Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 208K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Αχ ρε γκούρου ταχεις ξεχάσει
Oral with condom. Κοινώς με ομπρέλλα
Το ακαπέλλα γραφεται OWO Oral WithOut...
Κοινως δεν μπορουμε να είμαστε σίγουροι για τις υπηρεσίες της κορασίδας εαν δεν γινει σεμιναριο αρκτικόλεξων...
σωστος...!!!
 

newfis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2014
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Τη κυρα Γιάννα τη πηδαγατε?
Μπέσα τώρα....
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Σε όσους μου ζητάτε το τηλέφωνο διαβάστε λίγο το παρών θρετ για να διαπιστώσετε ότι δεν είναι αρκετό για να περάσετε.

Please no more pm..... :tickedoff:
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
Καλησπερα σε ολους θα παρακαλεσω να μου στειλει καποιος το τηλεφωνο τησ κυριας γιαννα και την διαδικασια που
πρεπει να ακολουθησω για να επισκεφτω το συγκεκριμενο "μαγαζι"

ειναι κοντα στην περιοχη μου και απο οτι διαβαζω εχει αφθονο αναλ το μενου (λατρης του ειδους)και πολυ καλες τιμες (αν ισχυουν οσα διαβαζω)

αν δεν σας κανει κοπο και μερικα ονοματα κοριτσιων με anal υπηρεσιες

μην με ξεχασετε ευχαριστω

κοιμησου ησυχος   :thumbsup:
 

Σεργιος

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Kαλημερα στην ομυγυρη επισκεψη την Τριτη 29/9/ στο εν λογω Ιδρυμα μετα απο καιρο.Τα ιδια πραγματα οπως τα θυμομουνα,ανευρεθησαν τρεις κορασιδες η Ελενη η Αρμενισσα,η Μαγια η Γεωργιανη και μια ντροπαλη Πολωνεζα που δουλευε κατα δηλωση της πρωτη μερα στην Καισαριανη.Προτιμησα την καινουργια,δεν ειχε μπει στο κλιμα ακομα του μαγαζιου.
  Λειπουν η Ναταλυ,Αγγελινα και οι αλλες παλιες κοπελες,αλλα καταλαβαινω οτι δεν υπαρχει θεμα επιστροφη τους. :kneel:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Kαλημερα στην ομυγυρη επισκεψη την Τριτη 29/9/ στο εν λογω Ιδρυμα μετα απο καιρο.Τα ιδια πραγματα οπως τα θυμομουνα,ανευρεθησαν τρεις κορασιδες η Ελενη η Αρμενισσα,η Μαγια η Γεωργιανη και μια ντροπαλη Πολωνεζα που δουλευε κατα δηλωση της πρωτη μερα στην Καισαριανη.Προτιμησα την καινουργια,δεν ειχε μπει στο κλιμα ακομα του μαγαζιου.
   Λειπουν η Ναταλυ,Αγγελινα και οι αλλες παλιες κοπελες,αλλα καταλαβαινω οτι δεν υπαρχει θεμα επιστροφη τους. :kneel:
οι "φοιτήτριες" αποφοίτησαν.....
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Kαλημερα στην ομυγυρη επισκεψη την Τριτη 29/9/ στο εν λογω Ιδρυμα μετα απο καιρο.Τα ιδια πραγματα οπως τα θυμομουνα,ανευρεθησαν τρεις κορασιδες η Ελενη η Αρμενισσα,η Μαγια η Γεωργιανη και μια ντροπαλη Πολωνεζα που δουλευε κατα δηλωση της πρωτη μερα στην Καισαριανη.Προτιμησα την καινουργια,δεν ειχε μπει στο κλιμα ακομα του μαγαζιου.
   Λειπουν η Ναταλυ,Αγγελινα και οι αλλες παλιες κοπελες,αλλα καταλαβαινω οτι δεν υπαρχει θεμα επιστροφη τους. :kneel:

Πέρασμα από εδώ και τσεκάρισμα της νέας παρουσίας Έμιλη εαν έπιασα σωστά το όνομα από Πολωνία κατά δήλωση της Γιάννας.....
Μικρή σε ηλικία 25 με 28 στυλιαρωειδές σώμα μελαχρινή γεμάτη τατουάζ (πλάτη, πόδια, χέρια, σώμα) αλλά χωρίς να είναι αντιαισθητικό. Επίσης piercing στο πάνω χείλος αλλά και στην γλώσσα. Από ότιι έδειξε το πάει το γράμμα καλά με full γλωσσό... , πολύ καλή πίπα (ξέρει και δουλεύει καλά το piercing της γλώσσας), ανεβάζει στροφές χωρίς αντίρρηση ενώ δέχεται και τελιωτικό στο στόμα. Ελενίτσα δεν είναι αλλά στο 40αρι που χρεώνει η Γιάννα είναι μια χαρά.

Για να προλάβω κάποιους anal: NO! (Ούτε δάχτυλο δεν άφησε)
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
Πέρασμα από εδώ και τσεκάρισμα της νέας παρουσίας Έμιλη εαν έπιασα σωστά το όνομα από Πολωνία κατά δήλωση της Γιάννας.....
Μικρή σε ηλικία 25 με 28 στυλιαρωειδές σώμα μελαχρινή γεμάτη τατουάζ (πλάτη, πόδια, χέρια, σώμα) αλλά χωρίς να είναι αντιαισθητικό. Επίσης piercing στο πάνω χείλος αλλά και στην γλώσσα. Από ότιι έδειξε το πάει το γράμμα καλά με full γλωσσό... , πολύ καλή πίπα (ξέρει και δουλεύει καλά το piercing της γλώσσας), ανεβάζει στροφές χωρίς αντίρρηση ενώ δέχεται και τελιωτικό στο στόμα. Ελενίτσα δεν είναι αλλά στο 40αρι που χρεώνει η Γιάννα είναι μια χαρά.

Για να προλάβω κάποιους anal: NO! (Ούτε δάχτυλο δεν άφησε)

:thumbsup:  στα υπ' οψιν (αν δεν φυγει κι αυτη αμεσως , οπως τοσες αλλες)
 

Chef69

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
1
Πέρασα χτες από το 'ίδρυμα' χωρίς να έχω δει την κριτική, αν και έχω Μάγια και Ελενίτσα στανταράκια, μου άρεσε πολύ η προστυχιά της Έμιλυ - Αιμιλίας και πέρασα... ωραίο καθαρό γλομπέ μουνάκι, θεόστενη κωλοτρυπίδα που επιτρέπει με το ζόρι μόνο γλωσσα!!! Μικρό βυζάκι αλλά η γλώσσα όλα τα λεφτά...στην πίπα,στα γλωσσόφιλα...γαμιόταν με τρέλα και με λύσσα.Με έφτιαξε απίστευτα τόσο που ανυπομονώ να την ξαναδοκιμάσω...και πάρα πολύ επικοινωνιακή κατά τη διάρκεια του sex και μετά...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Πέρασα χτες από το 'ίδρυμα' χωρίς να έχω δει την κριτική, αν και έχω Μάγια και Ελενίτσα στανταράκια, μου άρεσε πολύ η προστυχιά της Έμιλυ - Αιμιλίας και πέρασα... ωραίο καθαρό γλομπέ μουνάκι, θεόστενη κωλοτρυπίδα που επιτρέπει με το ζόρι μόνο γλωσσα!!! Μικρό βυζάκι αλλά η γλώσσα όλα τα λεφτά...στην πίπα,στα γλωσσόφιλα...γαμιόταν με τρέλα και με λύσσα.Με έφτιαξε απίστευτα τόσο που ανυπομονώ να την ξαναδοκιμάσω...και πάρα πολύ επικοινωνιακή κατά τη διάρκεια του sex και μετά...
VFM  :thumbsup:
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
περασμα απο Γιαννα χθες. Η Αμιρα ερχεται και φευγει σαν κυνηγημενη!  Ψηλη αδυνατη ωραια αλλα κανει λες και δεν θελει να γαμηθει , λες και δουλευει με το ζορι!
Ρωταω την Γιαννα αμα ειναι καλη μεσα και μου λεει οτι αλλοι της λενε πως ειναι οκ  και αλλοι την διωχνουν!
Με τους πιτσιρικαδες ειναι πιο καλη μου ειπε.
Μετα απο αυτα πηγα στα σιγουρα , ελενιτσα.
Η πολωνεζα μου ειπε οτι δουλευει αυριο , δηλαδη ημερα.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Ναι το κατάλαβα. Εμφανησιακά λέω είναι όπως φαίνεται στο profile bianca....
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
191
Πόντοι
1
Καλημέρα!

Είναι ανοιχτά σήμερα?? Αν ναι τι ώρες?
Παίζει να μπορεί να με συστήσει κάποιος σήμερα το πρωι μιας και δουλεύω κοντά και μπορώ να φύγω απο το γραφείο για λίγο? (και πολλές φορές υπάρχουν ορέξεις άκυρες ωρες  :erection:)
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Καλημέρα!

Είναι ανοιχτά σήμερα?? Αν ναι τι ώρες?
Παίζει να μπορεί να με συστήσει κάποιος σήμερα το πρωι μιας και δουλεύω κοντά και μπορώ να φύγω απο το γραφείο για λίγο? (και πολλές φορές υπάρχουν ορέξεις άκυρες ωρες  :erection:)
ως προς την πρώτη ερώτηση είναι ανοιχτά 11:00 - 18:00
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom