Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 208K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
435
Κριτικές
20
Like
1.237
Πόντοι
991
περασμα απο το μαγαζι.....
ανακαινιζεται.......
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
περασμα απο Γιαννα χθεσ το απογευμα.  Περιμενοντας στο σαλονι ακουγα την Ελενιτσα απο διπλα να διαβάζει (αγνωστο σε ποιον)  την κριτικη του νο1 πορνορεπορτερ νεα σμυρνη για την Αμιρα!
Πηγα για την πολωνεζα , την Μπιανακα , αλλα η Γιαννα μου ειπε οτι μολις ειχε φυγει . Στριβοντας στο στενο για να παρκαρω  ειδα μια αδυνατη , μαυρο μαλλι μακρυ και φατσα να κανει μπαμ οτι ειναι ξενη. Ισως ηταν αυτη.
Η Γιαννα μου ειπε οτι παντα 6 ωρα φευγει αυτη. Νεξτ ταιμ....
Τελικα ειπα να μπω με Αμιρα αν και ειχα διαβασει την κριτικη του σμυρνη και ηξερα τι να περιμενω.
Πραγματι η κοπελα δεν μπορει να κανει αυτη την δουλεια...
Την επομενη φορα θα κλεισω Μπιανκα αν και με προβληματιζουν λιγο οι αρνητικες κριτικες που εχει σαν call-girl.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
περασμα απο Γιαννα χθεσ το απογευμα.  Περιμενοντας στο σαλονι ακουγα την Ελενιτσα απο διπλα να διαβάζει (αγνωστο σε ποιον)  την κριτικη του νο1 πορνορεπορτερ νεα σμυρνη για την Αμιρα!
Πηγα για την πολωνεζα , την Μπιανακα , αλλα η Γιαννα μου ειπε οτι μολις ειχε φυγει . Στριβοντας στο στενο για να παρκαρω  ειδα μια αδυνατη , μαυρο μαλλι μακρυ και φατσα να κανει μπαμ οτι ειναι ξενη. Ισως ηταν αυτη.
Η Γιαννα μου ειπε οτι παντα 6 ωρα φευγει αυτη. Νεξτ ταιμ....
Τελικα ειπα να μπω με Αμιρα αν και ειχα διαβασει την κριτικη του σμυρνη και ηξερα τι να περιμενω.
Πραγματι η κοπελα δεν μπορει να κανει αυτη την δουλεια...
Την επομενη φορα θα κλεισω Μπιανκα αν και με προβληματιζουν λιγο οι αρνητικες κριτικες που εχει σαν call-girl.
έχει ανακαινισθεί;;
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
579
Κριτικές
5
Like
482
Πόντοι
306
έχει ανακαινισθεί;;
Γινεται προσπαθεια να ανακαινισθει , αλλα χθες ηταν μονο Ελενιτσα [σταθερη αξια] και το ξυλαγκουρο η Ρουμανα, πηρα Ελενιτσα και στεγνωσα
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Γινεται προσπαθεια να ανακαινισθει , αλλα χθες ηταν μονο Ελενιτσα [σταθερη αξια] και το ξυλαγκουρο η Ρουμανα, πηρα Ελενιτσα και στεγνωσα

Οτι καλυτερο εχει αυτη την εποχη, η Κα  Γιαννα !!!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
14
Like
3.452
Πόντοι
4.895
Όλο άλλες δοκιμάζω-δοκιμαζουμε και στην Ελενηε καταλήγουμε.
:-D

 

LOUKAS007

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Η Αμιρα η ρουμανα έχει πρόσωπο μοντελουα (αμα σε κοιτάει στην πίπα θα είναι απόλαυση). Είναι πολύ αδύνατη αλλά αν πλακωθει στα κεμπαπ και στα πιτογυρα θα στρώσει
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
579
Κριτικές
5
Like
482
Πόντοι
306
Η Αμιρα η ρουμανα έχει πρόσωπο μοντελουα (αμα σε κοιτάει στην πίπα θα είναι απόλαυση). Είναι πολύ αδύνατη αλλά αν πλακωθει στα κεμπαπ και στα πιτογυρα θα στρώσει

Θα στρωσει αν κανει αλλη δουλεια, δεν το κατεχει  :knockinb: το αθλημα.
 

nikakismatches

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
χθεσινη μου επισκεψη στο ιδρυμα παρουσες οι γνωστες...... :think: :think: :think:
τα ιδια χαλια οπωσ παντα πηρα ελενιτσα στανταρακι και παρατηρισα οτι εχει χαλασει δεν ηταν αυτη που ευχαριστιμουν μαζι τησ .
πρωτη φορα που εκλεγα τα λεφτα μου. πηρα λοιπον το θαρρος να παω και σε ενα αλλο που μου ειχαν προτεινει και ειληκρινα εμεινα εκπλεικτος .  καθαριοτητα εως και αποστηρωμενο μπορω να πω ο χωρος τους πεντακαθαρος υπερδιπλα κρεβατια και μοσχομιριζε τα κοριτσια πεντακαθαρα και τοσο ομορφα που νομιζα οτι ηταν τραβεστι. και τολμισα να παρω την κατερινουλα ενα κορμι αγαλμα.
οπου και να την φιλουσα μυριζε και μια διαφορετικη κολονια. την πηρα απο παντου δεν μου ελεγε οχι τοσο τρυφερη τοσο προθυμη που ηθελα να μην βγω απο το δωματιο. τελικα απο εδω και περα εκει θα ειναι το στεκι μου αξιζει με χιλια συναγωνιστες μου.  και το κιριοτερο ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΠΑΟΥΛΟΝΤΙΒΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑ. :vomit:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
χθεσινη μου επισκεψη στο ιδρυμα παρουσες οι γνωστες...... :think: :think: :think:
τα ιδια χαλια οπωσ παντα πηρα ελενιτσα στανταρακι και παρατηρισα οτι εχει χαλασει δεν ηταν αυτη που ευχαριστιμουν μαζι τησ .
πρωτη φορα που εκλεγα τα λεφτα μου. πηρα λοιπον το θαρρος να παω και σε ενα αλλο που μου ειχαν προτεινει και ειληκρινα εμεινα εκπλεικτος .  καθαριοτητα εως και αποστηρωμενο μπορω να πω ο χωρος τους πεντακαθαρος υπερδιπλα κρεβατια και μοσχομιριζε τα κοριτσια πεντακαθαρα και τοσο ομορφα που νομιζα οτι ηταν τραβεστι. και τολμισα να παρω την κατερινουλα ενα κορμι αγαλμα.
οπου και να την φιλουσα μυριζε και μια διαφορετικη κολονια. την πηρα απο παντου δεν μου ελεγε οχι τοσο τρυφερη τοσο προθυμη που ηθελα να μην βγω απο το δωματιο. τελικα απο εδω και περα εκει θα ειναι το στεκι μου αξιζει με χιλια συναγωνιστες μου.  και το κιριοτερο ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΠΑΟΥΛΟΝΤΙΒΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑ. :vomit:
:S
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
και που ειναι το αλλο μεγαλε;

και αν δεν θελεις να πεις, ποιος ο λογος που το γραφεις;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
και διπλά κρεβάτια...
και μοσχομυρίζανε...
και η Κατερινούλα άγαλμα...

αν θέλει μας λέει και που είναι...
εκτός αν το τραβεστί δεν του ξέφυγε έτσι απλά...
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
χθεσινη μου επισκεψη στο ιδρυμα παρουσες οι γνωστες...... :think: :think: :think:
τα ιδια χαλια οπωσ παντα πηρα ελενιτσα στανταρακι και παρατηρισα οτι εχει χαλασει δεν ηταν αυτη που ευχαριστιμουν μαζι τησ .
πρωτη φορα που εκλεγα τα λεφτα μου. πηρα λοιπον το θαρρος να παω και σε ενα αλλο που μου ειχαν προτεινει και ειληκρινα εμεινα εκπλεικτος .  καθαριοτητα εως και αποστηρωμενο μπορω να πω ο χωρος τους πεντακαθαρος υπερδιπλα κρεβατια και μοσχομιριζε τα κοριτσια πεντακαθαρα και τοσο ομορφα που νομιζα οτι ηταν τραβεστι. και τολμισα να παρω την κατερινουλα ενα κορμι αγαλμα.
οπου και να την φιλουσα μυριζε και μια διαφορετικη κολονια. την πηρα απο παντου δεν μου ελεγε οχι τοσο τρυφερη τοσο προθυμη που ηθελα να μην βγω απο το δωματιο. τελικα απο εδω και περα εκει θα ειναι το στεκι μου αξιζει με χιλια συναγωνιστες μου.  και το κιριοτερο ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΠΑΟΥΛΟΝΤΙΒΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑ. :vomit:

Τρομερός προμότορας.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
νταξ, λυθηκε το μυστηριο

για το δευκαλιωνος μιλουσε ο τυπος

εγραψε κιολας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom