Νέα

Οξεία μουνοδουλίαση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ghostrider
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 707
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
ρε παιδια καθεστε κ ανοιγετε κουβεντα για θεματα που αφορουν εμας τους αντρες με μουνια στην κυριολεξια..καλα εκανα εγω κ εθεσα θεμα εμπαργκου σε ολα τα μουνια του σαιτ...ο ghostrider ειναι σαφης κ εχει δικιο...δεν καταλαβαινεις φιλε οτι το οποιοδηποτε μουνι θα βγει κ θα τα φερει τουμπα οσα θες να πεις,γιατι κ το ιδιο το μουνι εχει καταντησει τον οποιο μαλακα που εχει διπλα του μουνοδουλο-πρεζακια?το παιδι δεν ειπε οτι δεν γουσταρει ο φιλος του να εχει γκομενα...ουτε νομιζω θα χει προβλημα να φερνει που κ που την γκομενα του να πιουνε ολοι μαζι ενα καφε...αλλο τον προβληματιζει...οτι εχει χασει τον ευατο του,οτι εχει ποδοπατησει την προσωπικοτητα του,οτι εχει γινει ξεφτιλας θεωρωντας ως πρωτη προτεραιοτητα της ζωης του το μουνι κ παραμελει ολα τα υπολοιπα...αλλα σας συμφερει να εχετε διπλα σας τετοια αντρακια καρικατουρες για να τα κουμανταρετε κ να κανουν τα θεληματα σας...στη ζωη ενος αντρα πρεπει να υπαρχουν ισορροπιες...κ βεβαια να εχει γκομενα κ βεβαια να της αφιερωνει χρονο κ βεβαια να παντρευτει μεθαυριο αν το γουσταρει,αλλα ο αληθινος ο αντρας αν θελει βρισκει λιγο χρονο κ ποτε δεν ξεχναει τα δικα του ενδιαφεροντα,τα δικα του θελω,τις δικες του αναγκες,τους δικους του καλους φιλους...οσο κ αν γουσταρει,οσο καψουρης κ αν ειναι...πρωτα απ'ολα ειναι αντρας κ ξερει να θετει υπο ελεγχο την καψουρα του κ δεν ξεφτιλιζεται,αλλιως αν τους γραφει ολους στ'αρχειδια του οσο εχει γκομενα μην απαιτει μετα αυτοι να τον θυμηθουνε οταν χωρισει κ γυρισει πισω
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
ρε παιδια καθεστε κ ανοιγετε κουβεντα για θεματα που αφορουν εμας τους αντρες με μουνια στην κυριολεξια..καλα εκανα εγω κ εθεσα θεμα εμπαργκου σε ολα τα μουνια του σαιτ...ο ghostrider ειναι σαφης κ εχει δικιο...δεν καταλαβαινεις φιλε οτι το οποιοδηποτε μουνι θα βγει κ θα τα φερει τουμπα οσα θες να πεις,γιατι κ το ιδιο το μουνι εχει καταντησει τον οποιο μαλακα που εχει διπλα του μουνοδουλο-πρεζακια?το παιδι δεν ειπε οτι δεν γουσταρει ο φιλος του να εχει γκομενα...ουτε νομιζω θα χει προβλημα να φερνει που κ που την γκομενα του να πιουνε ολοι μαζι ενα καφε...αλλο τον προβληματιζει...οτι εχει χασει τον ευατο του,οτι εχει ποδοπατησει την προσωπικοτητα του,οτι εχει γινει ξεφτιλας θεωρωντας ως πρωτη προτεραιοτητα της ζωης του το μουνι κ παραμελει ολα τα υπολοιπα...αλλα σας συμφερει να εχετε διπλα σας τετοια αντρακια καρικατουρες για να τα κουμανταρετε κ να κανουν τα θεληματα σας...στη ζωη ενος αντρα πρεπει να υπαρχουν ισορροπιες...κ βεβαια να εχει γκομενα κ βεβαια να της αφιερωνει χρονο κ βεβαια να παντρευτει μεθαυριο αν το γουσταρει,αλλα ο αληθινος ο αντρας αν θελει βρισκει λιγο χρονο κ ποτε δεν ξεχναει τα δικα του ενδιαφεροντα,τα δικα του θελω,τις δικες του αναγκες,τους δικους του καλους φιλους...οσο κ αν γουσταρει,οσο καψουρης κ αν ειναι...πρωτα απ'ολα ειναι αντρας κ ξερει να θετει υπο ελεγχο την καψουρα του κ δεν ξεφτιλιζεται,αλλιως αν τους γραφει ολους στ'αρχειδια του οσο εχει γκομενα μην απαιτει μετα αυτοι να τον θυμηθουνε οταν χωρισει κ γυρισει πισω

Γεια στο στόμα σου ρε Sperminator_tx! Σε λίγο θα μας πουν ότι είναι φυσιολογικό να αυτοκτονήσεις κιόλας άμα σε αφήσει η γκόμενα σου επειδή η ζωή δεν θα έχει νόημα :cheesy:
 

Επισκέπτης
ο  κολητος χωρισε και μου χει πρηξει ταρχιδια καθε μερα θελει να βγαινει εξω αφου τον κραζω  να τη ξαναπαρει τηλεφωνο γιατι βαρεθηκα και εχει και νευρα ο πουστης μια μερα του ριξα μπουνιδι στη μαπα να σκασει γιατι εκραζε κατι γκομενες που ηθελα να καμακωσω μερικοι καλυτερα να ειναι με τη γκομενα και μουνοδουλιασμενοι τελικα
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Είναι αρρωστημένο να θέλουν να εξουσιάζουν το γκόμενο τους. Από το πρώτο ποστ είναι ξεκάθαρο ότι μιλάμε για σχέσεις εξουσίας.
 

Last Cup Of Sorrow

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό το θέμα θέλει άμεσα αιφνιδιαστική παρέμβαση του διδασκάλου Picker.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ο  κολητος χωρισε και μου χει πρηξει ταρχιδια καθε μερα θελει να βγαινει εξω αφου τον κραζω  να τη ξαναπαρει τηλεφωνο γιατι βαρεθηκα και εχει και νευρα ο πουστης μια μερα του ριξα μπουνιδι στη μαπα να σκασει γιατι εκραζε κατι γκομενες που ηθελα να καμακωσω μερικοι καλυτερα να ειναι με τη γκομενα και μουνοδουλιασμενοι τελικα
:2funny: :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
ρε παιδια καθεστε κ ανοιγετε κουβεντα για θεματα που αφορουν εμας τους αντρες με μουνια στην κυριολεξια..καλα εκανα εγω κ εθεσα θεμα εμπαργκου σε ολα τα μουνια του σαιτ...ο ghostrider ειναι σαφης κ εχει δικιο...δεν καταλαβαινεις φιλε οτι το οποιοδηποτε μουνι θα βγει κ θα τα φερει τουμπα οσα θες να πεις,γιατι κ το ιδιο το μουνι εχει καταντησει τον οποιο μαλακα που εχει διπλα του μουνοδουλο-πρεζακια?το παιδι δεν ειπε οτι δεν γουσταρει ο φιλος του να εχει γκομενα...ουτε νομιζω θα χει προβλημα να φερνει που κ που την γκομενα του να πιουνε ολοι μαζι ενα καφε...αλλο τον προβληματιζει...οτι εχει χασει τον ευατο του,οτι εχει ποδοπατησει την προσωπικοτητα του,οτι εχει γινει ξεφτιλας θεωρωντας ως πρωτη προτεραιοτητα της ζωης του το μουνι κ παραμελει ολα τα υπολοιπα...αλλα σας συμφερει να εχετε διπλα σας τετοια αντρακια καρικατουρες για να τα κουμανταρετε κ να κανουν τα θεληματα σας...στη ζωη ενος αντρα πρεπει να υπαρχουν ισορροπιες...κ βεβαια να εχει γκομενα κ βεβαια να της αφιερωνει χρονο κ βεβαια να παντρευτει μεθαυριο αν το γουσταρει,αλλα ο αληθινος ο αντρας αν θελει βρισκει λιγο χρονο κ ποτε δεν ξεχναει τα δικα του ενδιαφεροντα,τα δικα του θελω,τις δικες του αναγκες,τους δικους του καλους φιλους...οσο κ αν γουσταρει,οσο καψουρης κ αν ειναι...πρωτα απ'ολα ειναι αντρας κ ξερει να θετει υπο ελεγχο την καψουρα του κ δεν ξεφτιλιζεται,αλλιως αν τους γραφει ολους στ'αρχειδια του οσο εχει γκομενα μην απαιτει μετα αυτοι να τον θυμηθουνε οταν χωρισει κ γυρισει πισω

σπερμινειτορ ο τυπος δεν ειπε ολα αυτα οποτε προφανως επρεπε να μυρισω τα νυχια μου για να τα καταλαβω. παντως αν εχει ενα φιλο τοσο μαλακα οσο τον περιγραφεις τοτε δεν κατανοω γιατι θελει να τον εχει φιλο. νομιζα οτι μιλουσε για τον κολλητο του που ειχε σε εκτιμηση.
τωρα για τις υπολοιπες παπαριες που λες εχω να σου πω α) να κοψεις τα ναρκωτικα τα πολλα β) ο καθενας εχει τους φιλους που το αξιζουν..
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Γεια στο στόμα σου ρε Sperminator_tx! Σε λίγο θα μας πουν ότι είναι φυσιολογικό να αυτοκτονήσεις κιόλας άμα σε αφήσει η γκόμενα σου επειδή η ζωή δεν θα έχει νόημα :cheesy:

ναι εσυ χαρηκες που σε καλυψε ο αγαμητος σπερμινειτορ που απο την μια ζητα ραντευα στα πμ και απο την αλλη κραζει τους φιλους που εχουν γκομενα :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ναι εσυ χαρηκες που σε καλυψε ο αγαμητος σπερμινειτορ που απο την μια ζητα ραντευα στα πμ και απο την αλλη κραζει τους φιλους που εχουν γκομενα :2funny:

ΜΗπως κανεις λάθος???? εγω πιστευω οτι ολοι οσοι κραζουν
το κανουν οχι επειδη εχουν άλλους σκοπους στο μυαλο τους  :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ναι εσυ χαρηκες που σε καλυψε ο αγαμητος σπερμινειτορ που απο την μια ζητα ραντευα στα πμ και απο την αλλη κραζει τους φιλους που εχουν γκομενα :2funny:
ρε παλαβιαρα στον υπνο σου το εβλεπες το σαιτ πρωι πρωι  :think:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
ΜΗπως κανεις λάθος???? εγω πιστευω οτι ολοι οσοι κραζουν
το κανουν οχι επειδη εχουν άλλους σκοπους στο μυαλο τους  :2funny: :2funny:

Μα αντι να μου εξηγησει ο σπερμινειτορ μου ξεκινα με το στυλακι γιατι μιλας σε γκομενες για αντρικο θεμα. τα θελει ο κωλος του δηλαδη  :sunglasses:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
ρε παλαβιαρα στον υπνο σου το εβλεπες το σαιτ πρωι πρωι  :think:

πρωι ηταν στις 7 που ξυπνησα, τωρα ειναι μεσημερι πινω καφε και εχω ορεξη να ξεχεσω το μισο σαιτ. οποτε κανονισε  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μα αντι να μου εξηγησει ο σπερμινειτορ μου ξεκινα με το στυλακι γιατι μιλας σε γκομενες για αντρικο θεμα. τα θελει ο κωλος του δηλαδη  :sunglasses:

Ειναι δυνατον αν ο sperminator δεν ηταν το ιδιο με τον φιλο του
να έκαναν παρέα?  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Υπάρχουν καλυτερες ερωτησεις.... σκεψου να ερθει καποιος να σου πει οτι και καλα αυτος που κανουνε παρεα..... ειναι μουνοδουλος κτλπ.... ρωτα τον ποσες φορες την εβδομαδα κανουν παρεα... αν ειναι συχνα μαζι τα ιδια σκατα ειναι και ο αλλος απλα παει να τα ριξει στο φιλο του για να βγει σε σενα λαδι... και μεταξυ μας σκατα υποληψη εχει και στον αλλον οταν παει να του τα ριξει πανω του  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Δεν ειναι εδω ο απολυτος παπατρολαρα μου  :boobies:
έχει βγει για πρωινη παρκάδα  :2funny:
δεν κανει να μιλαμε οταν λειπει !!!

Ασε μην τον πιασει λοξυγκας και ειναι σε κρισιμη στιγμη  :pipa1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom