Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 159K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
παντως αμα το αποφασισεις ενημερωσε με,φερνω το αγγουρι.. θα ειναι και μεταλαγμενο! ξερεις τι σημαινει αυτο ε? χαχαχα

Κανονησε με τον thpanop να μην του αρεσει η Παολα και να τριγυρναω με το αγγουρι στον κωλο. :tickedoff: :tickedoff:

Καλη η πλακα Κωστη αλλα τελος. Μην γαμησουμε κι αλλο το thread.

respect
 
 

dada54gr

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, γράφω πρώτη φορά κριτική... Η κοπέλα είναι φοβερή!!! Σιγά το νέο θα μου πείτε! Έχει το πιο μυρωδάτο μπουμπούκι που έχω γνωρίσει ποτέ!!! Μισή ώρα μετά που έφυγα είχα την εξαίσια γεύση της στο στόμα μου... Γεια σου ντόλτσε Πάολα!!! Να σαι καλά κοπέλα μου... Είμαι φαν σου μέχρι τέλους... Πράγματι αν οι ελληνίδες ήταν σαν κι εσένα δεν θα υπήρχαν διαζύγια...
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Σήμερα γύρως στης 17:00 στην Αγ.Μελετίου 37 Πάολα ολα τα λεφτά πήγα στο πρόγραμμα με τα 60 ευρά με 69 τι να πω γαμάτι η κοπέλα η τέλεια επαγγελματίας μπράβο Πάολα .
 

dada54gr

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα 23/ γύρω στη μια και μισή το μεσημέρι. Φραντζή. Η Πάολα! Είναι δύσκολο να πιστέψεις πως υπάρχει τέτοια γυναίκα... Στην Αρχαία Αθήνα θα ήταν σημαίνουσα προσωπικότητα... Θα συνοδοιπορούσε με τον Πλάτωνα στα αρχαία σοκάκια... Είναι η απόλαυση της συνουσίας προσωποποιημένη... Είναι η ουσία στη συνουσία... Θεά... Και για να το ελαφρύνουμε λίγο, συμφωνώ απολύτως με τον σύντροφο, εν τω site βεβαίως, ο οποίος θα ήθελε να την κλωνοποιήσει και να φύγει με 50 Πάολες σαν μαχαραγιάς... Νομίζω ότι η κοπέλα έχει απομυθοποιήσει παντελώς τα κλισέ που γίνανε λόγω της θρησκομανίας ήθη και έθιμα αυτού του άμοιρου κόσμου και χαίρεται πραγματικά αυτό που κάνει. Ή έστω, ελπίζω να είναι έτσι…
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Σήμερα το απογευματάκι γύρως στης 17:30 επίσκεψη στην Πάολα στην Αγ.Μελετίου 37 πήρα το πρόγραμμα με τα 50 ευρώ δεν έχω λόγια να πω για την κοπέλα είναι απο της καλύτερες επαγγελματίες του ίδους και η καλύτερη κοπέλα που εχω δει και γνωρίσει ποτέ στη ζωή μου... Πάολα είσαι SUPER .
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Σήμερα κατα της 18:00 Αγίου Μελετίου 37 η Πάολα σκέτη κ...α με 60 ευρουλίνια και με 69 . Η κοπέλα πρέπει να ονομαστεί "φωτιά του πάθους" .
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Σήμερα το πρωί πήγα στην Βριλησσού 12 στην Πάολα και πέρασα όπως έχω ξαναγράψει τέλεια....

Αλλά δεν γράφω για αυτό. Γράφω γιατί χτες το βράδυ στην φραντζή 47, όπως μου είπε η Πάολα, κάποιος την γρατζούνισε με τα νύχια του στο δεξί της κωλόμαγουλο. Είδα τα σημάδια από κοντά.... Έγινε φάση και τον έδιωξε. Η Πάολα είναι πολύ ξηγημένο άτομο και τέτοια συμπεριφορά είναι απαράδεκτη. Βέβαια όπως μου είπε αυτός που τόκανε δεν γράφει εδώ γιατί εμείς είμαστε καλά παιδιά... :dancing:

Κάτω τα χέρια  από τον κώλο της Πάολας!!!!
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
η παολα καποια απ  αυτες τις μερες εχει γενεθλια. ας τη ρωτησει καποιος για να οργανωθουμε...
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Σήμερα το πρωί πήγα στην Βριλησσού 12 στην Πάολα και πέρασα όπως έχω ξαναγράψει τέλεια....

Αλλά δεν γράφω για αυτό. Γράφω γιατί χτες το βράδυ στην φραντζή 47, όπως μου είπε η Πάολα, κάποιος την γρατζούνισε με τα νύχια του στο δεξί της κωλόμαγουλο. Είδα τα σημάδια από κοντά.... Έγινε φάση και τον έδιωξε. Η Πάολα είναι πολύ ξηγημένο άτομο και τέτοια συμπεριφορά είναι απαράδεκτη. Βέβαια όπως μου είπε αυτός που τόκανε δεν γράφει εδώ γιατί εμείς είμαστε καλά παιδιά... :dancing:

Κάτω τα χέρια  από τον κώλο της Πάολας!!!!
Σίγουρα ο μ.....ς που γρατζούνισε την Πάολα θα τον έχει φάει η  :jerking:
η παολα καποια απ  αυτες τις μερες εχει γενεθλια. ας τη ρωτησει καποιος για να οργανωθουμε...
Νομίζω την  Τρίτη ή την Πέμπτη  που μας έρχεται απο ότι θυμάμαι .
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Σήμερα το πρωί πήγα στην Βριλησσού 12 στην Πάολα και πέρασα όπως έχω ξαναγράψει τέλεια....

Αλλά δεν γράφω για αυτό. Γράφω γιατί χτες το βράδυ στην φραντζή 47, όπως μου είπε η Πάολα, κάποιος την γρατζούνισε με τα νύχια του στο δεξί της κωλόμαγουλο. Είδα τα σημάδια από κοντά.... Έγινε φάση και τον έδιωξε. Η Πάολα είναι πολύ ξηγημένο άτομο και τέτοια συμπεριφορά είναι απαράδεκτη. Βέβαια όπως μου είπε αυτός που τόκανε δεν γράφει εδώ γιατί εμείς είμαστε καλά παιδιά... :dancing:

Κάτω τα χέρια  από τον κώλο της Πάολας!!!!

Κάτω τα χέρια  από τον κώλο της Πάολας!!!!

Εγκρινω και επαυξάνω!!!Συμπεριφορά σαν και αυτή είναι απαράδεκτη.Η Πάολα ειναι για κάποιους από εμάς μία όαση στα ταξίδια μας στην Αθήνα.Ντροπή και πάλι ντροπή....
 

Επισκέπτης
Πανω στην καβλα του ο ανθρωπος θα παρασυρθηκε λιγο και θα την γραντζουνισε ε δεν ειναι και τοσο τραγικο...
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Πανω στην καβλα του ο ανθρωπος θα παρασυρθηκε λιγο και θα την γραντζουνισε ε δεν ειναι και τοσο τραγικο...

Πιθανόν,εαν είναι θέμα "κ----ς" έχει καλώς,υποψιάζομαι ελλειψη σεβασμού σε μία κοπέλα που στο φινάλε μας προσφέρει και κατι παραπάνω από οτι αγοράζουμε με 50 ευρω,εποικοινωνια και ανθρώπινη επαφή.
Σκέψου το...
 

Επισκέπτης
Πιθανόν,εαν είναι θέμα "κ----ς" έχει καλώς,υποψιάζομαι ελλειψη σεβασμού σε μία κοπέλα που στο φινάλε μας προσφέρει και κατι παραπάνω από οτι αγοράζουμε με 50 ευρω,εποικοινωνια και ανθρώπινη επαφή.
Σκέψου το...

Ισως ηταν και κανενας μπιχλης πελατης που ειχε να κοψει τα νυχια του απο τα χριστουγενα και εγινε αθελα του.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Πιθανόν,εαν είναι θέμα "κ----ς" έχει καλώς,υποψιάζομαι ελλειψη σεβασμού σε μία κοπέλα που στο φινάλε μας προσφέρει και κατι παραπάνω από οτι αγοράζουμε με 50 ευρω,εποικοινωνια και ανθρώπινη επαφή.
Σκέψου το...
σωστο και εδω που τα λεμε τιμαει και το πενηνταρικο θα μπορουσε να το εβγαζε και  με λιγοτερο κοπο στο κρεβατι ...δοξα τω θεω απο πελατεια αλλο τιποτα...
 

Mentoras

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
34
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
σωστο και εδω που τα λεμε τιμαει και το πενηνταρικο θα μπορουσε να το εβγαζε και  με λιγοτερο κοπο στο κρεβατι ...δοξα τω θεω απο πελατεια αλλο τιποτα...
Μα φιλαράκι το οτι έχει πελτεία μεγάλη και ζήτηση εχει να κάνει μόνο με το γεγονός οτι προσφέρει αυτό το κατι παραπάνω που δεν το βρίσκεις αλλού... αν ήταν σαν τοις άλλες δεν τηα συζητούσαμε σήμερα....
 

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες που μπορώ να την πετύχω σήμερα;;
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
μετα της πεντεμισυ ειμαι Φραντζη 47.φιλακια  :-*
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Πάολα τελικά ποτε είχες τα γενεθλιάκια σου γιατι δεν θυμάμαι .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom