Νέα

Πανελληνιο σοκ και αποτροπιασμος απο την αγρια σφαγη 32χρονης στο Β νεκροταφειο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Tύπε μας δουλευεις. Το εκλογικο βιβλιαριο καταργηθηκε απο το 2002, και απο τοτε ψηφιζουμε με την ταυτοτητα μας. Επιπλεον, ψηφιζουμε στα 18 και οχι στα 21.
Αν ησουν 21 το 2009, φυσικα θα μπορουσες να ψηφισεις μονο με την ταυτοτητα σου.
Προφανως εισαι ανηλικος και δεν γνωριζεις.
εχεςι δικιο απλα μπερδευτηκα..σιγουρα ομως δεν ψηφισα το 2009 εχω κανει και αποχη απο κατι δημαρχειακες, ευρωεκλογες κλπ..αλλωστε τωρα ψηφιζω γιατι οντως υπαρχει μια κυβερνηση που αξιζει την ψηφο μου..πριν που να την εριχνα? σε σημιτη η καραμανλη/ ας ειμαστε σοβαροι..το συριζα επι αλαβανου δεν μου γεμιζε το ματι..
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.299
Like
5.082
Πόντοι
1.406
Κατηργησε το 5ευρω στα νοσοκομεια,εδωσε επιδοματα σοτυς ανεργους, και νοσοκομειακη πειθαλψη μονο με το ΑΜΚΑ στους ανασφαλιστους, δωρεαν μετακινηση με τα ΜΜΜ στους ανεργους, εδιωξε τον μπαμπουλα Αστυνομικο(απο τους νομοταγεις πολιτες)δινει την σημαια στις παρελασεις και σε μετριους μαθητες καταργωντας τις διακρισεςι και πολλα αλλα..πες μου ποια αλλη κυβερνηση ταχει κανει αυτα?
Aνοιξε και την Ερτ και εφκιασε και μνημειο για τους νεκρους της τυπε..μην μειωνεις το κυβερνητικο εργο  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Συμφωνω, αλλα ειναι και πολλα που εταξε και δεν εκανε ή που ειχε πει πως δεν θα κανει και κανει.
σιγουρα εχει κανει λαθη..ειναι ομως η καλυτερη και πιο φιλολαικη κυβερνηση που ειχαμε ποτε..εχει πολλα περιθωρια βελτιωσης..προτιμας τον Κουλη και τον Αδωνη?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.937
Κριτικές
1
Like
29.668
Πόντοι
8.006
εχεςι δικιο απλα μπερδευτηκα..σιγουρα ομως δεν ψηφισα το 2009 εχω κανει και αποχη απο κατι δημαρχειακες, ευρωεκλογες κλπ..αλλωστε τωρα ψηφιζω γιατι οντως υπαρχει μια κυβερνηση που αξιζει την ψηφο μου..πριν που να την εριχνα? σε σημιτη η καραμανλη/ ας ειμαστε σοβαροι..το συριζα επι αλαβανου δεν μου γεμιζε το ματι..
Στον Σημιτη σιγουρα οχι, γιατι αφου ησουν 21 το 2009, αρα το 2000 που εβαλε για τελευταια φορα υποψηφιοτητα ησουν 12. Αρα μαλλον τοτε θα ηταν δυσκολο να του την ριξεις.
Δεν σταματας την αναλυση γιατι το κανεις χειροτερο?
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6

αλεξια μπακογιαννη

Μιλώντας στον ANT1 η κ. Μπακογιάννη πρόσθεσε : «Αναβιώνει ότι αρνητικό μπορεί να είχες ζήσει σε όλη σου τη ζωή. Σε κάνει νομοτελειακά να μην έχεις εμπιστοσύνη σε βασικά ζητήματα από τα οποία κρατιόσουνα με το ζόρι, όπως είναι η δικαιοσύνη και οι θεσμοί απέναντι σε κάτι το οποίο ήταν πάρα πολύ άδικο και σου δίνει μια αίσθηση ότι η αδικία αυτή δεν σταματάει ποτέ και πουθενά».


Καλό είναι η είναι η Αλεξία να ζητήσει ένα συγνώμη απο την οικογένεια Τεμπονέρα για τα τάγματα εφόδου που έστειλε ο βρυκόλακας παππούς της να σκοτώσουν τον άνθρωπο τους και να αφήσει τις πίππες  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
Κατηργησε το 5ευρω στα νοσοκομεια,εδωσε επιδοματα σοτυς ανεργους, και νοσοκομειακη πειθαλψη μονο με το ΑΜΚΑ στους ανασφαλιστους, δωρεαν μετακινηση με τα ΜΜΜ στους ανεργους, εδιωξε τον μπαμπουλα Αστυνομικο(απο τους νομοταγεις πολιτες)δινει την σημαια στις παρελασεις και σε μετριους μαθητες καταργωντας τις διακρισεςι και πολλα αλλα..πες μου ποια αλλη κυβερνηση ταχει κανει αυτα?

καταργησε το εκας

εφερε μετρα 9.5 δις και αλλα 5.5 απο το 19

αυξησε τον φπα στο 24%

κατηργησε τον μειωμενο φπα στα νησια

συνεχισε τις περικοπες στις συνταξεις παρολο που το στε τις εκρινε παρανομες και αντισυνταγματικες

μειωσε το αφορολογητο

κατασχεσεις σε λογαριασμους

ηλεκτρονικοι πλειστηριασμοι

εφερε 2 μνημονια

φεσωσε με 86 δισ το κρατος

να γραψω και αλλα ;

δημοψηφισμα φιασκο το οχι το εκανε ναι

τον μισθο απο 751 το πηγε στα 300

θελεις και αλλα

ξερεις τι εκαναν οι απατεωνες

πηραν το φαρμακο για τον καρκινο και δωσαν ασπιρινες

 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Στον Σημιτη σιγουρα οχι, γιατι αφου ησουν 21 το 2009, αρα το 2000 που εβαλε για τελευταια φορα υποψηφιοτητα ησουν 12. Αρα μαλλον τοτε θα ηταν δυσκολο να του την ριξεις.
Δεν σταματας την αναλυση γιατι το κανεις χειροτερο?
μην πιανεσαι σε λεπτομερειες ενταξει ξερω ηταν το ζαβο τοτε στο Πασοκ αρχηγος απλα σου ειπα δεν ειχα ασχοληθει πολυ με τα πολιτικα τοτε.. τι σημασια εχει ομως τι ψηφιζα παλια? το τωρα μετραει..πες μου προτιμας τον Κουλη..παλι Μητσιτακηδες να σε κυβερνησουν? ελεος ρε Αλεξ..οχι οτι κι αυτοι που μας κυβερνουν ειναι τελειοι απλα ισχυει τον μη χειρον βελτιστον..
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
καταργησε το εκας

εφερε μετρα 9.5 δις και αλλα 5.5 απο το 19

αυξησε τον φπα στο 24%

κατηργησε τον μειωμενο φπα στα νησια

συνεχισε τις περικοπες στις συνταξεις παρολο που το στε τις εκρινε παρανομες και αντισυνταγματικες

μειωσε το αφορολογητο

κατασχεσεις σε λογαριασμους

ηλεκτρονικοι πλειστηριασμοι

εφερε 2 μνημονια

φεσωσε με 86 δισ το κρατος

να γραψω και αλλα ;

δημοψηφισμα φιασκο το οχι το εκανε ναι

τον μισθο απο 751 το πηγε στα 300

θελεις και αλλα

ξερεις τι εκαναν οι απατεωνες

πηραν το φαρμακο για τον καρκινο και δωσαν ασπιρινες
ενταξει τωρα που θα ερθει ο ΚΟυλης θα τρως με χρυσα κουταλια..θα καταργησει και τα μνημονια..ε, ρε κουνια που σε κουναγε..
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
ενταξει τωρα που θα ερθει ο ΚΟυλης θα τρως με χρυσα κουταλια..θα καταργησει και τα μνημονια..ε, ρε κουνια που σε κουναγε..

Με την αυγουλομάτα την Κούλα την κόρη του αιμοσταγή βρυκόλακα σωθήκαμε.. χα χα
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
ενταξει τωρα που θα ερθει ο ΚΟυλης θα τρως με χρυσα κουταλια..θα καταργησει και τα μνημονια..ε, ρε κουνια που σε κουναγε..

ειπα εγω τετοιο πραγμα ρε μαστορα;

ο κουλης και το ζαβο του 15μελους ειναι το ιδιο πραγμα

πολιτικοι απατεωνες και ψευτες
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Παντα απο τον Dopa ξεκιναει η καταμετρηση/ταυτοποιηση τυπε. :S :S :S
ακουγεται τυπε οτι και μετα απο το μπαν που εφαγε ο Δουκας εξαγριωθηκε ακομη περισσοτερο και μαλλον ξεσπασε οπου βρηκε μπροστα του :- :S :S :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.937
Κριτικές
1
Like
29.668
Πόντοι
8.006

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom