Νέα

Παντρεμένοι για κουβέντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Patt11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.133
Πόντοι
216
Ετσι για να σπασει η μονοτονία. Γουσταρετε να πηδηξει τη γυναίκα σας καποιος αγνωστος?
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Ετσι για να σπασει η μονοτονία. Γουσταρετε να πηδηξει τη γυναίκα σας καποιος αγνωστος?
βρε φίλε στους δοκιμαστικούς είσαι και εσύ? συνήθως για να σπάσει η μονοτονία αλλάζουμε εστιατόριο που τρώμε ή πάμε κάπου διήμερο.
Με αυτές τις σκέψεις μάλλον για παρθενιά πας να σπάσεις και όχι μονοτονία.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056
οι παντρεμενες που πηδιουντε κρυφα, με τι ανδρες πηδιουντε? ειναι αυτοι που το χουν γενικα με τις γυναικες? το 80/20 που λενε? η οι παντρεμενες ειναι πιο ευκολες σαν γυναικες και μπορει να τις πηδηξει και ενας αντρας που δυσκολευεται να βρει γκομενα? και τελος, αν σε ενα αντρα δε καθεται ουτε μια παντρεμενη, αυτος ο αντρας ποσο ναυαγιο πρεπει να ειναι?

νομίζω ότι τα βλέπετε λίγο μονόπλευρα :)
αλλά για πείτε, σας απέρριψε μία παντρεμένη η οποία παντοφλιάζει τον άντρα της και το φέρνετε βαρέως;
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.283
Like
4.962
Πόντοι
456
Συναγωνιστες εγω δεν ειμαι παντρεμενος (ουτε με ψηνει η ιδεα) αλλά για να συνεισφερω στην βαρεμάρα σας , αν καποιος εχει φαντασιωση να του πηδηξουν τη γυναικα μπορω να βοηθησω. Αν δε την χω πηδηξει ηδη δηλαδη γιατι εχω μεγαλο παλμαρε απο παντρεμενες...:angel:
 

an16817

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2019
Μηνύματα
280
Κριτικές
13
Like
1.261
Πόντοι
1.071
Βρε μάγκες αξίζει να παντρευτεί κάνεις η όχι; ωραίος και σαν εργένης αλλά δν μπορώ να συνηθίσω να είναι μόνος μ έστω και μια μέρα. Τι προτείνετε;
Φιλαράκι ο γάμος από μόνος του δε λέει τίποτα. Στο λέει κάποιος που ήταν παντρεμένος επί είκοσι πέντε χρόνια χωρίς προβλήματα. Τώρα χήρος. (Δεν μου έχει περάσει ούτε στιγμή από το μυαλό να παντρευτώ ξανά). Την αξία στον γάμο τη δίνουν τα παιδιά.
Και μη ξεχνάμε αυτό που είχε πει ο Καβάφης .
«Ο ανύπαντρος ζει σαν άνθρωπος και πεθαίνει σαν σκύλος. Ο παντρεμένος ζει σαν σκύλος και πεθαίνει σαν άνθρωπος»...
 

Tool-4-U

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
213
Πόντοι
0
Δν είπα ότι δν έχω γκόμενα. Απλά με τις γυναίκες π έμπλεξα μετά είτε πληρωμένες είτε όχι εκτός από το πολυ σεξ με πρόσεχαν και με περιποιοντουσαν και μ άρεσε πολύ. Απλά με τν δικιά μ δν γίνεται να μείνουμε μαζί και δν μου αρέσει αυτό. Εκτος ότι δν θέλει πολύ σεξ.

Τν συμβουλή σας παντρεμένοι..
Αν έχεις ανάγκη να είσαι με κάποιον έχεις θέμα, καλύτερα μόνος εσύ και ο πόνος . Κατά τη γνώμη μου για γάμο πας : Όταν η γυναίκα είναι μουναρα , γαμιεται σα τρελή μαζί σου και είναι και γαμω τα παιδιά και μπορείς και αράζεις μαζί της χωρίς να νιώθεις αυτή τη μαλακισμενη βαρεμάρα , πηξημο, τάσεις φυγης πες το όπως θες που είχες με τις προηγούμενες αλλες. Όλα τα προτερήματα βέβαια ραμμένα και κομμένα στα γούστα του καθενός.
πάλι τα ίδια και τα ίδια συζητάτε...υπάρχουν νήματα για όλα αυτά.
ας πούμε κάτι καινούργιο :happy:
δεστε το βίντεο να συζητήσουμε. από την αρχή αν και το ενδιαφέρον ξεκινάει στο 7.10 (η καλή η πλέξη :confused: )

Στο 11:57! Το χασα μάγκες εκεί που λέει τη περνούμε και βγαίνουμε αλλά την ανάποδια μας τη περνούμε ανάποδοι. Δεν μου βγαίνει , βοήθεια κάνεις ? Αν το έχει λύση να στείλει σχετικό βίντεο παρακαλώ
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056
Φιλαράκι ο γάμος από μόνος του δε λέει τίποτα. Στο λέει κάποιος που ήταν παντρεμένος επί είκοσι πέντε χρόνια χωρίς προβλήματα. Τώρα χήρος. (Δεν μου έχει περάσει ούτε στιγμή από το μυαλό να παντρευτώ ξανά). Την αξία στον γάμο τη δίνουν τα παιδιά.
Και μη ξεχνάμε αυτό που είχε πει ο Καβάφης .
«Ο ανύπαντρος ζει σαν άνθρωπος και πεθαίνει σαν σκύλος. Ο παντρεμένος ζει σαν σκύλος και πεθαίνει σαν άνθρωπος»...

όπως τα λέτε
να ζείτε να την θυμόσαστε :)
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
548
Like
1.077
Πόντοι
206
Τύπε δεν πιστεύω να έχεις παρατηρήσει κάποια αλλαγή στη συμπεριφορά της γυναίκας σου κατά τη διάρκεια του γάμου;
Κάθε μέρα είναι διαφορετική όπως κ η συμπεριφορά της
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: ggthd

stelios1

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
108
Like
104
Πόντοι
1
Κοίτα, το 45 ακούγεται κάπως, όταν έχεις να κάνεις την επιλογή αυτή τη στιγμή. Εγώ την επιλογή την έκανα πριν από χρόνια. Η βασική είναι πιο στυλάτη. Δουλεύει στον τουρισμό, έχει κάνει παρουσιάσεις σε εμπορικές εκθέσεις και διαφημίσεις σε τοπικά τηλεοπτικά κανάλια. Έχει άλλο αέρα. Έχει άριστο χειρισμό της αυτοκυριαρχίας λόγω που έχει να κάνει συνέχεια με κόσμο.

Η μικρή είναι πιο λαικό κορίτσι, αξιοθαύμαστη κι αυτή, έφτιασε σχολή οδηγών, πρόσθεσε μαθήματα ιστιοπλοίας και συνεχώς επεκτείνεται (σκοπεύει να βάλει ιππασία, ορειβατικά κλπ ). Είναι πιο όμορφη και πιο καυλιάρα, αλλά και πιο επιπόλαιη.
Έτσι όπως τα λες μοιάζει σωστή επιλογή.
 

Kostas Leo

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
Ο γάμος έχει τις μέρες του ...άλλες μέρες.εισαι σαν έφηβος και γυρνάς τσόντα και σκέφτεσαι να χα.και έναν / μια ακόμα και άλλες σαν κανά αγαμητος και θες να τον βάλεις οπουδήποτε από την αγαμία ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom