Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 159K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

max1981

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που θα δουλευει σημερα το απογευμα η αγαπημενη μας Παολα? :huh:
 

max1981

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω παιδες!!!
 

thpanop

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια όντως το μωρο εμφανισιακά είναι θεικό... Αλλα η εμπειρία που είχα εγώ κ ένα φιλαράκι ήταν από τις χειρότερες...

Μπήκε στο δωμάτιο τσαντισμένη. Τρομερή εμφάνιση - απίστευτη πίπα - ΑΛΛΑ.. δ άφηνε πιασίματα ΠΟΥΘΕΝΑ... Ανέβηκε απο πάνω κ περίμενε να με κάνει να τελειώσω σε αυτήν την στάση.. Προσπάθησα να την αλλάξω αλλά δ άφηνε.. Όταν είδε ότι πέρασαν 5 λεπτά κ δ είχα τελειώσει "κατέβηκε" κ άρχισε να μου τον παίζει τσαντισμένη για να με τελειώσει.. Νομίζω αρκετά αντι-επαγγελματική συμπεριφορά...

Τα ίδια πάνω κάτω συνέβησαν κ στον φίλο μου (ακριβώς μετά από μένα) με την διαφορά ότι αυτός δ τελείωσε ούτε με το παίξιμο..

Μπορεί απλώς να έτυχε εκείνο το βράδυ κ η κοπέλα να είναι αστέρι.. Μπορεί κ όχι.. Πάντως εκείνο το βράδυ μάθαμε ότι την καλή πουτάνα δεν την κάνει μόνο η εμφάνιση .... (ας μην χαίρονται οι μπαζοπουτανογαμιάδες..)
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Παιδια όντως το μωρο εμφανισιακά είναι θεικό... Αλλα η εμπειρία που είχα εγώ κ ένα φιλαράκι ήταν από τις χειρότερες...

Μπήκε στο δωμάτιο τσαντισμένη. Τρομερή εμφάνιση - απίστευτη πίπα - ΑΛΛΑ.. δ άφηνε πιασίματα ΠΟΥΘΕΝΑ... Ανέβηκε απο πάνω κ περίμενε να με κάνει να τελειώσω σε αυτήν την στάση.. Προσπάθησα να την αλλάξω αλλά δ άφηνε.. Όταν είδε ότι πέρασαν 5 λεπτά κ δ είχα τελειώσει "κατέβηκε" κ άρχισε να μου τον παίζει τσαντισμένη για να με τελειώσει.. Νομίζω αρκετά αντι-επαγγελματική συμπεριφορά...

Τα ίδια πάνω κάτω συνέβησαν κ στον φίλο μου (ακριβώς μετά από μένα) με την διαφορά ότι αυτός δ τελείωσε ούτε με το παίξιμο..

Μπορεί απλώς να έτυχε εκείνο το βράδυ κ η κοπέλα να είναι αστέρι.. Μπορεί κ όχι.. Πάντως εκείνο το βράδυ μάθαμε ότι την καλή πουτάνα δεν την κάνει μόνο η εμφάνιση .... (ας μην χαίρονται οι μπαζοπουτανογαμιάδες..)

Που την πετυχες ρε φιλε και ποτε??? Παιζουν 2-3 ακομα Παολες σε studio, ισως και παραπανω. Μηπως επεσες σε κλωνο?
Παντως "θεικη" εμφανιση δεν εχει και αυτα που γραφεις δεν πρεπει να αναφερονται στην γνωστη Παολα. 
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Που την πετυχες ρε φιλε και ποτε??? Παιζουν 2-3 ακομα Παολες σε studio, ισως και παραπανω. Μηπως επεσες σε κλωνο?
Παντως "θεικη" εμφανιση δεν εχει και αυτα που γραφεις δεν πρεπει να αναφερονται στην γνωστη Παολα. 
Πολύ σωστό.Το φιλαράκι θα τα μπέρδεψε με άλλη Πάολα.Γιατί απ'όσο ξέρουμε η γνωστή Πάολα δεν δουλεύει βραδινή βάρδια όπως έχει πει και η ίδια.
 

thpanop

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες δική μου παράλειψη .. Ξέχασα να αναφέρω ότι πάνε μήνες που συνέβη το εν λόγω σκηνικό, μπορεί να μιλάμε και για χρόνο..

Τώρα αν ισχύει αυτό για την εμφάνιση μάλλον τα έχω μπερδέψει γιατί αυτή για την οποία μιλάω εγώ ήταν γύρω στο 1.70-1.75 ξανθιά με κορμί μοντέλου (χωρίς να είναι κοκαλιάρα) κ στήθος 3-4 νουμέρο... Η τσατσά είπε ότι είναι βραζιλιάνα.

Ειλικρινά τα πιο χαμένα €50 που έχω δώσει στην ζωή μου αν κ πήδηξα top-class γυναίκα...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Εχω γραψει και οταν ανοιξε αυτο το θρεντ για την Παολα οτι την ειχα παρει παραμονες-κοντα στα Χριστουγεννα του 2006 στη Φραντζη 47.
Εμφανισιακα αλλα και στο δωματιο υπηρχε πολυ καλη χημεια και touch με αποτελεσμα να δωσω αλλο ενα 50αρι για Β`γυρο.
Επειδη δεν τελειωνα ουτε με σφυροκοπηματα σε μια φαση μου λεει''Να στον παιξω να τελειωσεις''
Αρνηθηκα και συνεχισα για την τιμη των οπλων οπυ τελειωσα.
Μια χαρα κοριτσαρος ειναι η Παολα.
Καποια στιγμη καπου θα ξανασυστηθουμε.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Παίδες δική μου παράλειψη .. Ξέχασα να αναφέρω ότι πάνε μήνες που συνέβη το εν λόγω σκηνικό, μπορεί να μιλάμε και για χρόνο..

Τώρα αν ισχύει αυτό για την εμφάνιση μάλλον τα έχω μπερδέψει γιατί αυτή για την οποία μιλάω εγώ ήταν γύρω στο 1.70-1.75 ξανθιά με κορμί μοντέλου (χωρίς να είναι κοκαλιάρα) κ στήθος 3-4 νουμέρο... Η τσατσά είπε ότι είναι βραζιλιάνα.

Ειλικρινά τα πιο χαμένα €50 που έχω δώσει στην ζωή μου αν κ πήδηξα top-class γυναίκα...
Η Πάολα η γνωστή του παρόντος thread είναι Ελληνίδα.Υπάρχει η Πάολα η Ρωσίδα,η Πάολα η Βουλγάρα και τώρα διάβασα απο σένα και για την Πάολα την Βραζιλιάνα.Γέμισαν τα τσαρδιά απο Πάολες απ'ότι βλέπω και 'φοριέται' πολύ το όνομα αυτό σε τάνες τελικά.Προβλέπω να δούμε κι'άλλες Πάολες απο Ρουμουνία,Μολδαβία,Γερμανία,Αλβανία,Τσεχία,Πολωνία,Ουκρανία,Καζακστάν,Νιγηρία,Σιέρα Λεόνε και δεν ξέρω και γω απο πού...  :2funny:
Για την Ελληνίδα Πάολα (και την πλέων γνωστή) δες φωτογραφίες εδώ.Καθώς και εδώ.
 

thpanop

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστώ φίλε..

παίδες άκυρο... η Πάολα που λέω εγώ δ είχε τέτοια "πιασίματα"... είχε γυμνασμένο κορμί κ το στήθος ήταν 3-4 κ στητό (στάνταρ σιλικονάτο) κ πιθανότατα είχε κάνει πρόσφατα εγχείρηση γιατί φαινόντουσαν κάποια σημάδια κ δεν άφηνε να το ακουμπήσεις (!!!! μαμώ τα €50 μέσα...)
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
ευχαριστώ φίλε..

παίδες άκυρο... η Πάολα που λέω εγώ δ είχε τέτοια "πιασίματα"... είχε γυμνασμένο κορμί κ το στήθος ήταν 3-4 κ στητό (στάνταρ σιλικονάτο) κ πιθανότατα είχε κάνει πρόσφατα εγχείρηση γιατί φαινόντουσαν κάποια σημάδια κ δεν άφηνε να το ακουμπήσεις (!!!! μαμώ τα €50 μέσα...)

Ωραια... αφου τωρα λυθηκε το μυστηριο, να πας στην Παολα που βλεπεις στις φωτο κι αμα το ξανακλαψεις το 50ρικο εγω θα βγω μερα-μεσημερι γυμνος στην Πανεπιστημιου με ενα αγγουρι στον κωλο.  :2funny: 
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
στην πανεπιστημιου ε?? χαχαχαχαχα
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ειναι σαν να λες ελα ρε μαλακα,ε οχι και ρε!!! χαχαχαχχα
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
παντως αμα το αποφασισεις ενημερωσε με,φερνω το αγγουρι.. θα ειναι και μεταλαγμενο! ξερεις τι σημαινει αυτο ε? χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom