Νέα

Παράδρομος στο "Poseidoneio" ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakarvats
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 244
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
70+ δεν την λες και κοπελα.


:2funny:
 

santachiqita

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ειχε καμια απο αυτεσ μεγαλο στηθος?
 

kwnstantinos80

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
τυπε σκεφτεσαι να  :fuck2: κανενα φρικοπουρο απο αυτα?

ναι το σκεφτομαι παρα πολυ σοβαρα...για την εμπειρια...!!!!
οταν θα παρω το θαρρος θα κανω την καταθεση μου...
πλησιαζουν τα γεννεθλια μου να μην κανω ενα δωρο 20 euro στον εαυτο μου?!!!?!!!
θα σας ενημερωσω οταν θα κανω τον ηρωα!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.541
Πόντοι
5.097
:) ειχαν και οι δυο που μιλησα εγω...!

Αυτά είναι  :sunglasses: 70+ με βυζάρες  :cum: :cum: η απόλυτη κάβλα :grin: :grin:.Με την πρώτη ευκαιρία έφυγα κι εγώ :happy: :bigdick: :bigdick:.Απόλυτε,θα είναι μεγάλη μου τιμή να πάρουμε και καμιά από αυτές παρτούζα :rockon: :rockon:.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ? ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ? ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΡΟΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
Στον παραδρομο της παραλιακης, μετα το Ποσειδωνιο πηγαινοντας προς Αθηνα. Καθονται μεσα σε αυτοκινητα και ειναι φρικοπουρα, 60 χρονων και ανω  :badair: :badair: :badair:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
ΤΙ ΩΡΕΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΦΙΛΑΡΑΚΟ? ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΜΕΣ-ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ? ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ?
δεν εχω ιδεα για ωραρια, τιμες κλπ. Αμα τις δεις θα καταλαβεις. το μονο που σκεφτεσαι ειναι προς τα που να τρεξεις  :badair: :badair: :badair:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Αμάν γυναίκες με τα ούλα τους. Τίγκα στο γερικο καυλόζουμο
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Καύλωσα άσχημα με αυτό το ''γέρικο καυλόζουμο'' :cum: :cum: :2funny: :2funny:.Λέω να δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία :sunglasses: :sunglasses:
που πας ρε συ, εισαι και του Ναυτικου? Μιλαμε για ναυαγια...

υ.γ. βαλε βροχολαστιχα, το καυλοζουμο γλυστραει  :tooth:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Η ΓΡΙΑ ΚΟΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon: και μετα βρισκεσαι ο  :jerking: σε αυτη την δυσαρεστη θεση  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.541
Πόντοι
5.097
Πέρασμα σήμερα κατά τις 20:00 μιας και στο κέντρο ήταν όλα κλειστά και δεν βρήκα και κανα μαυράκι στο δρόμο μου είπα να ρίξω ένα βλέφαρο και σ'αυτή την χαλαρή πιάτσα :grin: :grin:.Μετά από κανά δυο βόλτες στην περιοχή,πετυχαίνω την Αντωνία μέσα σ'ένα ασημένιο Νισσάν Αλμέρα και με πάει στο πίσω στενό για ένα ξελάφρωμα  :pipa1: :sunglasses: :sunglasses:.Την έκοψα γύρω στα 60,ξανθιά,με ωραία πεσμένα 3αρια βυζιά και γεματούλα,όπως γούσταρα :tits2:.Άραξα στο κάθισμα του συνοδηγού και αφού χούφτωσα τα βυζιά της,μου πέρασε σκουφί και ξεκίνησε το τρομπόνι,αρκετά καλό θα έλεγα το οποίο συνοδεύτηκε και από προστυχόλογα.Αφού άδειασα,την ευχαρίστησα και μου είπε ότι δουλεύει στην πιάτσα μέχρι τις 22:00.Σίγουρα θα ξαναπεράσω από το σημείο για να μπορέσω να την συγκρίνω και με άλλες,μιας και ήταν η πρώτη μου από εκέι :sunglasses: :sunglasses:.Που 'σαι ρε ΑΠΟΛΥΤΕ να σε κεράσω κανα φρικοπουρό από αυτά που γουστάρεις???
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Πέρασμα σήμερα κατά τις 20:00 μιας και στο κέντρο ήταν όλα κλειστά και δεν βρήκα και κανα μαυράκι στο δρόμο μου είπα να ρίξω ένα βλέφαρο και σ'αυτή την χαλαρή πιάτσα :grin: :grin:.Μετά από κανά δυο βόλτες στην περιοχή,πετυχαίνω την Αντωνία μέσα σ'ένα ασημένιο Νισσάν Αλμέρα και με πάει στο πίσω στενό για ένα ξελάφρωμα  :pipa1: :sunglasses: :sunglasses:.Την έκοψα γύρω στα 60,ξανθιά,με ωραία πεσμένα 3αρια βυζιά και γεματούλα,όπως γούσταρα :tits2:.Άραξα στο κάθισμα του συνοδηγού και αφού χούφτωσα τα βυζιά της,μου πέρασε σκουφί και ξεκίνησε το τρομπόνι,αρκετά καλό θα έλεγα το οποίο συνοδεύτηκε και από προστυχόλογα.Αφού άδειασα,την ευχαρίστησα και μου είπε ότι δουλεύει στην πιάτσα μέχρι τις 22:00.Σίγουρα θα ξαναπεράσω από το σημείο για να μπορέσω να την συγκρίνω και με άλλες,μιας και ήταν η πρώτη μου από εκέι :sunglasses: :sunglasses:.Που 'σαι ρε ΑΠΟΛΥΤΕ να σε κεράσω κανα φρικοπουρό από αυτά που γουστάρεις???

Καλησπερα συναγωνιστη και συναγωνιστες!!!
διαβασα σημερα το μεσημερι την εμπειρια σου και "μου την εδωσε" και κατηφορησα και εγω να δοκιμασω την τυχη μου!αλλα το μονο που μου εμεινε ηταν η καλη πιπα που μου πηρε!κατα τα αλλα χαλια!πιο ξενερωτη δεν μου εχει εμφανιστει στην μπουρδελο πορεια μου!ισως να μην ειχε κεφι το "κοριτσι" αλλα τι να πω και μπανιαρισμενος ημουν και ξυρισμενος και αρωματισμενος και καυλωμενος!!!
κριμα!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.541
Πόντοι
5.097
Καλησπερα συναγωνιστη και συναγωνιστες!!!
διαβασα σημερα το μεσημερι την εμπειρια σου και "μου την εδωσε" και κατηφορησα και εγω να δοκιμασω την τυχη μου!αλλα το μονο που μου εμεινε ηταν η καλη πιπα που μου πηρε!κατα τα αλλα χαλια!πιο ξενερωτη δεν μου εχει εμφανιστει στην μπουρδελο πορεια μου!ισως να μην ειχε κεφι το "κοριτσι" αλλα τι να πω και μπανιαρισμενος ημουν και ξυρισμενος και αρωματισμενος και καυλωμενος!!!
κριμα!

Φίλε φαντάζομαι θα μιλάμε για την ίδια,αυτή την ξανθιά με το Νισσάν Αλμέρα :idiot: ή μήπως πέτυχες καμιά άλλη :think:.Και η φάση παίχτηκε  στο αμάξι της ή πήγατε σε χοτέλι :huh: γιατί εμένα μου το πρότεινε και αυτό :sunglasses:.Από λεφτά εγώ μ'ένα 20αρικο βολεύτηκα καλά :grin: :grin: και γενικά πιστεύω ότι δεν αξίζει κάτι παραπάνω γενικά στις πιάτσες ;) ;),μιας και υπάρχουν πάααρα πολλές άλλες επιλογές.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Ναι τη Αντωνια!
μεσα στο αμαξι της με ενα 20αρι και εγω και οταν την ρωτησα το κοστος μου ειπε επειδη ειναι η πρωτη μου φορα μαζι της να της δωσω 30 και να με κανει τουρμπατο!!!δεν θα μπορυσα να περπατησω μου ειπε!!!
δεν μου προτεινε τπτ για χοτελ αλλα πηγε να προσπερασει το γαμησι και να χυσω με τσιμπουκ...καθως ομως ο συρτης μπηκε ουτε μιλουσε ουτε λαλουσε που λενε και το μονο που ξεστομησε ηταν αν περασει καποιο αμαξι να πεσω επανω της να μην καρφωθουμε!!!! :headbang:
αρκετα πιο πισω απο την Αντωνια ηταν μια αλλη "κοπελα" μεσα σε ενα λευκο χιουντα.ι.?
σταματω διπλα της την χαιρεταω και με κοιτουσε λες και ημουν απο αλλο πλανητη!την ρωτησα πως εμαθα πως γινονται καποιες "συναντησεις" και εκανε πως δεν καταλαβαινε!!!!βασικα αυτην ηθελα να δοκιμασω για να ποσταρω την εμπειρια μου σε συναγωνισμο με την δικη σου οποτε να εχειε και εσυ και μια εικονα για τις υπολοιπες!
και παλι τι να πω?δεν ηταν η μερα μου!
και σε παλαιοτρη επιδρομη μου ειχα πετυχει αυτες τις δυο και ενα φρικοπουρο με τα ποδια με λευκα μαλλια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom