Νέα

Παράδρομος στο "Poseidoneio" ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakarvats
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 244
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kwnstantinos80

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
εγω σημερα το βραδυ πυ περασα δεν ειδα τιποτα να κινειται!γυρω στις 23,15....μηπως κανουν απεργια?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.295
Κριτικές
124
Like
6.340
Πόντοι
5.097
εγω σημερα το βραδυ πυ περασα δεν ειδα τιποτα να κινειται!γυρω στις 23,15....μηπως κανουν απεργια?

Πως να κινούνται ρε φίλε,αφού μιλάμε για granny,οι οποίες περιμένουν εντός αυτοκινήτου :idiot: ;).Πόσες αναγνωριστικές έκανες πριν βγάλεις το συμπέρασμα :think:.Για ξαναπέρνα πάλι σήμερα να μας πεις αν είναι όντως εκεί,γιατί θέλω κι εγώ να χτυπήσω καμιά γιαγιά :pipa1: :zfuck: :fuck2:
 

erosman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
όχι ρε μεγάλε εκείνη την ώρα είχαν πάει να πάρουν τα φάρμακά τους... :2funny: :2funny: Παιδιά αυτές τις βλέπω εκεί ξεχασμένες τα τελευταία 30 χρόνια!!!! πω ρε πούστη μου πως περνάνε τα χρόνια ...... :2funny: :2funny:τότε βέβαια πήγαιναν στα ξενοδοχειάκια που υπήρχαν στις καθέτους τώρα δεν έχουν αντοχές παρά για καμιά πίπα στο αυτοκίνητο....αυτά έχει η ζωή....η πλήρης παρακμή
εγω σημερα το βραδυ πυ περασα δεν ειδα τιποτα να κινειται!γυρω στις 23,15....μηπως κανουν απεργια?
Πως να κινούνται ρε φίλε,αφού μιλάμε για granny,οι οποίες περιμένουν εντός αυτοκινήτου :idiot: ;).Πόσες αναγνωριστικές έκανες πριν βγάλεις το συμπέρασμα :think:.Για ξαναπέρνα πάλι σήμερα να μας πεις αν είναι όντως εκεί,γιατί θέλω κι εγώ να χτυπήσω καμιά γιαγιά :pipa1: :zfuck: :fuck2:
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
Το μονο καλο οτι μερικες δεν εχουν ουτε καν μασελλες..............και κανουν κατι πιπες :pipa2: :pipa2: :2funny: :2funny:
 

kwnstantinos80

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
κατεβαινα την ποσειδωνος και στο ποσειδωνιο εκανα δεξια και μπηκα στο παραδρομο...η μοναδικη κινηση που ειδα ηταν απο τους παρκαδορους.κατεβηκα το παραδρομο και σταματησα και περιμενα για κανα τεταρτο μηπως και εμφανιστει καμια...αλλα καμια...ισως να βγουν ξανα τωρα που καλοκαιριαζει!!!αλλα θα επιχειρησω να βρεθω και πιο νωρις και θα σας ενημερωσω!
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
ειναι μια γιαγια με μαγκουρα ασπρα μακρια μαλλια για μεγαλα βιτσια!
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
οταν σου βαλει την μαγκουρα στο κωλο θα δειτε καυλα :rockon:
 

thomas38

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχα δεν πεζεστε.την εχω πετυχει και εγω μερικες φορες που περναω και απορω ποιος κανει το ψυχικο να παει μαζι της?
 

kwnstantinos80

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον θα βγηκαν στη συνταξη...τι να πω...εκτος και αν υπαρχει νεοτερο και δεν το μοιραζεστε....!!!!!
 

kwnstantinos80

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
οι φημες ισχυουν!βρεθηκα για μια δουλεια στο καβουρι και στην επιστροφη μου μπηκα στο παραδρομο να ριξω μια ματια!γυρω στις 20.30 πρωτο αυτοκινητο ενα ασπρο hunday με ενα μελαχρινο mature 40+ σταματησα και την ρωτησα το menu αλλα εκανε οτι δεν καταλαβαινε!την αποχαιρετησα και προχωρησα στο επομενο ενα ασημενιο toyota?μια επισης mature γυρω στα 60 με 20 ευρο σε ενα καθετο στενο και μου υποσχεθηκε πως θα περασουμε αρα πολυ καλα και δεν θα το μετανοιωσω!!!!λαι ακριβως απεναντι μια κοπελα 70+ με τα ποδια!ειχε ποικιλια!δεν επραξα αναλογως γιατι δεν ειχα τα καταλληλα χρηματα μαζι μου!οσοι τις εχουν δοκιμασει ποια ειναι η καλυτερη?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
οι φημες ισχυουν!βρεθηκα για μια δουλεια στο καβουρι και στην επιστροφη μου μπηκα στο παραδρομο να ριξω μια ματια!γυρω στις 20.30 πρωτο αυτοκινητο ενα ασπρο hunday με ενα μελαχρινο mature 40+ σταματησα και την ρωτησα το menu αλλα εκανε οτι δεν καταλαβαινε!την αποχαιρετησα και προχωρησα στο επομενο ενα ασημενιο toyota?μια επισης mature γυρω στα 60 με 20 ευρο σε ενα καθετο στενο και μου υποσχεθηκε πως θα περασουμε αρα πολυ καλα και δεν θα το μετανοιωσω!!!!λαι ακριβως απεναντι μια κοπελα 70+ με τα ποδια!ειχε ποικιλια!δεν επραξα αναλογως γιατι δεν ειχα τα καταλληλα χρηματα μαζι μου!οσοι τις εχουν δοκιμασει ποια ειναι η καλυτερη?
τυπε εισαι μεγαλη μορφη :rockon:
σε καταλαβαινω γιατι και εγω ψαχνω φρικοπουρα αλλα ειναι δυσκολο να βρεις
καταλαβαινω τους προβληματισμους σου δικε μου
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.295
Κριτικές
124
Like
6.340
Πόντοι
5.097
οι φημες ισχυουν!βρεθηκα για μια δουλεια στο καβουρι και στην επιστροφη μου μπηκα στο παραδρομο να ριξω μια ματια!γυρω στις 20.30 πρωτο αυτοκινητο ενα ασπρο hunday με ενα μελαχρινο mature 40+ σταματησα και την ρωτησα το menu αλλα εκανε οτι δεν καταλαβαινε!την αποχαιρετησα και προχωρησα στο επομενο ενα ασημενιο toyota?μια επισης mature γυρω στα 60 με 20 ευρο σε ενα καθετο στενο και μου υποσχεθηκε πως θα περασουμε αρα πολυ καλα και δεν θα το μετανοιωσω!!!!λαι ακριβως απεναντι μια κοπελα 70+ με τα ποδια!ειχε ποικιλια!δεν επραξα αναλογως γιατι δεν ειχα τα καταλληλα χρηματα μαζι μου!οσοι τις εχουν δοκιμασει ποια ειναι η καλυτερη?

Ρε φίλε τι θα πει ''μια κοπέλα 70+ με τα πόδια'' :think: :rolleyes:Και όταν λες δεν έπραξα αναλόγως σημαίνει ότι δοκίμασες την 60αρα :idiot:.Πάντως είναι η τέλεια φάση για ένα καλό άδειασμα :pipa1: μετά από αποτυχία σε κλαμπ-μπαρ :grin: :2funny:

Υ.Γ:Η φάση γίνεται πάντα στο δικό της όχημα ή μπορείς και στο δικό σου???
 

kwnstantinos80

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα!εννοω πως δεν βρισκοταν μεσα στο δικο της οχημα ουτε υπηρχε εκει κοντα καποιο αλλο οχημα-σε περιπτωση που βγηκε να ξεπιαστει-!!!εγω με την κοπελα που μιλησα μου ειπε στο αμαξι της!αν εσενα σε βολευει στο δικο σου δεν νομιζω να εχει αντιρρηση!οχι δεν κατεθεσα σε καμια γιατι δεν ειχα χρημα!και λογο κρισης δεν νομιζω να σηκωνουν πολλα παζαρια...ας καταφερουν να σηκωσουν το αλλο...τωρα ολα τα υπολοιπα σχετικα με τις εν λογω κοπελιες ειναι θεμα γουστου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom