Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 554K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σε καμια τριετία και βάλε.Όπως και να έχει τον πούτσο θα τον ρίξουμε.
 

γιαννακης2

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστω φιλε towelie που με επιβεβαιωνεις...και αν μιλησα λιγο σκληρα (κατ'εμε ρεαλιστικα) ειναι για να προστατεψω με την καλη εννοια φιλους εδω μεσα απο πραματα που αλλιως τα νομιζουμε και αλλιως ειναι τελικα σε σχεση με τσεχες και ουγγαρεζες, πιστευω τα ιδια ειναι...

Οσο για την φτωχεια και την ανεχεια που ειχαν οπως ειπε πιο πανω καποιος φιλος δινοντας αλλοθι για την πορνεια που υπαρχει, εγω θα πω απλα οτι επι εποχης που η Ελλαδα μεταπολεμικα μεταναστευε και ζουσε επισης μες στην φτωχεια ...δεν νομιζω οι γυναικες μας να γινοντουσαν  πορνες με τοση ευκολια οπως σε αυτες τις χωρες! Και επειδη προσωπικα το εχω φιλοσοφησει, νομιζω οτι ειναι καθαρα επειδη δεν λειτουργουσε ο θεσμος της οικογενειας οπως εδω,επειδη δεν πιστευουν πουθενα και επειδη το χρημα ειναι πανω απο ολα και ολους στην ζωη τους! Και εδω εχει σημασια το χρημα, ομως εμεις εχουμε καποια ορια!

Ξερω τσεχο που πηγε η γυναικα του στην Ιαπωνια για 3 μηνες (αυτη ελεγε οτι απλα εδεινε ποτα σε ντισκοτεκ...εγω λεω οτι την ξεσκιζαν εκει ολοι οι Ιαπωνες με πολυ καλο μεροκαματο!), και γυρισε πισω πλουσια με plasma τηλεορασεις videocameres και δεν ξερω και γω τι αλλο! Το αστειο της υποθεσης..ξερετε ποιο ειναι? Οτι ο αντρας της ...το γνωριζε αυτο...αλλα σου λεει δεν γαμιεται 3 μηνες ειναι θα περασουν και μετα ειμαστε πλουσιοι!!!

Ξερετε πιστευω οτι και αυτες που δουλευουν εδω σε στουντια και στριπτιζαδικα λενε εκει στους δικους τους οτι δουλευουν σε καφετεριες και μπαρ δινοντας ποτα και σερβιροντας....ενω εδω ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ κανονικα και με τον νομο! Βασικα εκει ειναι κοινο μυστικο οτι οσες πανε εκτος χωρας ταχα για δουλειες....ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ !!!
Και ερχομαι τωρα στην μεγαλη ...πλακα! Αντι η κοινωνια τους αυτο να το δει σαν αποκρουστικο και καταδικαστεο...αυτες που δεν το καναν ετσι θελουν να πανε επισης με το σκεπτικο..."τι? ποιο εξυπνη ειναι η Αλενα που γαμιεται στην Γερμανια και τωρα θα παρει διαμερισμα με πισινα? Οχι θα παω και γω να γαμηθω να ξεσκιστω και θα παω μετα και διακοπες στα Γκραν Καναρια!"

Και οταν της λες ...Αλενα εισαι μεγαλη πουτανα! "Τιιιι???? Νευριαζει και παρεξηγιεται!!! Οχι σου λενε...μην την ξαναπεις αυτην την λεξη,ειναι κακια για την πατριδα μας..." Αφου εισαι... ΜΩΡΗ !!! Πως να το κανουμε ! Εισαι ΜΕΓΑΛΗ  Π Ο Υ Τ Α Ν Α !!!!! Τελος !!!

Οσοι συναγωνιστες γουσταρετε να πηδανε την γυναικα σας για να γινετε πλουσιοι μετα....και δεν σας πειραζει...τι να πω ?

Για αυτο τους σιχαθηκα ...και η συμβουλη μου....απλα...
ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ, και χυστε τις και στην μαπα, ειναι ωραιες πουτανες παντως, αυτο ωφειλουμε να το ομολογησουμε, και μαλιστα παω να σκισω τωρα μια...

τα λεμε...
 

george123

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
γιαννάκης έρχομαι και εγώ με την σειρά μου να επιβεβαιώσω τα όσα έγραψες παραπάνω.
Είχα και εγώ μια παρόμοια περίπτωση, για κανά 10-12 μήνες.

Βέβαια δεν μπορώ να πω, πέρασα φανταστικά, το sex είναι στο dna τους,
αλλά εάν αφεθείς και την δεις συναισθηματικά την έχει πατήσει άγρια.
Πρέπει να έχεισ πάντα στο νου σου ότι αυτό που περνάς έχει ημερομηνία λήξης
και να κρατάς όσο γίνεται κάποιες άμυνες.

Αυτή βέβαια κάνει ότι δεν καταλαβαίνει πάντα, και εάν αρχίσει να πηδιέται
με άλλους το θεωρεί και το πιο φυσιολογικό πράγμα στον κόσμο. Εάν τις πεις
ότι πηδιέσαι με άλλους τα έχει πάρει στο κρανίο.

Εσύ μπορεί να βλέπεις μπροστά σου έναν ελέφαντα, και αυτή να σου λέει όχι είναι ποντίκι!!!

Με το τελευταίο που είπες: Εάν της πεις ότι τελικά είσαι και πολύ μεγάλη πουτάνα!!!!
όχι μόνο δεν θα ζητήσει και τα ρέστα, όχι μόνο δεν θα παρεξηγηθεί, θα στην πει και από πάνω

debil γαμώτο μου debil
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Και οταν της λες ...Αλενα εισαι μεγαλη πουτανα! "Τιιιι???? Νευριαζει και παρεξηγιεται!!! Οχι σου λενε...μην την ξαναπεις αυτην την λεξη,ειναι κακια για την πατριδα μας..." Αφου εισαι... ΜΩΡΗ !!! Πως να το κανουμε ! Εισαι ΜΕΓΑΛΗ  Π Ο Υ Τ Α Ν Α !!!!! Τελος !!!

Αυτή βέβαια κάνει ότι δεν καταλαβαίνει πάντα, και εάν αρχίσει να πηδιέται
με άλλους το θεωρεί και το πιο φυσιολογικό πράγμα στον κόσμο. Εάν τις πεις
ότι πηδιέσαι με άλλους τα έχει πάρει στο κρανίο.

Με το τελευταίο που είπες: Εάν της πεις ότι τελικά είσαι και πολύ μεγάλη πουτάνα!!!!
όχι μόνο δεν θα ζητήσει και τα ρέστα, όχι μόνο δεν θα παρεξηγηθεί, θα στην πει και από πάνω

debil γαμώτο μου debil

Ρε παπούτσι από τον τόπο σου, λέμε :rockon: :rockon: :rockon:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Παπούτσι ναι, για τα υπόλοιπα βλέπουμε :cool2:
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
24
Πόντοι
1
Στο ευρώ επισήμως μπαίνουν το 2010,έχουν πολύ χρόνο μπροστά τους,ακόμα....τώρα,αγαπητέ φίλε γιαννακη,δεν θα διαφωνήσω με αυτά που λες για τις τσεχες...δεν τις ξέρω καλά για να έχω καλή κρίση...εγώ απλά ανάφερα τι ήταν αυτά που με κάναν να μαγευτώ από αυτήν την πολη και αυτήν την χώρα....όπως έχω γράψει άλλωστε,στην αρχή κύριος σκοπός του ταξιδιού μου ήταν ο σεξοτουρισμος.....η δικιά σου εμπειρία είναι μακρόχρονη...και σεβαστή,απλά άσε και τον άλλο να έχει την δικιά του άποψη...γιατι αν εγώ τώρα σου πω ,ότι όσα μας λες είναι επειδή σε έφτυσε μια τσεχα...και δεν σου έκατσε μια άλλη,θα παρεξηγηθείς....Εσυ από τις εμπειρίες σου έχεις τις απόψεις σου που είναι σεβαστές,εγώ απο τις δικές μου εμπειρίες,εχω τις απόψεις μου.....Πρέπει να τις σεβαστεις...και να σου πω και κατι,ειμαι λίγο έντονος στο ύφος γιατί δεν μου αρέσει γενικά η χρήση του όρου πουτάνα όταν αναφερόμαστε σε μια γυναικά....και στην προκείμενη περίπτωση εσυ αναφερθηκες όχι απλά σε μια γυναικά,αλλά σε έναν λαό ολόκληρο που σου αρέσει ή όχι είναι πολύ πιο μπροστά σε επίπεδο από εσένα και εμένα...ας τους φτάσουμε πρώτα και μετά ας τους κρίνουμε.....Φιλικά. Φιλε γιαννακη δεν τα λεω με εμπαθεια ολα αυτα οπως προειπα ειναι σεβαστη και η γνωμη σου και η εμπειρια σου.....Τωρα για αυτο που λεει ο φιλος μαρκησιος για εναν καταλογο με μπαρακια και τα συναφη ,ειναι κατι πολυ καλο να γινει και πιστευω πολυ χρησιμο για ολους μας,εχουμε δεν εχουμε παει....
 

alexar

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
12
Like
62
Πόντοι
11
Ξερω τσεχο που πηγε η γυναικα του σ[size=10pt][size=10pt]την Ιαπωνια για 3 μηνες[/size][/size] (αυτη ελεγε οτι απλα εδεινε ποτα σε ντισκοτεκ...εγω λεω οτι την ξεσκιζαν εκει ολοι οι Ιαπωνες με πολυ καλο μεροκαματο!), και γυρισε πισω πλουσια με plasma τηλεορασεις videocameres και δεν ξερω και γω τι αλλο! Το αστειο της υποθεσης..ξερετε ποιο ειναι? Οτι ο αντρας της ...το γνωριζε αυτο...αλλα σου λεει δεν γαμιεται 3 μηνες ειναι θα περασουν και μετα ειμαστε πλουσιοι!!!

3Μηνο υποχρεωτικό συμβόλαιο με το πρακτορείο της εκεί χώρας.40000 Ευρώ αμοιβή χωρίς τα εξτρά.Είχα γράψει κι άλλες λεπτομέρειες για το πως πηγαίνουν και πως δρά το κύκλωμα εκεί αλλά πέχτηκε βλακεία με τον υπολογιστή.Ισως αργότερα τα ξαναγράψω.Πάντως όσες δουλεύουν σε strip στην Ελλάδα και σας πουν πως έχουν περάσει απο Ιαπωνία να ξέρετε πως πηδιούνταν με πελάτες!
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
24
Πόντοι
1
Θα ηταν καλο καποια στιγμη φιλε alexar να το αναλυσεις καποια στιγμη το πως δουλευει αυτο το κυκλωμα..ειναι ενδιαφερον.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
3Μηνο υποχρεωτικό συμβόλαιο με το πρακτορείο της εκεί χώρας.40000 Ευρώ αμοιβή χωρίς τα εξτρά.Είχα γράψει κι άλλες λεπτομέρειες για το πως πηγαίνουν και πως δρά το κύκλωμα εκεί αλλά πέχτηκε βλακεία με τον υπολογιστή.Ισως αργότερα τα ξαναγράψω.Πάντως όσες δουλεύουν σε strip στην Ελλάδα και σας πουν πως έχουν περάσει απο Ιαπωνία να ξέρετε πως πηδιούνταν με πελάτες!

Special
 

γιαννακης2

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε magoyras δεν ειναι αν με εφτυσε μια τσεχα (εγω πιστευω οποια και να ταν το ιδιο θα εκανε για τους πιο πανω λογους που εξηγησα...εγω πρεπει να ημουν το νουμερο 6.547 ...καπου εκει τελος παντων..), αλλα ειναι οτι αυτοι λειτουργουν με αυτο που ελεγε ο Χαρυ Κλυν παλια δηλ. "τα μας ..μας..., και τα σας...μας !"
Προσοχη! Δεν εχω αντιπαραθεση μαζι σου, ξερω και σε καταλαβαινω, γιατι και εγω ετσι ημουν στα πρωτα σταδια γνωριμιας με αυτην την χωρα...ομως λαβε υποψη αυτα που λεω και κρατα καποια πισινη...
Πιστεψε με, το λεω γιατι δεν θελω να την πατανε αλλο δικοι μας απο αυτους τους λαους...
Για τον ορο "πουτανα" εχουν τα σκυπτρα και τα πρωτεια ...με την ...αξια τους!! Διαψευστε με αν οι σημερινες και των τελευταιων 10 ετων πορνοταινιες, δεν γυριζονταν σε Τσεχια και Ουγγαρια με πρωταγωνιστες τις ντοπιες πανεμορφες κοπελες τους,αναγωντας τους ως τις πιο μεγαλες και περιζητητες πορνοσταρ!

Μην μπερδευεις το επιπεδο σε αλλα πραματα, ωραιοι δρομοι,σταματανε στις διαβασεις για τους πεζουςκ.λ.π (ειπα πιο πανω και γω τα ζηλευω αυτα και θα τα θελα και στην Ελλαδα).Για μενα ειναι μια ...πορνοχωρα ..για καλες και ευχαριστες διακοπες με ομορφα τοπια και ομορφες γυναικες!

Σεβομαι ωστοσο το δικαιωμα να εχεις καπου διαφορετικη αποψη!

Πολυ φιλικα.
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
24
Πόντοι
1
Οχι δεν εχω διαφορετικη αποψη,στο ειπα δεν εχω στο θεμα των γυναικων τους την μεγαλη εμπειρια για να κρινω....απλα σου ειπα τι με ενοχλησε στην αναφορα σου και αυτο ηταν η χρηση της λεξης,που γενικως δεν μου αρεσει...και οτι αναφερθηκες απαξιωτικα για εναν λαο που καλως ή κακως ειναι πιο μπροστα απο εμας....Οσον αφορα μια αντιπαραθεση μαζι μου,το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν υπαρχει....ειναι καλο να υπαρχουν διαφορετικες αποψεις...ειναι εποικοδομητικο....Αντε να κανουμε και αυτο το θρεντ μεγαλο σαν αυτο με την Ταυλανδη....Παμε!!!
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
24
Πόντοι
1
Α!!! Ξεχασα να αναφερω για τους φιλους που εχουν αδυναμια με ασια και ειδικα με Ταυλανδη,οτι σε μασαζ ταυλανδεζικο στην Πραγα,ειχα την πρωτη μου εμπειρια με Ταυλανδη....μικροκαμωμενη και πανεμορφη....
 

towelie

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Μάγκες το χρήμα για τους Τσέχους είναι το παν.Το έχουν στερηθεί και του δίνουν μεγάλη  σημασία.Πιστέψτε με!Αν οι Τσέχοι άντρες είχαν μουνί θα είχαν ξεσκιστεί στο γαμήσι πιο πολύ από τις γυναίκες τους!!!Άλλωστε είναι γνωστοί και για την gay πορνογραφία τους,αλλά και για τα πολλά gay clubs που διαθέτει η χώρα τους.
 

γιαννακης2

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Εγω τα ξερω φιλε...και τα 'πα αλλωστε! Ρε παιδια παντως τι μικρος που ειναι ο κοσμος:

Χθες πιτσιλισα την Σαρα απο γνωστο studiaki και πριν λιγες μερες την Λουση απο το ιδιο σπιτακι...και οι δυο ειναι απο την ιδια πολη που ηταν η πρωην πουτανα μου...εεε....η γκομενα μου ηθελα να πω! Ρε τι μικρος που ειναι ο κοσμος τελικα και οι τσεχες συμβαλουν πολυ σε αυτο! Της ειπα μερικα τσεχικα και τις αρεσαν...Οπαβα η πολη και ολες σχεδον εκει τελικα μαλλον ειναι ...πουτανες!
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
24
Πόντοι
1
Παντως πρεπει να πω,χωρις να κρινω αν ειναι καλο ή κακο,οτι μεχρι τωρα επιβεβαιωνεσαι...οσον αφορα τις γυναικες...γιατι αυτο δεν αλλαζει την αποψη μου οτι η Τσεχια ειναι μια πανεμορφη χωρα.
 

γιαννακης2

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Ναι φιλε magoyras αλλωστε το ειπα και γω αυτο οτι ειναι μια απο τις πιο ωραιες χωρες και σκοπευω να ξανανεβω παλι χριστουγεννα...για το γνωστο...σπορ!
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Ναι φιλε magoyras αλλωστε το ειπα και γω αυτο οτι ειναι μια απο τις πιο ωραιες χωρες και σκοπευω να ξανανεβω παλι χριστουγεννα...για το γνωστο...σπορ!
Πολύ όμορφη χώρα με πανέμορφες γυναίκες αλλά το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι το χρήμα. Για αυτές τις γυναίκες δεν υπάρχουν συναισθηματισμοί, μόνο χρήμα, και το λές από προσωπική πείρα.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6

εκει ειναι ολα ξεχειλωμενα τωρα πια  ποσο να αντεξουν

πηγαινετε ασια για να καταλαβετε οτι τον βαζετε καπου και οχι να κρατιεσαι μην πεσεις σε κανενα πηγαδι
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Επανέρχομαι στην προηγούμενη πρότασή μου και κάνω εγώ την αρχή :
Από μπαρ, θα συνιστούσα το Tretter's bar, στην οδό kolkovne. Έχει πάντοτε κόσμο, μεγάλη ποικιλία απο κοκταίηλ, και το προσωπικό του πολλές φορές ντύνεται με άσπρα ή μαύρα σμόκιν δεκαετίας 1920-1930. Ωραίο concept, αλλά όχι βέβαια και κάτι τρομερό. Μαζεύει πάντως συμπαθητικό κόσμο.
Από καφετέριες, μου άρεσε πολύ το Nespresso cafe στην οδό Parizka, που από ότι κατάλαβα είναι κάτι σαν street cafe, διότι η parizka είναι δρόμος με πολλά  καταστήματα ρούχων. Επιπλέον σερβίρει πολύ καλό καφέ για τα δεδομένα της Τσεχίας.Όταν δε, είναι ανοιχτή η αγορά, μπορείτε να πετύχετε πολύ ωραία μουνάκια μέσα να απολαμβάνουν τον καπουτσίνο τους μαζί με τα ψώνια.
Σε κλαμπ γενικά δεν πρόφτασα να πάω εκτός από την τελευταία νύχτα που πήγα σε αυτό το τετραόροφο κοντά στην γέφυρα του Καρόλου, δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, πάντρως αν και Δευτέρα βράδι είχε κόσμο και μπορούσες να παίξεις μπάλα. Βέβαια, πρόσεξα πως είχε πολλούς τουρίστες και όχι ντόπιους.
Και τα τρία αυτά βρίσκονται στο παλιό κέντρο, το νέο κέντρο δεν πρόλαβα να το εξευρενήσω λόγω στενότητας χρόνου.

Παιδιά, γράψτε και εσείς τις επιλογές σας, για να δημιουργηθεί ένας κατάλογος και να ξέρουμε εύκολα πού και πώς να κινηθούμε την επόμενη φορά.
 

γιαννακης2

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Θα πω οχι για Πραγα αλλα για Ostrava αν ποτε παει κανενας απο κει...υπαρχει ενας δρομος μεσα στην πολη που λεγεται stodolni και εκει ειναι μαζεμενα πολλα μπαρ & clubs

εδω info:

(Για ριξτε μια ματια στην Petra Němcová!
Μα τον Δια τι θεομουνο ειναι αυτο??)  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom