Νέα

Παντρεμένοι για κουβέντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Patt11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Προφανώς η Νο 1. Η Νο 2 είναι μία που έγραψα ότι θέλει να γίνει μάνα και έχει καταντήσει υστερικιά.
Φίλε φυσικό είναι. Μην ξεχνάς την βασική μαθηματική ισότητα.

Γυναίκα χωρίς παράπονα = Γύφτος χωρίς μεγάφωνα.

????
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.775
Like
46.716
Πόντοι
6.256
Μερικοί ψάχνουν και γαμιά της γυναίκας τους :jerking:
Παπάρια θά έλεγα ευσεβείς πόθοι...αν παρατηρείς θά δέις ότι γράφουν εγώ θέλω η γυναίκα το σκέφτεται κλπ.ελατε να ανταλλάξουμε φωτος και απόψεις πως θα την γαμαγατε και τέτοια
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Καλημέρα σε όλους !! Επειδή μας έχει φαει η κλεισούρα να μαζευτούμε για κουβεντούλα ; Όχι γκει Παρακαλω
Τύπε, έκανες μία παράλειψη. Έπρεπε να γράψεις, όχι γκει, αλλοδαποί και έγχρωμοι.

UPF03090-TP-M4.jpg
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
χωρις γκομενα και εγω δεν την παλευω αλλα για γαμο ουτε το σκεφτηκα ποτε

αυτο το αισθημα οτι εχει αρπαχτει ενα αλλο ατομο απο το λαιμο σου και καθε τι που κανεις την επηρεαζει ειναι οτι χειροτερο :boff:
Δν είπα ότι δν έχω γκόμενα. Απλά με τις γυναίκες π έμπλεξα μετά είτε πληρωμένες είτε όχι εκτός από το πολυ σεξ με πρόσεχαν και με περιποιοντουσαν και μ άρεσε πολύ. Απλά με τν δικιά μ δν γίνεται να μείνουμε μαζί και δν μου αρέσει αυτό. Εκτος ότι δν θέλει πολύ σεξ.

Τν συμβουλή σας παντρεμένοι..
 
OP
OP
P

Patt11

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2021
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα.τι να πούμε εμείς οι παντρεμένοι; Ότι πηδάμε αβερτα την γυναίκα μας;; Οι παντρεμένοι ξέρουν πως έχει η κατάσταση
Να πούμε πως τις σκίζουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παιδιά η όλη φάση ειναι κυρίως για κουβεντούλα και ανταλλαγή ιδεών εμπειριών και ισως φωτο
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.743
Like
6.755
Πόντοι
1.056
οι παντρεμενες που πηδιουντε κρυφα, με τι ανδρες πηδιουντε? ειναι αυτοι που το χουν γενικα με τις γυναικες? το 80/20 που λενε? η οι παντρεμενες ειναι πιο ευκολες σαν γυναικες και μπορει να τις πηδηξει και ενας αντρας που δυσκολευεται να βρει γκομενα? και τελος, αν σε ενα αντρα δε καθεται ουτε μια παντρεμενη, αυτος ο αντρας ποσο ναυαγιο πρεπει να ειναι?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Τελευταία φορά π έραψα ήταν στο στρατο
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.160
Like
3.349
Πόντοι
1.706
Φίλε φυσικό είναι. Μην ξεχνάς την βασική μαθηματική ισότητα.

Γυναίκα χωρίς παράπονα = Γύφτος χωρίς μεγάφωνα.

????
Χειρότερη κι από μεγάφωνο, μαν, δεν παλεύεται πια. Και δεν μπορώ και να την ξεφορτωθώ, γιατί είναι ιδιαίτερη η κατάσταση. Την γκόμενα με την οποία έχω ελεύθερη σχέση την κατέβασα από την Σαβοία. Είναι bi κι όταν ήρθε στην περιοχή μου προφανώς έψαχνε και για σχέση με γυναίκα και βρήκε αυτή, η οποία ούτε αυτή είναι από την περιοχή μου. Οι δύο κοπέλες μόνες σε ξένη περιοχή και καθώς τα βρήκαν κι ερωτικώς δέθηκαν πάρα πολύ κι έγιναν αχώριστες.

Κάπου στα 2012 αποφάσισα να το προχωρήσω περισσότερο με αυτή από τη Σαβοία, πιστεύοντας ότι η άλλη θα ξεκόλαγε, αλλά έπεσα έξω. Είναι πάντα εδώ σαν τρίτος άνθρωπος στη σχέση και με πρήζει συνέχεια με τις υστερίες της.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.743
Like
6.755
Πόντοι
1.056
Χειρότερη κι από μεγάφωνο, μαν, δεν παλεύεται πια. Και δεν μπορώ και να την ξεφορτωθώ, γιατί είναι ιδιαίτερη η κατάσταση. Την γκόμενα με την οποία έχω ελεύθερη σχέση την κατέβασα από την Σαβοία. Είναι bi κι όταν ήρθε στην περιοχή μου προφανώς έψαχνε και για σχέση με γυναίκα και βρήκε αυτή, η οποία ούτε αυτή είναι από την περιοχή μου. Οι δύο κοπέλες μόνες σε ξένη περιοχή και καθώς τα βρήκαν κι ερωτικώς δέθηκαν πάρα πολύ κι έγιναν αχώριστες.

Κάπου στα 2012 αποφάσισα να το προχωρήσω περισσότερο με αυτή από τη Σαβοία, πιστεύοντας ότι η άλλη θα ξεκόλαγε, αλλά έπεσα έξω. Είναι πάντα εδώ σαν τρίτος άνθρωπος στη σχέση και με πρήζει συνέχεια με τις υστερίες της.
η γκομενα της γκομενας σου ειναι λεσβια η και αυτη ειναι bi?
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.160
Like
3.349
Πόντοι
1.706
καθεται η θελει μονο να τριβεται με τη δικια σου?
Ναι, τυχαίνει πότε πότε να συνευρισκόμεθα ερωτικώς. Αλλά τη βλέπω σχεδόν κάθε μέρα. Έχει σχολή οδηγών στα 500 μέτρα και όταν βγαίνω για περπάτημα περνάω από μπροστά και μπαίνω να πω μια καλημέρα.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.743
Like
6.755
Πόντοι
1.056
Ναι, τυχαίνει πότε πότε να συνευρισκόμεθα ερωτικώς. Αλλά τη βλέπω σχεδόν κάθε μέρα. Έχει σχολή οδηγών στα 500 μέτρα και όταν βγαίνω για περπάτημα περνάω από μπροστά και μπαίνω να πω μια καλημέρα.
η καλημερα συνοδευεται και απο τιποτα αλλο η απλα ειναι προφορικη?
 
OP
OP
P

Patt11

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2021
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Αντί να λέμε για την καυλιαρα τη γυναίκα μου , λέμε για τη σχολή οδηγών ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom