Νέα

Πανελληνιο σοκ και αποτροπιασμος απο την αγρια σφαγη 32χρονης στο Β νεκροταφειο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.251
Πόντοι
8.006
τα συγκεκριμενα πραγματα ειναι οτι οι μονοι που εχουν δικαιωμα να δωσουν δικαιοσυνη ειναι οι γονεις της κοπελας και οχι οι χαρτογιακαδες των δικαστηριων

αντε να πουμε
Ωπα ρε που αγανακτησες κιολας.
Εγινες και υπερ των λαϊκών δικαστηριων?

Αυτα τα λενε στη Σαουδικη Αραβια, που οι γονεις αναλαμβανουν την εκτελεση ή την χάρη υπερ του καταδικασμενου.
Ωραια προτυπα εχετε.
Ενηλικιωθειτε.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Εξαλλου ναι, ολα τα σοβαρα κρατη εχουν και αποφυλακισεις με ορους και αδειες. Τι επιχειρημα ειναι αυτο?

Ρε δεν σας καταλαβαινω ειλικρινα.
Εχετε παρει διαζυγιο με την κοινη λογικη?
Σας αρεσουν τα λυντσαρισματα?
αλεξ για τεοια εγκληματα οπως κι αυτο με δυστυχη Μυρτω και εφ οσον δεν υπαρχουν ισοβια(γνησια) και ποινη θανατου ναι ειμαι υπερ του νομο του Λυντς..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.251
Πόντοι
8.006
παιζουνε πολοι τραμποικοι στο σαη τυπε  :knuppel: ενα σταβοκοιταγμα και δινεται ραντεβου θανατου...
Ο αλλος λεει θα σκοτωνε το παιδι του αν εκανε ληστεια μετα φονου τύπε, μιλαμε για πολυ σκληρο κοσμο εδω στο σαη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.251
Πόντοι
8.006
Ωραια.
Εγω εχω δει και αποπειρες λυντσαρισματος απο συγγενεις θυματων τροχαιων ατυχηματων.
Εισαι υπερ και αυτων?
Γιατι ο καθενας μας μπορει αυριο να σκοτωσει καποιον απο αμελεια σε τροχαιο.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
Ωπα ρε που αγανακτησες κιολας.
Εγινες και υπερ των λαϊκών δικαστηριων?

Αυτα τα λενε στη Σαουδικη Αραβια, που οι γονεις αναλαμβανουν την εκτελεση ή την χάρη υπερ του καταδικασμενου.
Ωραια προτυπα εχετε.
Ενηλικιωθειτε.


αλεξια μπακογιαννη

Μιλώντας στον ANT1 η κ. Μπακογιάννη πρόσθεσε : «Αναβιώνει ότι αρνητικό μπορεί να είχες ζήσει σε όλη σου τη ζωή. Σε κάνει νομοτελειακά να μην έχεις εμπιστοσύνη σε βασικά ζητήματα από τα οποία κρατιόσουνα με το ζόρι, όπως είναι η δικαιοσύνη και οι θεσμοί απέναντι σε κάτι το οποίο ήταν πάρα πολύ άδικο και σου δίνει μια αίσθηση ότι η αδικία αυτή δεν σταματάει ποτέ και πουθενά».



 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Ωραια.
Εγω εχω δει και αποπειρες λυντσαρισματος απο συγγενεις θυματων τροχαιων ατυχηματων.
Εισαι υπερ και αυτων?
Γιατι ο καθενας μας μπορει αυριο να σκοτωσει καποιον απο αμελεια σε τροχαιο.
Αλλο αμελεια βρε Αλεξ..πλακα κανεις τωρα? τι σχεση εχει ενα τροχαιο με αυτο το ειδεχθες εγκλημα..ειπα ειμαι υπερ του Λυντς σε ειδεχθη εγκληματα..
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
Ωραια.
Εγω εχω δει και αποπειρες λυντσαρισματος απο συγγενεις θυματων τροχαιων ατυχηματων.
Εισαι υπερ και αυτων?
Γιατι ο καθενας μας μπορει αυριο να σκοτωσει καποιον απο αμελεια σε τροχαιο.

γινεσαι προπαγανδιστης

αναφερομαστε σε συγκεκριμενο γεγονος

κλασικος δεξιος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.251
Πόντοι
8.006
Αλλο αμελεια βρε Αλεξ..πλακα κανεις τωρα? τι σχεση εχει ενα τροχαιο με αυτο το ειδεχθες εγκλημα..ειπα ειμαι υπερ του Λυντς σε ειδεχθη εγκληματα..
Σε πληροφορω οτι στα τροχαια ειναι ακομη πιο εξαγριωμενοι οι συγγενεις. Για τον πονο των συγγενων δεν μιλαμε?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.251
Πόντοι
8.006
γινεσαι προπαγανδιστης

αναφερομαστε σε συγκεκριμενο γεγονος

κλασικος δεξιος
Ναι, μιλαμε για το λυντσαρισμα ενος κατηγορουμενου. Εσυ εκει, κολλημενος με τα "δεξια". Καποια στιγμη να τον κοιταξεις τον φανατισμο σου, εχει γινει ψυχωτικος.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Σε πληροφορω οτι στα τροχαια ειναι ακομη πιο εξαγριωμενοι οι συγγενεις. Για τον πονο των συγγενων δεν μιλαμε?
αυτο ειναι λαθος οντως γιατι ο αλλος δεν το ηθελε εκτος κι αν ηταν τυφλα στο μεθυσι οταν οδηγουσε..μια και λετε για δεξια και αριστερα να σας πω οτι ειμαι ψηφοφορος του Συριζα την θεωρω την καλυτερη κυβερνηση που ειχε η Ελλαδα απο το 1821 και μετα αλλα ομως ο νομος Παρασκευοπουλου πρεπει να καταργηθει ειναι λαθος..κατα τ αλλα μπραβο στην κυβερνηση για την δημοκρατια μοντελο που εχει εδραιωσει και την κοινωνικη της πολιτικη..ευγε..
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
μια και λετε για δεξια και αριστερα να σας πω οτι ειμαι ψηφοφορος του Συριζα την θεωρω την καλυτερη κυβερνηση που ειχε η Ελλαδα απο το 1821 και μετα αλλα ομως ο νομος Παρασκευοπουλου πρεπει να καταργηθει ειναι λαθος..κατα τ αλλα μπραβο στην κυβερνηση για την δημοκρατια μοντελο που εχει εδραιωσει και την κοινωνικη της πολιτικη..ευγε..

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ασε μας ρε μαστορα βραδυατικα

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.251
Πόντοι
8.006
αυτο ειναι λαθος οντως γιατι ο αλλος δεν το ηθελε εκτος κι αν ηταν τυφλα στο μεθυσι οταν οδηγουσε..μια και λετε για δεξια και αριστερα να σας πω οτι ειμαι ψηφοφορος του Συριζα την θεωρω την καλυτερη κυβερνηση που ειχε η Ελλαδα απο το 1821 και μετα αλλα ομως ο νομος Παρασκευοπουλου πρεπει να καταργηθει ειναι λαθος..κατα τ αλλα μπραβο στην κυβερνηση για την δημοκρατια μοντελο που εχει εδραιωσει και την κοινωνικη της πολιτικη..ευγε..
Πριν τον Συριζα τι ψηφιζες τύπε? Το 2009 ας πουμε?
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ασε μας ρε μαστορα βραδυατικα
Κατηργησε το 5ευρω στα νοσοκομεια,εδωσε επιδοματα σοτυς ανεργους, και νοσοκομειακη πειθαλψη μονο με το ΑΜΚΑ στους ανασφαλιστους, δωρεαν μετακινηση με τα ΜΜΜ στους ανεργους, εδιωξε τον μπαμπουλα Αστυνομικο(απο τους νομοταγεις πολιτες)δινει την σημαια στις παρελασεις και σε μετριους μαθητες καταργωντας τις διακρισεςι και πολλα αλλα..πες μου ποια αλλη κυβερνηση ταχει κανει αυτα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.251
Πόντοι
8.006
δεν ψηφιζα το 2009 ημουν μικρος 21 δεν ειχα προλαβει να βγαλω βιβλιαριο που ισχυε τοτε...
Tύπε μας δουλευεις. Το εκλογικο βιβλιαριο καταργηθηκε απο το 2002, και απο τοτε ψηφιζουμε με την ταυτοτητα μας. Επιπλεον, ψηφιζουμε στα 18 και οχι στα 21.
Αν ησουν 21 το 2009, φυσικα θα μπορουσες να ψηφισεις μονο με την ταυτοτητα σου.
Προφανως εισαι ανηλικος και δεν γνωριζεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.251
Πόντοι
8.006
Κατηργησε το 5ευρω στα νοσοκομεια,εδωσε επιδοματα σοτυς ανεργους, και νοσοκομειακη πειθαλψη μονο με το ΑΜΚΑ στους ανασφαλιστους, δωρεαν μετακινηση με τα ΜΜΜ στους ανεργους, εδιωξε τον μπαμπουλα Αστυνομικο(απο τους νομοταγεις πολιτες)δινει την σημαια στις παρελασεις και σε μετριους μαθητες καταργωντας τις διακρισεςι και πολλα αλλα..πες μου ποια αλλη κυβερνηση ταχει κανει αυτα?
Τύπε ευτυχως δεν εχεις αυριο σχολειο και μπορεις και ξενυχτας.
 

Επισκέπτης
Κατηργησε το 5ευρω στα νοσοκομεια,εδωσε επιδοματα σοτυς ανεργους, και νοσοκομειακη πειθαλψη μονο με το ΑΜΚΑ στους ανασφαλιστους, δωρεαν μετακινηση με τα ΜΜΜ στους ανεργους, εδιωξε τον μπαμπουλα Αστυνομικο(απο τους νομοταγεις πολιτες)δινει την σημαια στις παρελασεις και σε μετριους μαθητες καταργωντας τις διακρισεςι και πολλα αλλα..πες μου ποια αλλη κυβερνηση ταχει κανει αυτα?

Συμφωνω, αλλα ειναι και πολλα που εταξε και δεν εκανε ή που ειχε πει πως δεν θα κανει και κανει.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom