Νέα

Οξεία μουνοδουλίαση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ghostrider
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 707
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Ενα εχω να πω εχω να δω τον κολλητο μου μονο χωρις την γκομενα του απο το καλοκαιρι.Συνεχεια την κουβαλλαει οπου και να παμε.
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Ενα εχω να πω εχω να δω τον κολλητο μου μονο χωρις την γκομενα του απο το καλοκαιρι.Συνεχεια την κουβαλλαει οπου και να παμε.

Τουλάχιστον φέρνει καμία ωραία φίλη για να γνωρίσεις?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
αρχιδια φερνει
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.945
και εσυ τι πηγαίνεις?????? για να κρατασ τ φανάρι????????
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Ορίστε πως σπέρνουν ζιζάνια οι γυναίκες ανάμεσα στους άντρες.

η πλακα ειναι οτι η συγκεκριμενη δεν με παει πολυ γιατι λεει οτι τον παρασερνω  :dancing:
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
ε αν γουσταρει καλα κανει

Βασικά γυφτιά είναι. Δεν πας για καφέ με τον φίλο σου και φέρνεις όποιον να 'ναι με το έτσι θέλω. Ο άλλος μπορεί να θέλει να δει μόνο εσένα, να τα πείτε κλπ.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Ορίστε πως σπέρνουν ζιζάνια οι γυναίκες ανάμεσα στους άντρες.

ισα ισα του λεω να δεχτει οτι ο φιλος του εχει σχεση και να μην κανει σαν ζηλιαρικο σκυλι. αν περνα καλα ο φιλος του, να χαιρεται να μην κανει σαν κομπλεξικο. και αν θελει να τα πουνε οι δυο τους μπορει να του το πει. και αν ο αλλος μαλακιστει τοτε ειναι αλλη ιστορια. τα υπολοιπα ειναι μπουρδες.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Βασικά γυφτιά είναι. Δεν πας για καφέ με τον φίλο σου και φέρνεις όποιον να 'ναι με το έτσι θέλω. Ο άλλος μπορεί να θέλει να δει μόνο εσένα, να τα πείτε κλπ.

εγω οταν παω καφε δεν με πειραζει ποιος θα ρθει απο τους φιλους και τις γκομενες η γκομενους τουμ ισα ισα γουσταρω να ρθουν ολοι να τους δω. αν θελω να πω τα σωψυχα μου λεω στη φιλη να παμε οι δυο μας να πουμε τα δικα μας. δεν ειναι δα τοσο δυσκολο. δεν ειναι γυφτια να καλοδεχεσαι αυτους που αγαπας και οσους αγαπουν. ειναι ανθρωπινο
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
εγω οταν παω καφε δεν με πειραζει ποιος θα ρθει απο τους φιλους και τις γκομενες η γκομενους τουμ ισα ισα γουσταρω να ρθουν ολοι να τους δω. αν θελω να πω τα σωψυχα μου λεω στη φιλη να παμε οι δυο μας να πουμε τα δικα μας. δεν ειναι δα τοσο δυσκολο. δεν ειναι γυφτια να καλοδεχεσαι αυτους που αγαπας και οσους αγαπουν. ειναι ανθρωπινο

Άλλη σχέση μπορεί να έχεις εσύ με τους φίλους/φίλες του αγοριού σου και άλλη ο Νικ. Ίσως να πρέπει να του διευκρινήσει ότι θέλει να τα πούνε μόνοι τους κλπ αλλά και πάλι είναι γυφτιά να φέρνει την γκόμενα συνέχεια. Είναι σαν να μην έχει ζωή χωρίς την γκόμενα του.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Άλλη σχέση μπορεί να έχεις εσύ με τους φίλους/φίλες του αγοριού σου και άλλη ο Νικ. Ίσως να πρέπει να του διευκρινήσει ότι θέλει να τα πούνε μόνοι τους κλπ αλλά και πάλι είναι γυφτιά να φέρνει την γκόμενα συνέχεια. Είναι σαν να μην έχει ζωή χωρίς την γκόμενα του.

μπορει να μην θελει να εχει ζωη χωρις την γκομενα, και γιαυτο να βρηκε γκομενα. το σκεφτηκες αυτο;
οπως εσυ η ο νικ μπορει να μην θελετε ζωη με γκομενα.
εχεις μπλεξει τις εννοιες και δεν ξερεις καν τους συσχετισμους στην φιλια. στην φιλια μιλας και λες αυτο που σε ενοχλει αλλιως δεν εισαι φιλος εισαι γνωστος που βγαινατε για κανα καφε να δειτε γκομενακια και σε εσπασε ο αλλος που φερνει την γκομενα εσυ δεν εχεις και  κοπηκε  και ο χαβας με τις γκομενες τριγυρω.
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
μπορει να μην θελει να εχει ζωη χωρις την γκομενα, και γιαυτο να βρηκε γκομενα. το σκεφτηκες αυτο;
οπως εσυ η ο νικ μπορει να μην θελετε ζωη με γκομενα.
εχεις μπλεξει τις εννοιες και δεν ξερεις καν τους συσχετισμους στην φιλια. στην φιλια μιλας και λες αυτο που σε ενοχλει αλλιως δεν εισαι φιλος εισαι γνωστος που βγαινατε για κανα καφε να δειτε γκομενακια και σε εσπασε ο αλλος που φερνει την γκομενα εσυ δεν εχεις και  κοπηκε  και ο χαβας με τις γκομενες τριγυρω.

Κοίταξε, ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Αν ένας φίλος μου επιλέγει όλη του η ζωή να είναι η γκόμενα του και ότι τίποτα άλλο δεν έχει αξία τότε επιλέγει μόνος του να απομακρυνθεί από τους φίλους του. Εγώ δεν είμαι εδώ να κάνω τον μπάτσο και να λέω στους άλλους πως να ζήσουν την ζωή τους. Αλλά αν τον παρατήσει η γκόμενα και μετά αρχίσει να μου κλαίγεται "Ρε μλκ, καιρό έχουμε να τα πούμε! Πάμε για κανένα καφέ! Μην με φτύνεις." ε θα πάρει τα αρχίδια μου και θα τα ακούσει ένα χεράκι. Και δεν το λέω τυχαία γιατί ο κολλητός μου συμπεριφέρεται έτσι εδώ και καιρό και έχω αρχίσει να τα παίρνω πολύ άσχημα.

Η προσωπική μου άποψη είναι ότι αυτές οι εμμονές είναι προβληματικές. Δηλαδή η δουλειά του, τα χόμπυ του, οι βόλτες και οι χαβαλέδες με τους φίλους του είναι ασήμαντα μπροστά στην γκόμενα? Έτσι συμπεριφέρονται μόνο αγάμητοι και απελπισμένοι και κανένας σοβαρός ενήλικος άντρας δεν σκέφτεται έτσι. Τέτοιες συμπεριφορές μόνο από αγάμητους πάντως τις έχω δει, ποτέ από φυσιολογικούς ενήλικους.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Κοίταξε, ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Αν ένας φίλος μου επιλέγει όλη του η ζωή να είναι η γκόμενα του και ότι τίποτα άλλο δεν έχει αξία τότε επιλέγει μόνος του να απομακρυνθεί από τους φίλους του. Εγώ δεν είμαι εδώ να κάνω τον μπάτσο και να λέω στους άλλους πως να ζήσουν την ζωή τους. Αλλά αν τον παρατήσει η γκόμενα και μετά αρχίσει να μου κλαίγεται "Ρε μλκ, καιρό έχουμε να τα πούμε! Πάμε για κανένα καφέ! Μην με φτύνεις." ε θα πάρει τα αρχίδια μου και θα τα ακούσει ένα χεράκι. Και δεν το λέω τυχαία γιατί ο κολλητός μου συμπεριφέρεται έτσι εδώ και καιρό και έχω αρχίσει να τα παίρνω πολύ άσχημα.

Η προσωπική μου άποψη είναι ότι αυτές οι εμμονές είναι προβληματικές. Δηλαδή η δουλειά του, τα χόμπυ του, οι βόλτες και οι χαβαλέδες με τους φίλους του είναι ασήμαντα μπροστά στην γκόμενα? Έτσι συμπεριφέρονται μόνο αγάμητοι και απελπισμένοι και κανένας σοβαρός ενήλικος άντρας δεν σκέφτεται έτσι. Τέτοιες συμπεριφορές μόνο από αγάμητους πάντως τις έχω δει, ποτέ από φυσιολογικούς ενήλικους.

δεν ξερω πως ειναι η σχεση με τον φιλο σου, ουτε πως ειναι τωρα και δεν μπορω να μιλησω γιαυτα και να σου δωσω δικιο η οχι.
αυτο που ξερω ομως ειναι οτι η φιλια ειναι σημαντικη, οπως εξισου και η σχεση για εναν ανθρωπο. δεν τιθεται θεμα συγκρισης. οταν εισαι φιλος και βλεπεις τον φιλο σου να πεφτει με τα μουτρα σε σχεση που γουσταρει δεν μπορεις να λες θα τον εκδικηθω αν χωρισει που θα με εχει αναγκη. ειστε φιλοι η οχι; τον αφηνεις να το ζησει, του λες μια κουβεντα οταν πρεπει.. και σε γενικες γραμμες χαιρεσαι που τον βλεπεις καλα. ακομα και αν δεν πας την γκομενα. εγω ετσι τα ξερω. κανεις παρεα με την γκομενα του οπως με αυτον γιατι ξερεις οτι αυτο θελει εκεινος. και εισαι εκει αν χαλασει κατι. αυριο μεθαυριο θα κανει οικογενεια και  παιδια; τι θα λες αααα ο φιλος μου με εγκατελειψε;η αν βρεις εσυ μια κοπελα και γουσταρεις για ενα χρονικο διαστημα να πεσεις με τα μουτρα γιατι ετσι γουσταρεις και απομακρυνθεις αθελα σου απο τους φιλους οι αλλοι πρεπει να σε γραψουν; δεν θα καταλαβουν; τι φιλοι ειστε δηλαδη; στο τελος θα μας πεις οτι θελεις να σε γηροκομησει ο φιλος σου    :tits2: :2funny:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.945
η ζωή μας αλλάζει και εμείς αποδεχόμασττε τα νέα δεδομένα και συμβιώνουμε μ αυτά...
άμα κολλάς στο σήμερα χάνεις το αύριο
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
δεν ξερω πως ειναι η σχεση με τον φιλο σου, ουτε πως ειναι τωρα και δεν μπορω να μιλησω γιαυτα και να σου δωσω δικιο η οχι.
αυτο που ξερω ομως ειναι οτι η φιλια ειναι σημαντικη, οπως εξισου και η σχεση για εναν ανθρωπο. δεν τιθεται θεμα συγκρισης. οταν εισαι φιλος και βλεπεις τον φιλο σου να πεφτει με τα μουτρα σε σχεση που γουσταρει δεν μπορεις να λες θα τον εκδικηθω αν χωρισει που θα με εχει αναγκη. ειστε φιλοι η οχι; τον αφηνεις να το ζησει, του λες μια κουβεντα οταν πρεπει.. και σε γενικες γραμμες χαιρεσαι που τον βλεπεις καλα. ακομα και αν δεν πας την γκομενα. εγω ετσι τα ξερω. κανεις παρεα με την γκομενα του οπως με αυτον γιατι ξερεις οτι αυτο θελει εκεινος. και εισαι εκει αν χαλασει κατι. αυριο μεθαυριο θα κανει οικογενεια και  παιδια; τι θα λες αααα ο φιλος μου με εγκατελειψε;η αν βρεις εσυ μια κοπελα και γουσταρεις για ενα χρονικο διαστημα να πεσεις με τα μουτρα γιατι ετσι γουσταρεις και απομακρυνθεις αθελα σου απο τους φιλους οι αλλοι πρεπει να σε γραψουν; δεν θα καταλαβουν; τι φιλοι ειστε δηλαδη; στο τελος θα μας πεις οτι θελεις να σε γηροκομησει ο φιλος σου    :tits2: :2funny:

Όταν ο φίλος κόβει επαφές κατά 95%, και δείχνει ότι δεν τον ενδιαφέρει καθόλου να τα λέμε εκτός από ελάχιστες τυπικές φορές τότε υπάρχει σοβαρό πρόβλημα. Ειδικά όταν τον γνωρίζω πάνω από δεκαετία, και όταν είχα γκόμενες δεν τον έφτυνα ποτέ, τότε θεωρώ ότι έχω κάθε δίκιο να είμαι θυμωμένος. Όταν έχεις έναν τέτοιον φίλο να σου μιλάει τυπικά μόνο και όταν πας να του πεις για κάποιο πρόβλημα σου να δείχνει ότι χέστηκε είναι πολύ βαρύ Erinal. ΕΙΔΙΚΑ όταν του έχω σταθεί σε πολύ άσχημα σκηνικά. Προσωπικά έχω στραβώσει και έχω στεναχωρηθεί πολύ με το όλο σκηνικό.

Χαχα, δεν περιμένω να με γηροκομήσει αλλά θα σου πω ένα πράγμα. Πρόσφατα που είχα στο νοσοκομείο συγγενικό μου πρόσωπο ήταν ένας 50άρης κύριος, που δεν είχε γυναίκα και παιδιά, και ερχόντουσαν κάθε μέρα δύο φορές οι δύο κολλητοί του να του κάνουν παρέα, να του ανεβάσουν το ηθικό, και να τον βοηθούσαν να ξεπεράσει ψυχολογικό μέρος του ατυχήματος του. Αυτοί ήταν παντρεμένοι και είχαν τα δικά τους αλλά ήταν εκεί κάθε μέρα. Δεν είναι η ίδια περίπτωση αλλά η φιλία είναι φιλία.

Για εμένα όποιος συνειδητά φτύνει τους φίλους του επειδή βρήκε γκόμενα είναι ξεφτίλας και για να να χρησιμοποιήσω και μία ρετρο έκφραση, δεν τιμάει τα παντελόνια του.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom