Νέα

Παντρεμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koyiot1312
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 344
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ποια τελεια ζωη ρε μαλακοβλαμενε. Αυτο ειναι το αποτελεσμα των συμπλεγματων που εχεις. Εγω σου ειπα οτι γαμαω τοσο καλα που δυσκολα να με κερατωσει καποια γκομενα.

Το "εδω μεσα" δεν ειναι για ατομα που γαμανε καλα δηλαδη? Πρεπει να ειναι μονο σαν εσενα καθυστερημενοι οσοι γραφουν εδω? Εμμεσως πλην σαφως, αν και αντιτιθεσαι σε αυτους, δεχεσαι τους χαρακτηρισμους μου. Γιαυτο εισαι επιπλεον μαλακας ( απο το προηγουμενο μου post δηλαδη μεχρι και τωρα, κερδισες ακομα ενα σκαλι στο πανθεον της μαλακιας ) και εισαι για τον πουτσο.


Αστειο ΔΕΝ.

Ισχυει αυτο που λεω.

Ο οργανισμος της γυναικας αλλαζει μετα την γεννα.

Δεν φταιω εγω που δεν εχεις γαμησει γυναικα που εχει κανει παιδι, η ακομα και αν εχεις γαμησει δεν εισαι σε θεση να διακρινεις τετοια πραγματα.
Και αφου ειναι δυσκολο να σε κερατωσει καποια γκομενα μιας και το λες με τοση σιγουρια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πως και εισαι εδω μεσα αντι να εισαι με την οικογενεια σου και μαλιστα σαββατιατικα  :huh:

Κατι δεν σου παει καλα δεν νομιζεις ?

Τα υπολοιπα που λες τα εχω γραμμενα στα αρχιδια μου γιατι ξερω οτι δεν αξιζεις ουτε για φτυσιμο και απλα επιβεβαιωνεις το ποιον σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ελα καλο μου παλικαρι καθισε στον καναπε και πες μας τι σε κανει τοσο οξυθυμο ?  :sunglasses:
Ποια σε κερατωσε και πληγωσε τον Ανδρισμο σου ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν μπορει τοσα συμπλεγματα μαζεμενα χωρις αιτια ......
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Που χαθηκε ο γαμηκουλας ρε και βαριεμαι τα μαλα ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Anal, πολυ μισος δινεις για τον αχαχουχα.

Μαλλον η γυναικα σου  , ειναι οικοδομικο μπαζο. Αν την δωσεις στην γεκ-τερνα , θα κονομησεις...σκεψου το
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Anal, πολυ μισος δινεις

Μαλλον η γυναικα σου  , ειναι οικοδομικο μπαζο. Αν την δωσεις στην γεκ-τερνα , θα κονομησεις...σκεψου το
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πιθανοτερο ειναι να ειναι ο ιδιος Μπαζο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
αντιπαραθεση αχαχουχα αναλ χαντερ
πολυ ενδιαφερον :rockon:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
στο ιδιο θεμα του σκιουρου με την διαφορα οτι πηδανε και το στεφανι μαζι :grin: :grin:

images




αναμενω με αγωνια τα θεματα

ανυπαντρες με παιδια

χωρισμενες με ενηλικα παιδια
παντρεμενες με ενηλικα παιδια

  χωρισμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας
παντρεμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας

χωρισμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας και το αλλο γκεη γιος
παντρεμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας και το αλλο γκεη γιος

γιαγιαδες χωρισμενες με ανυπαντρη κορη
γιαγιαδες χωρισμενες με παντρεμενη κορη

χηρες με παιδια
χηρες χωρις παιδια

κοκ

  Τεσπα οτι θεμα και να ανοιξουμε η συζητηση θα καταλήξει "καλυτερα να πας σε μια ιερόδουλη"  οποτε καλυτερα να μιλήσουμε για επαγγελματιες







 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.109
Κριτικές
493
Like
60.764
Πόντοι
39.662
images




αναμενω με αγωνια τα θεματα

ανυπαντρες με παιδια

χωρισμενες με ενηλικα παιδια
παντρεμενες με ενηλικα παιδια

  χωρισμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας
παντρεμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας

χωρισμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας και το αλλο γκεη γιος
παντρεμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας και το αλλο γκεη γιος

γιαγιαδες χωρισμενες με ανυπαντρη κορη
γιαγιαδες χωρισμενες με παντρεμενη κορη

χηρες με παιδια
χηρες χωρις παιδια

κοκ

  Τεσπα οτι θεμα και να ανοιξουμε η συζητηση θα καταλήξει "καλυτερα να πας σε μια ιερόδουλη"  οποτε καλυτερα να μιλήσουμε για επαγγελματιες

και το παντρεμένες με αντρα γκεϊ θα ηταν ενδιαφερων θεμα  :cool2:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
images




αναμενω με αγωνια τα θεματα

ανυπαντρες με παιδια

χωρισμενες με ενηλικα παιδια
παντρεμενες με ενηλικα παιδια

  χωρισμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας
παντρεμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας

χωρισμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας και το αλλο γκεη γιος
παντρεμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας και το αλλο γκεη γιος

γιαγιαδες χωρισμενες με ανυπαντρη κορη
γιαγιαδες χωρισμενες με παντρεμενη κορη

χηρες με παιδια
χηρες χωρις παιδια

κοκ

  Τεσπα οτι θεμα και να ανοιξουμε η συζητηση θα καταλήξει "καλυτερα να πας σε μια ιερόδουλη"  οποτε καλυτερα να μιλήσουμε για επαγγελματιες
:2funny:  :rockon:
 

Eraser

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.330
Like
2
Πόντοι
16
images




αναμενω με αγωνια τα θεματα

ανυπαντρες με παιδια

χωρισμενες με ενηλικα παιδια
παντρεμενες με ενηλικα παιδια

 χωρισμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας
παντρεμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας

χωρισμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας και το αλλο γκεη γιος
παντρεμενες με ενηλικα παιδια και το ενα κορη της παντρειας και το αλλο γκεη γιος

γιαγιαδες χωρισμενες με ανυπαντρη κορη
γιαγιαδες χωρισμενες με παντρεμενη κορη

χηρες με παιδια
χηρες χωρις παιδια

κοκ

 Τεσπα οτι θεμα και να ανοιξουμε η συζητηση θα καταλήξει "καλυτερα να πας σε μια ιερόδουλη"  οποτε καλυτερα να μιλήσουμε για επαγγελματιες

ακόμη υπάρχουν τα:
που βγαίνουν οι ανύπαντρες/χωρισμένες κλπ με παιδιά για καφέ
που κολυμπάνε οι ανύπαντρες/χωρισμένες κλπ με παιδιά
...
...
...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.109
Κριτικές
493
Like
60.764
Πόντοι
39.662
παρκα που συχναζουν μουναρες μαμαδες ;
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
μπορει καποιοι να δυσανασχετουν με τα θεματα..αλλα το παντρεμενες με παιδι ή χωρισμενες με παιδι,ειναι ταργκετ γκρουπ πολλων ελευθερων εκτελεστων και οχι μονο..και καλο ειναι ανταλασουμε και καμια εμπειρια ,και οχι μονο να επικρατει μανουρα στο φορουμ,προσωπικες αντεκλησεις,και εξυπναδες!!Προσωπικα εχω διαβασει κατα καιρους πολυ ενδιαφεροντα πραγματα το φορουμ,πραγματα που πιθανον στον παροξυσμο του πηδηματος δεν τα ειχα σκεφτει!!!Βασικα προσωπικα πιστευω οτι οι παντρεμενες με παιδι λειτουργουν συνηδειτοποιημενα στο τι κανουν,και οταν το κανουν ξεσκιζονται χωρις ταμπου!!!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Και αφου ειναι δυσκολο να σε κερατωσει καποια γκομενα μιας και το λες με τοση σιγουρια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πως και εισαι εδω μεσα αντι να εισαι με την οικογενεια σου και μαλιστα σαββατιατικα  :huh:

Κατι δεν σου παει καλα δεν νομιζεις ?

Τα υπολοιπα που λες τα εχω γραμμενα στα αρχιδια μου γιατι ξερω οτι δεν αξιζεις ουτε για φτυσιμο και απλα επιβεβαιωνεις το ποιον σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ελα καλο μου παλικαρι καθισε στον καναπε και πες μας τι σε κανει τοσο οξυθυμο ?  :sunglasses:
Ποια σε κερατωσε και πληγωσε τον Ανδρισμο σου ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν μπορει τοσα συμπλεγματα μαζεμενα χωρις αιτια ......

Αυτες σου οι αναγωγες με σκοτωνουν ρε μαλακα καθυστερημενε.

Σε ξαναρωταω επειδη εισαι καθυστερημενος : Πως συνδεεται το αν γαμαει καλα καποιος με το αν θα επιλεγει να μπαινει στο bourdela.com ;

Δυστυχως για εμενα, αληθεια σε ρωταω.

Εισαι αρκετα μαλακας ωστε να μην μπορεις να ακολουθησεις εναν απλο ειρμο σκεψης, μια συλλογιστικη η οποια θα σε παει απο το σημειο Α στο σημειο Β, αλλα προσπαθησε.

Και σου εχω και νεα : Αυτο μου ρωτας, επιβεβαιωνει αυτα που λεω για εσενα. Οτι εισαι καθυστερημενος εφοσον μπαινεις εδω μεσα. Γιατι ξαφνικα διαβασες κατι απο καποιον που λεει οτι γαμαει καλα και σε επιασε αμοκ για να αποδειξεις το αντιθετο λεγοντας τι δουλεια εχω εδω μεσα, υπονοωντας ( χωρις να το καταλαβαινεις φυσικα ) οτι εδω μεσα ειναι χωρος μονο για πνευματικα αναπηρους, εγκεφαλικα λεπρους και αλλους δυσμοιρους βρωμιαρηδες.

Τελος, δεν απαντησα οταν περιμενες γιατι βλεπεις υπαρχει ζωη περα απο το bourdela.com αχαχουχα-δημητρη και οπως αλλιως γουσταρεις να αποκαλεισαι.

Αλλα καθε φορα που μπαινω εδω μεσα βρισκω και εναν κακομοιρο να του ανοιξω λιγο τα ματια, ασχετα αν αυτος αρνειται πεισματικα να δει την αληθεια.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Anal, πολυ μισος δινεις για τον αχαχουχα.

Μαλλον η γυναικα σου  , ειναι οικοδομικο μπαζο. Αν την δωσεις στην γεκ-τερνα , θα κονομησεις...σκεψου το

Κλωνος τυπε?

Η εξισου πνευματικα αναπηρος?
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
μπορει καποιοι να δυσανασχετουν με τα θεματα..αλλα το παντρεμενες με παιδι ή χωρισμενες με παιδι,ειναι ταργκετ γκρουπ πολλων ελευθερων εκτελεστων και οχι μονο..και καλο ειναι ανταλασουμε και καμια εμπειρια ,και οχι μονο να επικρατει μανουρα στο φορουμ,προσωπικες αντεκλησεις,και εξυπναδες!!Προσωπικα εχω διαβασει κατα καιρους πολυ ενδιαφεροντα πραγματα το φορουμ,πραγματα που πιθανον στον παροξυσμο του πηδηματος δεν τα ειχα σκεφτει!!!Βασικα προσωπικα πιστευω οτι οι παντρεμενες με παιδι λειτουργουν συνηδειτοποιημενα στο τι κανουν,και οταν το κανουν ξεσκιζονται χωρις ταμπου!!!

Εχεις δικιο, πολυ off topic.

Το χωρις ταμπου που λες ειναι το καλυτερο. Ξερουν οτι αυτο το κανουν γιατι ειναι μια επιθυμια που πρεπει να εκπληρωσουν, και την γουσταρουν απιστευτα.

Δυσκολα γυναικες γαμιουνται με τοση μανια, εκτος αν ειναι νυμφομανεις η σεξομανεις η πουτανακια 18-20χρονων αλλα και παλι καπου υστερουν ( τα τελευταια )
 
OP
OP
koyiot1312

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
μπορει καποιοι να δυσανασχετουν με τα θεματα..αλλα το παντρεμενες με παιδι ή χωρισμενες με παιδι,ειναι ταργκετ γκρουπ πολλων ελευθερων εκτελεστων και οχι μονο..και καλο ειναι ανταλασουμε και καμια εμπειρια ,και οχι μονο να επικρατει μανουρα στο φορουμ,προσωπικες αντεκλησεις,και εξυπναδες!!Προσωπικα εχω διαβασει κατα καιρους πολυ ενδιαφεροντα πραγματα το φορουμ,πραγματα που πιθανον στον παροξυσμο του πηδηματος δεν τα ειχα σκεφτει!!!Βασικα προσωπικα πιστευω οτι οι παντρεμενες με παιδι λειτουργουν συνηδειτοποιημενα στο τι κανουν,και οταν το κανουν ξεσκιζονται χωρις ταμπου!!!
:thumbsup:
 
OP
OP
koyiot1312

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
μπορει καποιοι να δυσανασχετουν με τα θεματα..αλλα το παντρεμενες με παιδι ή χωρισμενες με παιδι,ειναι ταργκετ γκρουπ πολλων ελευθερων εκτελεστων και οχι μονο..και καλο ειναι ανταλασουμε και καμια εμπειρια ,και οχι μονο να επικρατει μανουρα στο φορουμ,προσωπικες αντεκλησεις,και εξυπναδες!!Προσωπικα εχω διαβασει κατα καιρους πολυ ενδιαφεροντα πραγματα το φορουμ,πραγματα που πιθανον στον παροξυσμο του πηδηματος δεν τα ειχα σκεφτει!!!Βασικα προσωπικα πιστευω οτι οι παντρεμενες με παιδι λειτουργουν συνηδειτοποιημενα στο τι κανουν,και οταν το κανουν ξεσκιζονται χωρις ταμπου!!!
ξεκολλιαζονται πες καλυτερα :fuck2: :fuck2:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Η εννοια της οικογενειας ζωντοβολο δεν περναει απο το κρεβατι, ουτε απο το μουνι και την ψωλη κανενος.

Ξερω ειναι δυσκολο να τα διαχωρισεις γιατι οπως οι περισσοτεροι εισαι μεγαλωμενος στην Ελλαδα με αντιληψεις της πουτσας κατα τις οποιες η μητροτητα και η πατροτητα κρινονται απο το τι γινεται στο κρεβατι του ενος η του αλλου.

Στο θεμα μας τωρα. Οι παντρεμενες με παιδι χωριζονται σε διαφορετικες κατηγοριες. Αυτες που θελουν να κερατωσουν τον αντρα τους ενω περνανε καλα μαζι του και τον γουσταρουν ( απλα γουσταρουν και την ξενη ψωλη και την απολαμβανουν ), αυτες που ειναι ασχημα με τον αντρα τους και γαμιουνται γιατι περνανε φαση η φαγανε ερωτα, και ειναι και αυτες που ο γαμος τους ενω πρακτικα εχει κανει τον κυκλο του, δεν γινεται να χωρισουν  και τοσο ευκολα ( παιδια σε μεγαλη - ευθραυστη ηλικια κλπ ) και κανουν γαμησια η και σχεσεις με τους γαμιαδες τους για να μπορουν να νιωθουν και γυναικες.

Αγαπημενη μου κατηγορια οι τελευταιες γιατι εκει παιζει 100% κατανοηση και μηδενικος πρηξαρχιδισμος, ενω συνηθως ειναι και αρκετα καλες στην εμφανιση. Επισης, η πρωτη κατηγορια εχει μουναρες και ξεκωλιασμενες συνηθως αλλα το κακο ειναι οτι δαγκωνουν λιγο λαμαρινα καθε φορα και ισως ειναι δυσκολη η διαχειριση τους.

Οι μεσαιες συνηθως ειναι αυτες που γινονται βιζιτες.
Ακριβώς έτσι με μόνη παρατήρηση πως η κατηγορία δύο λόγω έλλειψης θάρρους ή και επειδή δεν το επιτρέπουν οι συνθήκες συνήθως με τον καιρό εξελίσσονται στην κατηγορία τρία
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
εχω μια γειτονησα πρπει να ειναι περιπου 28-29 εχει ενα παιδακι,απο οτι βλεπω εδω και κανα 6 μηνο αυτη μενει με την μανα της και αντρας της αλλου,παιδια θελω να την γαμησω,δεν ειναι το τελειο ,αλλα θελω πολυ να μυρισει το καυλι μου μουνιλα απο αυτην,μιλαμε καθημερινα,δηλαδη κανενα γεια και τετοια και χαμογελακια και κανει πως κοιταει και το παιδ εκεινη τι στιγμη, τι να κανο?πειτε τιποτες  ,την ειδα τωρα απο το μπαλκονι και με χαιρετησε,ξαλαφρωσα για παρτι της :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom