κοιτανε αδιακριτα και τον παιζουν. οι γκευ ακομα και αυτοι που ψαχνονται ειναι πολυ διακριτικοι και ευγενικοι συνηθως δεν ενοχλουν κανεναν και αν σου μιλησουν θα γινει με πολυ ομορφο τροπο..επισης να προσθεσω οτι (οπως λεει και ο φιλος πιο πανω) ειναι μια παραλια γυμνιστων και οχι ενα adult cinema και δεν πηγαινει ο κοσμος εκει για να κανει οργια ακομα και αν καποιες φορες συμβαινει (που δεν ειναι κακο) δεν δινει σε κανεναν το δικαιωμα να ενοχλει τον αλλον
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
παιδια αυτη η παραλια ποια ειναι, γνωριζει κανεις?

 

knoxville

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
πηγαινα περσυ παρα πολυ συχνα....πηγαινα κιολας για μια βδομαδα καθε μερα....πρωινες ωρες για αραγμα χαλαρωμα και αν ημουν πααααρααα πολυ τυχερος για καμια str8 φαση....αλλα δυστυχως τπτ παρα μονο λιγο ματι που μου προσφερε μια που συνοδευοταν...(απιστευτο μουνι αλλα δεν το εχω να παω να μπω ενω ειναι με αλλον που οποιος παιζει να ειναι και gay και δεν το εψηνα)....βασικα δεν την λες την φαση εκει gay παραλια αλλα ουτε str8....για απογευμα δεν εχω γνωμη....τυχη θελει και εχει αρκετουτσικο ματακι (για str8 φαση μιλαω παντα)
 

Btm_sub_Arren

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ! ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom